Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Domāju, ka ir piesnidzis laiks šai sadaļai izveidot nerakstītu morāes kodeksu. Esmu pilnīgi pārliecināts par to, ka nejauši (vai jauši) satiekoties pie vasera, mēs visi būtu Brālīši no Karlsona (Aivar no Siguldas, nemet lūpu!). Šaja sadaļā lielākoties dominē nevis pārspriedumi par politiku, bet personiski uzbraucieni.
19.decembris 2018, 13:35 | links
 
P. S. Vienīgā atšķirība ar krieviju ir tā, ka ticu, ka pie mums ar to var tikt galā, bet krievijā vairs nē
19.decembris 2018, 13:33 | links
 
Ok, ne par to. Par RD. Ušakovs ir Rīgā izveidojis krievijas sistēmas miniatūru kopiju. Sistēmas, kuras balsts un pamats ir ierēdņi ar milzīgām algām par "konsultācijām" (lasi, ne par ko). Šī ir tā pati sērga, ar ko bezcerīgi cīnās krievu opozicionāri. Nu kā lai te nepasaka, ka tas viņiem laikam gēnos...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2235306773406014&id=1893097087626986
19.decembris 2018, 13:30 | links
 
Labi, lai jau mūsu krunkainie bērndārznieki papriecājas, pēc pāris gadiņiem sāks fantastikas komiksus postēt.
19.decembris 2018, 13:24 | links
 
Jāā..,iskatās ka ar mūsu zeltkali ir pilnīgs bezcers...
19.decembris 2018, 12:54 | links
 
Man viens bagāts žīds ir labs paziņa. Ir viņiem savādāks uzskats -tas gan.Bet ne jau kā dominējošai nācijai. Viņš man teica tā - izglītība, smags darbs ,mīlestība pret savu ģimeni un rūpes par nākamo savu paaudzi - tāds ir viņa ( 74 g) un viņa radinieku uzstādījums šai dzīvē. Un domāju ka ļoti pareizs.Tas ka apkārt ir daudz stulbeņi un skauģi - tas protams liek norobežoties no viņiem ,un tas ir loģiski.
19.decembris 2018, 12:43 | links
 
Pilnīgs bezcers
19.decembris 2018, 12:39 | links
 
bulciņas gribēju teikt :)
19.decembris 2018, 12:37 | links
 
Toni. Žīdi arī buciņas ēd - - ja kas.
19.decembris 2018, 12:36 | links
 
raihujanci,atkal tavs egoisms augstu vilni sit.Kādēļ uzskati ,ka visiem būtu jāieklausās tikai tevī,un tavs viedoklis ir tas pareizākais? Gan jūdaismā ,gan kristietībā ,gan arī citās reliģijās egoisms vērtējas kā grēks un negatīva rakstura īpašība.Kaut gan nē,jūdaisms deklarē ,ka viena tauta ir izredzēta un pārāka pār citām ,tātad to arī varētu kvalificēt kā nacionālo egoismu...Tu gadienā neesi tās pārstāvis? Ar dārgmetāliem parasti šamie šeftējas...:) Nu lai paliek,es pēc savas dabas sliecos uz kosmopolītismu un uzkatu, ka katrā tautā un nācijā savu mēslu ir pietiekoši...Tad lūk,uskatu ,ka katram ir tiesības izteikties un tu nevienam muti neaizvērsi.Turpmāk lai netraumētu tevi un tev līdzīgiem psihi ,centīšos pie tiem šarlatānu ,marazmātiķu un visādi citādi glupu un slimu cilvju veidotām fiļmiņām :) pievienot brīdinājumu:-raihveidīgiem skatīties nav ieteicams. Labi?
19.decembris 2018, 12:34 | links
 
Nomierinies Plēsīgais. Es piem . ticu ka citplanētieši Latvijas politiķos iemiesojušies jau 28 gadus .. bet te nav tā vieta un tie domubiedri . Tik traki nemaz nav - nav te sliktu cilvēku. Vai paša izpratnē -gudrs vai stulbs - tas lai paliek uz katra sirdsapziņas . Tev sava dzīve, man sava ,tavam Raiham arī sava - mēs mācamies veidot diskusu un viedokļu apmaiņu. Ilgi vēl jāmācās -tāpat kā visai sabiedrībai kpumā - BET sliktu cilvēku te nav.
19.decembris 2018, 12:31 | links
 
atkal tas pats vecais. Veči internetā viens otram kules kož nost (virtuāli). Likt iekšā linkus drīkst tikai, lai pamatotu savu (Savu) viedokli. Un tas kalpo tikai kā arguments, nevis Viedoklis.

andreiko, 19.decembris 2018, 11:38

;) !
Tatad ja es no rita izeju ārā , iegrabju sauja zemi ! Un redzu ka viņa ir melna ar smilšu graudiņiem , nevis apaļa , plakana , vai ovala ! Un atrodu neta tam atbilstosu info , iekopeju CL ! Kurš drikst mani nosaukt par stulbeni ?
Ja es redzu ka sunits pec sainieka naves pardzivo , skumst , guļ pie zarka , need , nedzer ! Un atrodu lidzigu info neta !
Kuram ir tiesibas mani zakat par marazmatiķi ?
Nu eksiste transatlantijas korporacijas un slepenas organizacija , tjipa iluminati , vai Romas muku ordenis ! Eksiste nu ! Ari Rokfeleri , Rokšildi , un Maski !
Ja es , Tonis , vai kads cits ! Ir atradis šadu vai tadu info , un vinam vina liekas interesanta !
Viņš driks info izplatit talak ? Drikst ?
Ari oponents drikst meklet jūtuba lidzigu , vai pilnigi pretejo info un likt ieksa ! Drikst !
Kur problema ?
A problema tur , ka daži sevi uzskata par pasaules nabam ( KGBešņikiem ) un negrib , nemak vai nevelas meklet !
Tadiem vieglak un parocigak sakt lamaties , apvainot un visadi citadi izradit savu neaudzinatibu !
19.decembris 2018, 12:15 | links
 
:))
19.decembris 2018, 11:58 | links
 
Zivs pasviešana-tā ir ideja!
19.decembris 2018, 11:51 | links
 
Ja man sieva nopērk zivi - tas ir kā mauciens man pa pautiem . Ēdu protams - nodurtām acīm un paciešu viņas uzvaras skatienu .... bet ne ilgi.

Bralitis, 19.decembris 2018, 11:17


Lai sieva Tevi morāli neizvarotu, labāk pašam zivi nopirkt! ...un var taču palūgt, lai pārdevēja pasviež - un būsi godīgi noķēris ;)
19.decembris 2018, 11:46 | links
 
atkal tas pats vecais. Veči internetā viens otram kules kož nost (virtuāli). Likt iekšā linkus drīkst tikai, lai pamatotu savu (Savu) viedokli. Un tas kalpo tikai kā arguments, nevis Viedoklis.
19.decembris 2018, 11:38 | links
 
Brālīt, kapēc tavā uztverē makšķernieks nevarētu pirkt zivi.
Saprotu, ka tev piemēram tagad noķert karpu ir divus pirkstus apmīzt, lasi vai foreli lieguma laikā tu arī bez problēmām velc, jūras un okeānu zivis tev peld pa Gauju gar māju un gaida, kad atnāksi ar sečoku...?

shmidzis, 19.decembris 2018, 01:59


Tā ir.Tikai vēdzeles neķeras. Man pat lidmašīnā ir neomulīgi ja neesmu pie ruļļiem. Tev to nesaprast - dzimušajam rāpot nav lemts lidot :) Ja man sieva nopērk zivi - tas ir kā mauciens man pa pautiem . Ēdu protams - nodurtām acīm un paciešu viņas uzvaras skatienu .... bet ne ilgi.

Un zeme nav plakana Toni - to es toč zinu.
19.decembris 2018, 11:17 | links
 
Veči, jūs varat interesēties par ko gribat, bet nebāžaties ar virsū citiem, kam tas neinteresē (turklāt jau 100x atkārtots, na neinteresē). Pašreiz toņa aktivitātes atgādina kādas reliģiskas sektas fanātiķi , kas uzstājīgi klauvējas pie durvīm ar piedāvājumu parunāties par dievu. Un pēc atteikuma klauvējas atkal.
19.decembris 2018, 11:01 | links
 
Šī sadaļa izskatās pēc:
Puiki m.... bez biļeti brauki un konduktor par p..... sauki!
19.decembris 2018, 10:52 | links
 
Labrīt mana saticīgā un viedā makšķernieku tauta!)

Tonis, 19.decembris 2018, 10:18


Brit brit ;) ! GURU !
Nu kas nakošais - Rouzvelas incidents ? Jeb Jeloustonas supervulkans !
Varbut Tunguskas meteorits , vai Djatlova ekspedicija !
19.decembris 2018, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager