Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es gan pats ar dabūtu ciest, bet idejas vārdā lai būtu! Ja sāk ar politiskajām augšām, tad lielajiem uzņēmumiem, tad mazajiem uzņēmumiem, tad individuālajiem, tad parastajiem pilsoņiem, kuri nez kādēļ dzīvo privātmājās, tad būs vispārēja taisnības sajūta un sapratne, ka viss te ir mainījies...
22.decembris 2018, 22:33 | links
 
Viss ir ļoti vienkārši,tāpat kā uz ceļa policistam iedot.Tagadiņ gan jau arī viņi mīž...D
22.decembris 2018, 22:29 | links
 
Bralitis [22.12.18]: Nē, bračku, ne kukuļiem- tas ir oficiāls valsts rekets! Es jau tieši to arī noprasīju- ko, VIDam kešā jadod, lai nozūmētu lietu? Nē, viss oficiāli!!! Super! Lai netērētu resursus, mēģina vienoties uzreiz! Audits, tas ir ilgi un dārgi visiem!

raihs, 22.decembris 2018, 22:23

Tas gan ir kruta !! Tas ir līdzīgi kā vienošanās pirms tiesas. Baigi labi nav padirsts laiks un nervi.
A ko es saku!? Protams, kruta!
22.decembris 2018, 22:28 | links
 
Nē, bračku, ne kukuļiem- tas ir oficiāls valsts rekets! Es jau tieši to arī noprasīju- ko, VIDam kešā jadod, lai nozūmētu lietu? Nē, viss oficiāli!!! Super! Lai netērētu resursus, mēģina vienoties uzreiz! Audits, tas ir ilgi un dārgi visiem!

raihs, 22.decembris 2018, 22:23


Tas gan ir kruta !! Tas ir līdzīgi kā vienošanās pirms tiesas. Baigi labi nav padirsts laiks un nervi.
22.decembris 2018, 22:26 | links
 
Bračiņ.diemžēl tā ir mūsu materiālās dzīves realitāte...
22.decembris 2018, 22:24 | links
 
Nē, bračku, ne kukuļiem- tas ir oficiāls valsts rekets! Es jau tieši to arī noprasīju- ko, VIDam kešā jadod, lai nozūmētu lietu? Nē, viss oficiāli!!! Super! Lai netērētu resursus, mēģina vienoties uzreiz! Audits, tas ir ilgi un dārgi visiem!
22.decembris 2018, 22:23 | links
 
Es te vienreiz jau stāstīju par Lietuvu, tur viss riktīgi notiek! Mentiem, VIDam algas x2, visi šancē kā zvēri! Parasto tautu ar čakarē ne pa jokam! Pamēģini māju vai mašīnu nopirkt- šamie uzreiz esot klāt! Ja cipari nesapas, saka dod mums, piemēram, 10k un metam mieru,ja nē, audits... Un galvenais, tauta ir apmierināta!

raihs, 22.decembris 2018, 22:06


Atkal viss uz kukuļiem ? Agri vai vēlu tas atkal pāriet pezpriģelā.
22.decembris 2018, 22:18 | links
 
Tonis [22.12.18]: Atgriežoties pie tiem mūsu shēmotājiem ko nesen knābis pie biksām paņēma.Centrālā figūra gandriz visām ar naudu saistītām shēmām RD un valdības struktūrās jau hadus 15 atpakaļ bija tas Martinsons.Zinu to ne no valodām,bet personiskās saskares vienā privatizācijas lietā.
Princips caur viņu bija vienkāršs .kas vairāk ķešā iedos .tas arī dabūs...Piķi gan atmazgāja caur savām firmām un tālāk jau daļa aizgāja uz augsto plauktu kontiem...
Baidos.ka arī šoreiz tiks cauri tikai ar izbīli...
Msna grupasbiedra brālis. Jau jaunībā kruķījās ne pa jokam. Talantīgs biznesa vecis. Tikai dikti jau nu krimināli šancē. Viens attāls paziņa aizmuka no Moduls Rīga, teica, ka nu jau esot kļuvis pa traku, sākusi dirsa svilt...
22.decembris 2018, 22:15 | links
 
Mums dažus gadus vajag tādu policejisku sistēmu un viss sakārtotos! Pēc tam varētu atkal atlaist grožus. Un dzīvotu kā Ziemrļeiropa! JKP ir uz to pusi, tikai bik mīkstāks.
22.decembris 2018, 22:11 | links
 
Atgriežoties pie tiem mūsu shēmotājiem ko nesen knābis pie biksām paņēma.Centrālā figūra gandriz visām ar naudu saistītām shēmām RD un valdības struktūrās jau hadus 15 atpakaļ bija tas Martinsons.Zinu to ne no valodām,bet personiskās saskares vienā privatizācijas lietā.
Princips caur viņu bija vienkāršs .kas vairāk ķešā iedos .tas arī dabūs...Piķi gan atmazgāja caur savām firmām un tālāk jau daļa aizgāja uz augsto plauktu kontiem...
Baidos.ka arī šoreiz tiks cauri tikai ar izbīli...
22.decembris 2018, 22:09 | links
 
p.s. par tiem specdienestiem. Zinu ka te dažs labs no viņiem to lasa.( esmu ar dažiem copējis) Veči jūs savus kantorus padarījāt smieklīgus kad pateicāt ka lai dotu piekļuvi Gobzemam valsts noslēpumam Jums vajag 6 mēnešus . Jūs esat specdienesti vai onānisti ?? Un kurš no vecajiem politiķiem jums deva tādu komandu uz tādu termiņu. Kauns man par Jums - ui kāds kauns .
22.decembris 2018, 22:09 | links
 
Bet galvenokārt čakarējot augšas- vietējā mafija neko nevarot izdarīt, jo varas struktūras atbalsta premjeru! (bijušo mentu)
22.decembris 2018, 22:08 | links
 
Es te vienreiz jau stāstīju par Lietuvu, tur viss riktīgi notiek! Mentiem, VIDam algas x2, visi šancē kā zvēri! Parasto tautu ar čakarē ne pa jokam! Pamēģini māju vai mašīnu nopirkt- šamie uzreiz esot klāt! Ja cipari nesapas, saka dod mums, piemēram, 10k un metam mieru,ja nē, audits... Un galvenais, tauta ir apmierināta!
22.decembris 2018, 22:06 | links
 
Paskatoties pa TV tās reportāžas par RD, kur žurnālisti skrien pakaļ tiem pretīgajiem saskaņas mūļiem, a tie vispār galvas nepagriež, kļūstu vēl lielāks rusofobs... Maza krievijas filiāle Latvijas sirdī- tāds kā "Кремлёвский дворик в Риге"... Viss, pietiek!

raihs, 22.decembris 2018, 21:52


Pa lielām šaibām knabam sabam un drošībniekiem ir normāli jāsāk strādāt. Skatoties kā viņi strādā ar uz 99% esmu pārliecināts ka tur viss nopirkts ,sarunāts utt. Tīri politiskie kantori bet pēc būtības politiķiem vajadzētu mīzt no viņiem . Ar to ir jāsāk . Pofig kāda valdība ,pofig kāds politiskais spēks galvenais - galvas ir jālido pilnīgi visiem -tikai tad būs respekts pret likumu un valsti kā tādu.
22.decembris 2018, 22:00 | links
 
Paskatoties pa TV tās reportāžas par RD, kur žurnālisti skrien pakaļ tiem pretīgajiem saskaņas mūļiem, a tie vispār galvas nepagriež, kļūstu vēl lielāks rusofobs... Maza krievijas filiāle Latvijas sirdī- tāds kā "Кремлёвский дворик в Риге"... Viss, pietiek!
22.decembris 2018, 21:52 | links
 
Bralitis [53m]: Nu re kā bračka atmazgājās .balts un pūkains...D
Mūsu rigas ilgadējais domnieks amerikānis tak arī bija komjaunatnes sekretārs Rīgā.Tā iepatikās .ka līdz pat šim brīdim vēl pa Rīgu šeftē...

Tonis, 22.decembris 2018, 20:30

Un visus šos gadus tak cilvēki viņu atkal un atkal ievēl. Un tā ar visām partijām - vēlētāji ir stulbi .Nemīz, un arī ušaku ievēlēs. Neskatoties ne uz ko! Jo krieviem ir pofig, ka zog bezjēgā, ka tik savējais pie stūres un kremli atbalsta. Lūk tas ir nacionālisms!

raihs, 22.decembris 2018, 21:10


Tas nav nacionālisms tas ir protesta balsojums pret Latviešu partijām . Kāpēc ? Tāpēc ka Latviešu partijas visu laiku dzīvo pagātnē un sēj naidu ar krieviem. Vai man to vajag ? Nē nevajag. Vai politiķiem vajag ? Jā . Bīda shēmas aiz tā širmja. Rupji sakot pizģī no kases piķi un lai neviens tam nepievērstu uzmanību - labāk lai pievēršas krievi nāk. Un galveno lomu tur spēlē Nacionāļi. It sevišķi tagad pie valdības veidošanas viņu galvenā loma politikā ir redzama - viņi ir širmis ,uzmanības novērsēji lielajām shēmām. Tie krievi kas te dzīvo neviens vairs sen nav okupants. Tie patiesie okupanti ir jau 80-90 gadu slieksni sasnieguši. Veci nevarīgi krabji . Man viņu pēcteči galīgi netraucē. Lai ievēro likumus ,mācas latviski ,maksā nodokļus un miers mājās. Vajag tieši viņus tagad pavērst pret Nilu - tikai viņiem ja atveras acis tad mainīsies politika. Arī nacionāļus kā partiju vajag kopā ar zzs likvidēt.
22.decembris 2018, 21:50 | links
 
Tāpat mūsējais...
22.decembris 2018, 21:46 | links
 
Tonis [22.12.18]: Tev tak NA nekad nav patikusi...
Protams, pat riebjas, ar visu Broku priekšgalā. Ķirsis ir no V.
22.decembris 2018, 21:37 | links
 
Tev tak NA nekad nav patikusi...
22.decembris 2018, 21:33 | links
 
Beidzot jau šie sāk runāt, ka vajagot apvienoties, lai beidzot tiktu vaļā no nila shēmām, un varētu shēmot paši, tikai bik taupīgāk:) Bet ja nopietnāk, Ķirsis atstāj patīkamu iespaidu.
22.decembris 2018, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager