Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Aizbrauc uz otro lielāko luvru eiropā. Nieka 80km no Maskavas. Tur visu tautību "kopražojums". Ar pāris dienām būs par maz, lai visu apskatītos.
19.decembris 2018, 18:50 | links
 
uldens2 [19.12.18]: 1925.gada dati, dažiem bij viedoklis par skandināvu nabadzību bez naftas un krievu pleca.

usis, 19.decembris 2018, 17:26
krievi vislielākie bomži:DDD

Ko nu tur ko brīnīties... Tik vien kā Peķka Pirmais centās ieviest parašā Eiropas kultūras standartus. Protams, špikojot un zogot... Bet nu nekas dižs jau viņam neizdevās... Biju Pēterburgā. Skaista arhitektūra. Tikai no krievu ieguldījuma tur tikai darbaspēks- arhitekti itāļi, vācieši. Ak jā, bija gan viens oriģināls krievu "šedevrs" - Спас на крови. Skatījos un ilgi domāju- kā var TĀDU huiņu uzmontēt! Bez gaumes, bez stila, viss vienkārši sabāzts kur var un nevar, ka tik vairāk! Gluži tāpat kā krievu tepiķis! Man kā hudožņikam bija smagi uz to skatīties...
19.decembris 2018, 18:39 | links
 
1925.gada dati, dažiem bij viedoklis par skandināvu nabadzību bez naftas un krievu pleca.

usis, 19.decembris 2018, 17:26

krievi vislielākie bomži:DDD
19.decembris 2018, 18:20 | links
 
Tiem kam interesē krievzemes (arī daļēi mūspuses) patiesā vēsture. Divas daļas.Interesanti. Tas daudz ko izskaidro kas notiek mūsdienās un no kurienes aug kājas...
Viens te forumā kādreiz ar putām uz lūpām gribēja pierādīt Romanovu dzimtas slāvisko izcelsmi...:)

https://youtu.be/3eiA2AGS93I?t=7
19.decembris 2018, 17:35 | links
 

1925.gada dati, dažiem bij viedoklis par skandināvu nabadzību bez naftas un krievu pleca.
19.decembris 2018, 17:26 | links
 
Tonis [19.12.18]: Tagadiņ man skaidrs, kas tajās viskija pudelēs ko tu regulāri loc ,tiek saliets...)
Nu dumjšs un agresīvs, kā daži labi, es toč nepalieku
19.decembris 2018, 17:15 | links
 
Prasīsiet - kā savaldīt satrakojušos pūli? Lūk!
Francija no nākamā gada ieviesīs nodokli interneta gigantiem 'Google', 'Apple', 'Facebook', 'Amazon'.
Nu, mums za to vecus maisus ceturdien vēršot vaļā. :)
19.decembris 2018, 17:15 | links
 
Antuān, kā svensonu zemēs klājas ar etilspirta izplatīšanu? Tas draudzīgs joks, pats tur neesmu bijis, bet mani čomi un paziņas gan...
19.decembris 2018, 16:48 | links
 
Tagadiņ man skaidrs, kas tajās viskija pudelēs ko tu regulāri loc ,tiek saliets...)
19.decembris 2018, 16:05 | links
 
Nu smaidīgāks es palieku, jā... :)
19.decembris 2018, 15:25 | links
 
raihs [13:43]: Piedod, andreiko, es paturu tiesības idiotismu saukt par idiotismu, nevis par viedokli. Un toņa posti IR idiotismsP. S. Un dzīvē es noteikti neesmu Brālītis, esmu tikpat tiešs un nepatīkams kā šeit forumā.

raihs, 19.decembris 2018, 13:46



Esmu dzirdējis, ka ja tev piedāvā ļoti labu un gardu kandžu (pats esmu dzinis labu, bet tādu kā vienreiz man atveda no Rēzeknes apvidus, mamma mia, viskars un konjaks var pakārties steigšus), tad tu paliekot tīri laipns...
19.decembris 2018, 15:15 | links
 
Janka, dīvainākais ir tas, ka tev ir taisnība!

P.S. Stulbākais tas, ka man no septembra beigām ir lauzta kreisā pēda. Divas nedēļas staigāju ar kruķiem, pēc tam - ar ortozi (kā slēpju zābaks). Bļin, pirmdien biju traumās pie sava ķirurga - vēl mēnesis. Gandrīz kā Džons Silvers...

Ā, gandrīz vai aizmirsu - kaut kas no politikas:

https://youtu.be/87HjsK10_74
19.decembris 2018, 14:50 | links
 
Re Andreiko kada mums super nostaja !
Vatņiku mēslus !
Bet kad pusgadu onkulis desmit reizes diena putina ģimiti reklameja , nevienam nekas preti nebija !
;) !
19.decembris 2018, 14:43 | links
 
Vispār jau ir daudz nejaukāk, tos vatņiku atstātos mēslus šis nelaimīgais ceļ gaisā, priecīgs groza pirkstos un skrien bāzt degunā citiem, lai ievērtē kas par lieliskām, viedām lietiņām..
19.decembris 2018, 14:32 | links
 
Īpaši dabas "draugiem", bļeģ - ir tāds INFORMĀCIJAS PIESĀRŅOJUMS! Tu nearko neatšķiries no pusnodzērušamies vatenieka, kas savus sūdus pēc brekšu cemmerēšanas atstāj pie Varkaļa, ja vienkārši mēģini pārkopēt Jūtūbi. Jo, kas grib - iet jūtūbē un skatās līdz vēmienam sausu.
19.decembris 2018, 14:25 | links
 
Pārmaiņas pēc paklausīsimies ko saka krievzemes gaišākie prāti..

https://youtu.be/622bz3k0nFA?t=543
19.decembris 2018, 14:20 | links
 
Ok, ne par to. Par RD. Ušakovs ir Rīgā izveidojis krievijas sistēmas miniatūru kopiju. Sistēmas, kuras balsts un pamats ir ierēdņi ar milzīgām algām par "konsultācijām" (lasi, ne par ko). Šī ir tā pati sērga, ar ko bezcerīgi cīnās krievu opozicionāri. Nu kā lai te nepasaka, ka tas viņiem laikam gēnos...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2235306773406014&;id=1893097087626986

raihs, 19.decembris 2018, 13:30
šo būtu cerība izskaust ja nedrīkstētu ziedot partijām
19.decembris 2018, 13:48 | links
 
raihs [19.12.18]: Piedod, andreiko, es paturu tiesības idiotismu saukt par idiotismu, nevis par viedokli. Un toņa posti IR idiotisms
P. S. Un dzīvē es noteikti neesmu Brālītis, esmu tikpat tiešs un nepatīkams kā šeit forumā.
19.decembris 2018, 13:46 | links
 
Piedod, andreiko, es paturu tiesības idiotismu saukt par idiotismu, nevis par viedokli. Un toņa posti IR idiotisms
19.decembris 2018, 13:43 | links
 
Kautko jau tas ņiluška grib šantažēt! Tiešām kā mazs puisītis smilšu kastē. Vienvārdsakot-GNĪDA!
19.decembris 2018, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager