Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldens2 [02.01.19]: uldens2 [27m]: Copmanis [25m]: Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.Tajā filmā nu toč nav politikas. Es pat teiktu, ka tur nav nekā!

raihs, 1.janvāris 2019, 23:14tā filma ir līdzīga tarantino sūdiem??Tarantino sūds??? "Inglorious bastards" ir sūds? "Django Unchained" ir sūds? "Pulp fiction" ir sūds??? Nu vecīt... ! Jā, "Kriminālās esences fonds" tiešām ir sūds- banāls, rupjšs un klišeju pilns.

raihs, 1.janvāris 2019, 23:53nu nespēju es tās tarantino filmas novērtēt,ka komēdija,viņas ir nesmieklīgas,kā bojeviks bez spriedzes.Pat nezinu kur var atrast pacietību viņas noskatīties,par pusi tālāk nevaru viņas izturēt
Ok, sāc treniņu ar "Inglorious bastards", tas vieglāk uztverams. Ja pat tas Tev šķitīs nepietiekami labi (it īpaši Landas attēlotājs Kristofs Valcs), tad man Tev ir sliktas ziņas...
2.janvāris 2019, 00:08 | links
 
jā to django noskatījos gan visu,bet nu nekā tur nebij ka tik gaļas šķaidīšana bez kādas jēgas.Tos bastardus nespēju noskatīties,laikam lidz pusei tiku.Lubene,to ar laikam noskatījos,nesmieklīga komēdija laikam bij
2.janvāris 2019, 00:05 | links
 
uldens2 [27m]: Copmanis [25m]: Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.Tajā filmā nu toč nav politikas. Es pat teiktu, ka tur nav nekā!

raihs, 1.janvāris 2019, 23:14tā filma ir līdzīga tarantino sūdiem??Tarantino sūds??? "Inglorious bastards" ir sūds? "Django Unchained" ir sūds? "Pulp fiction" ir sūds??? Nu vecīt... ! Jā, "Kriminālās esences fonds" tiešām ir sūds- banāls, rupjšs un klišeju pilns.

raihs, 1.janvāris 2019, 23:53
nu nespēju es tās tarantino filmas novērtēt,ka komēdija,viņas ir nesmieklīgas,kā bojeviks bez spriedzes.Pat nezinu kur var atrast pacietību viņas noskatīties,par pusi tālāk nevaru viņas izturēt
2.janvāris 2019, 00:01 | links
 
uldens2 [01.01.19]: Copmanis [25m]: Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.Tajā filmā nu toč nav politikas. Es pat teiktu, ka tur nav nekā!

raihs, 1.janvāris 2019, 23:14tā filma ir līdzīga tarantino sūdiem??
Tarantino sūds??? "Inglorious bastards" ir sūds? "Django Unchained" ir sūds? "Pulp fiction" ir sūds??? Nu vecīt... ! Jā, "Kriminālās esences fonds" tiešām ir sūds- banāls, rupjšs un klišeju pilns.
1.janvāris 2019, 23:53 | links
 
Tarantino sūdi? Nu nu, eksperti ;) Tarantino ir mūsdienu viens no izcilākajiem režisoriem, filmas viņam ir nu ļoti virtuozas un garšīgas, dialogi vien ko vērti. Saprotams gaumes dažādas, viss visiem nepatiks nekad. "Kriminālās ekselences fonds" tomēr ir ūnikums mūsu kino, kaut vai pieticīgais finansējums un azartiskais amatier aktieru ansamblis, tik kolorīti tēli, tipāži! Un stilistika arī teicama. Jā ne visi aktieri spēlē gludi, saprotams klibo spēle amatieriem, arī daudzas epizodes pārāk pastieptas. Bet kopumā iespaids labs. Žēl ka skataties tv, es piemēram jau sen neskatos tv, jo besī ka reklāmas izčakarē visu kaifu. Un mājās tomēr ir 101 faktoru kas novērš tavu uzmanību, vienmēr pa tv skatoties iespaids sūdīgāks. Es lūrēju kincī, zāle pilna, jo biļetes bija smieklīgi lētas. Ārā neviens negāja, rēca visi un labākajās epizodēs aplaudēja. Arī mana 74 gadus vecā muterīte bija aizgājusi, arī izsmalcināta kinofane, kura spļaudās par ēķa/graubas mēsliem. Tieši viņa par filmu bija stāvā sajūsmā, es tā mērenāk :) Man liekas režisoram vēl viss priekšā, izdosies piesaistīt lielāku naudu un būs daudz profesionālāk nostrādāti darbi.
1.janvāris 2019, 23:45 | links
 
Copmanis [25m]: Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.Tajā filmā nu toč nav politikas. Es pat teiktu, ka tur nav nekā!

raihs, 1.janvāris 2019, 23:14
tā filma ir līdzīga tarantino sūdiem??
1.janvāris 2019, 23:33 | links
 
Copmanis [01.01.19]: Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.
Tajā filmā nu toč nav politikas. Es pat teiktu, ka tur nav nekā!
1.janvāris 2019, 23:14 | links
 
Es, piemēra skatos gandrīz tikai Discovery kanālus, Par dabu, zinātni, nekādas politikas.
1.janvāris 2019, 23:07 | links
 
Tāda filma var patikt tikai gadījumā, ja ikdienā pasaules kino netiek skatīts. Es esmu redzējis vismaz 100 filmas līdzīgā žanrā, kuras ir 100x labākas. Par ko te ir jāfano? Par tiem krievu lamuvārdiem??? Jopt, tā es pārstāšu būt nacionālists! Nu kaut vai šī! 100x labāka,! :
https://rutracker.net/forum/viewtopic.php?t=5228665
1.janvāris 2019, 22:54 | links
 
Baigā herņa
1.janvāris 2019, 22:39 | links
 
Pfff, sūds tā filma- lēts, jēls Gaja Ričija pakaļdarinājuns. Nu nevar par 200k uztaisīt FILMU!
1.janvāris 2019, 22:23 | links
 
Nu tad atgādinu! 22:00, TV3
1.janvāris 2019, 21:51 | links
 
Mūsu bijušais 'tautietis' V.Alksnis, par Putina režīmu...

https://youtu.be/WNok74Gpy8w?t=111
1.janvāris 2019, 20:30 | links
 
 
Lai Jaunajā gadā piepildās tas, kas vecajā meklēts un neatrasts! Un lai tās laimes tā pavairāk tai Cūkas gadā!
1.janvāris 2019, 00:47 | links
 
Laimīgu Jauno gadu!
1.janvāris 2019, 00:21 | links
 
Visiem cukas laimi, veiksmi!
1.janvāris 2019, 00:11 | links
 
Daudz naudas un seksa. :) Prozit.
31.decembris 2018, 23:49 | links
 

Priekā !
31.decembris 2018, 23:47 | links
 
Visiem laimīgu jauno gadu, lielus un satriecošus lomus, skaistas sievietes, daudz naudas, laimi, prieku un mieru mūsu mazajā pleķītī, ko sauc Latvija!!!
31.decembris 2018, 23:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager