Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
daddy_j [21.12.18]: Kāds ir pabūries pa to aģentu saitu? Man interesē viena saimniecība Kandavā. Lai arī viņi bija "kulaki"- liela saimniecība, kalpi, utt, neviens no turienes izsūtīts netika. No apkartējām mājām daudz izsūtīja... Kā lai atrod un kurā sadaļā?

raihs, 20.decembris 2018, 20:08

Jāzin uzvārdi un krievu alfabēts :) Pēc saimniecību nosaukumiem tur nekā nebūs... es papētīju. To cilvēku, kuri man likās aizdomīgi, tur nav. Manis arī nav. :)
Ok, jā, palūrēju vēlreiz, ierubījos. Arī manas aizdomas neapstipinājās. Tas labi.
21.decembris 2018, 09:42 | links
 
Negribējās jau publiskot,bet nu mans viņš ' līdz brošai' sakāpa...
21.decembris 2018, 09:42 | links
 
Nedaudz par "maisiem"

Drusku orientêjoties operatîvâ darbîbâ padalîsimies ar pârdomâm, kuras varbût maldîgas, bet varbût ne un palîdzês Jums izsprast, kas maisos atrods un kas tiek muldêts publiskâ telpâ!
1. Lai nonâktu maisâ, kartotêkâ cilvëkam pašrocîgi bija jâuzraksta iesniegums par sadarbîbu ar PSRS Valsts Drošîbas Komiteju ( VDK) Kâdos nu kurš apstâklos izdarija ir nezinâms, kas pats, ko piespieda.
2. Maisu figuranti paši nezinâja, ka tur atrodas? Domâjam , ka zinâja visi. Kartites bez paraksta par sadarbîbu domâjams nebija, jo VDK darbinieku darbu vêrtêja pêc savervêto cilvêku skaita un iegûtâs informâcijas apjoma. Plikas kartîtes neviens "necepa", katrai bija jâbût pamatam, iesniegumam par sadarbîbu.
3. Kartites lika, lai kâdu diskreditêtu? Meli. Diskreditêt un šantažêt varêja tikai ar pašrocîgo iesniegumu.
4. Visi, kas brauca PSRS laikos uz Rietumiem ir maisos. Visi? Tiešâm? Opcija nebraukt nebija?
5. Esot tâdi, kas maisos un maldinâjuši VDK. Naivums. Tur idioti nestrâdâja.
6.BÛTISKÂKAIS! Jâ ir iespâjams, ka cilvêku savervêja, maisos ielika, BET sadarbîbas nebija, jo cilvêks nespëja, negribêja iegût VDK interesêjošu informâciju. Proti, kartîte ir, bet reâlas sadarbîbas nav bijis. Tie ir tie gadîjumi, kurus tiesa attaisnoja. Kartite ir, info. nav, sadarbîbas fakts nav pierâdâms.

Šos cilvêkus, kuri maisos, noteikti nevajag nosodît un tiesât. Bija tâdi laiki un tâda valsts. Visi nevar bût garâ stipri. Tomêr ir rûgtums par tiem, kas pêc 1991. gada palika lielâkie Latvijas patrioti, publiski mâcîja sabiedrîbu dzîvot, gozêjâs tv kameru priekšâ, sprauda pie krûtîm valsts augstâkos apbalvojumus, atradâs augstos amatos, kaut paši bija parakstîjušies darboties pret neatkarîgo Latviju.
21.decembris 2018, 09:39 | links
 
Kā nu raihujancīt tu tik nesaprotošs esi palicis?
Shiris gribēja pateikt,ka citus apkārtējos nemitīgi apdiršot ,nekad necelsies citu acīs...Ja nu vienīg junioru acīs...Manās acīs tu esi nolaidies zemāk par grīdas plintusu.Kamēr nezināju par tavām 'nevainīgajām' saistībām un kaislībām pedarastijas jomā,es vēl tevi piecietu,tagadiņ kad kļuva zināma tava vatavīksnes nokrāsas būtība,kļuva skaidrs no kurienes kājas aug.Rīga ir maza pilsēta,agrāk vai vēlāk daudz kas uzpeld augšā,it sevišķi mēsli....Manis pēc tu vari pederēties savā iknedēļas slēgtajā klubiņā kamēr galīgi zils paliec,bet nelec te virsū večiem ar normālu orientāciju un cilvēcīgu attieksmi pret līdzcilvēkiem.Tagad man ir saprotams no kurienes nāk tava iedomība un vēlme pazemot citus.Tas nāk no tava mazvērtības kompleksa un seksuālās orientācijas.Man tevis žēl,bet varu palīdzēt,man ir pazīstams labs ārsts,varu iedot viņa teļeponu.Padomā,mainīties nekad nav par vēlu.
Cerība mirst beidzamā...

Tonis, 21.decembris 2018, 09:17


Toni Tu liki man apjukt ! ! !
Iznak Raihs ir - - ? ? ?
"Zilā mētelī " ģērbies , ar visam no tā izrietošām sekam !
Un pēc likuma - draudzejos ar sev lidzigiem - visa kompaška tāda ?
21.decembris 2018, 09:38 | links
 
Labi fīrer, miers ar Tevi. Tonis jau visu uzrakstīja, labāk būs, ja tu mani vaigā neredzēsi, nedod Dievs vel vienpusējā ļubestība uzplauks. Vecenes mani regulāri uzslavē, ka esmu gana izskatīgs, tāpēc jauzmanās. :)
21.decembris 2018, 09:35 | links
 
Kāds ir pabūries pa to aģentu saitu? Man interesē viena saimniecība Kandavā. Lai arī viņi bija "kulaki"- liela saimniecība, kalpi, utt, neviens no turienes izsūtīts netika. No apkartējām mājām daudz izsūtīja... Kā lai atrod un kurā sadaļā?

raihs, 20.decembris 2018, 20:08


Jāzin uzvārdi un krievu alfabēts :) Pēc saimniecību nosaukumiem tur nekā nebūs... es papētīju. To cilvēku, kuri man likās aizdomīgi, tur nav. Manis arī nav. :)
21.decembris 2018, 09:24 | links
 
Tā viš i, toni, man tāda misija zemes virsū- idiotismu saukt par idiotismu, nevis par viedokli. Ak jā, gandrīz piemirsu-un otra mana misija- aizstāvēt zilo tiesības *isties, ar ko grib...
21.decembris 2018, 09:23 | links
 
Shiirs [21.12.18]: Nevajag, lūdzu, dzejot pekstiņus. Visi manu seju zina, vienīgi Tu murgo par anonimitāti internetā. Es internetā biju pirms vēl zive.lv nebija izdomāta.
Un par to resno speķi varbut bija lieki, bet vainigs nejūtos. Tu ne to vien esi pelnījis. :)
Tas cilvēciņš ar zivīti rokās skaitās tava bilde, pēc kuras tevi visi atpazīst? Labi...izskatās, te būs cita diagnoze, nevis vecuma marasms. Un jareiz esi tik "sens", kādēļ tavs reģistrācijas datums ir 19.decembris? Nobanoja, ja? :) Cik reizes? :)
21.decembris 2018, 09:19 | links
 
Kā nu raihujancīt tu tik nesaprotošs esi palicis?
Shiris gribēja pateikt,ka citus apkārtējos nemitīgi apdiršot ,nekad necelsies citu acīs...Ja nu vienīg junioru acīs...Manās acīs tu esi nolaidies zemāk par grīdas plintusu.Kamēr nezināju par tavām 'nevainīgajām' saistībām un kaislībām pedarastijas jomā,es vēl tevi piecietu,tagadiņ kad kļuva zināma tava vatavīksnes nokrāsas būtība,kļuva skaidrs no kurienes kājas aug.Rīga ir maza pilsēta,agrāk vai vēlāk daudz kas uzpeld augšā,it sevišķi mēsli....Manis pēc tu vari pederēties savā iknedēļas slēgtajā klubiņā kamēr galīgi zils paliec,bet nelec te virsū večiem ar normālu orientāciju un cilvēcīgu attieksmi pret līdzcilvēkiem.Tagad man ir saprotams no kurienes nāk tava iedomība un vēlme pazemot citus.Tas nāk no tava mazvērtības kompleksa un seksuālās orientācijas.Man tevis žēl,bet varu palīdzēt,man ir pazīstams labs ārsts,varu iedot viņa teļeponu.Padomā,mainīties nekad nav par vēlu.
Cerība mirst beidzamā...
21.decembris 2018, 09:17 | links
 
Nevajag, lūdzu, dzejot pekstiņus. Visi manu seju zina, vienīgi Tu murgo par anonimitāti internetā. Es internetā biju pirms vēl zive.lv nebija izdomāta.
Un par to resno speķi varbut bija lieki, bet vainigs nejūtos. Tu ne to vien esi pelnījis. :)
21.decembris 2018, 09:10 | links
 
P. S. Kaut gan sapratu, shiirs reģistrējies 19.12....Bez purna un bildēm. Klasika. Skaidrs, no kurienes kājas aug- kārtējis nobanotais reinkarnējies...
21.decembris 2018, 08:56 | links
 
Shiirs [21.12.18]: Baigi grūti tev pielec. Es gribu lai tu aizver savu desukambari, lai nav jālasa tava rakstīta ateja. :)
Ar ko tava retorika atšķiras no vispārējā fona šajā sadaļā? Atnāci, sāki rupji *irst, nosauci mani par "resno speķi"... Tā ka relax, pikaso kungs, tu esi tāds pats kā pārējie šai sadaļā :)
21.decembris 2018, 08:51 | links
 
Baigi grūti tev pielec. Es gribu lai tu aizver savu desukambari, lai nav jālasa tava rakstīta ateja. :)
21.decembris 2018, 08:46 | links
 
Shiirs [21.12.18]: Ir Pikaso, ir grafitti mākslinieki, un tad vēl ir tie, kuri uz sienām zimē ficukus.
Diez vai ir vērts Tev Raih ko pierādīt. Citus saucot par stulbiem pāķiem tu par Pikaso
nemūžam nekļūsi. Īstenībā ir bagi tūdīgi, ka šī verbālā caureja katru dienu ir aktualitāšu augšgalā.
Gribēdams nepaiesi garām neieraugot. Tā pat kā uz sienas uzzīmetam daigtam.
Man nepatīk Pikaso, msn patīk Dalī. Tas pirmkārt. Otrkārt, man jau sen ne par ko nav jākļūst, un nevienam nekas nav jāpierāda. Tik vien jāķer zivis, jo vairāk, jo labāk.
P. S. Tā arī neiebraucu, ko tu gribi...
21.decembris 2018, 08:34 | links
 
Redz kā sanāk. Jau gadus atpakaļ man te aizrādija, ka aprunājot vienotību. Šoreiz balsoju par "radinieku" un atkal jāklausās verbālajā caurejā.
Vienas taisnības nav un nevar būt. Katram tā ir sava.
21.decembris 2018, 08:28 | links
 
Ir Pikaso, ir grafitti mākslinieki, un tad vēl ir tie, kuri uz sienām zimē ficukus.
Diez vai ir vērts Tev Raih ko pierādīt. Citus saucot par stulbiem pāķiem tu par Pikaso
nemūžam nekļūsi. Īstenībā ir bagi tūdīgi, ka šī verbālā caureja katru dienu ir aktualitāšu augšgalā.
Gribēdams nepaiesi garām neieraugot. Tā pat kā uz sienas uzzīmetam daigtam.
21.decembris 2018, 07:29 | links
 
kjancis
Vispirms, slikta pazīme jau vien ir tā, ka tu pirms remonta mājās sver ķēdīti:) Knauzers:) Mums šad tad tādi atnāk, kuri savus svariņus no azotes izvelk. Es uzskatu, ka viņi zemapziņā pēc sevīm spriež... No malas izskatās nožēlojami...
Es remontus sen vairs nepieņemu(tikai to, kad pie mums pirkts) , pārāk daudz jezgas un cilvēciskā faktora. Bet par to 1cm varu piekrist- esmu dzirdējis no vecajiem padomju pirdieniem, ka šiem tā ir svēta lieta- pie remonta nokniebt 1cm. Tā ka jā, tava paranoja šoreiz varētu būt pamatota, ja vien saīsnāšanai nav kāds objektīvs iemesls-bojāts posms, utt. Bet tad meistaram bija tie krikši jāatdod atpakaļ. Bet pa lielam 1cm ķēdītes- tur tak pat svars par 1€ nesavācas.... :)
21.decembris 2018, 07:05 | links
 
Vispirms Shiirs
Atlaide, tā ir pērkamībad pazīme? :) Tad jā, esmu pērkams:) Vai arī tu esi pērkams, ja reiz kļaņčī atlaidi?
Un ja par čekas maisiem, tad kurā vietā redzi, ka esmu izteicis viedokli par tiem???
21.decembris 2018, 06:54 | links
 
krumujancis [20.12.18]: urmaas [3m]: Visā visumā manni nekad nav interesējuši cilvēki kuri netur vārdu! Šī iemesla pēc klaunu partiju(kpv) neuztveru nopietni.Šeit man būtu ko teikt laivas pircēj. :( Gudri dirst nav malku cirst. :(

Shiirs, 20.decembris 2018, 22:14

Tā nu ir Shiir, šie kungi, kas te aizrautīgi debatē par to, kāpēc ir tas un nav šitā, nemaz nav nopietni izlasījuši to, kas ir publicēts netā sakarā ar čekas kartotēkas lietām.
Ja atrastu laiku to palasīt - rastos pilnīgi cits ieskats par tām pašām lietām par kurām te tiek tik sirsnīgi skibelēts.
Nepiš man tavas čekas kartotēkas tici man, mans sencis tur nav. Neta gudri visi dirš. Ir jasaprot ko rakstit un ko nerakstit. Ziniet ka patiesiba ir. Aizbrauc pie Tona, vins dibenu laiza, lej baka degvielu, kamer visi metajas aprijušies un viss čotka, kamer samaksats. Un pie Raihonkuļa ari kad atbrauc, tad šis pats atskrien kad atlaide ir samenedžēta. Biju. Resnais speķis pats man acis skatidamies iespera atlaidi. Sūdi jus visi esat. Pērkami. :)
Jautajums ir vai jums ir kauns šeit diskutet par šīm lietām. :(
Ideali butu nobanot jūs visus, lai šie sūdi nepeld pa virsu.
21.decembris 2018, 00:11 | links
 
Tā kā te tāds zeltracis ir atkal atvieglojies, tad pastāstīšu kādu sāgu.
Nodevu pie viena zeltrača remontā zelta ķēdīti, kuru jaunatne nejauši pārrāva.
Nododot to, tā tika nosvērta, un mājās pirms tam nomērīts tā garums.
Pēc remonta atkal tika nosvērta, viss it kā kārtībā, tikai aiznesot mājās - tā izrādījās par 1 cm īsāka.
Jautājums zeltracim - kā tas tā tajā kantorī darās? Un vai visos tā parasti darās?
Tas tā par tēmu, ceru, ka saņemšu izsmeļošu atbildi.
20.decembris 2018, 23:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager