Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldiņ,neiespringsti,ap Gagarinu arī ir savas pasaciņas sacerētas.Fakts ir viens,ka šams negāja bojā dabīgā katastrofā,bet viņu vienkārši novāca lai ko neizpļāpājas...I jeņķi to zin i krievi,vienkārši ir savstarpēja vienošanās nelikt viens otram sprunguļus riteņos..
17.decembris 2018, 19:44 | links
 
Starp citu,līdz brīdim kamēr es nenoskatījos to jauniešu konferenci kopā ar to Putinu,es arī šaubījos par patieso situāciju.Bet nu tagad internetā ir tik daudz informācijas visos līmeņos,ka viss strauji mainās... Jeņķi tagad paši nelaimīgi un nezin kā no tās diršānas sausā izlīst ārā...
17.decembris 2018, 19:39 | links
 
gagarins jau ar ir izdomāts,krievi nebij pirmie kosmosā,viņi vēl tajos laikos auto lāga nemāceja uztaisīt
17.decembris 2018, 19:33 | links
 
Es nerunāu,jo tur neesu bijis,Es saku to ,kas ir piejams apkārtējā informācijas laukā.Par šito tēmu jau nesen esam ilgi pļāpāuši...
17.decembris 2018, 19:32 | links
 
Par to zemes plakanumu tā pagrūši spriest,kaut arī man ir daudzi neatbildēti jautājumi...:)
Bet par to ka cilvēks uz mēness nav bijis,esmu pārliecināts par 99%.To pat Putins vienā intervijā apstiprināja.Pilnā nopietnībā viņa vārdi bija,-pagaidām cilvēce vēl nav izdomājusi kā dzīvai šūnai pārvarēt to radiāciju lai tur nokļūtu...Nedomāju ,ka šāms visas pasaules priekšā tāblamētos.
Arī paskatoties uz tiem video uzņēmumiem, ko šie paviljonos safilmēuši,viss kļūst skaidrs...

Tonis, 17.decembris 2018, 18:28

"...To pat Putins vienā intervijā apstiprināja..." – spēcīgs arguments, ņemot vērā, ka Putins regulāri un daudz melo :):)

Un Toni, tu biji klāt, kad šie paviljonos filmēja? Vai arī saskatijies savus šarlatānus?

Un kā tad ķīnieši un arī paši krievi taisās uz mēnes būvēt savas stacijas, ja jau tur tā radiācija ir tāda, ka pat "cilvēce vēl nav izdomājusi kā dzīvai šūnai pārvarēt to radiāciju lai tur nokļūtu" :):):). Kas viņi idioti? :):):)

shmidzis, 17.decembris 2018, 18:37

Un Tu tur klat biji ?
Kad viņi pa menesi staigaja ?
Viens maziņs jautajums ! ;)
Cik cilveks ( sportisks ) diena patere skabekli ?
Meklē , meklē ! Un pec tam pareķini - cik nedeļā , cik menesi ? Un ka tadus kvantumus nogadaja kosmosa , un vel uz menes ?

plesigais, 17.decembris 2018, 18:43nekad neesi dzirdējis par skābekļa ģeneratoriem,dumais cilvēk???Kas ogļskābo gāzi parvērš skābeklĪ.Skolā laikam neesi gājis,nu ne tālak par piekto klasi noteikti

uldens2, 17.decembris 2018, 18:49

OGO ! CO2 PĀRVĒRŠ TIRA O2 ? ? ?
MJA ! Tev fantazija strādā ! Pat ja tads aparats pastavetu !
Cik ciklus viņš izturetu ? Jo cilveks izelpo ne tikai CO2 bet ari citas gazes ! Un izdala , vel citas gazites ari ! ;) plusa kosmosa kuģi silstot aparatiem , mikroshemam un visam parejam - izdalas pat indigas gazes ! Ak ja Tavai zinašanai - dažadi metali un plastmasas ari patērē O2 - vienkarši rusē ! Un tads O2 ir pazaudets uz visiem laikiem !
Tatad kosmosa stacija cilveki nav vienigie kas patērē O2 ! Nu tad tam tonam ar skabekļa baloniem liec tik vel klat !

plesigais, 17.decembris 2018, 19:04
izcils idiots plēsīgais,atkapjoties no tēmas,pat dzelzs rūsu var sadalīt atpakaļ dzelzī un skābeklī,sauc to reducēšanu.
Būtu ķēms gājis armijā tad zinātu par niršanas iekārtām kur izelpoto co parvēš skābeklī,izmanto specialajos dienestos kad janirst lai nebūtu burbuļu virs ūdens,jau otraja pasaules karā tādi bij,tu neizglītotais pāķi,tāpat uz zemudenēm un kosmosā ir tādi filtri
17.decembris 2018, 19:29 | links
 
Jā atcerējos,tā Putina 'atzīšanās'notika tajā viņa uzbliestajā atpūtas-konfereņču kompleksā Selegerā laikam šovasar.Kas grib parakties ,vars atrast..
17.decembris 2018, 19:28 | links
 
Uldiņ,Zadornovs sen jau zem zemes,ja nezināji...

Šmiguci,tā stacija ,ko it kā nogremdēja, plivinājās tikai kādus nepilnus 200 km no zemes virsas.Vismaz ar radiāciju tur nekāda sakara...

Tonis, 17.decembris 2018, 19:00
Par kādu radiaciju tu runā??
17.decembris 2018, 19:22 | links
 
Uldiņ,Zadornovs sen jau zem zemes,ja nezināji...

Šmiguci,tā stacija ,ko it kā nogremdēja, plivinājās tikai kādus nepilnus 200 km no zemes virsas.Vismaz ar radiāciju tur nekāda sakara...

Tonis, 17.decembris 2018, 19:00
Par kādu radiaciju tu runā??
17.decembris 2018, 19:22 | links
 
junior šoreiz šis humors bij nevietā,bet es tev nepārmetu,saprotu,ka tu kaut ko jēdzīgu vari pateikt tikai sava "papuča" klātbūtnē un paspārnē...
17.decembris 2018, 19:22 | links
 
Neesmu tik stiprs taij ķīmijā,itkā jau sadalīt ar kaut kādiem katalizatoriem to CO2 nebūtu problēmu,bet tāpat tas ogleklis pāri paliek,Te ir cita lieta.kaut kur te pat internetā viens zinošs gudrītis bija matemātiski pierādījis,ka tik daudz skābekļa balonu tonnāžu neviena raķete pacelt nevarētu...
Bet te es nestrīdēšos...
17.decembris 2018, 19:17 | links
 
Toni, ar tevi var tikai par samaksu diskutēt, un tas būs tikai tvaikenes dakteris.


mjuniors, 17.decembris 2018, 19:08


Pats filmeji ?
Jeb no ģimenes arhiva paceli ? ;)
17.decembris 2018, 19:14 | links
 
Šmiguci,nu nebūtu labāk izrādīis savu glupību.
Šajā saulītē viss balstās uz vibrācijām.katrai vibrācijai ir sava amplitūda,frekvence u.tt.Valodai te nav nekādas nozīmes.Katrai ar mīlestību izteiktai lūgšanai ir sava frekvence,kas pozitīvi ietekmē uz dzīvības procesiem...
Kā tu domā,kad cilvēks ātrāk izveseļosies pie vienādām zāļu devām,-tad. kad viņu rūpīgi un mīļi apkops ,vai tad kad tās pašas zāles viņam dusmīgi lamājoties ispiedīs viņam rīklē? Viss balstās uz ar aci neredzamiem viļņiem un vibrācijām kas ir ap mums.Kāpēc labsirdīgi un ar humoru apveltīti cilvēki parasti ilgi dzīvo?
Izspļauj savu žulti,nomaksā nodokļus un viss būs labi...:)

Tonis, 17.decembris 2018, 18:48

Man nav žults, esmu pozitīvs cilvēks un kā reizi jūs ar plēsīgo man dodat kārtējo dienas humora devu ar saviem tekstiem :):)
Un ja par nodokļiem, tad no manas puses nodokļi tiek kārtīgi nomaksāti, no algas visi nodokļi tiek maksāti, kreiso benzīnu, alkoholu, utt., nepērku, tā ka par nodokļiem tu lieki centies te pļūtīt.

shmidzis, 17.decembris 2018, 18:58


Ā ! ;)
Pozitivs !
Un tas " pozitivisms " laužas no Tevis ar tadu sparu ārā , ka Tu nespej iztikt bez lamašanas un dusmām ?
Citu cilveku nonievašanas un nicinašanas ?
Vo " bļin " Tev divains pozitivisms !
;) !
17.decembris 2018, 19:11 | links
 
Toni, ar tevi var tikai par samaksu diskutēt, un tas būs tikai tvaikenes dakteris.
17.decembris 2018, 19:08 | links
 
Par to zemes plakanumu tā pagrūši spriest,kaut arī man ir daudzi neatbildēti jautājumi...:)
Bet par to ka cilvēks uz mēness nav bijis,esmu pārliecināts par 99%.To pat Putins vienā intervijā apstiprināja.Pilnā nopietnībā viņa vārdi bija,-pagaidām cilvēce vēl nav izdomājusi kā dzīvai šūnai pārvarēt to radiāciju lai tur nokļūtu...Nedomāju ,ka šāms visas pasaules priekšā tāblamētos.
Arī paskatoties uz tiem video uzņēmumiem, ko šie paviljonos safilmēuši,viss kļūst skaidrs...

Tonis, 17.decembris 2018, 18:28

"...To pat Putins vienā intervijā apstiprināja..." – spēcīgs arguments, ņemot vērā, ka Putins regulāri un daudz melo :):)

Un Toni, tu biji klāt, kad šie paviljonos filmēja? Vai arī saskatijies savus šarlatānus?

Un kā tad ķīnieši un arī paši krievi taisās uz mēnes būvēt savas stacijas, ja jau tur tā radiācija ir tāda, ka pat "cilvēce vēl nav izdomājusi kā dzīvai šūnai pārvarēt to radiāciju lai tur nokļūtu" :):):). Kas viņi idioti? :):):)

shmidzis, 17.decembris 2018, 18:37

Un Tu tur klat biji ?
Kad viņi pa menesi staigaja ?
Viens maziņs jautajums ! ;)
Cik cilveks ( sportisks ) diena patere skabekli ?
Meklē , meklē ! Un pec tam pareķini - cik nedeļā , cik menesi ? Un ka tadus kvantumus nogadaja kosmosa , un vel uz menes ?

plesigais, 17.decembris 2018, 18:43nekad neesi dzirdējis par skābekļa ģeneratoriem,dumais cilvēk???Kas ogļskābo gāzi parvērš skābeklĪ.Skolā laikam neesi gājis,nu ne tālak par piekto klasi noteikti

uldens2, 17.decembris 2018, 18:49


OGO ! CO2 PĀRVĒRŠ TIRA O2 ? ? ?
MJA ! Tev fantazija strādā ! Pat ja tads aparats pastavetu !
Cik ciklus viņš izturetu ? Jo cilveks izelpo ne tikai CO2 bet ari citas gazes ! Un izdala , vel citas gazites ari ! ;) plusa kosmosa kuģi silstot aparatiem , mikroshemam un visam parejam - izdalas pat indigas gazes ! Ak ja Tavai zinašanai - dažadi metali un plastmasas ari patērē O2 - vienkarši rusē ! Un tads O2 ir pazaudets uz visiem laikiem !
Tatad kosmosa stacija cilveki nav vienigie kas patērē O2 ! Nu tad tam tonam ar skabekļa baloniem liec tik vel klat !
17.decembris 2018, 19:04 | links
 
Šmigucīt,te neviens nepļūtī,te puiķi izklaidējas...
17.decembris 2018, 19:02 | links
 
Uldiņ,Zadornovs sen jau zem zemes,ja nezināji...

Šmiguci,tā stacija ,ko it kā nogremdēja, plivinājās tikai kādus nepilnus 200 km no zemes virsas.Vismaz ar radiāciju tur nekāda sakara...
17.decembris 2018, 19:00 | links
 
Šmiguci,nu nebūtu labāk izrādīis savu glupību.
Šajā saulītē viss balstās uz vibrācijām.katrai vibrācijai ir sava amplitūda,frekvence u.tt.Valodai te nav nekādas nozīmes.Katrai ar mīlestību izteiktai lūgšanai ir sava frekvence,kas pozitīvi ietekmē uz dzīvības procesiem...
Kā tu domā,kad cilvēks ātrāk izveseļosies pie vienādām zāļu devām,-tad. kad viņu rūpīgi un mīļi apkops ,vai tad kad tās pašas zāles viņam dusmīgi lamājoties ispiedīs viņam rīklē? Viss balstās uz ar aci neredzamiem viļņiem un vibrācijām kas ir ap mums.Kāpēc labsirdīgi un ar humoru apveltīti cilvēki parasti ilgi dzīvo?
Izspļauj savu žulti,nomaksā nodokļus un viss būs labi...:)

Tonis, 17.decembris 2018, 18:48


Man nav žults, esmu pozitīvs cilvēks un kā reizi jūs ar plēsīgo man dodat kārtējo dienas humora devu ar saviem tekstiem :):)
Un ja par nodokļiem, tad no manas puses nodokļi tiek kārtīgi nomaksāti, no algas visi nodokļi tiek maksāti, kreiso benzīnu, alkoholu, utt., nepērku, tā ka par nodokļiem tu lieki centies te pļūtīt.
17.decembris 2018, 18:58 | links
 
Junior,ko nu tu par to ziemas copi vari spriest,tavā dīķī tak visi foreļi apsprāga...:)
17.decembris 2018, 18:52 | links
 
Par to zemes plakanumu tā pagrūši spriest,kaut arī man ir daudzi neatbildēti jautājumi...:)
Bet par to ka cilvēks uz mēness nav bijis,esmu pārliecināts par 99%.To pat Putins vienā intervijā apstiprināja.Pilnā nopietnībā viņa vārdi bija,-pagaidām cilvēce vēl nav izdomājusi kā dzīvai šūnai pārvarēt to radiāciju lai tur nokļūtu...Nedomāju ,ka šāms visas pasaules priekšā tāblamētos.
Arī paskatoties uz tiem video uzņēmumiem, ko šie paviljonos safilmēuši,viss kļūst skaidrs...

Tonis, 17.decembris 2018, 18:28

"...To pat Putins vienā intervijā apstiprināja..." – spēcīgs arguments, ņemot vērā, ka Putins regulāri un daudz melo :):)

Un Toni, tu biji klāt, kad šie paviljonos filmēja? Vai arī saskatijies savus šarlatānus?

Un kā tad ķīnieši un arī paši krievi taisās uz mēnes būvēt savas stacijas, ja jau tur tā radiācija ir tāda, ka pat "cilvēce vēl nav izdomājusi kā dzīvai šūnai pārvarēt to radiāciju lai tur nokļūtu" :):):). Kas viņi idioti? :):):)

shmidzis, 17.decembris 2018, 18:37

Un Tu tur klat biji ?
Kad viņi pa menesi staigaja ?
Viens maziņs jautajums ! ;)
Cik cilveks ( sportisks ) diena patere skabekli ?
Meklē , meklē ! Un pec tam pareķini - cik nedeļā , cik menesi ? Un ka tadus kvantumus nogadaja kosmosa , un vel uz menes ?

plesigais, 17.decembris 2018, 18:43


Kā tad Starptautiskajā kosmosa stacijā šie mēnešiem dzīvo un komsonauti tur nomaina viens otru? Vai tas arī feiks un krievi paši arī melo, ka kosmosā vispār ir kosmosa stacija? :)
17.decembris 2018, 18:51 | links
 
Šmiguci,nu nebūtu labāk izrādīis savu glupību.
Šajā saulītē viss balstās uz vibrācijām.katrai vibrācijai ir sava amplitūda,frekvence u.tt.Valodai te nav nekādas nozīmes.Katrai ar mīlestību izteiktai lūgšanai ir sava frekvence,kas pozitīvi ietekmē uz dzīvības procesiem...
Kā tu domā,kad cilvēks ātrāk izveseļosies pie vienādām zāļu devām,-tad. kad viņu rūpīgi un mīļi apkops ,vai tad kad tās pašas zāles viņam dusmīgi lamājoties ispiedīs viņam rīklē? Viss balstās uz ar aci neredzamiem viļņiem un vibrācijām kas ir ap mums.Kāpēc labsirdīgi un ar humoru apveltīti cilvēki parasti ilgi dzīvo?
Izspļauj savu žulti,nomaksā nodokļus un viss būs labi...:)

Tonis, 17.decembris 2018, 18:48
iestāsti šito zadornovam:DD
17.decembris 2018, 18:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager