Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Klopēt māki?Uz disenēm vēl ej?
8.janvāris 2019, 14:35 | links
 
Nu redz ,čalīt,tev visapkārt tīņi grozās ,ko man ar tavu līmeni te vispār diskutēt? Es ja labprāt par to ģeopoļitiku ar kādu padiskutētu,bet nav jau ar ko,vieni tīņi...
8.janvāris 2019, 14:34 | links
 
Tonis [08.01.19]: Kazbārdiņ,pats jau arī laikam šeitan esi iesūtīts,kā teikt 'pareizā viedokļa' iepotēšanai lētticīgo copmaņu rindās,kaut kā iepriekš nekur kā copmanis netiki atrādījies...
Nu tu tak, esi.. Tu atgremo tiesi to stulbumu, ko esi sasmelies krievu youtuberos. Bezjedzigs variants..
8.janvāris 2019, 14:34 | links
 
Copēt vispār māki? Mormišku no mormiša māki atšķirt?
8.janvāris 2019, 14:28 | links
 
Mal gan! Pie tam kā tāda veca bāba ne vecis. Tev pašā sākumā LŪDZA kautkā ievērot balansu starp bezjēdzīgu informāciju un jēdzīgu, jo proporcija aizgājusi ļoti šķībi. Un kā tāda veca mamzele tu piecās lapaspusēs PATS SAVĀ PRĀTĀ nonāci līdz maniakālai paranojai, ka lūk apkārtējie grib Tev aizliegt kaut ko publicēt un vispār - ka kāds ir pret Tevi! Pa pieci kilometri jau var redzēt, ka Tu rej pretī katram, kam ķipa gribās kaut ko Tev iebilst, kā tāds klīstošs krancis, kurus puiki spārda. Neviens Tevi nespārda un beidz par tādu izlikties!

Un vispār - tas bija PATS PIRMAIS ko tavam "viedajam" paurim vajadzēja jaunajiem gurķiem mācīt un rādīt piemēru, ka tupa diršot pretī - diskusijās neko nepanāksi, konflikts tikai eskalēs. It īpaši internetā - kur nekas un nevienam nesāp!

Tas ir visaugstākā mērā bēbiskums - slēpt savu klabekļa nesaturēšanu aiz "man uzbrauca - kas es nevaru pretī" vai "mana tēma - nepatīk nelasi"? Reāli - pilnīgi visi pubertātes nomocītie tīņi man apkārt precīzi tā čīkst!
8.janvāris 2019, 14:27 | links
 
Kazbārdiņ,pats jau arī laikam šeitan esi iesūtīts,kā teikt 'pareizā viedokļa' iepotēšanai lētticīgo copmaņu rindās,kaut kā iepriekš nekur kā copmanis netiki atrādījies...
8.janvāris 2019, 14:26 | links
 
Abrakadabrīgais,es neko nemaļu,bet zobus sakodis,ceņšos ar jaunaiem gurķiem diskutēt un pie prāta vest...:)
Gurķi,vai kāds te beidzamo gadu laikā ir ko labu par tiem krieviem pateicis?
8.janvāris 2019, 14:12 | links
 
Tur ir jābūt nedaudz slimam, lai TIEŠĀM domātu, ka te kāds inteliģentu un saprotošu krievu, liek zem vates zīmes.

Vai tu tiešām nesajēdz kontektu kādā tiek gāzts virsū krieviem??? Ja nesajēdz, tad beidz malt katra teikuma galā, ka pārējiem līdz tavam "VIEDUMAM" vēl ir jānodzīvo.
8.janvāris 2019, 14:05 | links
 
folijgalva,lai nu tā būtu:DDD
8.janvāris 2019, 14:00 | links
 
Kazbārdiņ,ne tikai Krieviju,bet arī Latviju,ja nezināji...Bez konsultācijām ar jeņķu vēstniecību un viedokļu saskaņošanu,nekas te nenotiek...
8.janvāris 2019, 13:58 | links
 
Patīk jums vai nē,bet jāsaprot to,ka tā dzīves pieredze un izpratne nāk tikai ar gadiem.Bet nebēdājat,jums tas viss vēl ir priekšā...:)
8.janvāris 2019, 13:56 | links
 
krieviju pārvalda amerikāņi,to tak sen visi zin:DD
8.janvāris 2019, 13:54 | links
 
Nu redz kur tā sāls...Tad jums galīgi nepatīk tas mūsu lielais kaimiņš...Ziniet,man arī nepatīk.Bet man gan nepatīk tā lielkrieviskā politika,ko šamo vadoņi uzspiež,bet nekad neesmu gluži noniecinājis krievzemes vienkāršo tautu,kas ir paši lielākie tā režīma cietēji.Jāmāk atsijāt graudus no pelavām,un saprast kas ir kas.Jums visi ir 'vatņiki'..Es raugos savādāk.Ieskataties uzmanīgāk tajos ģīmjos un degunos kas to krievzemi pārvalda, un varbūt arī jums prātiņš nedaudz apskaidrosies un uz tām lietiņām sāksiet raudzīties savādāk...
8.janvāris 2019, 13:50 | links
 
Vienīgais te kas savu muļķīgo viedokli caur krievu debiloīdu viģikiem te cenšas uzspiest esi tu Toni. Un visi tev to atgādina neskaitāmas reizes, bet izskatās ka savu smadzeni jau esi tā izskalojis, ka nespēj vairs neko pamanīt.
8.janvāris 2019, 13:35 | links
 
Es uzņemšos kvalitatīvi adminēt diskusijas, bet neuzņemšos, jo nafig iespringt, bet vajag taču runāt par tēmu, bet nafig iespringt! Tas ir bikiņ šizo.

Kas pirmais brauks, tas pirmais mals!
Tā tāda versija, par to kāpēc nevar to palagu sadalīt augšā.

8.janvāris 2019, 13:32 | links
 
Nu kurš te seko mūsu reālajai iekšzemes politikai,varbūt kāds var ko jaunu un gudru pateikt?

Tonis, 8.janvāris 2019, 13:22

Tikko iznācis Latvijas Bankas Makroekonomisko norišu pārskats, simts lapas, palasi.
8.janvāris 2019, 13:29 | links
 
Nu ja tādi gudrinieki,kā tu,te vislaik necentīsies savu muļķīgo viedokli uzspiest,tad dzīvosim saules mūžu.Tā kā atslābsti,un būs jaulabi...
8.janvāris 2019, 13:25 | links
 
Nu kurš te seko mūsu reālajai iekšzemes politikai,varbūt kāds var ko jaunu un gudru pateikt?
8.janvāris 2019, 13:22 | links
 
Iedod SAVAI sadaļai LOĢISKU nosaukumu un dzīvo cepuri kuldams. Vai pats neredzi, ka dēļ šī neloģisma aizgāja ciet pirmā tēmas versija, un ar simtprocentīgu garantiju aizies ciet arī šī?
8.janvāris 2019, 13:21 | links
 
Abrakadabrīgais,nekad neesmu centies nevienam augumā pirmais lekt.Bet ja man lec virsū,parādā nepalikšu...Tu kā esi 'zaļais gurķis',kas šaij tēmā pieslēdzies tikai dažus mēnešus atpakaļ,to neredzi..Nekad neesmu centies izrādīt kaut kādu pārākuma apziņu,tieši otrādi uzskatu ka katram ir brīvas tiesības izpausties.Šeit bez manis ir savi 'fīreri', kas to pārākuma apziņu citiem grib uzspiest...Ja kaut ko pavelku uz zoba,-nu tāda man tā jumora izjūta ir...Bet kad man,manis veidotajā tēmā,kāds gudrinieks grib muti aizvērt,tādējādi parādot savu pārākumu un 'gudrību',tad varbūt es arī dažreiz izeju no 'rāmjiem'...Nu piedod ,ja vari...:)
8.janvāris 2019, 13:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager