Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [11.11.18]: Nu beidzot sagaidījām arī speciālista viedokli!
Tagad vismaz ir skaidriba un vera nemams viedoklis. Varam mainit tematu, te viss jau ir pateikts.
11.novembris 2018, 18:27 | links
 
Man visas delnu lociitavas un pirksti izdauziiti,kaa nekaa 5 gadus sevi kroploju...) Tas gan bij 40 gadus atpakal..

Tonis, 11.novembris 2018, 17:58

Āaaa ,nu tas tad šo to izskaidro.-D
11.novembris 2018, 18:27 | links
 
Nu beidzot sagaidījām arī speciālista viedokli!
11.novembris 2018, 18:22 | links
 
Kaut kad pirms 10 gadiem bik pastaigāju uz privātiem treniņiem boksā. Ne daudz-1-2 x nedēļā. No malas liekas, kas tur īpašs-3 minūtes pasparingot, a izrādījās jopt ku grūti! Mēle ārā, sānā dur, sviedri līst. Baigā štelle tas bokss. Parstāju iet, kad dauzot maisu, samocīju elkoņu locītavas, pat blokādes nelīdzēja, sāpēja vismaz gadu...

raihs, 11.novembris 2018, 17:43

Nu kur var būt tik pārlieku "jaunam" džekam tās olas tik švakas, izrādās - boksā traumētas dauzoties ar maisu, vai uz maisa.
Jā, redz kā pamazām atklājas arī citi jauni talanti, ne tikai šarikovi, bet bokseris arī.

Brieža kritizētāji - būtu paši izgājuši tur ringā, vienalga kuram no viņiem pretī - pirmajā raundā jau gulētu uz dēļiem, ja vēl neaizmirstu elpot.
Ja nesajēdz ko runā, tad nu gan labāk paklusēt.
11.novembris 2018, 18:17 | links
 
Gaidu komentaru no krumusportista.
11.novembris 2018, 18:04 | links
 
Man visas delnu lociitavas un pirksti izdauziiti,kaa nekaa 5 gadus sevi kroploju...) Tas gan bij 40 gadus atpakal..
11.novembris 2018, 17:58 | links
 
Kaut kad pirms 10 gadiem bik pastaigāju uz privātiem treniņiem boksā. Ne daudz-1-2 x nedēļā. No malas liekas, kas tur īpašs-3 minūtes pasparingot, a izrādījās jopt ku grūti! Mēle ārā, sānā dur, sviedri līst. Baigā štelle tas bokss. Parstāju iet, kad dauzot maisu, samocīju elkoņu locītavas, pat blokādes nelīdzēja, sāpēja vismaz gadu...
11.novembris 2018, 17:43 | links
 
Starp citu,shodien savaa kafuuzii satiku Simsonu Raimi,tas kas Baltezera Egonam brachka,savaa laikaa kopaa trenejaamies.Shams arii baigais copmanis...
11.novembris 2018, 17:22 | links
 
Man muti neaizveersi,i nacanties )
11.novembris 2018, 17:16 | links
 
Šodien tu ir cīši attapīgs.. :))
11.novembris 2018, 17:13 | links
 
Ta jau labaa paali biji,ja nezini...
11.novembris 2018, 17:08 | links
 
Tonis [11.11.18]: Ja pec trisdiennieka vel ringa butu kapis,tad skaititos...
Nezinu kā patiesībā tur gāja, bet apkārt vairāki uz gridas nokdaumā gulēja.
11.novembris 2018, 17:06 | links
 
Ja pec trisdiennieka vel ringa butu kapis,tad skaititos...
11.novembris 2018, 17:03 | links
 
Tonis [11.11.18]: No malas jau visvieglak spriedelet,vai pasi maz esat vismaz tris raundus ringa noturejusies )

Atvainojs par kludam,kompis gluko...
Tris dienas kodis esmu. Tas skaitas?
11.novembris 2018, 17:01 | links
 
No malas jau visvieglak spriedelet,vai pasi maz esat vismaz tris raundus ringa noturejusies )

Atvainojs par kludam,kompis gluko...
11.novembris 2018, 16:49 | links
 
Karlis_K [11:29]: Man vairs nepatīk Maira cīņas, jābeidz karjera.

mjuniors, 11.novembris 2018, 05:57

nu nu nevajag pārspīlēt, tādas cīņas mūsdienu boksā ir arvien biežāk, jo neviens nevēlas smagi satraumēties. Veco laiku atklātais boks ar biežiem nokdauniem ir sen pagātnē.Mums jau gribētos šitā, vai ne? :))
https://youtu.be/HSK-Iv3gh9I

raihs, 11.novembris 2018, 11:36
rokijs ir vienīgā filma ko nekad neesmu skatījies otreiz,pat bērnībā man viņa likās stulba
11.novembris 2018, 14:08 | links
 
Raihu, armēņu radio uzdod jautājumu:

Kas ir poliglots (pēc defin. - vismaz septiņas mēles)

Atbilde:

Poļiglot takoi čuvak, kotorij poļļitra sev srazu v glotku poļivajet.
11.novembris 2018, 12:18 | links
 
andreiko
Viņš mums ir ne tikai zinātnieks, valodnieks un biznesmenis, bet arī izcils bokseris! Kā šodien izradījās...
11.novembris 2018, 11:58 | links
 
Cik labi, ka man nav paraduma ik dienu rieties ar krūmukrančiem. Sēžu, baudu dzīvi, te pēkšņi ne no tā, ne no šā no krūmiem atskan man adresēts kvankšķiens...
Un neesmu jau tam krancītim neko pāri darījis, sitis, spēris vai aplamājis. Viņam daba vienkārši tāda.
11.novembris 2018, 11:52 | links
 
Mums jau gribētos šitā, vai ne? :))
https://youtu.be/HSK-Iv3gh9I

raihs, 11.novembris 2018, 11:36

Loģiski, lai nu kā, sēžot un skatoties čīņu uz vietas apzinājos to, ka mēs neatšķiramies no viduslaikiem. Gladiatoru laikiem. Mēs alkstam to pašu, asinis, ekšen.. Nevis šo saucamo profesionālo cīņu, spēlēšanu uz tiesnesi. Ja tā turpināsies popularitāte kritīsies, vienīgais kā aizpildīt arēnu būs jāliek fona mūzika, lai būtu pievienotā vērtība.
11.novembris 2018, 11:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager