Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...


Nu, tas tā te vienam dirsējam... :)
21.decembris 2018, 21:21 | links
 
Es pazinu biseksuāļus kam arī it kā sievas un bērni,bet paralēli tiem puiķiem gribēja ieslidināt...Vienam gandrīz bietē iedevu...D
21.decembris 2018, 21:20 | links
 
: šoreiz tu to sauc par viedokli !
Tavu viedokli zinu, un šai gadijumā *tādi laiki*...tātad , ja rīt šeit ienāktu marsieši, esmu pāsrliecināts, ka tu jau parīt būtu J Marsiešu KP biedrs !!!
21.decembris 2018, 21:19 | links
 
Raihmans [21.12.18]: raih, da beidz , tev tak nevajag argumentus, lai mētātos ar pipelēm ! kur pēkšņi vēlme pēc argumentiem ! ? Ak, nu jā, argumentus vajag no citiem tev jau nevajag !!!
Nē, man ir vēlme pēc viedokļa, sākumam:) Līdz argumentiem tiksim vēlāk. Tev kaut kā smagi iet:) Sadzēries, vai? Prēmiju rīsu fabrīķī iedeva?
21.decembris 2018, 21:18 | links
 
plesigais [21.12.18]: Apelsin paņem vel vienu graņjonku , varesi mierigak čučet ! Savadak murgi radisies , kur plesigais Tavu miluliti abižo !
;)
Eh, laukji, noslauc kazinju, saki viedu viedokli!
Katram Kazas Saimniekam Driikst buut viedoklis!
21.decembris 2018, 21:17 | links
 
raih, da beidz , tev tak nevajag argumentus, lai mētātos ar pipelēm ! kur pēkšņi vēlme pēc argumentiem ! ? Ak, nu jā, argumentus vajag no citiem tev jau nevajag !!!
21.decembris 2018, 21:14 | links
 
1)Vispār jau divas sievas un trīs bērni,
2)Esmu jau 100x te teicis-JKP!
21.decembris 2018, 21:13 | links
 
plesigais [8m]: Ja gadījumā kāds no rīta palaida garām, reku manuprāt lielisks pierādījums, ka rūdītie homofobi patiesībā ir zili. Tikai viņi pat sev nevar to atzīt, tādēļ ar naida palīdzību slāpē savas dziņas:
Генри Адамс, Лестер Райт-младший и Бетани Лор в 1996 году опубликовали статью[16] с описанием исследования, в котором двум группам мужчин, условно определённым как «гомофобы» и «не-гомофобы» (уровень «гомофобии» определялся в соответствии с опросником «Индекс гомофобии» Хадсона и Рикеттса), предъявлялись эротические стимулы гетеросексуального, женского гомосексуального и мужского гомосексуального характера. У всех испытуемых была зафиксирована эрекция при демонстрации изображений гетеросексуального и женского гомосексуального характера, в то время как аналогичная реакция на мужские гомосексуальные сюжеты наблюдалась только у мужчин из условной группы «гомофобов».

raihs, 21.decembris 2018, 20:31

Raihs , vari ristīties un verbali pļutīt , vari kopet krievus , marokaņus , kaut bīskapu !
Mani interesē vairs tikai divi jautajumi ! Taču Tu neatbildesi ! Parak vajš un bezsaturigs esi !
Čo gribi zinat kas peņšuku un marazmatiķi interesē ?
Pajautašu , lai ari citiem ir par ko padomat !
1) kāpēc sieva un bērns ? ( ja esi stīvs tad lidz galam , jeb tomer zemapziņā kas kremt ) ?
2) par ko tu balsoji ? Par tiem pašiem ar ko kopa čupojies ?Pleesigais, tu esi laukjis kubaa. Piepishu pieklaajiibu un eleganci,
Ja dziivo starp kazinjaam un citiem lopiem, tad izpratnene lopinju liimenì.
Uz Marsa ir dziivìba!

apelsins, 21.decembris 2018, 21:04


Apelsin paņem vel vienu graņjonku , varesi mierigak čučet ! Savadak murgi radisies , kur plesigais Tavu miluliti abižo !
;)
21.decembris 2018, 21:13 | links
 
plesigais [21.12.18]: Ja gadījumā kāds no rīta palaida garām, reku manuprāt lielisks pierādījums, ka rūdītie homofobi patiesībā ir zili. Tikai viņi pat sev nevar to atzīt, tādēļ ar naida palīdzību slāpē savas dziņas:
Генри Адамс, Лестер Райт-младший и Бетани Лор в 1996 году опубликовали статью[16] с описанием исследования, в котором двум группам мужчин, условно определённым как «гомофобы» и «не-гомофобы» (уровень «гомофобии» определялся в соответствии с опросником «Индекс гомофобии» Хадсона и Рикеттса), предъявлялись эротические стимулы гетеросексуального, женского гомосексуального и мужского гомосексуального характера. У всех испытуемых была зафиксирована эрекция при демонстрации изображений гетеросексуального и женского гомосексуального характера, в то время как аналогичная реакция на мужские гомосексуальные сюжеты наблюдалась только у мужчин из условной группы «гомофобов».

raihs, 21.decembris 2018, 20:31

Raihs , vari ristīties un verbali pļutīt , vari kopet krievus , marokaņus , kaut bīskapu !
Mani interesē vairs tikai divi jautajumi ! Taču Tu neatbildesi ! Parak vajš un bezsaturigs esi !
Čo gribi zinat kas peņšuku un marazmatiķi interesē ?
Pajautašu , lai ari citiem ir par ko padomat !
1) kāpēc sieva un bērns ? ( ja esi stīvs tad lidz galam , jeb tomer zemapziņā kas kremt ) ?
2) par ko tu balsoji ? Par tiem pašiem ar ko kopa čupojies ?
Pleesigais, tu esi laukjis kubaa. Piepishu pieklaajiibu un eleganci,
Ja dziivo starp kazinjaam un citiem lopiem, tad izpratnene lopinju liimenì.
Uz Marsa ir dziivìba!
21.decembris 2018, 21:04 | links
 
Principā lai nebūtu argumentu, it kā vajadzētu no sākuma dzirdēt viedokli, ne? :DDD
21.decembris 2018, 21:02 | links
 
raihs [21.12.18]: kaputaarps [19:30]: Sadaļai nepieciešama dezinfekcija, saradušies parazīti....Par Shiirs ir skaidrs- tas ir mūsu spārnotā teiciena "atslaucīties ar piecdesmitniekiem" autors MartinsSi. Tas drīz sadzersies un sāks rupjas jēlības gvelzt, tad šo arī nobanos. Raihmans? Nu kurš gan diez mani tā "mīl"? :) Minēsim trīs reizes? :)
Par ko tev tāds naids uz visiem, minetist? :)
21.decembris 2018, 21:01 | links
 
uldens2 [16m]: lutijs plosās:DDDbijis antonijas ielā pec polučkasmoska Shiirs, jo kaut kaa apvainojies..

apelsins, 21.decembris 2018, 20:46

Paskaties rakstības silu.
21.decembris 2018, 21:01 | links
 
Raihmans [21.12.18]: argumentu jums puisīši nav,, atliek vien apsaukāšanās... bet , ja Raiham ir vienalga, ka viņu nosauc par pipeli, resno un sūkātāju (pats raksta, ka patīk *mētāties ar pipelēm*) tad ko jūs iejūdzaties,,,, tad vismaz uzrakstak, ka jums ar patīk :)
Jo pašlaik izskatās, ka par Raiha tikumiņu karojat, nevis par ideju :)
Bet kapee laukjiem taa saap riidzeniekus apsaukaat..
Laukjis nemaz nav tik slikti.
21.decembris 2018, 21:01 | links
 
Ja gadījumā kāds no rīta palaida garām, reku manuprāt lielisks pierādījums, ka rūdītie homofobi patiesībā ir zili. Tikai viņi pat sev nevar to atzīt, tādēļ ar naida palīdzību slāpē savas dziņas:
Генри Адамс, Лестер Райт-младший и Бетани Лор в 1996 году опубликовали статью[16] с описанием исследования, в котором двум группам мужчин, условно определённым как «гомофобы» и «не-гомофобы» (уровень «гомофобии» определялся в соответствии с опросником «Индекс гомофобии» Хадсона и Рикеттса), предъявлялись эротические стимулы гетеросексуального, женского гомосексуального и мужского гомосексуального характера. У всех испытуемых была зафиксирована эрекция при демонстрации изображений гетеросексуального и женского гомосексуального характера, в то время как аналогичная реакция на мужские гомосексуальные сюжеты наблюдалась только у мужчин из условной группы «гомофобов».

raihs, 21.decembris 2018, 20:31


Raihs , vari ristīties un verbali pļutīt , vari kopet krievus , marokaņus , kaut bīskapu !
Mani interesē vairs tikai divi jautajumi ! Taču Tu neatbildesi ! Parak vajš un bezsaturigs esi !
Čo gribi zinat kas peņšuku un marazmatiķi interesē ?
Pajautašu , lai ari citiem ir par ko padomat !
1) kāpēc sieva un bērns ? ( ja esi stīvs tad lidz galam , jeb tomer zemapziņā kas kremt ) ?
2) par ko tu balsoji ? Par tiem pašiem ar ko kopa čupojies ?
21.decembris 2018, 21:01 | links
 
Raihuci,atklāti sakot man pilnīgi pooo..kāds tu esi zils.zaļš.vai oranžs..Labi vismaz ka tu to neslēp....Nebūtu tu te uzbraucis onkām,iespējams mēs ar tevi arī tavu latgales kaņdžinieku kopā nosmeķotu.Bet nu pats vainīgs.Vispār es vienmēr esmu reāls optimists un man viss poo..
Puiķi.arī jūs atri vien mūsu gadiņus sasniegsit.un ticat man.domāsit nedaudz savādāk.Ar gadiņiem tas prātiņš tikai pieaug.un tad tik saproti.-kāds naivs un glups esi jaunībā bijis...Toteiz ar to saprašanu kas tagadiņ.savādāk būtu rīkojies.Bet tas ir saprotami.un dabīgi.un ar paceltu galvu jādzīvo tālāk un jāvāra jauni sūdi...D
Palasiet tās gudrās grāmatas .vai atrodat līdzīgas atziņas taij pašā nievātajā youtūbē.un jūs sspratīsit.ka tas radītājs cilvjiem tik pēc 60 patieso viedumu dod.tā kā jums viss vēl priekšā...
21.decembris 2018, 21:01 | links
 
"Viņš teica", "vakar lasīju", "pa televīzoru rādīja". Mja...
21.decembris 2018, 20:58 | links
 
argumentu jums puisīši nav,, atliek vien apsaukāšanās... bet , ja Raiham ir vienalga, ka viņu nosauc par pipeli, resno un sūkātāju (pats raksta, ka patīk *mētāties ar pipelēm*) tad ko jūs iejūdzaties,,,, tad vismaz uzrakstak, ka jums ar patīk :)
Jo pašlaik izskatās, ka par Raiha tikumiņu karojat, nevis par ideju :)
21.decembris 2018, 20:55 | links
 
uldens2 [21.12.18]: lutijs plosās:DDDbijis antonijas ielā pec polučkas
moska Shiirs, jo kaut kaa apvainojies..
21.decembris 2018, 20:46 | links
 
lutijs plosās:DDDbijis antonijas ielā pec polučkas
21.decembris 2018, 20:44 | links
 
Raihmans [21.12.18]: katavumāti drittvaikociņ, kariņš nebūs premjers,, vecuma marazms, *iesit man, iesit (Raihs) ,,, kādas tik muļķības neizdomā. lai novērstu uzmanību no būtiskā ! No nodevības (maisi) kur ir tjip pilnīgi negaidītie (labvakar trijotne) , bet nav I. Kalniņš, tik ļoti gānītais no jaunlaikiem .... !!!!!!!!!
Raihs, ar savu : tādi laiki ! (sūkātāju filosofiju), bet tagad te krievus gānī ( no dīvāva, ar pudeli rokā ) ... utttt.
Bled, cik spēcīgi Lashara! Latvietis tochno
21.decembris 2018, 20:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager