Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pat Silvija nobāl, pa abiem pāršķirstijām pēdējās 3 lappuses...

skutans, 5.janvāris 2019, 23:42


Skutans saprotams ! Viņa nav pieradusi pie tadam šausmam ! Cilveki un brivi - nav vergi ! Viņa ir pieradusi ka cilveki viņai kalpo , pado tejiņu , uztur siltumu un gaismu ! Un lieto to no ka viņa atbrivojas ( sori ) !
Skutan neviens zinatnisks darbs neapstiprina ka tejas sene dara ko labu Tavam organismam ! Prosta Tava ticiba !
Tu tici senei !
Es ticu udeņradim !
Un čo !
Es nediršu Tev uz galvas par Tavu ticibu !
Tu nedirs man uz galvas par manu !
;) !
6.janvāris 2019, 00:07 | links
 
Tonis [05.01.19]: Alkan,droši vien dziļu domu gribēji pateikt...)
Es zem šī termina saprotu to,ka cilvēks jau no bērna kājas ir iezombēts uz to kas ir pareizi,un kas nepareizi,ko var un ko nevar...Utt.Un tajos rāmjos dzīvojam un nemaz necenšamies aizdomāties,paplašināt savu redzesloku.kāpēc tad tieši tā,a ne citādi...
Pareizi Toni, mācīšanās ir priekš mīkstajiem, nafig augstskolas, kas ieliek rāmjos, Youtube ar šarlatāniem, tā ir galvenă zināšanu māte :):).
Tonis jau tagad noteikti ir gudrāks un plašāku redzesloku, kā jebkurš NASA zinātnieks, Ilons Masks nervozi pīpē maliņā, zinot par Toņa plašo redzesloku un netuneļveida domāšanu :):)
6.janvāris 2019, 00:04 | links
 
Divi aptaurēti idioti, kuri skolā ir izlaiduši enerğijas nezūdamības likumu, tagat ir izdomājuši mūžīgo dzinēju

girts72, 5.janvāris 2019, 23:48

tu neko nesaproti,to likumu masoni izdomāja:DDD īstenību tonis tik zin
5.janvāris 2019, 23:51 | links
 
Latvija paraksta deklarāciju par viltus ziņu ierobežošanu Internetā

https://www.tvnet.lv/6464699/latvija-paraksta-deklaraciju-par-viltus-zinu-ierobezosanu-interneta

Alcans, 5.janvāris 2019, 23:34


Sen bij laiks, vēdzelei un dažām citām sugām ir tieksme ierīt līdz aknām, neatgriezenisks process vopšem... Līdzīgi kā ar tiem propolisa chaneļiem, nu bij jau laiks...
5.janvāris 2019, 23:51 | links
 
Divi aptaurēti idioti, kuri skolā ir izlaiduši enerğijas nezūdamības likumu, tagat ir izdomājuši mūžīgo dzinēju
5.janvāris 2019, 23:48 | links
 
Pat Silvija nobāl, pa abiem pāršķirstijām pēdējās 3 lappuses...
5.janvāris 2019, 23:42 | links
 
Latvija paraksta deklarāciju par viltus ziņu ierobežošanu Internetā

https://www.tvnet.lv/6464699/latvija-paraksta-deklaraciju-par-viltus-zinu-ierobezosanu-interneta
5.janvāris 2019, 23:34 | links
 
plesigais [4m]: eu plēsīgais tev ir auto??Un ja ir tad tu jau brauc ar ūdeņradi??

uldens2, 5.janvāris 2019, 22:04
Man naf autiņa , naf pad draņķiga skutera ! Bet man ir velo ! Un es esmu smaidigs !
Un ko talak ?pareiz ir, nah tās tehnoloģijas.punkc,...

usis, 5.janvāris 2019, 23:23

Pareizi usis ! Es pat virpoju pa laikam ar roku speku !
TB4 ar cilvekspeka motoru spej ņemt 1,5 mm metala skaidu uz diametru ! Un vitnes ( metriskas ) griež vienkarši ideali !
5.janvāris 2019, 23:28 | links
 
Alcan,nu re es nemaz iepriekš nelasot tos gudros ārzemju rakstus ,secinu ka mans redzēums ir kaut kur līdzīgs ...
5.janvāris 2019, 23:27 | links
 
Plēsīgais
Ieliec dārza laistīšanas šlangā manometru. Pie atvērta krāna spiediens būs zemāks kā pie aizvērta! Pie tam pie aizvērta krāna šlanga piepamst. Pieliec pie kontakta voltmetru-pamēri spriegumu. Tad ieslēdz tējkannu-voltmetrs rādīs mazāku spriegumu kā pie izslēgtas tējkannas. Tad kāpēc vadi nepiepamst? :)

urmaas, 5.janvāris 2019, 22:14


Lab lab urmaas ;) ar spani bus krietni par daudz ! Pietiks ar puslitru - uz diviem !
5.janvāris 2019, 23:24 | links
 
plesigais [05.01.19]: eu plēsīgais tev ir auto??Un ja ir tad tu jau brauc ar ūdeņradi??

uldens2, 5.janvāris 2019, 22:04
Man naf autiņa , naf pad draņķiga skutera ! Bet man ir velo ! Un es esmu smaidigs !
Un ko talak ?

pareiz ir, nah tās tehnoloģijas.punkc,...
5.janvāris 2019, 23:23 | links
 
eu plēsīgais tev ir auto??Un ja ir tad tu jau brauc ar ūdeņradi??

uldens2, 5.janvāris 2019, 22:04

Man naf autiņa , naf pad draņķiga skutera ! Bet man ir velo ! Un es esmu smaidigs !
Un ko talak ?
5.janvāris 2019, 23:21 | links
 
Plēsīgais
Ieliec dārza laistīšanas šlangā manometru. Pie atvērta krāna spiediens būs zemāks kā pie aizvērta! Pie tam pie aizvērta krāna šlanga piepamst. Pieliec pie kontakta voltmetru-pamēri spriegumu. Tad ieslēdz tējkannu-voltmetrs rādīs mazāku spriegumu kā pie izslēgtas tējkannas. Tad kāpēc vadi nepiepamst? :)

urmaas, 5.janvāris 2019, 22:14

Nosauc elektribas vienibas masu !
Udens molekulai ir masa , un ja Tu meģini man elektribu pasniegt ka udeni , Tad dod ari salidzinajumus !
Elektronu kustibai nepastav inerce !
Ej atnes spani ar klirensu , bus vieglak sarunaties !
;) !
5.janvāris 2019, 23:18 | links
 
https://www.psychologytoday.com/gb/blog/emotional-sobriety/201108/when-vision-becomes-tunnel-vision

Having a vision is a powerful tool. It means that you are honoring your goals, aspiring towards them, and taking risks to expand your horizons. But sometimes our visions for ourselves subtly turn into tunnel vision. We can't see anything that contradicts our intentions and desires. We get selective perception, which limits our ability to remain open and to see things clearly. Instead of being present to our reality, we put the blinders on and barrel ahead towards our hopes and dreams.

There is a shadow side to almost every positive thing we can do for ourselves, including having a vision. All spiritual and psychological tools can be used in a "willful" way. For example, sometimes self-care is actually about taking care of ourselves: unplugging from too much work and plugging into more balance and harmony. But sometimes, under the guise of self-care, we are really just checking out: denying what's happening and how scary it feels to show up for it. So, how do we know the difference?
5.janvāris 2019, 23:17 | links
 
Alcans [05.01.19]: Ir tāds fenomens - tuneļveida domāšana. Depresīvos brīžos, šoka momentos mūsu nākotnes redzējums top aplam šaurs. Mēs redzam tuneli. Dažkārt redzam strupceļu. Ja nākotnē mēs neredzam izeju, esam šķietamā strupceļā, mēs atskatamies pagātnē un meklējam kļūdas.
Te jau depresijas un kompleksu nomāktie visi kā no ,, vienas dobes,,. :)
5.janvāris 2019, 23:17 | links
 
Alkan,droši vien dziļu domu gribēji pateikt...)
Es zem šī termina saprotu to,ka cilvēks jau no bērna kājas ir iezombēts uz to kas ir pareizi,un kas nepareizi,ko var un ko nevar...Utt.Un tajos rāmjos dzīvojam un nemaz necenšamies aizdomāties,paplašināt savu redzesloku.kāpēc tad tieši tā,a ne citādi...
5.janvāris 2019, 23:16 | links
 
Ir tāds fenomens - tuneļveida domāšana. Depresīvos brīžos, šoka momentos mūsu nākotnes redzējums top aplam šaurs. Mēs redzam tuneli. Dažkārt redzam strupceļu. Ja nākotnē mēs neredzam izeju, esam šķietamā strupceļā, mēs atskatamies pagātnē un meklējam kļūdas.
5.janvāris 2019, 23:05 | links
 
Sulīgais,tev tas vēl priekšā..Ar kādām zināšanām tad šoreiz te kāds ir ielīdis?Tikai ar tupām nezināšanām un tuneļveida domāšanu..Nu tak ,tā skolā mācīja...Būtu reiz ko sakarīgu pateicis,tik kā lūriķi lūr un skatās kurā brīdī no muguras ieknābt.Nožēlojami...Bērnudārzs,tu esi muļķis,-nē tu pats esi muļķis..Un nekādi argumentēti pierādījumi nav vajadzīgi. Jo tak skolā TĀ mācīja...:)
5.janvāris 2019, 22:48 | links
 
tieši tik vienkārši- nelien ar zināšanām, pretendents uz gada teicienu, ekspertu līgā.

usis, 5.janvāris 2019, 22:33


Precīzi, kad šitie kukū apmainās ar savām fantāzijām un no neta paraktiem sūdu video, tad nav nekādas jēgas spraukties pa vidu ar zināšanām un aizrādījumiem. Pilnīgi lieki, nebojājiet večukiem omu. Līdzīgi kā bērneļi kad spēlē dakterus, neviens diplomēts ārts taču nelien pa vidu ar savām pamācībam, aizrādījumiem. Bet kā visi zinām vecīši ar gadiem arvien vairāk sāk līdzināties maziem bērniem.
5.janvāris 2019, 22:39 | links
 
ŠARLATĀNS

Blēdis, krāpnieks, kas izliekas par zinātāju, speciālistu.
5.janvāris 2019, 22:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager