Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Matemātiķis
Jurists
Elektriķis video centra direktors
Mehāniķis puķu tirgotājs
Ekonomikas plānotājs un ieroču tirgotājs
Celtnieks puķu tirgotājs
Vēsturnieks skolotājs
Matemātiķis
Biologs traktoru pircējs
Ekonomists lauksaimnieks
Atkal Godža
Matemātiķis
Matemātiķe
Ekonomists grāmatvedis

- Dēliņ, tātad statistika liecina, ka vismazākās šances aizšaut garām būs, ja mācīsies kārtīgi ...
- Ej dirst, tēti, būšu influenceris un blogeris! Un man būs stārtaps!
12.decembris 2018, 22:13 | links
 
Elektrība vēl normāli - bet tīkli !!!
12.decembris 2018, 21:36 | links
 
Nav paši jaunākie dati, bet smuki salikts, lai atcerētos, kur un kāpēc esam...

12.decembris 2018, 21:36 | links
 
Tas pats vīrs stāstīja par lašu kontroli- ja tevi paņems ar zivi, konfiscēs ne tikai rīkus, bet arī mašīnu! A pie mums? Papurina ar pirkstu un atdod harpūnas! Salacā "inspektoru" mafija dara, ko grib-elektrība, tīkli!
12.decembris 2018, 21:27 | links
 
Gribauskaiti ja nemaldos tauta vēlēja. Tā ar vecena ar konkrētiem pautiem . Man ir radi Lietuvā - ar tāpat palamā savus politiķus bet ar saka ka iet uz labo pusi .Doma par lielo tīrīšanu , korupcijas un otkatu shēmu apkarošanu. Tur pat ķurķī sēdina !!

Bralitis, 12.decembris 2018, 21:21


p.s. un pēkšņi atrodas n-tie miljoni .
12.decembris 2018, 21:26 | links
 
Gribauskaiti ja nemaldos tauta vēlēja. Tā ar vecena ar konkrētiem pautiem . Man ir radi Lietuvā - ar tāpat palamā savus politiķus bet ar saka ka iet uz labo pusi .Doma par lielo tīrīšanu , korupcijas un otkatu shēmu apkarošanu. Tur pat ķurķī sēdina !!
12.decembris 2018, 21:21 | links
 
Tā ir, nav jau uz ko apvainoties... Ja cilvēki (nikname nesaukšu) balso par zzs un NA, zinot visu viņu virtuvi un shēmas, tad variantu nav...
12.decembris 2018, 21:16 | links
 
Nupat runāju ar leišu uzņēmēju. Balta(varbūt pat melna) skaudība! Šiem viņu tipa JKP (bijušais ments) ar mazu partiju dabūja 42%. Pacēla algas mentiem, VIDam, utt struktūrām. Arī vecie esot plēsušies kā traki! Un viss notika- jau pēc pāris mēnešiem galvas lidojušas ne pa jokam! Visas varas struktūras premjeru atbalstot( citādi šis varbūt nemaz nebūtu uzdrošinājies spert tik radikālus soļus). Ceļu kvalitāti visus pārbauda, sodi jau miljonos. Visām izsolēm vienots valsts saits! VIDs piesienoties pie katra dīvaina darījuma! Tas ka var! Un varētu arī pie mums... bet jāpagaida laikam vēl 4 gadi. Pa to laiku LT un EE būs kosmosa attālumā no mums. Bet mums toties būs rāms Kariņš ar "stabilitāti" ...

raihs, 12.decembris 2018, 21:01


Precīzi manas domas Raih. Viss notika pēc mana prognozētā scenārija. JKP un KPV izdrāza - tagad Vājonis ieliks savu cilvēku un mafija turpina rullēt. Prātu ar caur medijiem sapisa cilvēkiem lai domā ka pārmaiņas politikā nav vajadzīgas. Dzīvs piemērs - šejienes pastāvīgie mediju upuri izņemot Tevi un mani. Bet nemaz tik slikti nav - ir ļoti spēcīgas jauno partiju frakcijas un lielā skaitā - tā jebkurā gadījumā būs gaidāms ļoti interesants partiju darbs saeimā.
12.decembris 2018, 21:15 | links
 
balsojot par Brigmani, nevar gaidīt uz jaunām sejām Saeimā...
12.decembris 2018, 21:09 | links
 
Nupat runāju ar leišu uzņēmēju. Balta(varbūt pat melna) skaudība! Šiem viņu tipa JKP (bijušais ments) ar mazu partiju dabūja 42%. Pacēla algas mentiem, VIDam, utt struktūrām. Arī vecie esot plēsušies kā traki! Un viss notika- jau pēc pāris mēnešiem galvas lidojušas ne pa jokam! Visas varas struktūras premjeru atbalstot( citādi šis varbūt nemaz nebūtu uzdrošinājies spert tik radikālus soļus). Ceļu kvalitāti visus pārbauda, sodi jau miljonos. Visām izsolēm vienots valsts saits! VIDs piesienoties pie katra dīvaina darījuma! Tas ka var! Un varētu arī pie mums... bet jāpagaida laikam vēl 4 gadi. Pa to laiku LT un EE būs kosmosa attālumā no mums. Bet mums toties būs rāms Kariņš ar "stabilitāti" ...

raihs, 12.decembris 2018, 21:01
kamēr mūsējie saņems čemodānus no maskavas tikmēr te grūti būs kaut ko mainīt
12.decembris 2018, 21:06 | links
 
Ak jā, es viņam par mūsu pašreizējo situācinu stāstu, par nopirkto prezidentu, kuram sava partija jadabon Saeimā, utt. Šis man prasa: "ā, jā, jums tas prezidents izskatās pamuļķis no laukiem, tas kurš pat angļu valodu neprot, ja?" Tā ka vājoni pazīst pasaulē... Man Bija kauns...
12.decembris 2018, 21:06 | links
 
 
Nupat runāju ar leišu uzņēmēju. Balta(varbūt pat melna) skaudība! Šiem viņu tipa JKP (bijušais ments) ar mazu partiju dabūja 42%. Pacēla algas mentiem, VIDam, utt struktūrām. Arī vecie esot plēsušies kā traki! Un viss notika- jau pēc pāris mēnešiem galvas lidojušas ne pa jokam! Visas varas struktūras premjeru atbalstot( citādi šis varbūt nemaz nebūtu uzdrošinājies spert tik radikālus soļus). Ceļu kvalitāti visus pārbauda, sodi jau miljonos. Visām izsolēm vienots valsts saits! VIDs piesienoties pie katra dīvaina darījuma! Tas ka var! Un varētu arī pie mums... bet jāpagaida laikam vēl 4 gadi. Pa to laiku LT un EE būs kosmosa attālumā no mums. Bet mums toties būs rāms Kariņš ar "stabilitāti" ...
12.decembris 2018, 21:01 | links
 
Ja es būtu Pūķins, no sākuma Šrēderam piedāvātu 100 K gadā par neko. Pēc tam 150 K. Pie 250 K Šrēders salūstu un uhh ka būtu iedirsis visiem aubē. Un ja vēl izrādās ka viņš kaut ko reālu var izdarīt ar saviem sakariem, tad vispār limonāde.
12.decembris 2018, 19:53 | links
 
OttoM [12.12.18]: Tā kā te daudzi ar intelektu neizceļas, tad šāds labs un saprotams salīdzinājums. :)
Intelektuālis luters :):):).
Starp citu, luter, tevis ieliktā bildīte ir nevis "labs un saprotams salīdzinājums", bet tīrākā maldināšana... no tăs aplamās bildītes sanāk, ka kaķis pieņem lēmumu, kas būs vecāki bērniem, var jebkură laikā atlaist vecākus un pieņemt citus, kaķis izlemj, cik naudas būs vecākiem, kaķis izlemj, kā bērniem jădzīvo, cik daudz jăēd, kur jămăcās, uz kādiem pulciņiem jāiet, utt., bet vecākiem tas viss jāpilda. :)
Nejēga luter, padomā arī kādreiz ar galvu... :)
12.decembris 2018, 19:53 | links
 
Krievija rullē!

https://jauns.lv/raksts/arzemes/309245-krievijas-tehnologiju-foruma-prezentetais-modernais-robots-boriss-izradas-virietis-kostima?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites

andreiko, 12.decembris 2018, 18:59
boston dinamic pienes udeni:DD
12.decembris 2018, 19:49 | links
 
es arī neticu ka merkele ir baigi neatkarīga no putina,kaut kā baigi auklējas ar šo
12.decembris 2018, 19:48 | links
 
es arī neticu ka merkele ir baigi neatkarīga no putina,kaut kā baigi auklējas ar šo
12.decembris 2018, 19:48 | links
 
Nu, Uldeen, tu dod! Vai tiešām tu pieļauj iespēju, ka Vācijas kanclers varētu piedalīties krievu netīrās naudas atmazgāšanā? Tas būtu līdzvērtīgi aizdomām, ka viņš ir kanibāls vai nekrofils...

andreiko, 12.decembris 2018, 19:34
nu ne tak,tas tā piemēram,bet kas zin kā viņš savu kanclera ietekmi izmantoja,un mēs nezinam vai viņu ceļi nav krustojušies aukstā kara laikā
12.decembris 2018, 19:46 | links
 
Bāc, un tagad cilvēki nesapratīs, vai es jautāju par Krišjāni vai Gerhardu. Tobiš Kariņu vai Šrēderu, jo Gerhardu arī var pārprast. :)
12.decembris 2018, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager