Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tonis [08.01.19]: Es uz brītiņu te izbraukšu,bet jūs pa to laiku varētu arī pa tēmu ko ielikt...
Ludzu nepazudi..
8.janvāris 2019, 17:54 | links
 
Es uz brītiņu te izbraukšu,bet jūs pa to laiku varētu arī pa tēmu ko ielikt...
8.janvāris 2019, 16:52 | links
 
Aņuks ko tiko izlasīju.
-Speciālisti ska,ka dzīve paliekot labāka...
-Bet cilvēki gan sakot ,ka sliktāka...
-Nu bet cilvēki tak nav speciālisti...
8.janvāris 2019, 16:36 | links
 
Koņčas tas viss ir normāli,bet VID ir uzsācis cīņu pret nodokļu nemaksātājiem,nupat DELFOS izlasīju.
A ta es domāju,kur tas mūsu raihucis nosvīdis,laikam jau čumodānu pako...
8.janvāris 2019, 16:24 | links
 
končas ;-))

https://priceguard.ru/offer/ozon-139362034

labu apetīti!
8.janvāris 2019, 16:14 | links
 
Puiķiņ,nu atslābsti tak,pa jaunu un glupu vēl esi,lai ar tevīm diskutētu,anonīmais varonis ,ibio....
8.janvāris 2019, 15:53 | links
 
Protams, kā tad savādāk po žizņi draudzīgs, plaši domājošs, vieds un gudrs, ar sakārtotu vidi cilvēks var atbildēt?
Domāju, droši dodies pie admina un papļāpājiet par publiska diskusa veidošanu.
8.janvāris 2019, 15:50 | links
 
Nu jaunie politiķi,ko tad pieklusāt,vai tad par politisko tēmu nekas nav diskutējams,kā ar to jauno valdību sokās?
8.janvāris 2019, 15:34 | links
 
Jefiņ,tu vispirms pār savu brūti.ja tāda vispār ir,šefību uzņemies,savādāk dračīsi sausajā savā sādžā...
8.janvāris 2019, 15:31 | links
 
Tiem, kas te saredz uzbrukumu Antonam, vajag pirkt brilles par divkāršu cenu!

Uzņemoties šefību par publisku diskusiju forumu izveidojās šādi tādi pienākumi gribi vai negribi. Visiem neizpatiksi, taču ir jāņem vērā lietotāju vēlmes vai arī pārsauc tēmu "mans čats" vai dajebkā.

Varbūt gribi tēmu Daugava vai Zviedrija arī pasludināt par SAVĒJO un tad tur tikai tavā gaumē varēs notikt?
8.janvāris 2019, 15:28 | links
 
Vai tad es kādreiz esmu ņuņājis? Te jau puiķi ņuņā,ka es šamiem smadzenītes sagrozot ...
Starp citu,puiķi,a kas ta man,bet jūs visi te bezdarbnieki salasījušies,ka caurām dienām te sēžat un mani vahtējat? :)
8.janvāris 2019, 15:23 | links
 
Turies Anton,ja esi vecis,tad līdz galam,nav ko ņuņņāt!
8.janvāris 2019, 15:17 | links
 
Abrakatabrīgais ,to ka tevi ciemā par ļerpatu sauc ,godu tev nerada.Bet par to ka tu bāzies pieaugušu puiķu sarunās,vecos laikos pērienu deva.Man tavs viedoklis neinteresē,atstā lūdzu to pie sevīm.Es šo tēmu veidoju tāpēc,ka man kā vecam perdelim un marazmātiķim,gribas laiku pakavēt.Dzīvē viss ir sakārtots,a kas cits atliek? Uz copīti aizbraukt ,fufciku ieņemt un šeitan jaunos gurķēnus patracināt...Paldies puiķi,ka izklaidējat mani...:)
8.janvāris 2019, 15:08 | links
 
Neviens nedomā, ka esi sasmēlies. Tas vienkārši ir redzams uz delnas! Tev Taču tikpat kā sava viedokļa VAIRS nav, kas droši vien ir cēlies no profesijas, kur jāpielaizās jebkam un jebkā, savādāk bankrats. Atmiņu stāsti nav viedoklis. Pārpublicēt saites uz visiem jau tā pieejamu jūtūbi arī nav viedoklis.

Un uzņemties šefību par tēmu un neko nespēt nokontrolēt, lai būtu jēdzīgas diskusijas - mūsu ciemā to sauc par ļerpatu.
8.janvāris 2019, 14:57 | links
 
Tonis [08.01.19]: Junior,kāpēc tu domā ,ka esmu kaut ko sasmēlies? Es vienkārši ielieku kaut ko savādāku vispār valdošajam viedoklim, kas ir mūsos iezombēts (iemācīts). Es taču nekad neesu apgalvojis ka tā tas tiešām ir un savādāk būt nevar.Es ielieku savādāku pasaules redzējumu,lai puiķi varētu iepazīties un salīdzināt un veidot savu viedokli.Es tak nez cik reizes esmu brīdināis,-neskataties,tas var traumēt nenobriedušus prātiņus....:)
Ja vel tu macetu to sabalancet un ielikt mazakas devas..
Un ja vel nebutu iemetis pedejo teikumu teksta, varbut ari turpinatos saruna..
8.janvāris 2019, 14:50 | links
 
Tonis [08.01.19]: Kazbārdiņ,pats jau arī laikam šeitan esi iesūtīts,kā teikt 'pareizā viedokļa' iepotēšanai lētticīgo copmaņu rindās,kaut kā iepriekš nekur kā copmanis netiki atrādījies...
Atkodi gan,jaa esmu no masoniem,mani sauc Uldis Rokfelers
8.janvāris 2019, 14:49 | links
 
Saki vēl,ka gribās un patīk,ne?!
8.janvāris 2019, 14:48 | links
 
Sermuksi,ja tu gribi zināt ,-uz disenēm jau neeju,bet ieklopēt vēl varu,un tā ka maz neliksies...
8.janvāris 2019, 14:44 | links
 
Junior,kāpēc tu domā ,ka esmu kaut ko sasmēlies? Es vienkārši ielieku kaut ko savādāku vispār valdošajam viedoklim, kas ir mūsos iezombēts (iemācīts). Es taču nekad neesu apgalvojis ka tā tas tiešām ir un savādāk būt nevar.Es ielieku savādāku pasaules redzējumu,lai puiķi varētu iepazīties un salīdzināt un veidot savu viedokli.Es tak nez cik reizes esmu brīdināis,-neskataties,tas var traumēt nenobriedušus prātiņus....:)
8.janvāris 2019, 14:41 | links
 
Ieprieks rakstiju, kapec neciesu pensionarus. Seit tipisks piemers.
8.janvāris 2019, 14:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager