Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Te visur biju es.
Solvita.
;)
24.janvāris 2019, 10:17 | links
 
Bizness vai socialā palīdzība ?
Starp citu mūsu limeņa 6-7 valstīs pie varas nebija ne Vienotības , ne Kariņa , atliek tik minēt par Solvitas ietekmi šamo nespējai globāli no mums atrauties
:)
24.janvāris 2019, 10:15 | links
 
AndrisABC
vienotība izvilka Valsti no krīzes. Tikai ar kādiem veidiem.
Usis
Te jau sarakstija bez manīm. Vienīgi varu vēl pievienot to, ka tieši vienotības laikā no LV izceļoja visvairāk. Tie uzņēmumi kuri vēl netika prihvatizēti, tika sagatavoti prihvatizācijai. Tas pats Latvenergo tika sadalīts meitas un mātes uzņēmumos AS!
24.janvāris 2019, 10:05 | links
 

urmaas, 24.janvāris 2019, 08:55
urmaas- ko vienotība sastrādāja, baigi nesekoju, vari 3 lietas sliktakās minēt.

usis, 24.janvāris 2019, 09:16[/quote]

1. Pēc Parex krīzes Dombrovskis pacēla nodokļus, samazināja algas. Glābšana notika 100% uz tautas rēķina, poļi līdzīgā krīzē samazināja zlota vērtību uz 10 -15% un izkūlās ar veselu ādu.
2. OIK ieceres pirmsākumi tiešām saistāmi ar Tautas partijas valdīšanu, taču pirmā tos dzīvē realizēja tieši Vienotīna, kad ekonomikas ministri bija Kariņš un Kampars. Vakar par Kariņa lomu spilgti Rīga TV 24 Preses klubā spilgti atcerējās Ivars Zariņš no saskaņas, tolaik Zariņš bija sabiedrisko pakalpojumu regulatora priekšnieks. Aiz stulbā Kariņa muguras katrs varēja veidot kādu vien grib afēru, jo kariņš ir lētticīgs muļķis (ne zaglis).
3. Trešais, protams, ir Citadele. Atdot par pliku velti labi pelnošu banku - nu citur nekas tāds nav iedomājams. Tiesiskā valstī Straujuma kopā ar organizatoriem sēdētu pie hļeba un vasera strīpainā pidžāmā.
24.janvāris 2019, 09:48 | links
 
Urmas, pat tas daudzinātais OIKs nav vienotības radīts, tas nāk no kalvīša un šķēles laikiem, tik nez kāpēc par to neviens negrib runāt. Liekas es šai pašā forumā rakstīju, ka Āboltiņa nedaudz nesaprot ko dara. Ka oligarhi tiks galā ar Zatleru un tad būs vienotības kārta. Un viss notika tieši tā. Katram pieņemtajam lēmumam ir gaišās un tumšās puses. Ja visu laiku tiek izceltas tikai tumšās un noklusētas gaišās, tad daudziem cilvēkiem rodas priekšstats ka vis ir slikti.
24.janvāris 2019, 09:34 | links
 
AndrisABC
Ko par šiem gadiem ir sastrādājusi vienotība tā pat visiem ir skaidrs. Ja kautkas ir saistīts ar vienotību tad es palieku piesardzīgs! :)
Pēc šeit dominējošo oponentu viedokļa ir vienalga kāda pilsonība ir MP! Tātad viņi pat var pieņemt ari vovas tautības MP?

urmaas, 24.janvāris 2019, 08:55

urmaas- ko vienotība sastrādāja, baigi nesekoju, vari 3 lietas sliktakās minēt.
24.janvāris 2019, 09:16 | links
 
AndrisABC
Ko par šiem gadiem ir sastrādājusi vienotība tā pat visiem ir skaidrs. Ja kautkas ir saistīts ar vienotību tad es palieku piesardzīgs! :)
Pēc šeit dominējošo oponentu viedokļa ir vienalga kāda pilsonība ir MP! Tātad viņi pat var pieņemt ari vovas tautības MP?
24.janvāris 2019, 08:55 | links
 
Urmas no tevis staro atraidītā brūtgāna sindroms. :) Un nevajag visas lietas vērtēt patīk-nepatīk līmenī.
24.janvāris 2019, 08:28 | links
 
Shmidzis
Kāpēc katra partija, par visām varītēm, vēlās, lai ministru prezidents būtu tieši no viņu partijas?
24.janvāris 2019, 07:34 | links
 
Uz ko šis sasaukums ir spējīgs, laiks rādīs.
24.janvāris 2019, 07:19 | links
 
urmaas
Tev tuvojas plēsīgā & toņa sindroms. Turies
24.janvāris 2019, 00:46 | links
 
urmaas [24.01.19]: Līdz šodienai cerība vēl bija. Nu jau tā izplēnē swensonu dzidrajās debesīs.
Paskatieties cik % no vēlētāju skaita ir savākusi vienotība? Un ko, tagad viņi būs noteicēji pār to kam un cik būs pirtfeļi?
Ceru uz ārkārtas atkārtotām vēlēšanām!
Kapēc Vienotība būs noteicēja? Kur to to rāvi? Bez pārējo atbalsta viņi nopirsties un savas tiesības kačāt nevarēs un koalīcija izjuks pa vīlēm pirmajā mirklī, ja vienotība mēğinās visiem kaut ko noteikt.
24.janvāris 2019, 00:37 | links
 
Līdz šodienai cerība vēl bija. Nu jau tā izplēnē swensonu dzidrajās debesīs.
Paskatieties cik % no vēlētāju skaita ir savākusi vienotība? Un ko, tagad viņi būs noteicēji pār to kam un cik būs pirtfeļi?
Ceru uz ārkārtas atkārtotām vēlēšanām!
24.janvāris 2019, 00:22 | links
 
Bralitis [24.01.19]: Es gāju balsot par cerību .Par cerību ka šito herņu kādreiz kāds beigs,vai vismaz ies;aks beigu sākumu. Ja nē ,tad darīšu kā Raihs teica - gatavošu bērnus lai brauc prom no šejienes. Vēl mazi -ir vēl laiks un cerība.
Tu varēji nobalsot arī gudrāk-par JKP... Tu izvēlējies nobalsot par zīgerista banānu klonu-par gobzema kotletēm... Nožēlojami, jo rezultāts bija paredzams jau tad. Neviens gudrs cilvēks nebalsotu par šo ākstu partiju. Tev beidzot jāatzīst, ka esi bijis duraks
24.janvāris 2019, 00:20 | links
 
Tu jau Urmās sāc runāt kā es. Visu laiku dziedāji citu dziesmu - man likās ka tu balsoji par NA . bet nu izklausas ka esi balsojis par kpv vai jkp.
24.janvāris 2019, 00:19 | links
 
Es gāju balsot par cerību .Par cerību ka šito herņu kādreiz kāds beigs,vai vismaz ies;aks beigu sākumu. Ja nē ,tad darīšu kā Raihs teica - gatavošu bērnus lai brauc prom no šejienes. Vēl mazi -ir vēl laiks un cerība.
24.janvāris 2019, 00:15 | links
 
Par Venspils kņazu runājiet ar tiem kuri balsoja par viņu. Man bumbas nešujiet.
Man nav ticības nevienai no esošajām partijām.
Kā jau te kādreiz jokojām-pieaakām karu swensoniem un padidamies! :)
24.janvāris 2019, 00:12 | links
 
raihs [24.01.19]: Vēl viens kadrs piebiedrojies veco marazmātiķu klubiņam...
Jāni. Tu to par sevīm? :)
24.janvāris 2019, 00:08 | links
 
urmaas [24.01.19]: Šmidzi
Nevienam no taviem nosauktajiem. :)
Šeit mēs varam diskutēt par visu kā būtu, ja būtu! Diemžēl ari šīs vēlēšanas pa lielam pierādīja, ka vēlēšanām nav nozīmes! Visu jau sen ir izdomājuši mūsu vietā. Mūsdienu vēlēšanas ir liels teātris!
Un kas ir tie, kas to izdomāja mūsu vietā?
24.janvāris 2019, 00:07 | links
 
raihs [24.01.19]: Vēl viens kadrs piebiedrojies veco marazmātiķu klubiņam...
... Divi kadri...
24.janvāris 2019, 00:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager