Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Boom!
31.decembris 2018, 23:05 | links
 
Te mana personiskā pieredze ar filmas "Nameja gredzens" veidošanu. Toriz vēl cerēju, ka viss būs ok, neskatoties uz pazīmēm, kas norādīja, ka filma būs mēsls:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=836261846560322&id=342781645908347
31.decembris 2018, 22:30 | links
 
31.decembris 2018, 22:30 | links
 
"Ekselenci" var skatīties noteikti. Mazliet par daudz tās lamāšanās, kaut kā pārāk samāksloti likās, bet citādi - aizgāju kaut kad pat uz kino, nenožēloju. Izklaidei ir gluži laba filma.
"Namejs" kompī mētājas, to gribu noskatīties ķeksīša pēc, bet nu atsauksmes ir diezgan neglaimojošas pat no ļoti ļaudīm, no kā tik skarbas atsauksmes negaidīju.
31.decembris 2018, 22:18 | links
 
Tiko noskatījos jutubē andritis papisa tubu. Ļoti Labs gabals.
31.decembris 2018, 22:03 | links
 
"Baltu ciltis" labas, jā. No treilera gan bik bik vairāk gaidīju
31.decembris 2018, 21:50 | links
 
Esmu liels Tarantino un Ričija filmu fans - un vispār liels filmu fans. Noskatīšos rīt pēc copes tad redzēs to līdzību . Nameja gredzena pirmā filmas daļa līdz atkal netika iepīta politika un kārtējais jūda - nodraztās klišejas bij laba. Tad jau kļuva prognozējama ... vārd,sakot pusfilmā jau varēja iet prom. Baltu ciltis krietni spēcīgāka . ..
31.decembris 2018, 21:39 | links
 
attiecībā uz kriminālo ekselenci, tas pats autors Rupenheits jau iepriekš bija uzveidojis dažas gaumīgas īsfilmiņas, paskataties youtube "Andrītis papisa tubu" vai "olimpiskie zēni".Tur varat novērtēt, vai humors ir jūsu gaumē. Vispār jau tās filmiņas man patika un tā vien gaidīju kaut ko no Rupenheita, varbūt pat ko labāku par ekselenci, bet ir jau ok
31.decembris 2018, 21:34 | links
 
Jā "Kriminālas ekselences fonds" tiešām ir vērts skatīties, kinofaniem noteikti. Nav šedevrs, bet kā svaigs malks tajā pēdējos gados iesmakušajā LV kino mārkā. Galvenais ka visi aktieri ir amatieri ;) Oriģināla, smieklīga līdz krampjiem vēderā, kaut kas pa vidu starp Tarantino un Gaja Ričija kriminālkomēdijām.
31.decembris 2018, 21:29 | links
 
tajā ekselencē ritmiski lamājoties, tas varētu filmu izvilkt.
31.decembris 2018, 21:26 | links
 
Kādreiz bij tāds mēsls -Melnā vēža spīles , Namejs likās tā sūda franšīze.
31.decembris 2018, 21:25 | links
 
Man pēc "Nameja gredzena" ir TĀDA trauma, ka bail jebko latvisku skatīties! Tas bija TĀDS mēsls! Lētu klišeju pārpildīts vāju režisoru savārstījums...
31.decembris 2018, 21:19 | links
 
dakterp [31.12.18]: 10:00 kriminālās ekselences fonds. Nenokavējiet.

Shiirs, 31.decembris 2018, 20:34
Vispār jau rītdien, 22:00 :)
Paldies par info, es tik tā kaut kur pa ausu galam dzirdēju. Neesmu uz kino bijis, runā ka esot mega šedevrs uzreiz aiz limuzina jaņu nakts krāsā.
31.decembris 2018, 21:16 | links
 
Jā, es ar piefiksēju. Uz kino noslinkoju aiziet, bet saka, ka laba esot, īpaši ņemot vērā mazo budžetu. TV6
31.decembris 2018, 20:47 | links
 
10:00 kriminālās ekselences fonds. Nenokavējiet.

Shiirs, 31.decembris 2018, 20:34

Vispār jau rītdien, 22:00 :)
31.decembris 2018, 20:42 | links
 
10:00 kriminālās ekselences fonds. Nenokavējiet.
31.decembris 2018, 20:34 | links
 
Tā ir,jāsāk kost un skatīties teļevizoru..Man jau te Purčikā briest divas salūtu kanonādes,viena pēc Maskavas,otra pēc vietējā laika...)
Lai mums visiem saticīgāks un veiksmīgāks tas jaunais 2019 gads!
PROZIT!
31.decembris 2018, 20:03 | links
 
Zoniņi,meģināsim,vismaz,šovakar būt kulturāli un inteliģenti!
Visas veiksmes Jaunajā!
31.decembris 2018, 19:48 | links
 
uldiņ,tur pat nav ko iedziļināties,skaidra lieta,ka Putina visa jaunība un turpmākie gadi bija pavadīta sētas līmeņa hulīšu un pusbandītiņu sabiedrībā.Un ar to cīņu šams sāka nodarboties aiz spīta,lai nebūtu peramais puika.Tiktāl malacis.Pēčāk tas viss gāja plašumā un kriminālās saites nostiprinājās.Pēčāk šams kā sportists bez konkursa tika iekšā un nobeidza it kā juristus,kur viņu arī savervēja par drošības dienestu stukaču.Pēčāk darbs Vācijā.Man gan nav īsti saprotams,kā šams no zema līmeņa KGB darbinieka varēja pēc soc.Vācijas sabrukuma,gūt uzticību un iefīrēties sākumā kā Sopčaka uzticības persona Pīterī un pēčāk jau gūt Jeļcina uzticību...Tur kaut kas viņu spēcīgi pabīdīja un nolobēja.Kaut gan laikam jau nostrādāja tās pašas kriminālās saites no jaunības dienām,kuras jau bija uzpumpējušas muskuļus un nostiprinājušas savu ietekmi...
31.decembris 2018, 19:47 | links
 
Shiirs [31.12.18]: Žīdīgie zirguzagļi grib aptīt ap pirkstu nabaga Toni.

Toni, nepadodies. Mēs ar tevi! :)
Kuri ir tie "mēs", tu un tava vāverīte gļuks?
31.decembris 2018, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager