Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ievērosiet, nekad, NEKAD, neviens no mūsu "opozīcijas" nepiedalās šāda veida sarunās! Nekad! Ņemsim kaut vai to pašu luteru... tpu, labāk jau gan nepieminēt...
2.janvāris 2019, 00:59 | links
 
Hansam Cimmeram jau talants uz kino mūziku, piekrītu. Jā arī zinātnes līnija tai filmā ir grodam, lai gan tikai vienas no teorijām, bet interesanti jā.
2.janvāris 2019, 00:58 | links
 
Ja nu esat palaiduši garam labāko no netflix''Narcos'' un ''El Chapo''
2.janvāris 2019, 00:56 | links
 
jā,un muzika tur maģiska tajā filmā
2.janvāris 2019, 00:54 | links
 
viena no vislabākajām ko pēdēja laikā esmu redzējis ir ''Interstellar''

uldens2, 2.janvāris 2019, 00:27

Laba filma fantastikas žanrā, tiesa baigi pastiepta vietām, pat pārāk. Un supervaroņu (astronauti, kuri ziedo ziedojas lai glābtu civilizāciju) tēma tur tomēr tiek skarta ;) Nolanam man vislabāk patīk Memento, tā atstāja vislielāko iespaidu, ar to arī kļuva slavens kā režisors.

Karlis_K, 2.janvāris 2019, 00:43

nu atkarīgs ko tu tajā filmā gribi redzēt,es tur nekādus supervaroņus neredzēju,parasti misijas izpildītāji kādi ir arī realajā dzīvē.
Man tur vairāk interesēja kā tiks parādītas pašreizējās teorijas visuma uzbūvē un kvantu fizikā,tur par konsultantu piestrādāja Kips Torns,Nobela prēmijas ieguvējs
2.janvāris 2019, 00:53 | links
 
Mani saskumdināja, ka viņa nebija pedējā filmā... Nu tajā, par tiem 8niekiem...

raihs, 2.janvāris 2019, 00:40


Nu bet toties Tarantino deva iespēju un burtiski atdzīvināja jau sen norietējušu zvaigzni Kurtu Raselu, nospēlēja vecais super. Starp cit abi jau safarbojās 2007, reti kurš ir redzējis mazāk populāru Tarantino filmu Death Proof, jā atkal atriebības tēma. Raselam tur baigā kretīna maniaka loma, kaskadieris kurš tīšuprāt izraisa nāvējošas avārijas.
2.janvāris 2019, 00:51 | links
 
Atlecot no augstākajiem plauktiem, ikdienas vakariem ļoti labs bija seriāls "Billons". 3 sezonas, domāju, būs ceturtā.
P. S. Labākais seriāls, protams, "Breaking bad". Ja kāds nav redzējis, apskaužu...
2.janvāris 2019, 00:48 | links
 
viena no vislabākajām ko pēdēja laikā esmu redzējis ir ''Interstellar''

uldens2, 2.janvāris 2019, 00:27


Laba filma fantastikas žanrā, tiesa baigi pastiepta vietām, pat pārāk. Un supervaroņu (astronauti, kuri ziedo ziedojas lai glābtu civilizāciju) tēma tur tomēr tiek skarta ;) Nolanam man vislabāk patīk Memento, tā atstāja vislielāko iespaidu, ar to arī kļuva slavens kā režisors.
2.janvāris 2019, 00:43 | links
 
Karlis_K [02.01.19]: Tur nebija supervaroņu, bet nu ok, lai paliek...
https://youtu.be/TGowkbEKIXg
raihs, 2.janvāris 2019, 00:27

Kristofa Valca tēlojums ir fantastisks jā, pelnīti oskars. Vispār interesants aktieris, liekas tikai Tarantino spēj viņa talantu atklāt pa 100% (otrs oskars Django Unchained), jo cik redzets daudzās citās filmās, kaut kā blāvi.
Mani saskumdināja, ka viņa nebija pedējā filmā... Nu tajā, par tiem 8niekiem...
2.janvāris 2019, 00:40 | links
 
uldens2 [02.01.19]: viena no vislabākajām ko pēdēja laikā esmu redzējis ir ''Interstellar''
Pa ātro paskatījos recenzijas, izskatās būs ok. Thanks, reti kaut ko jaunu/interesantu varu atrast.
2.janvāris 2019, 00:38 | links
 
Tur nebija supervaroņu, bet nu ok, lai paliek...
https://youtu.be/TGowkbEKIXg
raihs, 2.janvāris 2019, 00:27


Kristofa Valca tēlojums ir fantastisks jā, pelnīti oskars. Vispār interesants aktieris, liekas tikai Tarantino spēj viņa talantu atklāt pa 100% (otrs oskars Django Unchained), jo cik redzets daudzās citās filmās, kaut kā blāvi.
2.janvāris 2019, 00:38 | links
 
par supervaroņiem atbildeju sullam
2.janvāris 2019, 00:34 | links
 
Tur nebija supervaroņu, bet nu ok, lai paliek...
https://youtu.be/TGowkbEKIXg
2.janvāris 2019, 00:27 | links
 
viena no vislabākajām ko pēdēja laikā esmu redzējis ir ''Interstellar''
2.janvāris 2019, 00:27 | links
 
P. S. Tā filma ir absolūts šedevrs it visā- gan aktierspēlē, gan scenārijā, gan humorā, gan cinismā, gan nestandarta pieejā. Ja Tu to tomēr nespēj pieņemt, tad kā jau teicu, man tev ir sliktas ziņas..

raihs, 2.janvāris 2019, 00:20
filmās es to nemeklēju un man tas neinteresē.Kā arī bojevikus ar supervaroņiem neskatos.
2.janvāris 2019, 00:25 | links
 
P. S. Tā filma ir absolūts šedevrs it visā- gan aktierspēlē, gan scenārijā, gan humorā, gan cinismā, gan nestandarta pieejā. Ja Tu to tomēr nespēj pieņemt, tad kā jau teicu, man tev ir sliktas ziņas..
2.janvāris 2019, 00:20 | links
 
Bojeviku cienītājiem saprotams nav jāskatās Tarantino. Arī klasiskas komēdijas viņš nefilmē, jo humors viņa filmās ir dozēts, bet sasodīti melns un to vairums palaiž garām ja neklausās dialogus (ierasta lieta jauniem cilvēkiem, kuri filmās meklē tikai vizuālu ekšenu, izklaidi, nepiepūlot smadzeni).
Man mīļākā ir tieši pēdējā The Hateful Eight , smalki nostrādāta. Vispār katrs režisors filmē galvenokārt vienu tēmu, Tarantino tā ir atriebības tēma. Un tur viņš sasniedzis baigo virtuozitāti (Kill Bill). Bet visvairāk kinofaniem viņa filmas patīk jo tajās vērīgs skatītāks atrod milzum daudz atsauces uz veciem un jau sen aizmirstiem kino šedevriem, citēt viņš māk, jo pats ir baigais kino fans. Un kurš vēl māk tik organiski izmantot kino mūziku? :) Arī izvelkot saulītē jau sen aizmirstus labos gabalus.
2.janvāris 2019, 00:16 | links
 
uldens2 [02.01.19]: es jau teicu ka tos bastardus pa pusi ilgāk nevaru izturēt,nav tur nekā smieklīga.
Nu varbūt tāpēc ka mana tēma ir zinatniskā fantastika.
A kas Tev teica, ka tā ir komēdija??? Tā ir augstākā līmeņa ņirgāšanās bez jebkādām robežām. Krieviski labāk skan: "Стёб"
2.janvāris 2019, 00:16 | links
 
es jau teicu ka tos bastardus pa pusi ilgāk nevaru izturēt,nav tur nekā smieklīga.
Nu varbūt tāpēc ka mana tēma ir zinatniskā fantastika.
2.janvāris 2019, 00:12 | links
 
Filmu skatijos ar domu tulīt būs un 45. minutē būtu jau izslēdzis, bet filma izslavēta jāskatās. Nepatīka- par daudz lamāšanās. Patīka- ģērbšanās stils utt. Bija fragmenti ar pupsiku, kas izvilka filmu. Un protams beigas. Filma ir ok, bet lai slavinātu, laikam jau nē. Ja nav redzēts- var skatīties.
2.janvāris 2019, 00:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager