Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es kādu gadu jau trinos ap elektroauto iegādi.

Domāju nu tik dratēšu feniņu un dzivošu zaļi.

Huju vam! Publiskās uzlādes stacijas, kas sakumā bija par velti, tagad 10minūtes maksā 1,5EUR. Tas nozīmē, ka ladējot mašīnu tajās, 100 km izmaksā 6 eiro.

Un elektroauto pasakainās cenas jau vien ir ko vērtas. Patspats lētākais nissan leaf maksā uzminiet cik?
38 štukas! Tas ir kaut kads neaptverams kosmoss par to drotu.
5.janvāris 2019, 21:10 | links
 
Toni, nav grūti dzīvot ar apziņu, ka Tevi visu laiku apčakarē?
5.janvāris 2019, 21:07 | links
 
Diemžēl pār pasauli valda nauda.Nekad netiks bīdītas tādas tehnoloģias kas nenesīs pasaules valdošajām aprindām peļņu.Kā zinātnē un tehnikā,tā arī medicīnā.Te vērtīgi padomi,kā uzturēt labu veselību un izvairīties no smagām slimībām pavisam vienkārši,bez dārgām zālēm.Uldiņveidīgie savā tupumā to atkal nosauks par šarlatānismu...

https://youtu.be/RwmU9dxAy3M?t=503
5.janvāris 2019, 21:00 | links
 
Daudz ko liek YouTube, arī ekstrasensu cīņas, ja kāds no autoražotājiem iegūtu tehnoloģiju kā ar 1 litru ūdens nobraukt 100 km., strādās priekšā, kā tas atrautos no konkurentiem. Nekas netiek slēpts, vai noklusēts, vienkārši nekā reāla patlaban vēl nav.
5.janvāris 2019, 20:59 | links
 
Nē, tikai un vienīgi izmešu daudzums, tas pats stāsts, kas ar elektroauto. Ir jābūt perfektai elektrosadales ar zaļās un melnās elektrības kodēšanu sistēmai, lai elektroauto izpūtēju ne pārnestu uz TEC skursteni.
5.janvāris 2019, 20:51 | links
 
plesigais [11:28]: http://midcraft.ru/svezhie-anekdoty/anekdoty-pro-dengi-v-tumbochke.html?vidid=podokpeoU-A
Toņa ūdeņraža dzinēja darbības princips īsumā.

Vigulis, 5.janvāris 2019, 11:07

Ir , ir smiekligi !
Tikai ne pa tēmu !
Par tēmu gribas pajautat !
Ja jau pietika pacietibas meklet aņuku , kapec nepamekleji ari ko par ūdeņraža iegušanu un nepiedalījies normali saruna ?Kādā sarunā, par kādu tēmu, AR KO? Auto motoru barošanas sistēmas, tai skaitā augstsprieguma elektroauto un visa veida hibrīdi ir mans tiešais darbības lauks. Toņa ielikto video praktiskais pielietojums autobūvē ir apaļa nulle, bīstams un nekontrolējams reakcijas process, kas agri vai vēlu beigsies ar blīkšķi un no censoņa transformācijā par pimpa galiem un kuņğa lupatām. Uz doto zinātnes attīstības brīdi , vienīgais reālais H2 pielietojums ir degvielas šūnas, no H2 ražo elektrību, kas kustina auto. Citas drošas un praktiskas tehnoloğijas vēl nav.

Vigulis, 5.janvāris 2019, 20:20

Nebļauj ! Nemeginašu Tevi apstridet , bet sava laika skatoties ka buveja " Oskarus " viriškigais rumpis un briļu kajiņas paspideja ! ( A varbut kļudos ) !
Protams " gremučij gaz " ir gremučij gaz un spragst lieliski ! Tonis ielika primitivako ko vareja atrast lai mistkastnieki varetu saprast ! Pat man smiekli sanaca par puišeļiem !
Bet ja stradatu ta ka pie " Oskara " ar sirdi un zelta nagiem !
Un ja nebutu reala iespeja udeņradi parverst enerģija , tad kapec pat pedeja Tona video amišu zinatnieks ir šokets ?
5.janvāris 2019, 20:51 | links
 
plesigais [11:28]: http://midcraft.ru/svezhie-anekdoty/anekdoty-pro-dengi-v-tumbochke.html?vidid=podokpeoU-A
Toņa ūdeņraža dzinēja darbības princips īsumā.

Vigulis, 5.janvāris 2019, 11:07

Ir , ir smiekligi !
Tikai ne pa tēmu !
Par tēmu gribas pajautat !
Ja jau pietika pacietibas meklet aņuku , kapec nepamekleji ari ko par ūdeņraža iegušanu un nepiedalījies normali saruna ?Kādā sarunā, par kādu tēmu, AR KO? Auto motoru barošanas sistēmas, tai skaitā augstsprieguma elektroauto un visa veida hibrīdi ir mans tiešais darbības lauks. Toņa ielikto video praktiskais pielietojums autobūvē ir apaļa nulle, bīstams un nekontrolējams reakcijas process, kas agri vai vēlu beigsies ar blīkšķi un no censoņa transformācijā par pimpa galiem un kuņğa lupatām. Uz doto zinātnes attīstības brīdi , vienīgais reālais H2 pielietojums ir degvielas šūnas, no H2 ražo elektrību, kas kustina auto. Citas drošas un praktiskas tehnoloğijas vēl nav.

Vigulis, 5.janvāris 2019, 20:20
Bet cik enerģijas jaiztērē lai iegūtu ūdeņradi tām šunām??No energoefektivitātes tur vispār ir reāls ieguvums???Nav tā ka to elektrību izdevīgak ir ielādēt baterijā nevis parvērst ūdeņradī???
5.janvāris 2019, 20:28 | links
 
Kazbārdiņ,puisīt man tavs viedoklis galīgi neinteresē,tu man esi apaļa nulle.Savu ietiepīgo stulbumu, spītējoties un it kā nepieņemot acīm redzamas un saprotamas lietas, jau esi izrādījis pārpārēm..Kārtējo reizi tev atkārtoju,ja tev puisīt nepatīk tas ko es postēju,neskaties.Un vispār ,labāk uztaisi savu tēmu,un tur vari izpausties cik patīk..

Tonis, 5.janvāris 2019, 19:35

Ta nu nafig Toni ! Liec tak apdalito miera !
Ja Tev un man tīk savu valsti redzet tiru un sakartotu , ta vinam svarigi meklet elkus ! Ja mes ar tevi redzot piedirstas celmalas un krastus lasisim maisiņos un cepsimies foruma ! Tad viņs ka meta pa logu kafijs kruzites ta metis , nu moš vienigi proves vainu kartejo reizi novelt uz krieviem !

plesigais, 5.janvāris 2019, 19:50
plēsīgais ej nu labāk izmīlē kādu kaziņu,tur tu esi vismaz profesionālis:DDD
5.janvāris 2019, 20:24 | links
 
plesigais [05.01.19]: http://midcraft.ru/svezhie-anekdoty/anekdoty-pro-dengi-v-tumbochke.html?vidid=podokpeoU-A
Toņa ūdeņraža dzinēja darbības princips īsumā.

Vigulis, 5.janvāris 2019, 11:07

Ir , ir smiekligi !
Tikai ne pa tēmu !
Par tēmu gribas pajautat !
Ja jau pietika pacietibas meklet aņuku , kapec nepamekleji ari ko par ūdeņraža iegušanu un nepiedalījies normali saruna ?
Kādā sarunā, par kādu tēmu, AR KO? Auto motoru barošanas sistēmas, tai skaitā augstsprieguma elektroauto un visa veida hibrīdi ir mans tiešais darbības lauks. Toņa ielikto video praktiskais pielietojums autobūvē ir apaļa nulle, bīstams un nekontrolējams reakcijas process, kas agri vai vēlu beigsies ar blīkšķi un no censoņa transformācijā par pimpa galiem un kuņğa lupatām. Uz doto zinātnes attīstības brīdi , vienīgais reālais H2 pielietojums ir degvielas šūnas, no H2 ražo elektrību, kas kustina auto. Citas drošas un praktiskas tehnoloğijas vēl nav.
5.janvāris 2019, 20:20 | links
 
Kazbārdiņ,puisīt man tavs viedoklis galīgi neinteresē,tu man esi apaļa nulle.Savu ietiepīgo stulbumu, spītējoties un it kā nepieņemot acīm redzamas un saprotamas lietas, jau esi izrādījis pārpārēm..Kārtējo reizi tev atkārtoju,ja tev puisīt nepatīk tas ko es postēju,neskaties.Un vispār ,labāk uztaisi savu tēmu,un tur vari izpausties cik patīk..

Tonis, 5.janvāris 2019, 19:35


Ta nu nafig Toni ! Liec tak apdalito miera !
Ja Tev un man tīk savu valsti redzet tiru un sakartotu , ta vinam svarigi meklet elkus ! Ja mes ar tevi redzot piedirstas celmalas un krastus lasisim maisiņos un cepsimies foruma ! Tad viņs ka meta pa logu kafijs kruzites ta metis , nu moš vienigi proves vainu kartejo reizi novelt uz krieviem !
5.janvāris 2019, 19:50 | links
 
kazbārdiņ ,labāk neskaties,savādāk tava ilūziju pasaulīte ātri sagrūs...
https://youtu.be/k2apFRSUPnI?t=66
5.janvāris 2019, 19:46 | links
 
Kazbārdiņ,puisīt man tavs viedoklis galīgi neinteresē,tu man esi apaļa nulle.Savu ietiepīgo stulbumu, spītējoties un it kā nepieņemot acīm redzamas un saprotamas lietas, jau esi izrādījis pārpārēm..Kārtējo reizi tev atkārtoju,ja tev puisīt nepatīk tas ko es postēju,neskaties.Un vispār ,labāk uztaisi savu tēmu,un tur vari izpausties cik patīk..
5.janvāris 2019, 19:35 | links
 
ja runājat par udeņraža auto tad vajag par nopietnām tehnoloģijām,nevis par garāžas ''zinātniekiem''kas no atkritumiem un drātīm taisa iekārtas
5.janvāris 2019, 19:20 | links
 
STULBENIS

Garīgi aprobežots, neapķērīgs cilvēks.
5.janvāris 2019, 19:20 | links
 
Kazbārdiņ,es stimulēu valsts ekanomiku un man tas nav vajadzīgs.Tas ir domāts tādiem feniņpisējiem kā tu,kam rozā brilles uz degungala un kas tālāk par savu degungalu nekā neredz...Un turpmāk pievaldi savu mutīti,čalīt...

Tonis, 5.janvāris 2019, 19:15
kamēr propagandēsi stulbumu tikmēr diemžēl nāksies tevi par tādu saukt
5.janvāris 2019, 19:17 | links
 
Kazbārdiņ,es stimulēu valsts ekanomiku un man tas nav vajadzīgs.Tas ir domāts tādiem feniņpisējiem kā tu,kam rozā brilles uz degungala un kas tālāk par savu degungalu nekā neredz...Un turpmāk pievaldi savu mutīti,čalīt...
5.janvāris 2019, 19:15 | links
 
uldens2 [05.01.19]: Toni nofotogrāfē to iekārtu iekš sava auto....Neesi vēl uzlicis???Plēsīgais tu ar neesi vēl uzlicis??Bet nez vai plēīgajam vispār ir auto:DDDD
Tas noteikti ir tā saucamais "fuelmax" jeb starpgalaktiskais kvazistacionārais pipelizators. :)
5.janvāris 2019, 18:57 | links
 
Toni nofotogrāfē to iekārtu iekš sava auto....Neesi vēl uzlicis???Plēsīgais tu ar neesi vēl uzlicis??Bet nez vai plēīgajam vispār ir auto:DDDD
5.janvāris 2019, 18:55 | links
 
Speciāli uldiņam.Pārējās šaurās pierītes var neskatīties.Šādus piemērus te varētu ielikt steriem...
https://youtu.be/LRqLUghV82s?t=3

Tonis, 5.janvāris 2019, 16:18
toni nebūtu tu tik stulbs zābaks tad saprastu ka tur pamata degviela ir fosilā,un entuziasti tādus jau gadu desmitiem taisa,pat dzīvē tādu esmu redzējis.Un reāla ieguvuma tur nekāda no ta visa nav.
5.janvāris 2019, 18:53 | links
 
Ļaudis Jus tiešam esat aptrakuši ! ! !
Tema nopietna , skar gan politisko , gan ekonomisko , gan katra personisko ! Bet diskusija par temu piedalās tris onkas ! Parejie , gvelžš muļķibas vai bezsakara lamajas ! ! !
Nevis 21 gadsimts , bet pirmcilveku kopienas saiets Afrikas muža mežos ! ! !
Par temu !
Vis jau sen ir ! Ir dzineji kas darbojas uz H , ir ģeneratori kas spej to H izdalīt no udens pietiekoša daudzuma ! IR !
Un nekadas problemas tas H darbinot motorus , apkartejai videj neradis !
Tikai nav ekonomiski izdevigi ieviest ! ! !
Kāpēc ?
A kur liks visu kas saistits ar ogļudeņražiem ? Kas segs zaudejumus naftas ieguves un parstrades industrijam ?

plesigais, 5.janvāris 2019, 11:18šitas viss sāks darboties kad pāries uz saules un vēja enerģiju,bet arī tad izdevīgak būs uzlādēt bateriju teslai nekā sašķelt udeni.

uldens2, 5.janvāris 2019, 15:17
Protams ! Un uz alternativajam enerģijam ari pariesim tikai tad kad naftiņa sāks beigties !
Lidz tam muļķigi ticesim ka ja tulit tulit un ai ai cik gruti pumpet ! Tapec jacel cenas !
Un blesim lidzi !
E paga nesapratu :/ !
Tu TICI Teslas baterijai ?

plesigais, 5.janvāris 2019, 15:45
nu teslas jau sen braukā pa ielām,un jā tur ir liela baterija iekšā:DD
5.janvāris 2019, 18:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager