Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Dzelzs kātiem nav ne vainas,skrienu kā kiborgs...
Ašukus nahrenizēju ,atdevu čomam,-ka nav kazai piena,ta nav..Lielākais gan bija tīri smuks,-ap 300g.
6.janvāris 2019, 20:07 | links
 
Antoha,būtu sēdējis mājā,nevis ar savu dzelzs kāju gājis zivis un cilvēkus baidīt! Loms varens! Cepsi? Savā sulā sautēsi jeb jau dūmmāju sildi?
Tik Urmaasu uz mielastu neaicini! Lielījās,ka makten neganc esot!
6.janvāris 2019, 19:32 | links
 
Lopkopi. :) Izlasīji to wikipēdijas saturu, ko es te iepostēju? Protams, ka neizlasīji.

Shiirs, 6.janvāris 2019, 18:33

7,4 dienas !
Turpināt ?
6.janvāris 2019, 18:42 | links
 
Lopkopi. :) Izlasīji to wikipēdijas saturu, ko es te iepostēju? Protams, ka neizlasīji.
6.janvāris 2019, 18:33 | links
 
Tonis izlielijas ka zivju nav ! :(
Bet pats pazuda ! Noteikti tie pieci tadi kukuļi ka tagad tira atsperies ! ;)
6.janvāris 2019, 18:23 | links
 
plesigais [13m]: Vecais labais penicilins neibilst !
Un ar " dzimtenites " uzraudzibu šonedēļ esmu ar saviem pienākumiem ticis gala !
;) !Par veselību nesūdzos. Vienīgais kas par sevi liek manīt, tās ir traumas. Pārējais kā jaunam puikam! :)

urmaas, 6.janvāris 2019, 18:12


Forši ;) !
Man ar naf slikta veseliba , bet kadreiz iznak ar bacili saskrieties !
Vot traumas mani netrauce , ne militaras , ne sadzives un tehniskas ! Nu kadreiz pie lielam slodzem ( tupenu maisi jastiepj ) nu tad mugrstabiņs sak pikstet un vaimanat !
Nu veselibu ari turpmak ; ) !
6.janvāris 2019, 18:20 | links
 
plesigais [06.01.19]: Vecais labais penicilins neibilst !
Un ar " dzimtenites " uzraudzibu šonedēļ esmu ar saviem pienākumiem ticis gala !
;) !
Par veselību nesūdzos. Vienīgais kas par sevi liek manīt, tās ir traumas. Pārējais kā jaunam puikam! :)
6.janvāris 2019, 18:12 | links
 
plesigais [16:16]: Bet kā mēness fāzes var nestrādāt, ja mēnesim līdzi kustās pat jūras un okeāni.

Un kustās tak, variet pamerīt, ja neticat, collštoks nemelo!

Shiirs, 6.janvāris 2019, 16:06

A kas ir mēness fazes - gaismas un ēnas rotaļas ! Tāpēc ari nestrada !
Tas ka menesim kustas lidzi , nu toč collstoks nemelo ! Bet meness kustibai ir biku cits nosaukums !
Ja un tas tiešam strada !Kads tad ir tas nosaukums mēness kustībai? Tu gribi teikt, ka paisumam un begumam nav nekāda sakara ar mēness fāzi? :)
Speciāli priekš tevis valsts valodā. Izlasi.
https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Mēness

Shiirs, 6.janvāris 2019, 16:56


Mēness fazes ir tas ko tu redzi kalendara ! Tur ir gandriz pa nedelam paradits meness fazes - dilstoš , augoš , tukš pilns !
Bet meness cikli ir tas kas parada kura laika menes ir viss augstak virs horizonta un viszemak !
6.janvāris 2019, 18:09 | links
 
Vecais labais penicilins neibilst !
Un ar " dzimtenites " uzraudzibu šonedēļ esmu ar saviem pienākumiem ticis gala !
;) !
6.janvāris 2019, 18:01 | links
 
Vislabākais antibiotiks ir ŠMAKOVKA! :)
6.janvāris 2019, 17:51 | links
 
Plēsīgais. Tev ari vāja nervu sistēms?

urmaas, 6.janvāris 2019, 17:16


Urmaas ;) BRIESMIGI ! Ka dzirdu krievu lamu vardus saku až pats lamaties !
Un plusa no jaungada nakts uz antibiotikam , atravos pa pilnai ! Lidz 39,9 ! Tapec domaju moš - čo ņe tak ļapnul !
Labu cilveku viegli apvainot , tapec ka labs !
Ar sliktu savadak , nav jau jegas ! ;)
6.janvāris 2019, 17:48 | links
 
Plēsīgais. Tev ari vāja nervu sistēms?
6.janvāris 2019, 17:16 | links
 
Atšķirībā no ierēdņiem, kas visu savu pilnmēnes lunārismu izliek uz pamatiedzīvotājiem, uzņēmējdarbībā ir bruņinieciskāk - cilvēki atklāti besās, bet nu mēģina nenovelt to smagumu uz kolēģiem. Tāds, lūk, novērojums.
6.janvāris 2019, 16:58 | links
 
plesigais [06.01.19]: Bet kā mēness fāzes var nestrādāt, ja mēnesim līdzi kustās pat jūras un okeāni.

Un kustās tak, variet pamerīt, ja neticat, collštoks nemelo!

Shiirs, 6.janvāris 2019, 16:06

A kas ir mēness fazes - gaismas un ēnas rotaļas ! Tāpēc ari nestrada !
Tas ka menesim kustas lidzi , nu toč collstoks nemelo ! Bet meness kustibai ir biku cits nosaukums !
Ja un tas tiešam strada !
Kads tad ir tas nosaukums mēness kustībai? Tu gribi teikt, ka paisumam un begumam nav nekāda sakara ar mēness fāzi? :)
Speciāli priekš tevis valsts valodā. Izlasi.
https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Mēness
6.janvāris 2019, 16:56 | links
 
Mēness ir tikai viens faktors ka s ietekmē copi. Siguldā piem ir sarma kokos . Vecais teiciens - sarma kokos - copes nav. Skaidrs ir viens ka straujās laika maiņas nepatīk zivtiņām - nepatīk kad spiediens lēkā - jau 3 dienas lēkā un izskatās ka vēl kādas 3 tas būs. Barometrs,gaisa mitruma mērītājs un termometrs - pierakstiet vai atceraties kad bij laba cope kad sūdīgāka . Laba cope pēc maniem novērojumiem ir tad kad stabils laiks - vai nu stabili turas zems spiediens un visu laiku apmācies un līst vai pretēji -augsts spiediens un saulains - bet noteikums ne mazāk kā 3-4 dienas kad turas stabili un nelēkā.
6.janvāris 2019, 16:47 | links
 
Babītē zivju naf! Šodien cope praktiski nekāda,pa visu dienu pieci asarēni.Laikam jau tas mēness vainīgs...
6.janvāris 2019, 16:40 | links
 
Što skažis na variant = Ko teiksi uz variantu.
Eh, droši vien arī nav būtiski, jo svarīgi ir kas cits. :)
6.janvāris 2019, 16:33 | links
 
Mēness ietekmē copi -tas ir 100 % . Arī dzērājus - zinu toč pēc sava kaimiņa .
6.janvāris 2019, 16:21 | links
 
Bet kā mēness fāzes var nestrādāt, ja mēnesim līdzi kustās pat jūras un okeāni.

Un kustās tak, variet pamerīt, ja neticat, collštoks nemelo!

Shiirs, 6.janvāris 2019, 16:06


A kas ir mēness fazes - gaismas un ēnas rotaļas ! Tāpēc ari nestrada !
Tas ka menesim kustas lidzi , nu toč collstoks nemelo ! Bet meness kustibai ir biku cits nosaukums !
Ja un tas tiešam strada !
6.janvāris 2019, 16:16 | links
 
Man galīgi uz zirga pavizināties par zemes pavadoņa ietekmi uz cilvēkiem ar vāju nervu sistēmu.

urmaas, 6.janvāris 2019, 15:41


Ē !
Esmu aizķeris personigi ? Kad un ar ko ?
Jeb vienkārši slikts garigais ?
6.janvāris 2019, 16:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager