Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vergiem verga dvēsele..
22.decembris 2018, 00:25 | links
 
Masoni Tevi redz un kontrolē bez visiem čipiem.
22.decembris 2018, 00:24 | links
 
Protams.ka katrs atceras to ko atceras.visādi ir bijis...Tik nezvai tās bij tavas atmiņas.Man arī omīte daudz ko stāstīja.Necilvēcīgi laiki bija.bet tas gan vairāk līdz piecdesmito gadu beigām.Sešdesmito beigās jau bija labāk...Bet pēc desas rindā bij jāpastāv...

Tonis, 22.decembris 2018, 00:15

Un nostrādāji kolhozā lauku brigādē visu gadu - un paliki kolhozam parādā. Daudzkur bija arī tā.
22.decembris 2018, 00:23 | links
 
Es pēc dabas esmu brīvs huļigāns.tāpēc man nepatīk ja uz manīm kāds lūr un kontrolē..D
Un bez kādām paranojām...
22.decembris 2018, 00:21 | links
 
Tonis [18m]: Junior.pagaidi vēl gadus divdesmit.tad tev tā tagadējā sistēma parādīs īsto dabu.Čipšus aiz ādas un virtuālajā paradīzē iekšā.I nepaprasīs vai to gribi vai nē...Un kāda problēma ar čipiem? Lai tak liek! Noziedzība-nulle! Jo atliks tik paskatīties, kāds čips nozieguma vietā un laikā atradies! Kur ir problēma? Neviens tak sievai nestāstīs, ka patiesībā nebiji copēt... Tracina tie kristiešu murgi, ka čipošana ir sātana uzvaras pazīme! Tā ir saprāta uzvaras pazīme, vienīgi ar to uzmanīgi jārīkojas!

raihs, 22.decembris 2018, 00:04

Ja palasa Bībeli, tad tieši zem tāda lozunga, ka tas ir ļoti labi, arī šī totālā izsekošanas sistēma tiek pasaulē ieviesta.
Ja nebūtu šī saukļa un, līdz ar to arī cilvēku atbalsta - nekas tāds nebūtu iespējams.
Daudzi jau vēl nav aizdomājušies, ka tāpat kā tagad aizdzen ar čipiem aprīkotus auto, arī cilvēki, tad, kad vajadzēs nozudīs bez pēdām.
Ne tā, kā tagad, kad tomēr daļu atrod. Tad, ja augstiem kungiem, zelta miljardam, vajadzēs kādu rezerves daļu, varēs tā vienkārši paņemt vajadzīgo un pārējo, - tā kā muslimi ar savu žurnālistu izdarījās.
Tā ka viss vēl ir tikai priekšā.
22.decembris 2018, 00:20 | links
 
Protams.ka katrs atceras to ko atceras.visādi ir bijis...Tik nezvai tās bij tavas atmiņas.Man arī omīte daudz ko stāstīja.Necilvēcīgi laiki bija.bet tas gan vairāk līdz piecdesmito gadu beigām.Sešdesmito beigās jau bija labāk...Bet pēc desas rindā bij jāpastāv...
22.decembris 2018, 00:15 | links
 
23:16
Palasīju te to apspriedi par to okupācijas laiku, varu tikai piezīmēt, ka tas, kas pats nav piedzīvojis to, ko tas viss kādreiz pa īstam nozīmēja, piemēram, ka pamatskolas 4. klasē ienāk pāris vīru, pasauc 4 skolniekus un viņus aizved, UN VISS.
Tas nekad nesapratīs ar kādām sajūtām vēl ilgi klase dzīvoja tālāk.
Vēl līdz šodienai nav zināms, par ko viņus, tos puišeļus, savāca, un kāds bija viņu tālākais liktenis.
Bija, ka atbrauca uz ciemu, dzīvojām laukos, "brāļi no kaimiņzemes", iepatikās kāda sēta,
izsvieda no mājām to īpašniekus, latviešus, dažās pat apšāva daļu, pievāca visu, kas tur bija - un saimniekoja tur tālāk kā savās mājās.
Tā ka visas šīs debates - kaķim zem astes, ja pats neesi bijis tam visam tuvumā.
Bet parunāt jau var.
Tāpēc jau arī cietušie, vai nu vēl netiek pie vārda, vai arī ļoti daudzi nevēlas par to vairs pat runāt, pa tukšo dzesēt mutes, tas tikai no jauna uzjundī jau noklusušo sāpi.
Varētu jau aprakstīt pietiekami epizožu, kas man pašam no tā laika ir palikušas atmiņā, par kurām saņēmu tēva atbildi, kad jautāju kāpēc tā izdarās, kad paaugsies tad sapratīsi!
Jau sen esmu sapratis, bet kas no tā?
Un viss jau atkal ir atgriezies atpakaļ, nodokļi ir atkal tik lieli, ka daļa ļaužu tos nespēj samaksāt, tā bija arī Staļina laikā lai iedzītu cilvēkus kolhozos, un tos izliek sētā vai uz ielas no savām mājām, med. aprūpe daudziem paliek nesasniedzams sapnis, un tā tālāk. Loks faktiski ir noslēdzies, šodien esam tikai pa spirāli augstāk - un vairāk nekas.
Privātīpašuma jau arī faktiski vairs nav, ir tikai tāds nosaukums, un arvien smagākas nomas tiesības.
Tā ka vieniem ir tāpat kā agrāk -labi, daudziem, visticamāk, - nav tik labi, ja jau laižas lapās.

krumujancis, 22.decembris 2018, 00:01

Ja atmet emocijas, sanāk arī tev lasām gabals.
22.decembris 2018, 00:05 | links
 
Tonis [21.12.18]: Junior.pagaidi vēl gadus divdesmit.tad tev tā tagadējā sistēma parādīs īsto dabu.Čipšus aiz ādas un virtuālajā paradīzē iekšā.I nepaprasīs vai to gribi vai nē...
Un kāda problēma ar čipiem? Lai tak liek! Noziedzība-nulle! Jo atliks tik paskatīties, kāds čips nozieguma vietā un laikā atradies! Kur ir problēma? Neviens tak sievai nestāstīs, ka patiesībā nebiji copēt... Tracina tie kristiešu murgi, ka čipošana ir sātana uzvaras pazīme! Tā ir saprāta uzvaras pazīme, vienīgi ar to uzmanīgi jārīkojas!
22.decembris 2018, 00:04 | links
 
Toni, paranoju saožu. Kādi čipi? Šodien lietoju viedtālruni, kurā ir iemontēts GPS, Pasi saņēmu nodevu pirkstu nospiedienu, pilsētā kātrā ielas krustojumā kamera. Par kādu nākotni tu runā? banku kartes nolasa jau no attāluma, No kā slēpies? Var braukt uz kādu vairāk atpalikušu valsti, tur tehnoloģijas atpaliek, tā kā uz kādu laiku noslēpsies :)) Ja tevi tas apgrūtina. Plus vēl internetu esam jau piedirsuši, no kā tu slēpsies?
Vai mani uzrunā šīs tagadējais laikmets? Jā un nē, tehnoloģijas tempi ir par ātru. Jāskrien lidzi, plusi ir iespējas ceļot tik pat kā par velti.
22.decembris 2018, 00:03 | links
 
Bet.puiķi.es jums ssku .-nemaz jau tik sūdīgi nebija.Visiem bija darbs un sociālā aizsardzība.kaut ko nopizdjīja.kaut ko sarunāja.ar menteni vienmēr varēja cilvēcīgi vienoties.man jau patika...D
Zivju arī bija vairāk,uz zviedriju un argentīnu copēt nebija jābrauc...D

Tonis, 21.decembris 2018, 23:03
Mans smadzeņu bloks NEKAD nesapratīs, kas okupācijā faktā mēģina saskatīt labumu. Tas ir kā intervēt izvarotu sievieti, ne nu vispār seks bija labs un viņš mani beigās pat nobučoja, beigas tomēr bija labas.

mjuniors, 21.decembris 2018, 23:16

Palasīju te to apspriedi par to okupācijas laiku, varu tikai piezīmēt, ka tas, kas pats nav piedzīvojis to, ko tas viss kādreiz pa īstam nozīmēja, piemēram, ka pamatskolas 4. klasē ienāk pāris vīru, pasauc 4 skolniekus un viņus aizved, UN VISS.
Tas nekad nesapratīs ar kādām sajūtām vēl ilgi klase dzīvoja tālāk.
Vēl līdz šodienai nav zināms, par ko viņus, tos puišeļus, savāca, un kāds bija viņu tālākais liktenis.
Bija, ka atbrauca uz ciemu, dzīvojām laukos, "brāļi no kaimiņzemes", iepatikās kāda sēta,
izsvieda no mājām to īpašniekus, latviešus, dažās pat apšāva daļu, pievāca visu, kas tur bija - un saimniekoja tur tālāk kā savās mājās.
Tā ka visas šīs debates - kaķim zem astes, ja pats neesi bijis tam visam tuvumā.
Bet parunāt jau var.
Tāpēc jau arī cietušie, vai nu vēl netiek pie vārda, vai arī ļoti daudzi nevēlas par to vairs pat runāt, pa tukšo dzesēt mutes, tas tikai no jauna uzjundī jau noklusušo sāpi.
Varētu jau aprakstīt pietiekami epizožu, kas man pašam no tā laika ir palikušas atmiņā, par kurām saņēmu tēva atbildi, kad jautāju kāpēc tā izdarās, kad paaugsies tad sapratīsi!
Jau sen esmu sapratis, bet kas no tā?
Un viss jau atkal ir atgriezies atpakaļ, nodokļi ir atkal tik lieli, ka daļa ļaužu tos nespēj samaksāt, tā bija arī Staļina laikā lai iedzītu cilvēkus kolhozos, un tos izliek sētā vai uz ielas no savām mājām, med. aprūpe daudziem paliek nesasniedzams sapnis, un tā tālāk. Loks faktiski ir noslēdzies, šodien esam tikai pa spirāli augstāk - un vairāk nekas.
Privātīpašuma jau arī faktiski vairs nav, ir tikai tāds nosaukums, un arvien smagākas nomas tiesības.
Tā ka vieniem ir tāpat kā agrāk -labi, daudziem, visticamāk, - nav tik labi, ja jau laižas lapās.
22.decembris 2018, 00:01 | links
 
Bet.puiķi.es jums ssku .-nemaz jau tik sūdīgi nebija.Visiem bija darbs un sociālā aizsardzība.kaut ko nopizdjīja.kaut ko sarunāja.ar menteni vienmēr varēja cilvēcīgi vienoties.man jau patika...D
Zivju arī bija vairāk,uz zviedriju un argentīnu copēt nebija jābrauc...D

Tonis, 21.decembris 2018, 23:03
Mans smadzeņu bloks NEKAD nesapratīs, kas okupācijā faktā mēģina saskatīt labumu. Tas ir kā intervēt izvarotu sievieti, ne nu vispār seks bija labs un viņš mani beigās pat nobučoja, beigas tomēr bija labas.

mjuniors, 21.decembris 2018, 23:16

Palasīju te to apspriedi par to okupācijas laiku, varu tikai piezīmēt, ka tas, kas pats nav piedzīvojis to, ko tas viss kādreiz pa īstam nozīmēja, piemēram, ka pamatskolas 4. klasē ienāk pāris vīru, pasauc 4 skolniekus un viņus aizved, UN VISS.
Tas nekad nesapratīs ar kādām sajūtām vēl ilgi klase dzīvoja tālāk.
Vēl līdz šodienai nav zināms, par ko viņus, tos puišeļus, savāca, un kāds bija viņu tālākais liktenis.
Bija, ka atbrauca uz ciemu, dzīvojām laukos, "brāļi no kaimiņzemes", iepatikās kāda sēta,
izsvieda no mājām to īpašniekus, latviešus, dažās pat apšāva daļu, pievāca visu, kas tur bija - un saimniekoja tur tālāk kā savās mājās.
Tā ka visas šīs debates - kaķim zem astes, ja pats neesi bijis tam visam tuvumā.
Bet parunāt jau var.
Tāpēc jau arī cietušie, vai nu vēl netiek pie vārda, vai arī ļoti daudzi nevēlas par to vairs pat runāt, pa tukšo dzesēt mutes, tas tikai no jauna uzjundī jau noklusušo sāpi.
Varētu jau aprakstīt pietiekami epizožu, kas man pašam no tā laika ir palikušas atmiņā, par kurām saņēmu tēva atbildi, kad jautāju kāpēc tā izdarās, kad paaugsies tad sapratīsi!
Jau sen esmu sapratis, bet kas no tā?
Un viss jau atkal ir atgriezies atpakaļ, nodokļi ir atkal tik lieli, ka daļa ļaužu tos nespēj samaksāt, tā bija arī Staļina laikā lai iedzītu cilvēkus kolhozos, un tos izliek sētā vai uz ielas no savām mājām, med. aprūpe daudziem paliek nesasniedzams sapnis, un tā tālāk. Loks faktiski ir noslēdzies, šodien esam tikai pa spirāli augstāk - un vairāk nekas.
Privātīpašuma jau arī faktiski vairs nav, ir tikai tāds nosaukums, un arvien smagākas nomas tiesības.
Tā ka vieniem ir tāpat kā agrāk -labi, daudziem, visticamāk, - nav tik labi, ja jau laižas lapās.
22.decembris 2018, 00:01 | links
 
Junior.pagaidi vēl gadus divdesmit.tad tev tā tagadējā sistēma parādīs īsto dabu.Čipšus aiz ādas un virtuālajā paradīzē iekšā.I nepaprasīs vai to gribi vai nē...
21.decembris 2018, 23:54 | links
 
Nu re .tagadiņ tik tam piķim ir patiesā vētība,agrāk cilvēcīgās īpašības bij primārākas...

Tonis, 21.decembris 2018, 23:44

jā, sistēma tika veidota tā, ka tu nēesi nekas, Cilvēks kā indivīds nedrīkstēja būt, kolhozs, pakļaušanās sistēmai. Lai būtu ganāms, a cigaretes alkoholU iedosim tāpat un bija jautri.
21.decembris 2018, 23:50 | links
 
Nu re .tagadiņ tik tam piķim ir patiesā vētība,agrāk cilvēcīgās īpašības bij primārākas...

Tonis, 21.decembris 2018, 23:44
kur to rāvi??Pa velti strādāji??
21.decembris 2018, 23:49 | links
 
Nu re .tagadiņ tik tam piķim ir patiesā vētība,agrāk cilvēcīgās īpašības bij primārākas...
21.decembris 2018, 23:44 | links
 
plesigais [21.12.18]: Kas tālāk ? Laukos baronu laiki , ka uz Kurzemi paliks viens Vacijas pilsonis un 10 - 20 letiņu kalpi ?

plesigais, 21.decembris 2018, 23:02
viss atkarīgs no tevis,ņem pie sevis darbā kādus 10 kurzemniekus,lai šiem nav jabrauc uz angliju.Attisti kazu fermu,kazas siers ir baigais deficīts(man ļoti garšo).Tā ka nelaid sev tuvumā vāciešus,ja jūs būsiet tādi 10 saimnieki tas jau būs devums latvijai

uldens2, 21.decembris 2018, 23:11

Ar paris desmitiem miljonu palidzesi ?
Aiz teitoņa stav evro bagataka valsts ar subsidijam un kafijas magnats miljardieris !
Man mana valsts nepalidz , bet evro maksa simtiņu par hektāru !
Vinam palidz vina valsts 400 par hektaru , plus evro ! Un onka kuram naudinas netrukst !
Atšķiribu saskati ?
Ko nu tu tur muldi? Kādi 10 miljoni? Nevajag savu nevarību novelt uz valsti, kura, redz, nepalīdzot tev, nabadziņam. A huļi valstij jāpalīdz privātam biznesam? Tikai tādēļ, ka pats savu kaņdžu dzen? Man paziņam piegriezās datorbizness, sizbrauca uz lsukiem un audzē upenes! Fakin garlaicīgas negaršīgas upenes! Liekas , kam to vajag! Bet nē, redz, vajag! Jo redz, nevis parastad upenes, bet eko upenes bez ķīmijad! Un tās, izrādās, vajag daudziem ārzemēs! Nespēj apmierināt pieprasījumu! Un ne vācieši viņam traucē, ne regulas... Tā ka meklē vien vainu sevī!
21.decembris 2018, 23:44 | links
 
Uldēn, tagad jau pašam pat nav projekts jāraksta. Noskaiti tik piķi.

mjuniors, 21.decembris 2018, 23:38

nu viņam tak nav piķa,tad jaraksta pašam projekts,bet kur tev,gaidīs laimeslāci kamēr vacietis iet un rukā,tapēc viņam arī ir
21.decembris 2018, 23:43 | links
 
Uldēn, tagad jau pašam pat nav projekts jāraksta. Noskaiti tik piķi.
21.decembris 2018, 23:38 | links
 
Bet jūs jau esat auguši un brieduši pārsvarā jau jaunajos laikos.tādēļ ari tādas domstarpības.bet tas ir sapotami un normāli.tādēļ jau nav citus ar sūdiem jāaplej.
Kā jau agrāk minēju es arī uz tām barikādēm stāvēju...
21.decembris 2018, 23:37 | links
 
Kas tālāk ? Laukos baronu laiki , ka uz Kurzemi paliks viens Vacijas pilsonis un 10 - 20 letiņu kalpi ?

plesigais, 21.decembris 2018, 23:02
viss atkarīgs no tevis,ņem pie sevis darbā kādus 10 kurzemniekus,lai šiem nav jabrauc uz angliju.Attisti kazu fermu,kazas siers ir baigais deficīts(man ļoti garšo).Tā ka nelaid sev tuvumā vāciešus,ja jūs būsiet tādi 10 saimnieki tas jau būs devums latvijai

uldens2, 21.decembris 2018, 23:11

Ar paris desmitiem miljonu palidzesi ?
Aiz teitoņa stav evro bagataka valsts ar subsidijam un kafijas magnats miljardieris !
Man mana valsts nepalidz , bet evro maksa simtiņu par hektāru !
Vinam palidz vina valsts 400 par hektaru , plus evro ! Un onka kuram naudinas netrukst !
Atšķiribu saskati ?

plesigais, 21.decembris 2018, 23:20
griezies lauku atbalsta dienestā,uzraksti projektu un būs nauda cik vajag,bet tev jau 10 atrunas atkal lai nedarītu.tik gaidīsi kad citi darīs un lamāsi valsti ka nepalīdz,tajā pat laikā pat projektu neesi uzrakstījis lai iesniegtu
21.decembris 2018, 23:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager