Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja par to piedāvāšanu.Man arī savā laikā kad krogū strādāju.stučīt uz vienu normālu veci piedāvāja.Es padomāju,nu kā var nostučīt normālu veci kas tev nekā slikta nav nodarījis? Smalki Pasūtiju to komičetčiku iet tālāk...
21.decembris 2018, 21:56 | links
 
Ko jums veciem viiriem taa geju teema svariiga?
Taa vienn skjiet, ka pasen jau nestaav, bet pabljaustiit par pidarasiem vajag.
kaut kaa balanseejas
21.decembris 2018, 21:55 | links
 
Kārlīt nav ne jausmas kas ir tupas sarunas, jo es tajās neiesaitos, bet skaidrs ir viens. minetists šodien gulēt neies, jo internetā kādam nav taisnība :)
21.decembris 2018, 21:51 | links
 
Jau svinat pilnā sparā ka ņematies ar šiem latentajiem marazmātiķiem un anonīmajiem troļliem tik tupās sarunās? :)
21.decembris 2018, 21:50 | links
 
Uldiņ.tālu nav jāmeklē.paši uzodas.Redz .tepat vien...
21.decembris 2018, 21:48 | links
 
Raihmans [9m]: Raih, es rakstu, nevis kā būtu, bet, ko reāli esmu darijis !
Tu nezini, kā rikotos, es to dariju,,,+ viena lieta ir piedāvāt, pavisam cita, ja tev draud reāls cietumsods, izsūtīšana, bērniem- izslēgšana no skolas, utt. Iespējams, tevi draudzīgi vervēja... Situāciju var būt tūkstošiem, tādēļ palieku pie sava " tādi bija laiki"...

raihs, 21.decembris 2018, 21:44
tur tā lieta,ja vakar kaimiņu ģimeni nošāva vai aizveda uz sibīriju,tu reaģēsi savādāk,nekā ja par to būs bargs pakratījiens ar pirkstu
21.decembris 2018, 21:47 | links
 
Uldiņ,arī gribās?

Tonis, 21.decembris 2018, 21:27

nē,es tik brīnos kur tu viņus atrodi:DD
21.decembris 2018, 21:45 | links
 
Raihmans [21.12.18]: Raih, es rakstu, nevis kā būtu, bet, ko reāli esmu darijis !
Tu nezini, kā rikotos, es to dariju,,,
+ viena lieta ir piedāvāt, pavisam cita, ja tev draud reāls cietumsods, izsūtīšana, bērniem- izslēgšana no skolas, utt. Iespējams, tevi draudzīgi vervēja... Situāciju var būt tūkstošiem, tādēļ palieku pie sava " tādi bija laiki"...
21.decembris 2018, 21:44 | links
 
Raihman.Neatklājies.ieslidinās..
21.decembris 2018, 21:40 | links
 
Tonis [21.12.18]: Tātad laicīgi gatavojies tam pašam...
Es gatavojos. Redz, sarunāju ar mjunioru, ka šis mani pabrīdinās, ka klāt ir....
21.decembris 2018, 21:40 | links
 
Raihmans [21.12.18]: Raih, es rakstu, nevis kā būtu, bet, ko reāli esmu darijis !
Tu nezini, kā rikotos, es to dariju,,,
Cik tev gadu?
21.decembris 2018, 21:38 | links
 
Tātad laicīgi gatavojies tam pašam...
21.decembris 2018, 21:38 | links
 
Raih, es rakstu, nevis kā būtu, bet, ko reāli esmu darijis !
Tu nezini, kā rikotos, es to dariju,,,
21.decembris 2018, 21:37 | links
 
Tonis [21.12.18]: Rahs,ir lietiņas par kurām jābūt pilnīgi drosham,ja sāc šaubīties tātad tu jau esi iedevis pirkstiņu tam sātanam un viņš noteikti paņems visu roku...
Drošs es varu būt tikai par vienu lietu- tavu vecuma marasmu.
21.decembris 2018, 21:36 | links
 
Rahs,ir lietiņas par kurām jābūt pilnīgi drosham,ja sāc šaubīties tātad tu jau esi iedevis pirkstiņu tam sātanam un viņš noteikti paņems visu roku...
21.decembris 2018, 21:35 | links
 
Raihmans [21.12.18]: : šoreiz tu to sauc par viedokli !
Tavu viedokli zinu, un šai gadijumā *tādi laiki*...tātad , ja rīt šeit ienāktu marsieši, esmu pāsrliecināts, ka tu jau parīt būtu J Marsiešu KP biedrs !!!
Neviens nezin, ko kurš darītu, ja ienāktu marsieši. Tu vari, protams, stāstīt, cik varonīgi tu cīnītos pret viņiem, bet ja tev vai tavai ģimenei pieliktu nazi pie rīkles, tad visi tavi sūda varoņteksti noplēnētu... Varbūt arī nē, nevaru aogalvot. Gribu tikai teikt, ka tādas situācijas ir neparedzamas, un reakcija uz tām nav pareģojama, līdz nav notikusi. Tu nevari pateikt, kā reaģētu, ja uzzinātu, ka tev ir nedziedināma slimība, tu nevari pateikt, vai nodotu līdzcilvēkus, ja tavai dzīvībai draudētu briesmas, kamēr tas nav reāli noticis. Tu nevari pateikt, ka nezagtu, ja tiktu pie varas, kamēr tas nav noticis. To "letiņš savējos nenodos" tu vari sev dirsā iebāzt.... Lūk mans viedoklis un arguments vienlaikus.
21.decembris 2018, 21:29 | links
 
Uldiņ,arī gribās?
21.decembris 2018, 21:27 | links
 
Copmanis, tu noteikti, kad priekšnieks izstāsta anekdoti smejies viskaļāk, no visas brigādes !
21.decembris 2018, 21:27 | links
 
Es pazinu biseksuāļus kam arī it kā sievas un bērni,bet paralēli tiem puiķiem gribēja ieslidināt...Vienam gandrīz bietē iedevu...D

Tonis, 21.decembris 2018, 21:20
ieslidināja???:DDD
21.decembris 2018, 21:25 | links
 
Raihmans [8m]: raih, da beidz , tev tak nevajag argumentus, lai mētātos ar pipelēm ! kur pēkšņi vēlme pēc argumentiem ! ? Ak, nu jā, argumentus vajag no citiem tev jau nevajag !!!Nē, man ir vēlme pēc viedokļa, sākumam:) Līdz argumentiem tiksim vēlāk. Tev kaut kā smagi iet:) Sadzēries, vai? Prēmiju rīsu fabrīķī iedeva?

raihs, 21.decembris 2018, 21:18

Nofenderēja un notirgoja :D
21.decembris 2018, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager