Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tonis [21.12.18]: Taij torgtehnikā es tajij laikā bieži iegriezos.vinīgā vieta kur priekš krogiem kaut ko šeftēja...Fāteri par Bilu gadienā nesauca?
Zigurds
21.decembris 2018, 22:43 | links
 
Prēmiju nogrieztu.
21.decembris 2018, 22:42 | links
 
Kas slēpjās zem "neparakstīties nebija vēlams"?
21.decembris 2018, 22:40 | links
 
Taij torgtehnikā es tajij laikā bieži iegriezos.vinīgā vieta kur priekš krogiem kaut ko šeftēja...Fāteri par Bilu gadienā nesauca?
21.decembris 2018, 22:36 | links
 
Vo. Tagad ir pilns komplekts! Divainis arī pielsēdzās. Tagad būtu īstais laiks būdai pielaist špicku.

Shiirs, 21.decembris 2018, 21:58

Šis gan labi teikts :))
21.decembris 2018, 22:33 | links
 
Tonis [21.12.18]: Raihs.tik nedirs.taj laikā ja tā gluži pateiktu.ilgi amatā nenoturētos.Tad jau brīvprātīgi-piespiedu kārtā to ceineri no algas kā ziedojumu novilka.Lai būtu pretstats brīvības piemineklim...
Nezinu, vecais teica, ka nedeva. Un viņš bija ierindnieks, nevis priekšnieks, tā ka zaudēt nebija daudz ko. Bet labākais kombināta darbinieks. Torgtehnika saucās. Tādi laiki bija...
21.decembris 2018, 22:31 | links
 
Tieši tā,bet neparakstīties nebija vēlams.Protams katrā vietā bija savas nianses
21.decembris 2018, 22:28 | links
 
plesigais [21.12.18]: plesigais [13m]: 1)Vispār jau divas sievas un trīs bērni,
2)Esmu jau 100x te teicis-JKP!

raihs, 21.decembris 2018, 21:13

Mikstčaulis , tā ari neatbildeji ! ;)
1 ) kāpēc ?
2 ) par kuriem no JKP ?Kas kapēc?
Par visu JKP

raihs, 21.decembris 2018, 22:05

Hm , un bija iekša atbildet ?
Ok , tad ! ATVAINO PAR MIKSTČAULI !
UN BEZ RUPJIBAM UN LAMAŠANAS ! ;)
Kāpēc tev sieva ( sievas ) un berni ? Ja tu nesi preti nedabiskam viendzimuma atiecibam ?
Ja neesmu pret, tas nenozīmē, ka esmu zilais. Mani absolūti netraucē,ka viņi vālē viens otru, viņi lielākoties ir talantīgi mākslinieki, kas vien mani imponē, es uzskatu, ka viņi ir tādi piedzimuši, nevis izveidojušies, viņu ir 10% no sabiedrības neatkarīgi no tā, kāda pret viņiem ir attieksme, un labāk, lai tie 10% dzīvotu te pilnvērtīgu dzīvi, nevis slēptos vai emigrētu. Īsumā kaut kā tā...
21.decembris 2018, 22:27 | links
 
Tonis [21.12.18]: Raihs.tik nedirs.taj laikā ja tā gluži pateiktu.ilgi amatā nenoturētos.Tad jau brīvprātīgi-piespiedu kārtā to ceineri no algas kā ziedojumu novilka.Lai būtu pretstats brīvības piemineklim...
Nē, Toni, bij saraksts un jāparakstās.
21.decembris 2018, 22:24 | links
 
Raihs.tik nedirs.taj laikā ja tā gluži pateiktu.ilgi amatā nenoturētos.Tad jau brīvprātīgi-piespiedu kārtā to ceineri no algas kā ziedojumu novilka.Lai būtu pretstats brīvības piemineklim...
21.decembris 2018, 22:22 | links
 
plesigais [13m]: 1)Vispār jau divas sievas un trīs bērni,
2)Esmu jau 100x te teicis-JKP!

raihs, 21.decembris 2018, 21:13

Mikstčaulis , tā ari neatbildeji ! ;)
1 ) kāpēc ?
2 ) par kuriem no JKP ?Kas kapēc?
Par visu JKP

raihs, 21.decembris 2018, 22:05


Hm , un bija iekša atbildet ?
Ok , tad ! ATVAINO PAR MIKSTČAULI !
UN BEZ RUPJIBAM UN LAMAŠANAS ! ;)
Kāpēc tev sieva ( sievas ) un berni ? Ja tu nesi preti nedabiskam viendzimuma atiecibam ?
21.decembris 2018, 22:19 | links
 
Man mans fāčuks (RIP) patika- darbā vāc piķi uzvaras piemineklim-10 rubļus no katra. Vecais saka, ejiet nah- latviešu skolai Imantā iedošu 20, bet šitam sūdam- neparko! Pat skarbajos gados šis ne pionieris, ne komjaunietis nebija.
21.decembris 2018, 22:15 | links
 
Bralitis [21.12.18]: Par stukačiem vervēja gandrīz katru. Kur bij kolektīvs 5 cilvēki -tur 1 jau bij čekas aģents . Bet ne vienmēr bij tik traki - Sibīrija ,nošaut utt 80 -os vairs nebij. Mans klasesbiedrs Kaspars kaut kādā 6 vai 7 klasē vēstures stundā klases priekšā uz skolotājas jautājumu kā tika padomju vara ieviesta Latvijā atbildēja : Latvijā iebrauca krievu tanki , dažus nošāva ,uzvilka sarkano karogu un ieviesa padomju varu. Tas bij apm 83 vai 84 gads - psrs un čeka rullēja pilnā sparā . Vai viņam bij kaut kas par to ? Absolūti nekas . Učene ielika 2 . Nekādu čekistu ,nekādu represiju pret Kaspi - nekā . Bet visa skola par to vien runāja . Viņš bij topā .
Palaimējās ar skolu. Man, piemēram, jauktajā skolā, kad saplēsām kaklautus un pakarinājām kokā, atnāca klases audzinātāja, pateica, čšš, puikas, noņemiet, es paslēpšu, lai nodo dies, kāds neierauga... Pēc divām dienām ar vecākiem pie direktora. Klases audzinātāja pati apzinīgi pacentās...
21.decembris 2018, 22:11 | links
 
Bratan.skolniekus jau čokā pēc likuma par tādu pantu nevarēja iebāst...Pie kam jau 84 gadā Brežņevs jau bija galus atdevis.pie šprices laikam neilgu laiku dubult izlūks čekists Andropovs bija.un tad jau 86 brieda perestroika...

.
21.decembris 2018, 22:11 | links
 
plesigais [21.12.18]: 1)Vispār jau divas sievas un trīs bērni,
2)Esmu jau 100x te teicis-JKP!

raihs, 21.decembris 2018, 21:13

Mikstčaulis , tā ari neatbildeji ! ;)
1 ) kāpēc ?
2 ) par kuriem no JKP ?
Kas kapēc?
Par visu JKP
21.decembris 2018, 22:05 | links
 
Kārlīt.nobildē piemājas apsnigušo eglīti,nopūties un ej vien cucāt...
21.decembris 2018, 22:01 | links
 
Par stukačiem vervēja gandrīz katru. Kur bij kolektīvs 5 cilvēki -tur 1 jau bij čekas aģents . Bet ne vienmēr bij tik traki - Sibīrija ,nošaut utt 80 -os vairs nebij. Mans klasesbiedrs Kaspars kaut kādā 6 vai 7 klasē vēstures stundā klases priekšā uz skolotājas jautājumu kā tika padomju vara ieviesta Latvijā atbildēja : Latvijā iebrauca krievu tanki , dažus nošāva ,uzvilka sarkano karogu un ieviesa padomju varu. Tas bij apm 83 vai 84 gads - psrs un čeka rullēja pilnā sparā . Vai viņam bij kaut kas par to ? Absolūti nekas . Učene ielika 2 . Nekādu čekistu ,nekādu represiju pret Kaspi - nekā . Bet visa skola par to vien runāja . Viņš bij topā .
21.decembris 2018, 22:00 | links
 
Vo. Tagad ir pilns komplekts! Divainis arī pielsēdzās. Tagad būtu īstais laiks būdai pielaist špicku.
21.decembris 2018, 21:58 | links
 
1)Vispār jau divas sievas un trīs bērni,
2)Esmu jau 100x te teicis-JKP!

raihs, 21.decembris 2018, 21:13


Mikstčaulis , tā ari neatbildeji ! ;)
1 ) kāpēc ?
2 ) par kuriem no JKP ?
21.decembris 2018, 21:57 | links
 
Nez kā tas sagadās- kā saruna par ekonomiku, politiku, ne atbilžu, ne viedokļu dažādības, toties zemjostas tematikai musketieru grupējumam pat huligāns d'artanjans epizodiski, bet azartiski pieslēdzas, pelēkais kardināls reankarnējas.
21.decembris 2018, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager