Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Alkan ++++ un + !
;) !
Tikai jautajums ?
Ka ar muļķiem , kas apzinas ka ir muļķi ?
Un ka gudriem , kas ari pazinas ka ir gudri ?
5.janvāris 2019, 17:45 | links
 
There are two kinds of fake news:

False stories that are deliberately published or sent around, in order to make people believe something untrue. These are deliberate lies that are put online, even though the person writing them knows that they are made up.

Stories that may have some truth to them, but they're not completely accurate. This is because the people writing them - for example, journalists or bloggers - don't check all of the facts before publishing the story, or they might exaggerate some of it.
5.janvāris 2019, 17:26 | links
 
DEZINFORMĀCIJA

Maldināšana ar nepareizām ziņām, ar nepareizu informāciju.
5.janvāris 2019, 17:24 | links
 
PROPAGANDĒT

Sistemātiski izplatīt, izskaidrot (piem., idejas, mācības, uzskatus), lai ar pārliecināšanu iegūtu piekritējus.
5.janvāris 2019, 17:22 | links
 
Alcan,nu nevajadzēa jau tā uzreiz,uldiņš tagad būs galīgi abižojies...
5.janvāris 2019, 17:19 | links
 
Netraucē uldiņu,šams tagad uz Depiņu aizjozis pēc kanalizācijas caurulēm...
5.janvāris 2019, 17:16 | links
 
IDIOTIJA

Psihiskās attīstības nepilnīgums vissmagākajā formā, garīgās atpalicības augstākā pakāpe.
5.janvāris 2019, 17:16 | links
 
IDIOTS

Cilvēks, kas slimo ar idiotiju, kam ir psihiskās attīstības nepilnīgums vissmagākajā formā.
5.janvāris 2019, 17:15 | links
 
MUĻĶIS

Cilvēks, kam ir vāji attīstīts prāts; cilvēks, kam ir niecīgas zināšanas; arī vientiesīgs cilvēks.
5.janvāris 2019, 17:14 | links
 
Lasot postus jāuzdod jautājums, kas ir muļķis un kāda ir muļķa atšķirība no idiota.
Interesanti, vai šis jautājums varētu interesēt muļķus un idiotus.
5.janvāris 2019, 17:13 | links
 
Toni te tapat vis skaidrs ! ;)
Tie puišeļi naf taču uldena elks Masks ! ! !
Mecenati , miljonari - naf !
Tatad vidio feiks !
Vot Masks saka Teslas baterija - tatad naf feiks !

Uldiņš pats neapzinoties atbildeja pat uz raihfirera jautajumu sastitu ar ticibu ! Kur rodas tadi ticibas fanatiķi !
Nu tur ari rodas - no uzspiestajiem elkiem !
;) !
5.janvāris 2019, 17:05 | links
 
Tiem zaļajiem gurķiem kam ar naudiņu tā paknapāk,Varu ieteikt pāriet uz ar ūdeni darbināmiem mopēdiņiem...
https://youtu.be/5knlowzex4E?t=25
5.janvāris 2019, 16:27 | links
 
Speciāli uldiņam.Pārējās šaurās pierītes var neskatīties.Šādus piemērus te varētu ielikt steriem...
https://youtu.be/LRqLUghV82s?t=3
5.janvāris 2019, 16:18 | links
 
Uldiņ tu saproti kada stavokli tu pats sevi nostadi ? ;)
Teslas baterijai viņš tic , bet elektrolizej nē ?
;) !
5.janvāris 2019, 15:50 | links
 
Ļaudis Jus tiešam esat aptrakuši ! ! !
Tema nopietna , skar gan politisko , gan ekonomisko , gan katra personisko ! Bet diskusija par temu piedalās tris onkas ! Parejie , gvelžš muļķibas vai bezsakara lamajas ! ! !
Nevis 21 gadsimts , bet pirmcilveku kopienas saiets Afrikas muža mežos ! ! !
Par temu !
Vis jau sen ir ! Ir dzineji kas darbojas uz H , ir ģeneratori kas spej to H izdalīt no udens pietiekoša daudzuma ! IR !
Un nekadas problemas tas H darbinot motorus , apkartejai videj neradis !
Tikai nav ekonomiski izdevigi ieviest ! ! !
Kāpēc ?
A kur liks visu kas saistits ar ogļudeņražiem ? Kas segs zaudejumus naftas ieguves un parstrades industrijam ?

plesigais, 5.janvāris 2019, 11:18šitas viss sāks darboties kad pāries uz saules un vēja enerģiju,bet arī tad izdevīgak būs uzlādēt bateriju teslai nekā sašķelt udeni.

uldens2, 5.janvāris 2019, 15:17

Protams ! Un uz alternativajam enerģijam ari pariesim tikai tad kad naftiņa sāks beigties !
Lidz tam muļķigi ticesim ka ja tulit tulit un ai ai cik gruti pumpet ! Tapec jacel cenas !
Un blesim lidzi !
E paga nesapratu :/ !
Tu TICI Teslas baterijai ?
5.janvāris 2019, 15:45 | links
 
plesigais [40m]: P/ s un nemeklejiet mana teksta zemtekstus !
Es neaicinu uz pasaules revuluciju , es aicinu vienkarši - nedirst cits citam uz galvas !
;) !tātad pret evolūciju, revolucionārs- nošaut.

usis, 5.janvāris 2019, 14:55


;) !
Tatad jo vairak dirsisim viens otram virsu , jo atrak atistisimies ?
Parbaudisim ;) !
. . . . . . ! . . . . . ! . . . . . . . . . . ! . . . ! . . . . . .! . . . . . . ! . . . .! . . . . . .! . . . . . . . . . . . !
Apnika - nu parbaudi ludzu par cik ballem esi attistijies ?
Jo katrs daudzpunkts ir Latviešu lamuvardiņš tev !
;) !
5.janvāris 2019, 15:37 | links
 
Ļaudis Jus tiešam esat aptrakuši ! ! !
Tema nopietna , skar gan politisko , gan ekonomisko , gan katra personisko ! Bet diskusija par temu piedalās tris onkas ! Parejie , gvelžš muļķibas vai bezsakara lamajas ! ! !
Nevis 21 gadsimts , bet pirmcilveku kopienas saiets Afrikas muža mežos ! ! !
Par temu !
Vis jau sen ir ! Ir dzineji kas darbojas uz H , ir ģeneratori kas spej to H izdalīt no udens pietiekoša daudzuma ! IR !
Un nekadas problemas tas H darbinot motorus , apkartejai videj neradis !
Tikai nav ekonomiski izdevigi ieviest ! ! !
Kāpēc ?
A kur liks visu kas saistits ar ogļudeņražiem ? Kas segs zaudejumus naftas ieguves un parstrades industrijam ?

plesigais, 5.janvāris 2019, 11:18
šitas viss sāks darboties kad pāries uz saules un vēja enerģiju,bet arī tad izdevīgak būs uzlādēt bateriju teslai nekā sašķelt udeni.
5.janvāris 2019, 15:17 | links
 
plesigais [05.01.19]: P/ s un nemeklejiet mana teksta zemtekstus !
Es neaicinu uz pasaules revuluciju , es aicinu vienkarši - nedirst cits citam uz galvas !
;) !
tātad pret evolūciju, revolucionārs- nošaut.
5.janvāris 2019, 14:55 | links
 
P/ s un nemeklejiet mana teksta zemtekstus !
Es neaicinu uz pasaules revuluciju , es aicinu vienkarši - nedirst cits citam uz galvas !
;) !
5.janvāris 2019, 14:49 | links
 
kapec nepiedalījies normali saruna ?
plesigais, 5.janvāris 2019, 11:28

Kad šiem marazmātiskajiem opīšiem pieleks ka neviens nevēlas diskutēta ar neadekvātiem muļķiem, kuri izplata totālu dezinformāciju un dalās ar debīliem video, un kuri paši nesajēdz ko raksta?

Juris_O, 5.janvāris 2019, 13:52


Pieleks ! Kad marasmatiskajiem opīšiem pieleks ?
Tad kad Jums pieleks , ka šobrid vis ir iespejams !
Gribat braukt ar eko tiru autiņu - ludzu !
Gribat dzivot sakopta valsti - abet ludzu !
Gribat dzivot bez korupcijas - abet divreiz LUDZU ! ! !
;) !
Dzirdej , dzirdej smieklus un stulbu jautajumu !
;) !
Kas jadara , kas jadara ?
Nu tads sikumiņs - vienkarši japarstaj dirst citiem uz galvas , meklet kašķi sava starpa , un biku biku jaapvienojas !
Ja Tu atbalstisi mani , es raihu , raihs Toni un ta talak ! Ogo ko ! ?
Bet tas tak nav reali - vai ne ?
Uzklausit vienam otru , apvienoties drusku , visiem kopa pieprasit tautas veletu prezidentu - un ievelet raiham patikamu onku !
Bet tev tak to nafig vajag ?
5.janvāris 2019, 14:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager