Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vēl Šmidzi man Valsts -Latvija asociējas ar mūsu zemi,maniem senčiem ,draugiem ,radiem,ģimeni ,bērniem , vēsturi ,kultūru . BET NE TIKAI AR VARU
22.janvāris 2019, 20:47 | links
 
Bralitis [22.01.19]: Šmidzi nedirs . Pasaki to tiem 300 000 kas aizbraukuši uz neatgriešanos .
Pata nedirs, runa bija par tevi, nebāz iekšā aizbraukušos...
22.janvāris 2019, 20:47 | links
 
Bračiņ, tu dēlam, galvenais, ieskaidro, ka pie mums tā labklājība nevar būt pilnīga. Jo mums taču būs Minimālās labklājības ministre:

https://www.delfi.lv/delfi-tv-ar-jani-domburu/raksti/ka-cilveks-var-sita-melot-atklaj-ka-petravica-maksajusi-aploksnu-algas?id=50760623
22.janvāris 2019, 20:47 | links
 
valsts ir tauta,kāda tauta,tāda valsts
22.janvāris 2019, 20:46 | links
 
Bralitis [22.01.19]: Jā, šo vajag pavēstīt saeimas deputātiem, ka ja viņi turpinās shēmot, tad Brālītis vairs nepiedalīsies vēlēšanās, visi uzreiz pārmīzīs un beigs shēmot :):)

shmidzis, 22.janvāris 2019, 14:30

Uz tādiem "Brālīšiem" arī viņi cer... ka cilvēki būs vīlušies un lai tiktu "robā" nevajadzēs 10k balsu, bet pietiks ar 5000...

daddy_j, 22.janvāris 2019, 19:34


Cik saprotu šīvakara tēma - Es :)

A uz ko cerēt? 28 gadus ceru,ciešos,valsts pis, es viņu , visi apkārt shēmo ,es ar - - bērni aug ,ko man viņiem mācīt ābeci kā appist valsti kura visu laiku appis mani ? Dēls skaita smukus dzejoļus par Latviju,dzied tautasdziesmas ... man sirds saraujas par viņa patriotismu un tad sk sāpēt jo kad viņam būs jau laiks pienācis ieiet lielajā dzīvē - kā tad būs ? Vai es viņu sagatavošu kā pilsoni ar ticību politiķiem vai kā valsts appisēju ? Atbildi Dady , kurš ir tas politiskais spēks kas visu šito herņu vienreiz izbeigs ? Man ta kas - es dažādu politisko iekārtu un pārmaiņu norūdīts - izdzīvošu pie jebkuras sistēmas un zagļiem .
Un pie tam, ja tu saki, ka tu drāz valsti, tad kādas tev morālas tiesības prasīt, lai vara nedrāž tevi?
22.janvāris 2019, 20:45 | links
 
Šmidzi nedirs . Pasaki to tiem 300 000 kas aizbraukuši uz neatgriešanos .
22.janvāris 2019, 20:43 | links
 
Apelsīn par ko tu balsoji un kāpēc?
22.janvāris 2019, 20:42 | links
 
Bralitis [22.01.19]: Jā, šo vajag pavēstīt saeimas deputātiem, ka ja viņi turpinās shēmot, tad Brālītis vairs nepiedalīsies vēlēšanās, visi uzreiz pārmīzīs un beigs shēmot :):)

shmidzis, 22.janvāris 2019, 14:30

Uz tādiem "Brālīšiem" arī viņi cer... ka cilvēki būs vīlušies un lai tiktu "robā" nevajadzēs 10k balsu, bet pietiks ar 5000...

daddy_j, 22.janvāris 2019, 19:34


Cik saprotu šīvakara tēma - Es :)

A uz ko cerēt? 28 gadus ceru,ciešos,valsts pis, es viņu , visi apkārt shēmo ,es ar - - bērni aug ,ko man viņiem mācīt ābeci kā appist valsti kura visu laiku appis mani ? Dēls skaita smukus dzejoļus par Latviju,dzied tautasdziesmas ... man sirds saraujas par viņa patriotismu un tad sk sāpēt jo kad viņam būs jau laiks pienācis ieiet lielajā dzīvē - kā tad būs ? Vai es viņu sagatavošu kā pilsoni ar ticību politiķiem vai kā valsts appisēju ? Atbildi Dady , kurš ir tas politiskais spēks kas visu šito herņu vienreiz izbeigs ? Man ta kas - es dažādu politisko iekārtu un pārmaiņu norūdīts - izdzīvošu pie jebkuras sistēmas un zagļiem .
Vispār jau valsts ir vara+zeme+iedzīvotāji, tā ka tu pišot valsti, pis arī pats sevi ar mazmazītiņu pimpīti un to arī dara citi, kas cenšas apjāt valsti, drātē arī tevi pakaļā ar mikropimpīšiem...
22.janvāris 2019, 20:42 | links
 
uldens2 [22.01.19]: galvenais lai apelsīnu par mandarīnu neuztaisa:DD
Auchh
22.janvāris 2019, 20:38 | links
 
Jā, šo vajag pavēstīt saeimas deputātiem, ka ja viņi turpinās shēmot, tad Brālītis vairs nepiedalīsies vēlēšanās, visi uzreiz pārmīzīs un beigs shēmot :):)

shmidzis, 22.janvāris 2019, 14:30

Uz tādiem "Brālīšiem" arī viņi cer... ka cilvēki būs vīlušies un lai tiktu "robā" nevajadzēs 10k balsu, bet pietiks ar 5000...

daddy_j, 22.janvāris 2019, 19:34



Cik saprotu šīvakara tēma - Es :)

A uz ko cerēt? 28 gadus ceru,ciešos,valsts pis, es viņu , visi apkārt shēmo ,es ar - - bērni aug ,ko man viņiem mācīt ābeci kā appist valsti kura visu laiku appis mani ? Dēls skaita smukus dzejoļus par Latviju,dzied tautasdziesmas ... man sirds saraujas par viņa patriotismu un tad sk sāpēt jo kad viņam būs jau laiks pienācis ieiet lielajā dzīvē - kā tad būs ? Vai es viņu sagatavošu kā pilsoni ar ticību politiķiem vai kā valsts appisēju ? Atbildi Dady , kurš ir tas politiskais spēks kas visu šito herņu vienreiz izbeigs ? Man ta kas - es dažādu politisko iekārtu un pārmaiņu norūdīts - izdzīvošu pie jebkuras sistēmas un zagļiem .
22.janvāris 2019, 20:35 | links
 
galvenais lai apelsīnu par mandarīnu neuztaisa:DD
22.janvāris 2019, 20:27 | links
 
Braaliic nemazam nav slikts, tikai ljoti pavelkaas uz muljkiibaam - kpv.lv fish scaler un visaadaakas savaadaakas nenopietnas lietas. Kritiskaa sapraata nepietiekamiiba.
Bet paardeveejs noteikti labs. Sudraba namu par Zelta Namu aatri vien uztaisiitu
22.janvāris 2019, 20:13 | links
 
Bralitis [20.jan]: Rīt čomam piezvanīšu. Viņš katru dienu to dara tad turpināsim šo tēmu.Ko čoms pastāstija?

urmaas, 21.janvāris 2019, 20:08

PATEICA KA MAN TAISNĪBA. Izmaiņas paredzētas tikai autiņiem kuri reģistrēti pēc 2009 gada |JO tikai ar 2009 gadu ES tika sākta CO2 izmešu reģistrācija tehniskajās pasēs . Pirmā reģistrācija nozīmē auto rūpnīcas reģistrācija . Tā kā otžaļis salagi :)

Bralitis, 22.janvāris 2019, 13:29



Gnomik beidz murgot. Pirmā reģistrācija ir tā reģistrācija, kas ir tehniskajā pasē. Un pēc tā arī skatās. Un punkts.
22.janvāris 2019, 20:04 | links
 
Bralitis [20.jan]: Rīt čomam piezvanīšu. Viņš katru dienu to dara tad turpināsim šo tēmu.Ko čoms pastāstija?

urmaas, 21.janvāris 2019, 20:08

PATEICA KA MAN TAISNĪBA. Izmaiņas paredzētas tikai autiņiem kuri reģistrēti pēc 2009 gada |JO tikai ar 2009 gadu ES tika sākta CO2 izmešu reģistrācija tehniskajās pasēs . Pirmā reģistrācija nozīmē auto rūpnīcas reģistrācija . Tā kā otžaļis salagi :)

Bralitis, 22.janvāris 2019, 13:29
paturpinot,atzīsti bračka ka nevienam neko neprasīji,vai arī prasīji cilvēkam kas ar auto reģistrācijām ir uz jūs,speciāli tev uzskatāms piemērs kas ir ražošanas datums un ka tas nav tas pats kas pirmās reģistrācijas datums, šahs un matshttps://www.wess-select.lv/wp-content/uploads/2018/08/Atskaite_autoDNA_WBAKS4102F0H67186-1.pdf
22.janvāris 2019, 20:03 | links
 
mjuniors [22.01.19]: urmaas [8m]: Ziņās lasiju, ka pa pārītim no sādžas. Kopā ap simtiņu itkā esot bijuši! :)Tie pasi Zdanokas cilveki, brivibu Anglijai! :D
Bračiņš@Janka! Segevoldas pārstāvji! :)
22.janvāris 2019, 19:57 | links
 
urmaas [22.01.19]: Ziņās lasiju, ka pa pārītim no sādžas. Kopā ap simtiņu itkā esot bijuši! :)
Tie pasi Zdanokas cilveki, brivibu Anglijai! :D
22.janvāris 2019, 19:54 | links
 
Ziņās lasiju, ka pa pārītim no sādžas. Kopā ap simtiņu itkā esot bijuši! :)
22.janvāris 2019, 19:49 | links
 
uldens2 [22.01.19]: cik tad tur atbalstītāju bij uz to klaunu partijas pasākumu ieradušies,desmit vai vienpadsmit??:DDD
Bračka kaimiņjanku par aļķīša buteli sarunāja
22.janvāris 2019, 19:48 | links
 
cik tad tur atbalstītāju bij uz to klaunu partijas pasākumu ieradušies,desmit vai vienpadsmit??:DDD
22.janvāris 2019, 19:46 | links
 
Jā, šo vajag pavēstīt saeimas deputātiem, ka ja viņi turpinās shēmot, tad Brālītis vairs nepiedalīsies vēlēšanās, visi uzreiz pārmīzīs un beigs shēmot :):)

shmidzis, 22.janvāris 2019, 14:30


Uz tādiem "Brālīšiem" arī viņi cer... ka cilvēki būs vīlušies un lai tiktu "robā" nevajadzēs 10k balsu, bet pietiks ar 5000...
22.janvāris 2019, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager