Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
usis [15:56]: urmaas brauc atpakaļ- ekonomika un labklājiba drošās rokās.Tulīt jaunā vemjotība tiks pie šprices un tad paskatīšos kā jūs rudā jāj! :)

urmaas, 23.janvāris 2019, 16:03


Rudā ir sista kārts, sēdēs laimīga Itālijā, viņai piedrāzt uz šo pīļudīķi,,,
23.janvāris 2019, 17:31 | links
 
mailite [23.01.19]: Kivics Pamet Valsti
Kaimins Pievil Veletajus
Karins Parnem Valsti

isuma bedigi. nu jau gandriz 30 gadus.

Un te arī viens un tas pats, tik sjarikovs2 neneidz vankšķēt.......
23.janvāris 2019, 17:27 | links
 
 
Kivics Pamet Valsti
Kaimins Pievil Veletajus
Karins Parnem Valsti

isuma bedigi. nu jau gandriz 30 gadus.
23.janvāris 2019, 17:07 | links
 
K[b]aimins [b]Piedrazh Veletajus.
23.janvāris 2019, 16:47 | links
 
usis [23.01.19]: urmaas brauc atpakaļ- ekonomika un labklājiba drošās rokās.
Tulīt jaunā vemjotība tiks pie šprices un tad paskatīšos kā jūs rudā jāj! :)
23.janvāris 2019, 16:03 | links
 
Shiirs [23.01.19]: Jā dakter, tev jau tā draudziņu tema tuva. Ja uz plikiem mužikiem katru dienu jaskatās, tad varetu but ka aiziet ciet. :D
Negribu zināt kadus forumus tu apmekle kamer ēveseliba nestrādā. :)))
Nemīz pidrilla, man ar orientaciju viss ok:)))
23.janvāris 2019, 16:00 | links
 
urmaas brauc atpakaļ- ekonomika un labklājiba drošās rokās.
23.janvāris 2019, 15:56 | links
 
PPZK!
23.janvāris 2019, 15:14 | links
 
https://youtu.be/XUHxy7WXzcE

plesigais, 23.janvāris 2019, 10:47ka tev viedoklis par eiro???Man sakrīt ar viņa viedokli

uldens2, 23.janvāris 2019, 11:42

Atbilde slepjas onkuļa stāstījuma - krievam nevajdzes tanku armadas ! Pietiks ar nelielim desantiem un piecpatsmit minutem !
Plus ticet ka LV eiro maciņs ar saviem miljoniem ir daudz vertigaks ka krieviem esošas eiro ražotnes ar miljardiem vertiem apgrozijumiem !
Eiro farmakoloģijas saražoto zaļu tirznieciba Maskava vien parsniedz LV budžetu !
Krievu iebrukuma gadijuma atkartosies Ukrainas scenarijs !
Nato karaviri tiks evukueti , paliks labi ja daži desmiti nato instruktori ! Un pectam saksies nato pirkstiņa kratišana un sankciju birokratiska izstrade !
Es esmu par Lv latiņu ( lasiti ) ;) !

plesigais, 23.janvāris 2019, 13:35žēl ka tu no tā vīra stāstijuma tā ari neko neesi sapratis un turpini atgremto rustv propogandēto

uldens2, 23.janvāris 2019, 14:09


Lai jau tā butu ! ;)
23.janvāris 2019, 14:43 | links
 
Jā dakter, tev jau tā draudziņu tema tuva. Ja uz plikiem mužikiem katru dienu jaskatās, tad varetu but ka aiziet ciet. :D
Negribu zināt kadus forumus tu apmekle kamer ēveseliba nestrādā. :)))
23.janvāris 2019, 14:41 | links
 
abrakadabra [23.01.19]: Ja NESKAITĀMAS reizes ir pazemojoši izmests no citiem forumiem, tad kur vaina?
Viņam loti laba statistika delfim portālā un ļoti veiksmigs youtube kanāls:))) ar draudziņu kur kuģo pa upēm un velk zemmērus:))
23.janvāris 2019, 14:33 | links
 
abrakadabra [23.01.19]: Ja NESKAITĀMAS reizes ir pazemojoši izmests no citiem forumiem, tad kur vaina?
Un kas tad notika ar tavu iepriekšējo lietotajvardu "Makatanav"?
Un bmwpowerī tu tāds kusls, tikai te kā anoņimka baigi blatnijs esi.
23.janvāris 2019, 14:32 | links
 
uldens2 [23.01.19]: Ari :)
Personīgi es, pirms izbraukšanas, biju uz dažām darba intervijām. Šo to pazondēju par savu arodu. Pazīstama grāmatvede neieteica.
Toties tagad, neskatoties uz saspringto grafiku, bieži esmu mājās un orrpus dīķim kautko nopelnu ar. Zondēju neliela blakusbiznesiņa iespējas. Kas zin, varbūt sanāks ar.

urmaas, 23.janvāris 2019, 13:44šis nav slikts variants aizbraukt sapelnīt piķi un uzsākt savu biznesu,būs krietni vieglāk nekā ar bankas kredītu
Lai es uzsāktu savu arodu, man jau viss nepieciešamais ir. Strādāt pa melno vair īpaši nevelk. A oficiāli iekš LV 100% legāli nav iespējams. Vids nodušīs vienā setā! Nav ne mazākās vēlēšanās maksāt nodokļus, lai kāds pēc tam tos izsaimniekotu!
23.janvāris 2019, 14:27 | links
 
Ja NESKAITĀMAS reizes ir pazemojoši izmests no citiem forumiem, tad kur vaina?
23.janvāris 2019, 14:26 | links
 
Shiirs [23.01.19]: svens76 [25m]: svens76 [12m]: Tagad jau dakteris pats būs jāārstē. Zvaigznīšu slimība būs piemetusies. :)

Shiirs, 23.janvāris 2019, 13:33

Nomierinies p...rilla:)))Tads labs dakteris, bet šitik nesmuki izrunājās. :( Pidrila tas laikam nozīme gejs? :)
Kas tev pret gejiem? Ja gejs atnāks pie tevis, tu vinu neārstesi?

Shiirs, 23.janvāris 2019, 13:52
Nē, pidrilla bij domāts tāds kā tu, kurš regulāri ienāk čatā un kaut ko nosmird. Ar gejiem nekāda sakaraTā ir tiem kompleksainajiem, viņiem savas olas arī citreiz traucē. Es saku. Vajag ārstēties. :)
Nav jēga ar tevi pidrilla te diskutēt:) turpini staigāt ar savām divām deeperolām kabatā:))))
23.janvāris 2019, 14:24 | links
 
Skutātn
Cilvēkiem zūd ticība!
Ja būtu kā ķīnā, tad iespējams daudz kas būtu savādāk. Pašlaik nepamet sajūta par to, ja nozodz citronu, tad esi cienijams cilvēks. Ja nesamaksā nodokļos kaut pāris eiro, tad zaglis!

urmaas, 23.janvāris 2019, 14:05


Reizēm jau paliek tā dīvaini, tik maza valsts un gadiem nevar sakārtot šos jautājumus... Acīmredzot ir "valstiski" svarīgākas štelles...
23.janvāris 2019, 14:18 | links
 
svens76 [23.01.19]: svens76 [12m]: Tagad jau dakteris pats būs jāārstē. Zvaigznīšu slimība būs piemetusies. :)

Shiirs, 23.janvāris 2019, 13:33

Nomierinies p...rilla:)))Tads labs dakteris, bet šitik nesmuki izrunājās. :( Pidrila tas laikam nozīme gejs? :)
Kas tev pret gejiem? Ja gejs atnāks pie tevis, tu vinu neārstesi?

Shiirs, 23.janvāris 2019, 13:52
Nē, pidrilla bij domāts tāds kā tu, kurš regulāri ienāk čatā un kaut ko nosmird. Ar gejiem nekāda sakara
Tā ir tiem kompleksainajiem, viņiem savas olas arī citreiz traucē. Es saku. Vajag ārstēties. :)
23.janvāris 2019, 14:15 | links
 
Ari :)
Personīgi es, pirms izbraukšanas, biju uz dažām darba intervijām. Šo to pazondēju par savu arodu. Pazīstama grāmatvede neieteica.
Toties tagad, neskatoties uz saspringto grafiku, bieži esmu mājās un orrpus dīķim kautko nopelnu ar. Zondēju neliela blakusbiznesiņa iespējas. Kas zin, varbūt sanāks ar.

urmaas, 23.janvāris 2019, 13:44
šis nav slikts variants aizbraukt sapelnīt piķi un uzsākt savu biznesu,būs krietni vieglāk nekā ar bankas kredītu
23.janvāris 2019, 14:11 | links
 
https://youtu.be/XUHxy7WXzcE

plesigais, 23.janvāris 2019, 10:47ka tev viedoklis par eiro???Man sakrīt ar viņa viedokli

uldens2, 23.janvāris 2019, 11:42

Atbilde slepjas onkuļa stāstījuma - krievam nevajdzes tanku armadas ! Pietiks ar nelielim desantiem un piecpatsmit minutem !
Plus ticet ka LV eiro maciņs ar saviem miljoniem ir daudz vertigaks ka krieviem esošas eiro ražotnes ar miljardiem vertiem apgrozijumiem !
Eiro farmakoloģijas saražoto zaļu tirznieciba Maskava vien parsniedz LV budžetu !
Krievu iebrukuma gadijuma atkartosies Ukrainas scenarijs !
Nato karaviri tiks evukueti , paliks labi ja daži desmiti nato instruktori ! Un pectam saksies nato pirkstiņa kratišana un sankciju birokratiska izstrade !
Es esmu par Lv latiņu ( lasiti ) ;) !

plesigais, 23.janvāris 2019, 13:35
žēl ka tu no tā vīra stāstijuma tā ari neko neesi sapratis un turpini atgremto rustv propogandēto
23.janvāris 2019, 14:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager