Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
redz ar tām mēness fāzēm ir tāpat kā ar meteoroloģiju, ticamība nav 100%, tomēr tā ir lielāka nekā 50%, tb būs vai nebūs :)

Uz jautājumu rīt snigs vai nesnigs 50% ticamības atbilde ir vai nu snigs vai nē. No pieredzes zinot, ka pie - grādiem parasti nesnieg, es teiktu, ka visticamāk, rīt nesnigs. Bet es nezinu, kādi cikloni tuvojas. Tāpēc lielāku skaidrību var iegūt meteo lapās.

PS. pilnmēness sākās šonakt. Pavērojiet savus tuvākos ;)

daddy_j, 6.janvāris 2019, 11:14


Es kā meteorologs tev Dady nepiekritīšu. Kopš cilvēki kosmosā palaiduši meteo satelītus lēciens laika prognozēšanā ir milzīgs. Ir reģioni kur "dzimst" gaisa frontes vai "mirst "-tur ir ļoti grūti prognozēt laiku .Ja kas tas ir pie mums - vienā pusē arktika -otrā eiroāzijas kontinents ,pa vidu baltijas jūra kas bieži samaisa visas prognozes. Te var puslīdz precīzi līdz 80 % noteikt tikai uz 2 dienām , 3 diena - 50% un tā -10% uz dienu.
6.janvāris 2019, 16:06 | links
 
Bet kā mēness fāzes var nestrādāt, ja mēnesim līdzi kustās pat jūras un okeāni.

Un kustās tak, variet pamerīt, ja neticat, collštoks nemelo!
6.janvāris 2019, 16:06 | links
 
Man galīgi uz zirga pavizināties par zemes pavadoņa ietekmi uz cilvēkiem ar vāju nervu sistēmu.
6.janvāris 2019, 15:41 | links
 
Cilvēka uzvedību ietekmē audzināšana. Kā pastiprinoš apstāklis ir izdzertais alko daudzums. Zivis, vismaz man, labāk ķerās dilstošā mēnesī. Ir ari izņēmumi. Kas ir sadzīves problēmas?
Alko ir jālieto kad gribās. Pričom te mēnes fāzes?

urmaas, 6.janvāris 2019, 10:17


Ka pričom ? A varbut tukša jadzer divreiz vairak ?

Nu bet ko teiksi uz variantu , ka menes fazes vispar nestrada ! Ne uz 50% ne uz 5% ! Bet pilnigi un galigi ne !
6.janvāris 2019, 15:33 | links
 
Skutan, ļoti divdomīgi. Tikai līdz 73, saki? :)
Ir taču parbauditas vērtības, kā šitās sarkanās vilkogas, nebūs jagaida 4 gadus.
Piemēram ciankalijs, dzivsudrabs, mušmires... :)

Shiirs, 6.janvāris 2019, 10:39


Šo visu ar mēru, lielās porcijās nav ieteicams...:)
6.janvāris 2019, 12:53 | links
 
ir labi, ja cilvēks māk nolasīt savu organismu, līdzīgi kā copmanis upi, pretējā gadījumā nu tāds tas rezultāts...

skutans, 6.janvāris 2019, 01:59

Redz cilvēka organisms ir ļoti sarežģīta struktūra, ļoti, vissarezģītākā dzīvības forma uz Zemes. Un slimības ar kurām mēs slimojam, arī ir tūkstošiem. Ne velti ir tik daudz šaura profila ārstu, speciālisti savā nozarē. Pašam to visi izzināt, apgūt ir nereāli. Pat kosmiskās raķetes nav tik sarežģītas uzbūves, bet pie to konstrukcijas un palaišanas strādā simtiem speciālistu. Pašam izārstēt sevi ir tikpat liela utopija kā pašam garāžā uzbūvēt raķeti un aizlidot uz Marsu.

Karlis_K, 6.janvāris 2019, 11:08


Par šo neviens tak nestrīdās, iet runa par imūnsistēmas stiprināšanu, iedot īstajā laikā to ko tai vajag, slimībair sekas, vilciens aizgājis... saprast ko ķermenis tev grib teikt. Paskatoties uz cilvēka seju, jau daudz ko var pateikt, organisms tev saka priekšā, - redzi sarkans pleķis uz pieres, pietaupi aknu piemēram, baltumiņš uz naga utt. Tas tā vienkāršoti.
6.janvāris 2019, 12:52 | links
 
daddy_j [06.01.19]: redz ar tām mēness fāzēm ir tāpat kā ar meteoroloģiju, ticamība nav 100%, tomēr tā ir lielāka nekā 50%, tb būs vai nebūs :)

Uz jautājumu rīt snigs vai nesnigs 50% ticamības atbilde ir vai nu snigs vai nē. No pieredzes zinot, ka pie - grādiem parasti nesnieg, es teiktu, ka visticamāk, rīt nesnigs. Bet es nezinu, kādi cikloni tuvojas. Tāpēc lielāku skaidrību var iegūt meteo lapās.

PS. pilnmēness sākās šonakt. Pavērojiet savus tuvākos ;)
Pilnmēness būs 21.01
6.janvāris 2019, 11:41 | links
 
Termins "LUNIS" diez vai ir cēlies no tukša gaisa! :)
6.janvāris 2019, 11:40 | links
 
redz ar tām mēness fāzēm ir tāpat kā ar meteoroloģiju, ticamība nav 100%, tomēr tā ir lielāka nekā 50%, tb būs vai nebūs :)

Uz jautājumu rīt snigs vai nesnigs 50% ticamības atbilde ir vai nu snigs vai nē. No pieredzes zinot, ka pie - grādiem parasti nesnieg, es teiktu, ka visticamāk, rīt nesnigs. Bet es nezinu, kādi cikloni tuvojas. Tāpēc lielāku skaidrību var iegūt meteo lapās.

PS. pilnmēness sākās šonakt. Pavērojiet savus tuvākos ;)
6.janvāris 2019, 11:14 | links
 
ir labi, ja cilvēks māk nolasīt savu organismu, līdzīgi kā copmanis upi, pretējā gadījumā nu tāds tas rezultāts...

skutans, 6.janvāris 2019, 01:59


Redz cilvēka organisms ir ļoti sarežģīta struktūra, ļoti, vissarezģītākā dzīvības forma uz Zemes. Un slimības ar kurām mēs slimojam, arī ir tūkstošiem. Ne velti ir tik daudz šaura profila ārstu, speciālisti savā nozarē. Pašam to visi izzināt, apgūt ir nereāli. Pat kosmiskās raķetes nav tik sarežģītas uzbūves, bet pie to konstrukcijas un palaišanas strādā simtiem speciālistu. Pašam izārstēt sevi ir tikpat liela utopija kā pašam garāžā uzbūvēt raķeti un aizlidot uz Marsu.
6.janvāris 2019, 11:08 | links
 
Skutan, ļoti divdomīgi. Tikai līdz 73, saki? :)
Ir taču parbauditas vērtības, kā šitās sarkanās vilkogas, nebūs jagaida 4 gadus.
Piemēram ciankalijs, dzivsudrabs, mušmires... :)
6.janvāris 2019, 10:39 | links
 
Cilvēka uzvedību ietekmē audzināšana. Kā pastiprinoš apstāklis ir izdzertais alko daudzums. Zivis, vismaz man, labāk ķerās dilstošā mēnesī. Ir ari izņēmumi. Kas ir sadzīves problēmas?
Alko ir jālieto kad gribās. Pričom te mēnes fāzes?
6.janvāris 2019, 10:17 | links
 
Taisniba Tavos vardos ir , piekritu ! Bet tadas " šutkas " parasti beidzas traģiski !
Ok ! Ko doma par menes fāzēm !
Briestoš vai dilstoš ietekme cilveku uzvedibu ? Copes iznakumu ? Sadzives problemas ? Alko ietekmi ?
6.janvāris 2019, 10:06 | links
 
Neviens ar varu nespieda "vilkt plaušās".
Ir jābūt vismaz diviem. Viens kurš piedāvā{izjoko}, otrs kurš parakstās un dara! Buļļa dzēriens nav priekš teliņiem!
6.janvāris 2019, 09:49 | links
 
Plēsīgais
Ieliec dārza laistīšanas šlangā manometru. Pie atvērta krāna spiediens būs zemāks kā pie aizvērta! Pie tam pie aizvērta krāna šlanga piepamst. Pieliec pie kontakta voltmetru-pamēri spriegumu. Tad ieslēdz tējkannu-voltmetrs rādīs mazāku spriegumu kā pie izslēgtas tējkannas. Tad kāpēc vadi nepiepamst? :)

urmaas, 5.janvāris 2019, 22:14



Lab lab urmaas ;) ar spani bus krietni par daudz ! Pietiks ar puslitru - uz diviem !

plesigais, 5.janvāris 2019, 23:24

Kā teica vecmāmiņa:
Ja pupi paliek ļengani tā ir herņa. Vot, ja herņa paliek ļengana, tas jau ir pipec! :)

urmaas, 6.janvāris 2019, 09:23


Urmas ;) !
Pec tam kad no profesionālās padjobkas ( izjokošanas darba ) nomira man pazistam onka un tris iesedas cietumā par slepkavibu !
Es ciest nevaru lidzigus debilismus !
Var simtnieci lampiņu iebast mute un var izvilkt !
Var olu sauja saspiest !
Var cementa maisu pacel virs galvas un ievilkt plaušas elpu kopa ar cementu un nomirt ! Jo kads stulbenis pošutil !
6.janvāris 2019, 09:43 | links
 
Plēsīgais
Ieliec dārza laistīšanas šlangā manometru. Pie atvērta krāna spiediens būs zemāks kā pie aizvērta! Pie tam pie aizvērta krāna šlanga piepamst. Pieliec pie kontakta voltmetru-pamēri spriegumu. Tad ieslēdz tējkannu-voltmetrs rādīs mazāku spriegumu kā pie izslēgtas tējkannas. Tad kāpēc vadi nepiepamst? :)

urmaas, 5.janvāris 2019, 22:14

Lab lab urmaas ;) ar spani bus krietni par daudz ! Pietiks ar puslitru - uz diviem !

plesigais, 5.janvāris 2019, 23:24


Kā teica vecmāmiņa:
Ja pupi paliek ļengani tā ir herņa. Vot, ja herņa paliek ļengana, tas jau ir pipec! :)
6.janvāris 2019, 09:23 | links
 
https://www.facebook.com/atminu.daugava/videos/111430305712719/

urmaas, 6.janvāris 2019, 09:12


Sveiks Urmaas es ta ari nesapratu ko Tu velejis no manis dzirdet ?
To ka elektroni nav udens un neparvietojas pa vadu ka udens pa trubu ?
Nu es tak nesmu elektriķis , ka es varu zinat ? Ka tad viņi tur isteniba skrien , pa vada viduciti cmuka ķedite ! Pa vada arejo perimetru ! Vai varbut pa kaut kadiem magnetiskiem laukiem pa vada arpusi ?
;) !
6.janvāris 2019, 09:21 | links
 
Ei Toni ko domā par tam mēness fazem ?
Man liekas ka " teorija " - daži uzvelkas uz pilnmenes fona ! Galigi garam !
6.janvāris 2019, 09:13 | links
 
 
Ekskezemuā, bet tas viens, tiklīdz kā netiek runāts gan tā kā šams grib, gan tā kā saprot, par risinājumu redz mūždien teikt "papisiet malā puikiņi". Zemiski. Debīli. Nekāda sakara ar romantisko vecuma plānprātību. Un droši vien po žizņi tā ir dzīvojis. Apsvecu, kruts čoms! :)

abrakadabra, 6.janvāris 2019, 02:09


Runā kas tev neļauj ! Runa par temu ! Dalies ar savam domam , atrasto neta , dzirdeto pie kamiņienes ! Stasti ka tu tema apspriesto uztver , saproti , vērtē !
Parstaj dirst citiem ( savadak domajošiem ) uz galvas ! Izdzen no SEVIS krievu urļiku - es te esmu samij glavnij un manas domas - naiglavņejšajas !
Debili un zemiski ir tad ka uz jebkuru postu tiek atbildets ar rupjibam !
6.janvāris 2019, 09:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager