Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
kapec nepiedalījies normali saruna ?
plesigais, 5.janvāris 2019, 11:28

Kad šiem marazmātiskajiem opīšiem pieleks ka neviens nevēlas diskutēta ar neadekvātiem muļķiem, kuri izplata totālu dezinformāciju un dalās ar debīliem video, un kuri paši nesajēdz ko raksta?

Juris_O, 5.janvāris 2019, 13:52


Pieleks ! Kad marasmatiskajiem opīšiem pieleks ?
Tad kad Jums pieleks , ka šobrid vis ir iespejams !
Gribat braukt ar eko tiru autiņu - ludzu !
Gribat dzivot sakopta valsti - abet ludzu !
Gribat dzivot bez korupcijas - abet divreiz LUDZU ! ! !
;) !
Dzirdej , dzirdej smieklus un stulbu jautajumu !
;) !
Kas jadara , kas jadara ?
Nu tads sikumiņs - vienkarši japarstaj dirst citiem uz galvas , meklet kašķi sava starpa , un biku biku jaapvienojas !
Ja Tu atbalstisi mani , es raihu , raihs Toni un ta talak ! Ogo ko ! ?
Bet tas tak nav reali - vai ne ?
Uzklausit vienam otru , apvienoties drusku , visiem kopa pieprasit tautas veletu prezidentu - un ievelet raiham patikamu onku !
Bet tev tak to nafig vajag ?
5.janvāris 2019, 14:44 | links
 
Pie tam viens brīvprātīgi un katru dienu lēnām čakarē savu brendu. Un galvenais - kā vārdā? :)
5.janvāris 2019, 13:58 | links
 
kapec nepiedalījies normali saruna ?
plesigais, 5.janvāris 2019, 11:28


Kad šiem marazmātiskajiem opīšiem pieleks ka neviens nevēlas diskutēta ar neadekvātiem muļķiem, kuri izplata totālu dezinformāciju un dalās ar debīliem video, un kuri paši nesajēdz ko raksta?
5.janvāris 2019, 13:52 | links
 
 
Tie visi dzinēji stāv pie Urļakva un šams tos skrūvē trolejbusos! Un ASV pa to nezin!
5.janvāris 2019, 12:23 | links
 
http://midcraft.ru/svezhie-anekdoty/anekdoty-pro-dengi-v-tumbochke.html?vidid=podokpeoU-A
Toņa ūdeņraža dzinēja darbības princips īsumā.

Vigulis, 5.janvāris 2019, 11:07


Ir , ir smiekligi !
Tikai ne pa tēmu !
Par tēmu gribas pajautat !
Ja jau pietika pacietibas meklet aņuku , kapec nepamekleji ari ko par ūdeņraža iegušanu un nepiedalījies normali saruna ?
5.janvāris 2019, 11:28 | links
 
Ļaudis Jus tiešam esat aptrakuši ! ! !
Tema nopietna , skar gan politisko , gan ekonomisko , gan katra personisko ! Bet diskusija par temu piedalās tris onkas ! Parejie , gvelžš muļķibas vai bezsakara lamajas ! ! !
Nevis 21 gadsimts , bet pirmcilveku kopienas saiets Afrikas muža mežos ! ! !
Par temu !
Vis jau sen ir ! Ir dzineji kas darbojas uz H , ir ģeneratori kas spej to H izdalīt no udens pietiekoša daudzuma ! IR !
Un nekadas problemas tas H darbinot motorus , apkartejai videj neradis !
Tikai nav ekonomiski izdevigi ieviest ! ! !
Kāpēc ?
A kur liks visu kas saistits ar ogļudeņražiem ? Kas segs zaudejumus naftas ieguves un parstrades industrijam ?
5.janvāris 2019, 11:18 | links
 
http://midcraft.ru/svezhie-anekdoty/anekdoty-pro-dengi-v-tumbochke.html?vidid=podokpeoU-A
Toņa ūdeņraža dzinēja darbības princips īsumā.
5.janvāris 2019, 11:07 | links
 
Uldiņ,ja tu to ūdeni pildīsi no Rimi pirktajām ūdens pudelēm,tad droši vien liela ekanomija nesanāks...
Krievzemē šur tur jau puišeļi dzenā mopēdus kas pielāgoti darbībai uz ūdens ..Un iet tā kā rūc,un bez kādiem kaitīgiem izmešiem...
A te viens umņiks,kas psrs laikā vēl zem galda rāpoja,piedāvās augstās tehnoloģias...Ne par tehnoloģijām patreiz iet runa,bet par principiem...
Nu dien,viens par otru stulbāks...
5.janvāris 2019, 09:24 | links
 
šai sadaļai vajadzētu nosaukumu "stulbs un vēl stulbāks"
5.janvāris 2019, 09:04 | links
 
Beidz, te vienkārši daži PSRS iestrēgušie domā, ka modernai, H2 enerģiju izmantošai iekārtai ir iekšdedzes dzinējs ar cilindriem.
5.janvāris 2019, 08:06 | links
 
Puiķiņ,motoru iekšdedzes dzinējā griež elektrolīzes procesā no ūdens izdalītais ūdeņradis.Dzinējam nav svarīgi kas viņa cilindros sadeg,-vai benzīna tvaiki ,vai kāda cita gāze,šajā gadījumā ūdeņradis...

Tonis, 5.janvāris 2019, 00:24
Pilnīgi pareizi,bet tu ja tu zinātu ka lietdrības koeficents iekšdedzes dzinējam ir 30-40% tad tu saprastu ka neviens dzinējs nevar priekš sevis saražot udeņradi,enerģija ir vajadzīga no malas.

uldens2, 5.janvāris 2019, 00:37
Atkal nepareizi ! Motors neražo udeņradi ! Un motora kpd var kompensēt ar udenraža ģeneratora kpd !

plesigais, 5.janvāris 2019, 00:47
tu gribi teikt ka udeņraža lietderības koeficents ir virs 100%???:DDD
5.janvāris 2019, 01:15 | links
 
Labi,es esmu vakara jautrību noķēris,laiks cucāt...

Tonis, 5.janvāris 2019, 01:02


E paga , paga ! Es šodien skaidra , smagi pielec !
5.janvāris 2019, 01:10 | links
 
Bļaviens es tulit nebrinišos kad kads uldinveidigais sak histeriski vaimanat , un solit visus ūdeņraža energijas atbalstitajus sist krusta vai dedzinat uz sartiem !
Aiz bailem ka izkauses visu sniegu ziema un salies savu mašinu bakas !
Drūmi viduslaiki !
5.janvāris 2019, 01:07 | links
 
Labi,es esmu vakara jautrību noķēris,laiks cucāt...
5.janvāris 2019, 01:02 | links
 
Laikam jau Uldiņam būs taisnība ,ka lohs tu esi..:)
Tev atstāstīt visu procesu no jauna?
5.janvāris 2019, 01:00 | links
 
Toni tu neredzi ieprieksejo postu uz ko es centos atbildet !
Uldiņs posta 00,37 ceņsas iestastit ka neviens dzinejs , ;)
5.janvāris 2019, 00:59 | links
 
Puiķiņ,motoru iekšdedzes dzinējā griež elektrolīzes procesā no ūdens izdalītais ūdeņradis.Dzinējam nav svarīgi kas viņa cilindros sadeg,-vai benzīna tvaiki ,vai kāda cita gāze,šajā gadījumā ūdeņradis...

Tonis, 5.janvāris 2019, 00:24
Pilnīgi pareizi,bet tu ja tu zinātu ka lietdrības koeficents iekšdedzes dzinējam ir 30-40% tad tu saprastu ka neviens dzinējs nevar priekš sevis saražot udeņradi,enerģija ir vajadzīga no malas.

uldens2, 5.janvāris 2019, 00:37

Neviens dzinejs ( motors ) nevar priekš sevis ! , ,
Lasi ! ;)
5.janvāris 2019, 00:56 | links
 
Plēsoņa ,kas teica ka motors ražo ūdeņradi? :)
5.janvāris 2019, 00:54 | links
 
Puiķiņ,motoru iekšdedzes dzinējā griež elektrolīzes procesā no ūdens izdalītais ūdeņradis.Dzinējam nav svarīgi kas viņa cilindros sadeg,-vai benzīna tvaiki ,vai kāda cita gāze,šajā gadījumā ūdeņradis...

Tonis, 5.janvāris 2019, 00:24
Pilnīgi pareizi,bet tu ja tu zinātu ka lietdrības koeficents iekšdedzes dzinējam ir 30-40% tad tu saprastu ka neviens dzinējs nevar priekš sevis saražot udeņradi,enerģija ir vajadzīga no malas.

uldens2, 5.janvāris 2019, 00:37

Atkal nepareizi ! Motors neražo udeņradi ! Un motora kpd var kompensēt ar udenraža ģeneratora kpd !
5.janvāris 2019, 00:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager