Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tonis [21.12.18]: Puiķi nevajag tajos augstajos toņos...Protams.ka tagad kad zināmas visas kara un pēckara šausmas un zvērīnas tam režīmam ir viennozīmīgs vērtējums.
Tikai tagad lūdzu neliekuļojat.-vai tad kad bezbēdīgi skolās gājāt un futeni spēlējāt daudz par to zinājāt un aizdomājāties.Toreiz bērnībā un jaunībā nebija līdz tam.Tādēļ arī saku.-70tajos-80tajos vismaz man,nemaz jau tik sūdīgi nebija..
Personiski es uzskatu, ka dzīvoju lieliskā laikmetā- padomju bērnība bija lieliska( kaut gan drīzāk nevis padomju, bet vienkārši-beztelefonu), un tieši tad, kad man iestājās pilngadība, tas viss sabruka, un man bija brīvas iespējas strādāt, kā gribu un ceļot, kur gribu...Ekselenti.
21.decembris 2018, 23:35 | links
 
Puiķi nevajag tajos augstajos toņos...Protams.ka tagad kad zināmas visas kara un pēckara šausmas un zvērīnas tam režīmam ir viennozīmīgs vērtējums.
Tikai tagad lūdzu neliekuļojat.-vai tad kad bezbēdīgi skolās gājāt un futeni spēlējāt daudz par to zinājāt un aizdomājāties.Toreiz bērnībā un jaunībā nebija līdz tam.Tādēļ arī saku.-70tajos-80tajos vismaz man,nemaz jau tik sūdīgi nebija..
21.decembris 2018, 23:28 | links
 
Kas tālāk ? Laukos baronu laiki , ka uz Kurzemi paliks viens Vacijas pilsonis un 10 - 20 letiņu kalpi ?

plesigais, 21.decembris 2018, 23:02
viss atkarīgs no tevis,ņem pie sevis darbā kādus 10 kurzemniekus,lai šiem nav jabrauc uz angliju.Attisti kazu fermu,kazas siers ir baigais deficīts(man ļoti garšo).Tā ka nelaid sev tuvumā vāciešus,ja jūs būsiet tādi 10 saimnieki tas jau būs devums latvijai

uldens2, 21.decembris 2018, 23:11


Ar paris desmitiem miljonu palidzesi ?
Aiz teitoņa stav evro bagataka valsts ar subsidijam un kafijas magnats miljardieris !
Man mana valsts nepalidz , bet evro maksa simtiņu par hektāru !
Vinam palidz vina valsts 400 par hektaru , plus evro ! Un onka kuram naudinas netrukst !
Atšķiribu saskati ?
21.decembris 2018, 23:20 | links
 
Ja jau reiz par to pareizo domāšanu. Kādēļ putjiks tik stingri vietā turās?
Baigais tautas atbalsts?
Nieki...Atceros kādreiz bija intrvija ar auksta ranga jevrejiem par šo tēmu.Atbilde bija bija vienkārša-Он нам нужен..
Nu tad kustinat savas pagaidām vēl nenobriedušās smadzenītes...D
21.decembris 2018, 23:18 | links
 
Tonis [21.12.18]: Bet.puiķi.es jums ssku .-nemaz jau tik sūdīgi nebija.Visiem bija darbs un sociālā aizsardzība.kaut ko nopizdjīja.kaut ko sarunāja.ar menteni vienmēr varēja cilvēcīgi vienoties.man jau patika...D
Zivju arī bija vairāk,uz zviedriju un argentīnu copēt nebija jābrauc...D
Es šo saucu "desa level". Mēraukla- desas biezums. Tas, ka esi režīma ieslodzītais, bez tiesībām(izņemot darbu un lēģeri), tevi nesatrauc, ka tik desa... Desa jā, tā kā kuram- kam biezāka tad, kam- tagad... Kam interesē kaut kas vairāk par desu- brīvība, tie ir laimīgi tagad...
21.decembris 2018, 23:17 | links
 
Bet.puiķi.es jums ssku .-nemaz jau tik sūdīgi nebija.Visiem bija darbs un sociālā aizsardzība.kaut ko nopizdjīja.kaut ko sarunāja.ar menteni vienmēr varēja cilvēcīgi vienoties.man jau patika...D
Zivju arī bija vairāk,uz zviedriju un argentīnu copēt nebija jābrauc...D

Tonis, 21.decembris 2018, 23:03

Mans smadzeņu bloks NEKAD nesapratīs, kas okupācijā faktā mēģina saskatīt labumu. Tas ir kā intervēt izvarotu sievieti, ne nu vispār seks bija labs un viņš mani beigās pat nobučoja, beigas tomēr bija labas.
21.decembris 2018, 23:16 | links
 
Kas tālāk ? Laukos baronu laiki , ka uz Kurzemi paliks viens Vacijas pilsonis un 10 - 20 letiņu kalpi ?

plesigais, 21.decembris 2018, 23:02

viss atkarīgs no tevis,ņem pie sevis darbā kādus 10 kurzemniekus,lai šiem nav jabrauc uz angliju.Attisti kazu fermu,kazas siers ir baigais deficīts(man ļoti garšo).Tā ka nelaid sev tuvumā vāciešus,ja jūs būsiet tādi 10 saimnieki tas jau būs devums latvijai
21.decembris 2018, 23:11 | links
 
Protams ka izvle.bet bez tās izvēles perspektīve tomēr bija švakāka..
Tāpat kā tagad ir izvēle stāties kādā blicē.kandidēt vai nē...

Tonis, 21.decembris 2018, 22:51

Bija gan sliktākas iespējas bīdīt darba dzēlas.
21.decembris 2018, 23:10 | links
 
Tonis [21.12.18]: Bet.puiķi.es jums ssku .-nemaz jau tik sūdīgi nebija.Visiem bija darbs un sociālā aizsardzība.kaut ko nopizdjīja.kaut ko sarunāja.ar menteni vienmēr varēja cilvēcīgi vienoties.man jau patika...D
Zivju arī bija vairāk,uz zviedriju un argentīnu copēt nebija jābrauc...D
Diez vai tie, kas Sibīrijā izsūtīti šim piekritīs. Diez vai cilvēki ar ambīcijām kas kaut ko vēlējās sasniegt, nevis tikai dzert šņabi un klausīties propagandu piekritīs. Diez vai tie, kas aizbrauca uz ārzemēm tajā laikā piekritīs.
21.decembris 2018, 23:09 | links
 
Uldiņ.pareizi domā..
21.decembris 2018, 23:05 | links
 
Bulgakovu neaiztika... Neticami, ņemot vērā Suņa sirdi vai Meistars un Margarita... Tā ka tomēr " tādi bija laiki"...

raihs, 21.decembris 2018, 22:54


Nu tik viegli šam jau neklājas, Suņa sirdi cik bij lasīts konfiscēja uzreiz un izdeva tikai 80.to beigās kad jau bija glasnotj. Meistars un Margarita man liekas vispār padomijā oriģinalā netika izdots, tikai pamatīgi cenzēts (bez cenzūras ārzemēs) arī pārdesmit gadus pēc Bulgakova nāves, kad ūsainais jau bija nolicis karoti.
21.decembris 2018, 23:05 | links
 
Bet.puiķi.es jums ssku .-nemaz jau tik sūdīgi nebija.Visiem bija darbs un sociālā aizsardzība.kaut ko nopizdjīja.kaut ko sarunāja.ar menteni vienmēr varēja cilvēcīgi vienoties.man jau patika...D
Zivju arī bija vairāk,uz zviedriju un argentīnu copēt nebija jābrauc...D
21.decembris 2018, 23:03 | links
 
plesigais [27m]: plesigais [13m]: 1)Vispār jau divas sievas un trīs bērni,
2)Esmu jau 100x te teicis-JKP!

raihs, 21.decembris 2018, 21:13

Mikstčaulis , tā ari neatbildeji ! ;)
1 ) kāpēc ?
2 ) par kuriem no JKP ?Kas kapēc?
Par visu JKP

raihs, 21.decembris 2018, 22:05

Hm , un bija iekša atbildet ?
Ok , tad ! ATVAINO PAR MIKSTČAULI !
UN BEZ RUPJIBAM UN LAMAŠANAS ! ;)
Kāpēc tev sieva ( sievas ) un berni ? Ja tu nesi preti nedabiskam viendzimuma atiecibam ?Ja neesmu pret, tas nenozīmē, ka esmu zilais. Mani absolūti netraucē,ka viņi vālē viens otru, viņi lielākoties ir talantīgi mākslinieki, kas vien mani imponē, es uzskatu, ka viņi ir tādi piedzimuši, nevis izveidojušies, viņu ir 10% no sabiedrības neatkarīgi no tā, kāda pret viņiem ir attieksme, un labāk, lai tie 10% dzīvotu te pilnvērtīgu dzīvi, nevis slēptos vai emigrētu. Īsumā kaut kā tā...

raihs, 21.decembris 2018, 22:27

Tad nu baidzot kas konkrets un stabils tava atbildē ! Un bez pipeļu metašanas un krievu lamuvardiem !
Raih nu vai tad ir grūti but pieklajigam un korektam ?
;) !
Ok ! Tev sap ka pietrukst makliniecisku dveseļu ! Talantigu cilveku !
Raih man sap ka tuvakaja apkartne ir deviņas tukšas viensetas ! Kuras VISAS dzivoja vienkarši , stradigi cilveki ! Kas mileja un kopa savu zemiti , ar krievu belarusiem un kutsmesliem prata apstradat zemi ta ka pat arzemnieki ar savam ķimijam netika lidzi ! Un es runaju par viensetam - nevis kolhoziem !
Gaļa , piens , olas , graudi , darzeni - vis bija !
Raih , kas tagad ? Ar nitratiem izdedzinata zeme ! Veikalos SIERA IZSTRADAJUMS ? Jeb biezpiens no kukuruzas cietes ?
Kas tālāk ? Laukos baronu laiki , ka uz Kurzemi paliks viens Vacijas pilsonis un 10 - 20 letiņu kalpi ?
21.decembris 2018, 23:02 | links
 
mjuniors [10m]: Mans bračka padumjo laiku beigās skolā izkāra uz jumta Latvijas karogu. Vecais, lai arī bija priekšnieks, nekad nestājās komunistu partijās utt. Tā, ka tā bija izvēle, ne laiki vien.Un atkal jau cilvēciskais faktors- ja blakus neatrodas "labvēlis", kurš ziņo čekistiem, ka redz, tur un tur iefiltrējies buržuju aģents, tā var mierīgi nodzīvot visu dzīvi... staļins, piemēram, Bulgakovu neaiztika... Neticami, ņemot vērā Suņa sirdi vai Meistars un Margarita... Tā ka tomēr " tādi bija laiki"...

raihs, 21.decembris 2018, 22:54
Vienmēr atstāj tādus ''itkā sistēmas pretiniekus'' kuri ap sevi akumulē īstos pretiniekus kurus tādā veidā var kontrolēt.
Tāpat kā tagad Navaļnijs,nav iesēdināts vēl,jautājums kapēc??Iespējams lai kontrolētu opozīciju
21.decembris 2018, 22:59 | links
 
Tonis [21.12.18]: Tad 70tajos 80to sākumā pat prātā nevarēja ienakt.ka tas monstrs var sabrukt.Starp citu pati čeka arī to izdarīja...
Toni, te tavam sazverestibas teorijaam jaapiekriit-Šipkevics, Rubenis un protams Inkens, bija darbinieki
21.decembris 2018, 22:59 | links
 
Tad 70tajos 80to sākumā pat prātā nevarēja ienakt.ka tas monstrs var sabrukt.Starp citu pati čeka arī to izdarīja...
21.decembris 2018, 22:55 | links
 
mjuniors [21.12.18]: Mans bračka padumjo laiku beigās skolā izkāra uz jumta Latvijas karogu. Vecais, lai arī bija priekšnieks, nekad nestājās komunistu partijās utt. Tā, ka tā bija izvēle, ne laiki vien.
Un atkal jau cilvēciskais faktors- ja blakus neatrodas "labvēlis", kurš ziņo čekistiem, ka redz, tur un tur iefiltrējies buržuju aģents, tā var mierīgi nodzīvot visu dzīvi... staļins, piemēram, Bulgakovu neaiztika... Neticami, ņemot vērā Suņa sirdi vai Meistars un Margarita... Tā ka tomēr " tādi bija laiki"...
21.decembris 2018, 22:54 | links
 
Protams ka izvle.bet bez tās izvēles perspektīve tomēr bija švakāka..
Tāpat kā tagad ir izvēle stāties kādā blicē.kandidēt vai nē...
21.decembris 2018, 22:51 | links
 
Mans bračka padumjo laiku beigās skolā izkāra uz jumta Latvijas karogu. Vecais, lai arī bija priekšnieks, nekad nestājās komunistu partijās utt. Tā, ka tā bija izvēle, ne laiki vien.
21.decembris 2018, 22:46 | links
 
Nepazinu.
21.decembris 2018, 22:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager