Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Francūži grib minimālo algu no 1400 bik augstāku. Ehhh, romantiķi! Huļi manus nākotnes turizma objektus bojāt?
17.decembris 2018, 22:51 | links
 
plesigais [17.12.18]: Nu čo batja Raihs molčit

.
17.decembris 2018, 22:51 | links
 
plēsīgais tu esi melis un es nesaprotu tu kaifu ķer nepārtraukti melojot un pašam izdomājot visas šitās pasakas,skaties un izglītojies meļa kungs

uldens2, 17.decembris 2018, 21:19
Nu čo batja Raihs molčit !
Uldiņ noskaties savu ielikto video , pats sevi apgazi ! Aparatiņs bija ražots jau 70 !
Labi , labi ! Nu jau gan viss !
;) !

plesigais, 17.decembris 2018, 22:08
citur tādus aparātus jau ražoja jau 50 gadus agrāk,nakā tur laba no viņa nav,tāds pats krievu mēsls ka viss ko viņi ražo
17.decembris 2018, 22:40 | links
 
Tu, davai, izvēlies - pacelt tev deģim cenu vai vilksi rižu vesti un protestēsi (tobiš, lai neņem no tevis, bet kopīgi visi aizņemamies kautkādātur fondā).
17.decembris 2018, 22:24 | links
 
Usi,saki jāpasūta?)
17.decembris 2018, 22:20 | links
 
Tonis [17.12.18]: Man te klaviatūra laikam atkal salipusi,tā kāiepriekš atvainojos par kļūdiņām..
Jeņķi ražo diezgan kvalitatīvas mitrās salvetes
:)
17.decembris 2018, 22:15 | links
 
Man te klaviatūra laikam atkal salipusi,tā kāiepriekš atvainojos par kļūdiņām..
17.decembris 2018, 22:08 | links
 
plēsīgais tu esi melis un es nesaprotu tu kaifu ķer nepārtraukti melojot un pašam izdomājot visas šitās pasakas,skaties un izglītojies meļa kungs

uldens2, 17.decembris 2018, 21:19

Nu čo batja Raihs molčit !
Uldiņ noskaties savu ielikto video , pats sevi apgazi ! Aparatiņs bija ražots jau 70 !
Labi , labi ! Nu jau gan viss !
;) !
17.decembris 2018, 22:08 | links
 
Raihucīt,tik nesāc atkal rāties,ja?
17.decembris 2018, 22:04 | links
 
Uldiņ,pa lielam jau tā trakā nesamierinātība vienam ar otru arī ir tikai uzpūsts burbulis.Neaizmirsīsim ka kā vienā tā otrā pusē pie varas ir raiha čomi musoņi un pa lielam jau par visu ir vienoujšies.Cīņa notiek par detaļām...
17.decembris 2018, 22:02 | links
 
KAAS,tā arī būs ,kā es teicu,-lohatrons...Laiks rādīs...
17.decembris 2018, 21:55 | links
 
varu iedomāties kā amīši un krievi aukstā kara gados vienojās kopīgi uzmest visu pasauli un tā lai visi lauri tiek amīšiem:DDD
17.decembris 2018, 21:53 | links
 
Tvaiks ir nolaizts un varbūt beidzot kādu laiciņu iztiksim bez citu apsaukāšanas un nievāšanas,labi ,ja?
Ja par to poļitiku...Kā jau agrāk minēju ,man ļoti interesē kā tad tiks īstenoti solīumi par to ministriju samazināšanu...)
17.decembris 2018, 21:51 | links
 
Uldiņ un ka tad ar Tavu apgalvojumu ka krievi tikai meslus ražo !
Vai , vai , vai !
;) !

plesigais, 17.decembris 2018, 21:41

tu drīksti apgāzt manu apgalvojumu un parādīt ko krievi labu ražo:DDD
17.decembris 2018, 21:51 | links
 
Tonis [17.12.18]: Tā oficiālā terija par to lidojumu bija tā,ka paredzēti bia kaut kur 16 lidojumi (varbūt plus mīnuss),bet esot aizlidojuši laikam tikai 6 reizes.Tad pēkšņi pārtraukuši it kā lielās dārdzības dēļ UN ka itkā īpaši vairs nav ko pētīt...To laiku labi atceros.pa radio krievi vēl bazūnēja,ka neesot tīra lieta.Nauda esot bijusi izdalīta.Pēčāk pieklusa,laikam jeņķis muti ar piķi aizbāza...Jebkurā gadīumā tīra lieta tur nav un es vairāk sliecos uz to, ka tas viss ir grandiozs lohatrons...
Jā dīvaini, pilnīgi neviens vairs tur nelido pat ar robotiem. :)) Bet varēja tak 4k video tiešraidē laist no mēness kur amīši izkāpa un dot tautai pabraukāt attālināti gar lunohodiem utml. Vizināt iežus uz zemi un pārdot...
17.decembris 2018, 21:45 | links
 
Uldiņ un ka tad ar Tavu apgalvojumu ka krievi tikai meslus ražo !
Vai , vai , vai !
;) !
17.decembris 2018, 21:41 | links
 
plēsīgais tu esi melis un es nesaprotu tu kaifu ķer nepārtraukti melojot un pašam izdomājot visas šitās pasakas,skaties un izglītojies meļa kungs

uldens2, 17.decembris 2018, 21:19

A ! Un uz šita Tu mani sauc par meli ! Bet ja Tonis liek ko lidzigu , Tu Toni sauc par meli !
;) !
Ok ! Ļausim Raih onkam iekspoļitjiku bidit !
17.decembris 2018, 21:33 | links
 
jā plēsīgais tu esi daudz ko palaidis garām un stulbs esi tāpēc ka nevis kaut ko nezini,bet tāpēc ka esi ietiepīgs āzis un apšaubi visu jauno ko uzzini un ko nespēj tavas smadzenes sagremot.
Tas ka kaut ko nezini nav nekas slikts,slikti ir visu noliegt

uldens2, 17.decembris 2018, 20:15

" Slikti ir visu noliegt "
Uldiņ es Tev ka pedejam lo.... un idi... atkartoju otreiz !
Es neko nenoliedzu ! Ne krievu un vaciešu vardarbibu kara laika ! Ne to kas notiek šobrid Ukraina ! Ne lidojumus uz menesi ! NEKO un nekur !
Nenoliedzu !
Es nesmu TUR BIJIS klat un es NEVARU ne APSTIPRINAT ne NOLIEGT !
Bet es nesmu verga dvēsele , un speju domat !
Un šobrid Tavi centieni mani noverst no problemas Francija un mediju klusums , liek man domat ka briest kas nopietns !
17.decembris 2018, 21:28 | links
 
plēsīgais tu esi melis un es nesaprotu tu kaifu ķer nepārtraukti melojot un pašam izdomājot visas šitās pasakas,skaties un izglītojies meļa kungs
17.decembris 2018, 21:19 | links
 
Sanāca aprunāties ar Eiroparlamenta ierēdni. Teica, griguliene esot ieprecējusies ar kaut kādu vietējo, tā ka ir cerība to purnu Latvijā vairs neredzēt.
Par Kariņu tīri labi atsaucās. JKP arī it kā parakstās. Tā ka varbūt būs ok
17.decembris 2018, 21:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager