Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Plèsoña,vecais marazmàtiķi,kà kàpèc raihucis tà domà?Tàpèc ka ir vislabàlais un vispareizàkais!
Tas tak jebkuram gurķim ir skaidrs...

Tonis, 22.decembris 2018, 10:39

Nea ;) !
Tāpēc ka viņš ir tajos laikos ieciklejies ! Padomijas frukts no matu galiem lidz muguras smadzenem !
22.decembris 2018, 10:43 | links
 
Vèl viens pràtu izkùkojushais pensis pamodies...
22.decembris 2018, 10:41 | links
 
Plèsoña,vecais marazmàtiķi,kà kàpèc raihucis tà domà?Tàpèc ka ir vislabàlais un vispareizàkais!
Tas tak jebkuram gurķim ir skaidrs...
22.decembris 2018, 10:39 | links
 
Saistībā ar valdību, es sāku patiesi nīst kpv klaunu baru ar viesiem zakazistoviem, gobzemiem un bankrotējušajām lietvedēm. Pārmaiņas viņi nesīšot, ibio! Hujārmaiņas! Idiotu bars, vairāk nekas! Kāds no gobzema iekšlietu ministrs ar viņa glumo ģīmi un natūru? Neviens ments tak viņu galvā neņems! Es vairs vispār nelasu un neklausos viņa viedokli- kāda jēga, nāksmajā dienā viss būs otrādi. Vajag atkārtotas vēlēšanas, bet kamēr prezidenta izstrādājums saņemsies pārspļaut pār lūpu ko tādu, pustermiņš būs no pūdelēts. Varbūt tautai to jāpieprasa? Nieka 150 000 parakstu vajag. Man liekas easy-peasy

raihs, 22.decembris 2018, 09:51


Redz pat šita , tu redzi bardaku ! Un esi gatavs dot savu parakstu !
Bet nedo dievs kads cits meģinas pateikt ko citu - noradit uz valsts bezdarbibu vai citiem mesliem !
Tev sakas histerijas !
Kāpēc ?
22.decembris 2018, 10:06 | links
 
plesigais [Vakar]: Kas tālāk ? Laukos baronu laiki , ka uz Kurzemi paliks viens Vacijas pilsonis un 10 - 20 letiņu kalpi ?

plesigais, 21.decembris 2018, 23:02
viss atkarīgs no tevis,ņem pie sevis darbā kādus 10 kurzemniekus,lai šiem nav jabrauc uz angliju.Attisti kazu fermu,kazas siers ir baigais deficīts(man ļoti garšo).Tā ka nelaid sev tuvumā vāciešus,ja jūs būsiet tādi 10 saimnieki tas jau būs devums latvijai

uldens2, 21.decembris 2018, 23:11

Ar paris desmitiem miljonu palidzesi ?
Aiz teitoņa stav evro bagataka valsts ar subsidijam un kafijas magnats miljardieris !
Man mana valsts nepalidz , bet evro maksa simtiņu par hektāru !
Vinam palidz vina valsts 400 par hektaru , plus evro ! Un onka kuram naudinas netrukst !
Atšķiribu saskati ?Ko nu tu tur muldi? Kādi 10 miljoni? Nevajag savu nevarību novelt uz valsti, kura, redz, nepalīdzot tev, nabadziņam. A huļi valstij jāpalīdz privātam biznesam? Tikai tādēļ, ka pats savu kaņdžu dzen? Man paziņam piegriezās datorbizness, sizbrauca uz lsukiem un audzē upenes! Fakin garlaicīgas negaršīgas upenes! Liekas , kam to vajag! Bet nē, redz, vajag! Jo redz, nevis parastad upenes, bet eko upenes bez ķīmijad! Un tās, izrādās, vajag daudziem ārzemēs! Nespēj apmierināt pieprasījumu! Un ne vācieši viņam traucē, ne regulas... Tā ka meklē vien vainu sevī!

raihs, 21.decembris 2018, 23:44


Oho Raiha tekstā dusmas ieskanējās , pieklajibas maska slid nost ! ;)
Ā plesigais svetumam pieskaras - valstij ! Parpustajam bitokratu aparatam !
Raihs tieši valstij butu jabut viss lielakajai vajadzibai pec sikbiznesa ! Kāpēc ? Nu vienkarši , liela biznesa lielie nodokli nonak kasse kompaktas lielas summas ! Un tapat lielas sumas tiek izdalitas - tur militarajam , tur valdibas aparatam ! Ari zagļu un shemotaju rocinas !
Maza biznesa nodokļi ir nelielas summinas kuras lenam lidz valsts kassej ceļo , un kuram interese manu nieka 500 zagt vai izshemot ! Bet tatad vienam birokratam aldzinu es maksaju !
Tatad jo valsts vairak rupejas par mazo biznesu jo vairak naudas aparata uzturešanai !
Idiotu teiciens - valsts tev neko nav parada - ir birokretinu uzturešanai !
Valsts man ir parada ! Un ka vel ! Tā paša birokratu aparata sakartošanu ! Lai ierednis butu ierednis kas zin savu darbu , nevis gaida no tevis konjaciņu un konvertiņu ! Un pec tam pasuta uz nakošo kabinetu !
Raihs padoma cik lielas summas tev aiziet kamer visiem uz ķeppas samaksa ?
Tu pats visu šito labi saproti , tikai esi ieciklejies uz padumja laika blata sistemu ! Un uzskati ka ja padomija blata ( korupcijas ) sistema bija , tad nu briva Latvija tadai jabut obligati !
22.decembris 2018, 10:00 | links
 
Saistībā ar valdību, es sāku patiesi nīst kpv klaunu baru ar viesiem zakazistoviem, gobzemiem un bankrotējušajām lietvedēm. Pārmaiņas viņi nesīšot, ibio! Hujārmaiņas! Idiotu bars, vairāk nekas! Kāds no gobzema iekšlietu ministrs ar viņa glumo ģīmi un natūru? Neviens ments tak viņu galvā neņems! Es vairs vispār nelasu un neklausos viņa viedokli- kāda jēga, nāksmajā dienā viss būs otrādi. Vajag atkārtotas vēlēšanas, bet kamēr prezidenta izstrādājums saņemsies pārspļaut pār lūpu ko tādu, pustermiņš būs no pūdelēts. Varbūt tautai to jāpieprasa? Nieka 150 000 parakstu vajag. Man liekas easy-peasy
22.decembris 2018, 09:51 | links
 
Toni par kādiem čipiem zem ādas tu runā,ja tev uztrauktu izsekošana un kontrole,tu neizmantotu internetu un mobilo tālruni,jo tas čips sen jau ir tikai nav vēl zem ādas.Tā ka beidz liekuļot ka tevi tas uztrauc
22.decembris 2018, 09:01 | links
 
Ar to čekas maisu purināšanu mazliet piemirsies tāds sīkums kā valdība. Kariņš nebūs, bet vadīs sarunas? Un kā partijas vadītājs? Ko par dauņa artura teicieniem sacītu Ašais Rādens?
22.decembris 2018, 06:40 | links
 
Dzīves pieredze. Vienu vedu uz Strenčiem, sāka gudri mūldēt, par citplatnētiešiem, kas mūs koriğējot, bet tas viss bij pakāpeniski ar tādiem uzplūdiem. Baigi nepievērsu uzmanību, līdz vienu dienu viņš man paziņo ka es esmu viņa tēvs. Vecais sori, mums 9 gadi starpība. Skaidrojumam, ko viņš man stāstija, vajag 4. A4 formāta lapas.
22.decembris 2018, 01:24 | links
 
Ir viena problēma, viņi jau paši to nesaprot. Paziņas domā, vecam jumts aizbraucis, gan jau aties. Ja nearstē laikus, tad progresē aritmēriskā kārtībā1+1=2+2=4+4=8+8=16+16=32+32=un tā tālāk.

girts72, 22.decembris 2018, 00:57

Kā Tu tik labi zini to progresu?
Dakteris esi vai, jeb tā tikai uz dullo?
Vai tikai atceries kaut ko no vidusskolas, matemātikā mācīto?
22.decembris 2018, 01:07 | links
 
Ir viena problēma, viņi jau paši to nesaprot. Paziņas domā, vecam jumts aizbraucis, gan jau aties. Ja nearstē laikus, tad progresē aritmēriskā kārtībā1+1=2+2=4+4=8+8=16+16=32+32=un tā tālāk.
22.decembris 2018, 00:57 | links
 
Tu gribi lai es respektēju viena nodzērušos un prātā jukuša večuka murgus?

girts72, 22.decembris 2018, 00:44

Vari gan darīt tieši tā, kā pats gribi!
Tikai rezultāts arī būs tāds, kādu pats būsi gribējis. Tur tad nu neko vairs.
Esmu jau teicis, viens mācās no savām kļūdām, cits no svešām kļūdām, bet vēl kāds - nemācās nemaz.
Ar savu rīcību katrs pats ieņem to vietu šajā rindā, kuru ir labprātīgi izvēlējies.
22.decembris 2018, 00:51 | links
 
Interneta vergi.. Vienpusējs skatījums, banāli aplams redzējums. Interesati, pēc oprācijas nebiji pieslēgts internetam, lai labāk varētu izsekot tavam veselības stāvoklim?
Manā laikā šausminājās, ka jaunieši ilgi skatās tv, izaugām :)). Kas slikts?
22.decembris 2018, 00:48 | links
 
Tev Toni, Tev viņa ir. Jo ātrāk iesi pie ārsta jo labāk.
22.decembris 2018, 00:46 | links
 
Ģirtiņ.gurķīt,ej vien cucāt...Arlabunakti.
22.decembris 2018, 00:44 | links
 
Tu gribi lai es respektēju viena nodzērušos un prātā jukuša večuka murgus?
22.decembris 2018, 00:44 | links
 
Protams.ka daļēji esam palikuši par interneta vergiem.par ko jau arī minēju.ka būsim virtuālajā paradīzē..
Es ta vēl esu uz kruķiem.un vecs marazmātiķis . steigties man nav kur.bet ko te jaunie gurķi caurām dienām dara? Dzirdējāt.-tā ir šizofrēnija...
22.decembris 2018, 00:41 | links
 
Un Tonis ir tas vecākais cilvēks, no kura jāņem piemērs?
22.decembris 2018, 00:40 | links
 
Tāpēc, lai nebūtu jāvergo, klausīju sava tēva padomam: Mācies dēls, daudz mācies! Lai vari izrīkot pats, bet nevis citi tevi izrīko.
Esmu paklausījis šim padomam, daudzus dīdījis pats, tagad varu bez raizēm te klačoties, pat tajā laikā, kad citi cītīgi liec muguras savā, vai citu, biznesā.
Tā ka vecāku cilvēku padomi ir tā vērti, lai tos respektētu.
22.decembris 2018, 00:36 | links
 
Tu neabzinoties jau esi yotuba vergs.Neesmu dakters, bet mana diagnoze būtu šizofrēnija.
22.decembris 2018, 00:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager