Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Laba alternatīva batoniem ir makaroni. Lūk video, to sagatavošanai pirms karināšanas...
2.janvāris 2019, 21:39 | links
 
Bračiņš jau vairāk kā ļurbu nekad nav ķēris...)

Tonis, 2.janvāris 2019, 21:33


Īstā zive ļurba, diena atbilstoša, ja zivs nosaukumam pievienojam attiecīgu prievārdu...:)
2.janvāris 2019, 21:37 | links
 
Uldiņ,manis pēc viņš var būt kaut šinders,tas ja neapgāž pašu fakta būtību....

Tonis, 2.janvāris 2019, 21:22

toni iesaku šito dokumentālo filmu skatupunkta paplašināšanai
2.janvāris 2019, 21:34 | links
 
Bračiņš jau vairāk kā ļurbu nekad nav ķēris...)
2.janvāris 2019, 21:33 | links
 

Labi tev Bračiņ, nedabūju to apelsīnu vakar, nebij drošs tas ledutiņš, manevrēt lāga nevarēja. Tavā krajā gan savādāka aina bij vērojama. Koļījies, rauda vai vimba tevim uztrāpijās ?:)
2.janvāris 2019, 21:28 | links
 
Ikvienam bija iespēja piedalīties KET finansēšanā un iegūt lomu. :)
2.janvāris 2019, 21:26 | links
 
Uldiņ,manis pēc viņš var būt kaut šinders,tas ja neapgāž pašu fakta būtību....
2.janvāris 2019, 21:22 | links
 
Bralitis [02.01.19]: Raih nu tu jau nu ahūnais spečoks filmās ! Saprotu Sulla te spīd ar zināšanām bet tu jau nu pastāvi pie ratiem - kritiķis ibio !

p.s Vakar Gauja mani iepriecināja ja kas ... ha ..
Neprovocee Raihu.
Vinjsh Neiedzers Shovakar!!
2.janvāris 2019, 21:21 | links
 
Man patiktu teikt-aizver muti Shiir, tas ir muusu kino Mecenaats!!
Bet taa mees visi te ar plikaam pakaljaam, bet dikti gudri.
2.janvāris 2019, 21:16 | links
 
Raih nu tu jau nu ahūnais spečoks filmās ! Saprotu Sulla te spīd ar zināšanām bet tu jau nu pastāvi pie ratiem - kritiķis ibio !

p.s Vakar Gauja mani iepriecināja ja kas ... ha ..
2.janvāris 2019, 21:14 | links
 
raihs [02.01.19]: Shiirs [45m]: Fīrer es Tevi saprotu. Tu esi pārāk inteliģents tādām filmām.
Tā pat kā Plēsīgais ir baisais lingvists :D:D:DEs begribu vērtēt kategorijās tipa: ja ņem verā budžetu, ja salīdzina ar citām latviešu filmām, utt. Es salīdzinu ar brāļiem Koeniem, ar G. Ričiju, ar Tarantino, un dažiem citiem ne tik pazīstamiem līdzīga stila režisoriem(un tici man, viņu filmās lamājas tikpat daudz...) Un ja salīdzina tā, tad tā ir ļoti vāja filma. Pēc pusstundas izslēdzu laukā. Mocīt sevi tikai tādēļ, ka tā ir vietējā ražojuma mazbudžeta filma? Nu nafig. Piemēram, norģiem(arī ne no tām slavenākajām kino nācijām) ir līdzīga stila seriāls-Lillehammera. Nesalīdzināmi labāk.
Raih, tev vajadzētu drusku sponorēt kādu valsts neatbalstošu kino un tad, ja teiktu - Piemēram, norģiem(arī ne no tām slavenākajām kino nācijām) ir līdzīga stila seriāls-Lillehammera. Nesalīdzināmi labāk.

RESPECT
2.janvāris 2019, 21:12 | links
 
uldiņ,domā ka vecie krievlaiku profesori mājās sēž smokingos?
Te tev tīkamāka tēma,par krievisko necilvēcīgo tupumu un bezatbildību...
https://youtu.be/fOr5obpeI8c?t=4

Tonis, 2.janvāris 2019, 21:04
kāds tev profesors,iegoglē par viņu.Tur tak var atrast info ka ir konspirologs,rakstija grāmatiņas laikraksta ''Sensācija''stilā
2.janvāris 2019, 21:08 | links
 
uldiņ,domā ka vecie krievlaiku profesori mājās sēž smokingos?
Te tev tīkamāka tēma,par krievisko necilvēcīgo tupumu un bezatbildību...
https://youtu.be/fOr5obpeI8c?t=4
2.janvāris 2019, 21:04 | links
 
Shiirs [02.01.19]: Fīrer es Tevi saprotu. Tu esi pārāk inteliģents tādām filmām.
Tā pat kā Plēsīgais ir baisais lingvists :D:D:D
Es begribu vērtēt kategorijās tipa: ja ņem verā budžetu, ja salīdzina ar citām latviešu filmām, utt. Es salīdzinu ar brāļiem Koeniem, ar G. Ričiju, ar Tarantino, un dažiem citiem ne tik pazīstamiem līdzīga stila režisoriem(un tici man, viņu filmās lamājas tikpat daudz...) Un ja salīdzina tā, tad tā ir ļoti vāja filma. Pēc pusstundas izslēdzu laukā. Mocīt sevi tikai tādēļ, ka tā ir vietējā ražojuma mazbudžeta filma? Nu nafig. Piemēram, norģiem(arī ne no tām slavenākajām kino nācijām) ir līdzīga stila seriāls-Lillehammera. Nesalīdzināmi labāk.
2.janvāris 2019, 20:51 | links
 
Ko zinām par nezināmo.
Redzesloka paplašināšanai..

https://youtu.be/oiTZ1ztz6y0?t=2211

Tonis, 2.janvāris 2019, 20:18
ja šitas ir profesors tad jau plēsīgais ari var būt profesors:DDD
2.janvāris 2019, 20:47 | links
 
Shiirs [02.01.19]: Fīrer es Tevi saprotu. Tu esi pārāk inteliģents tādām filmām.
Tā pat kā Plēsīgais ir baisais lingvists :D:D:D
Maartin, Raihs tevi pimpis aizskaara un neskaitaamas reizes, bled.
Brackas
2.janvāris 2019, 20:35 | links
 
Video par to, kā pareizi noformēt batonus...

2.janvāris 2019, 20:33 | links
 
Ko zinām par nezināmo.
Redzesloka paplašināšanai..

https://youtu.be/oiTZ1ztz6y0?t=2211

Tonis, 2.janvāris 2019, 20:18


mani kaut kā neuzrunāja slāviski runājošs redneka kreklā tērpies brille un videoformāts 4:3 ar izšķirtspēju 240X180 :)
Toni. Lad tu "embedē", liec viņiem skatīties no paša sākuma. :D
2.janvāris 2019, 20:26 | links
 
Fīrer es Tevi saprotu. Tu esi pārāk inteliģents tādām filmām.
Tā pat kā Plēsīgais ir baisais lingvists :D:D:D
2.janvāris 2019, 20:23 | links
 
Ko zinām par nezināmo.
Redzesloka paplašināšanai..

https://youtu.be/oiTZ1ztz6y0?t=2211
2.janvāris 2019, 20:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager