Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
skutans [02.01.19]: Shiirs [22m]: Informācijas parpilnība. Dīvainis no Burkānciema ir aizgājis raznosā.Cieniitais, Inreliğent!
Tu salīdzināji krāsas?

apelsins, 2.janvāris 2019, 23:02

Tu domā sajaukts piecdesmitnieks ?:)
Špļāviens saujā var būt krāsains!!
2.janvāris 2019, 23:13 | links
 
Pirms miedziņa...

https://youtu.be/k_yIbgnUYAY?t=104

Tonis, 2.janvāris 2019, 23:01
nu re,šitas čalis ir no tās filmas kuru es tev ieteicu noskatīties:DD
2.janvāris 2019, 23:10 | links
 
Shiirs [22m]: Informācijas parpilnība. Dīvainis no Burkānciema ir aizgājis raznosā.Cieniitais, Inreliğent!
Tu salīdzināji krāsas?

apelsins, 2.janvāris 2019, 23:02


Tu domā sajaukts piecdesmitnieks ?:)
2.janvāris 2019, 23:06 | links
 
Informācijas parpilnība. Dīvainis no Burkānciema ir aizgājis raznosā.

Shiirs, 2.janvāris 2019, 22:43


Rēzeknē ir mikrorajons - Vipinga, Burkānciems ar nav slikti:)
2.janvāris 2019, 23:04 | links
 
Shiirs [02.01.19]: Informācijas parpilnība. Dīvainis no Burkānciema ir aizgājis raznosā.
Cieniitais, Inreliğent!
Tu salīdzināji krāsas?
2.janvāris 2019, 23:02 | links
 
Pirms miedziņa...

https://youtu.be/k_yIbgnUYAY?t=104
2.janvāris 2019, 23:01 | links
 
Informācijas parpilnība. Dīvainis no Burkānciema ir aizgājis raznosā.
2.janvāris 2019, 22:43 | links
 
Video par to, ka, jo stulbāks esi, jo vairāk būsi pārliecināts, ka stulbs nu toč neesi. :)

2.janvāris 2019, 22:33 | links
 
Braaliit, paskat, Raihs notureejaas neskatoties uz tavaam muljkjiigajaam paargudriibaam.
Zveers!
2.janvāris 2019, 22:20 | links
 
Uldiņ,tava redzesloka paplašināšanai...
https://youtu.be/6bSAIQCnNeM?t=372
2.janvāris 2019, 22:05 | links
 
Neesmu vēl Ložņicas filmu " Donbass" noskatījies, jūtūbs tā to nepiedāvā..., piereģisrtējos IMDb.com, kāds ir šo skatījies ?
2.janvāris 2019, 22:02 | links
 
Bralitis [9m]: Tas nozīmē ka esi jau vecs , burkšķošs pirdulisNē, tas nozīmē, ka man nepatīk veci nodrāzti joki, simts reizes redzētas un apspēlētas situacijas, neprofesionāli aktieri, un nevajadzīgi pārspīlēta lamāšanās. Ja tā tev skaitās vecuma pazīme, tad jā, esmu vecs.

raihs, 2.janvāris 2019, 21:52


Labi ,labi. Es piem esmu fantastiku filmu fans . Man nepatīk realitāte līdzīgi kā tev cilvēki. Star trek zinu galvas :)
2.janvāris 2019, 21:59 | links
 
Blad, noraavaas..
Braaliit, tu, muljkjiit vainiigs! Kino, smino, Tarantino
2.janvāris 2019, 21:57 | links
 
Bralitis [02.01.19]: Tas nozīmē ka esi jau vecs , burkšķošs pirdulis
Nē, tas nozīmē, ka man nepatīk veci nodrāzti joki, simts reizes redzētas un apspēlētas situacijas, neprofesionāli aktieri, un nevajadzīgi pārspīlēta lamāšanās. Ja tā tev skaitās vecuma pazīme, tad jā, esmu vecs.
2.janvāris 2019, 21:52 | links
 
Pietiek jautājumu. Es nerunāju daudz par saviem lomiem . Es ķeru zivis un ēdu viņas . Labās zivis gan neķeras - domāju par vēdzelēm.
2.janvāris 2019, 21:49 | links
 
uldiņ,man fantastika neaizrauj,es esu reālists,vienkārši roku bišku dziļāk...
2.janvāris 2019, 21:48 | links
 
Labi tev Bračiņ, nedabūju to apelsīnu vakar, nebij drošs tas ledutiņš, manevrēt lāga nevarēja. Tavā krajā gan savādāka aina bij vērojama. Koļījies, rauda vai vimba tevim uztrāpijās ?:)

skutans, 2.janvāris 2019, 21:28

Raiba liela zivs :) Mums krasti bij tīri.

Bralitis, 2.janvāris 2019, 21:43


Tātad rauda tā nebija..., intrigants, nu ap 5kg vimba, vai lielāka ?
2.janvāris 2019, 21:46 | links
 
Bralitis [29m]: Raih nu tu jau nu ahūnais spečoks filmās ! Saprotu Sulla te spīd ar zināšanām bet tu jau nu pastāvi pie ratiem - kritiķis ibio !

p.s Vakar Gauja mani iepriecināja ja kas ... ha ..Vecos laikos tusējos ar pankiem. Nu šie ik pa laikam kaut kādas savas pankroka grupas dibināja. Tur shēma bija līdzīga kā šai filmā- ģitāru spēlēt māki? Nemāku! Zaibis- tieši to mums arī vajag, jo mēs taču esam panki! Mauksi mums basģitaru!
Šai filmā līdzīgi.
P. S. Pajautāju pāris paziņām- tie ar izslēguši tv un gulēt aizgājuši...

raihs, 2.janvāris 2019, 21:41


Tas nozīmē ka esi jau vecs , burkšķošs pirdulis .
2.janvāris 2019, 21:44 | links
 
Labi tev Bračiņ, nedabūju to apelsīnu vakar, nebij drošs tas ledutiņš, manevrēt lāga nevarēja. Tavā krajā gan savādāka aina bij vērojama. Koļījies, rauda vai vimba tevim uztrāpijās ?:)

skutans, 2.janvāris 2019, 21:28


Raiba liela zivs :) Mums krasti bij tīri.
2.janvāris 2019, 21:43 | links
 
Bralitis [02.01.19]: Raih nu tu jau nu ahūnais spečoks filmās ! Saprotu Sulla te spīd ar zināšanām bet tu jau nu pastāvi pie ratiem - kritiķis ibio !

p.s Vakar Gauja mani iepriecināja ja kas ... ha ..
Vecos laikos tusējos ar pankiem. Nu šie ik pa laikam kaut kādas savas pankroka grupas dibināja. Tur shēma bija līdzīga kā šai filmā- ģitāru spēlēt māki? Nemāku! Zaibis- tieši to mums arī vajag, jo mēs taču esam panki! Mauksi mums basģitaru!
Šai filmā līdzīgi.
P. S. Pajautāju pāris paziņām- tie ar izslēguši tv un gulēt aizgājuši...
2.janvāris 2019, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager