Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Neuzrunā, vairs netērēju laiku skatoties tiešraides, gaidot kad tad beidzot sāksies. Ātri izskrienu cauri ierakstiem.
11.novembris 2018, 11:37 | links
 
Karlis_K [11.11.18]: Man vairs nepatīk Maira cīņas, jābeidz karjera.

mjuniors, 11.novembris 2018, 05:57

nu nu nevajag pārspīlēt, tādas cīņas mūsdienu boksā ir arvien biežāk, jo neviens nevēlas smagi satraumēties. Veco laiku atklātais boks ar biežiem nokdauniem ir sen pagātnē.
Mums jau gribētos šitā, vai ne? :))
https://youtu.be/HSK-Iv3gh9I
11.novembris 2018, 11:36 | links
 
nu nu nevajag pārspīlēt, tādas cīņas mūsdienu boksā ir arvien biežāk, jo neviens nevēlas smagi satraumēties. Veco laiku atklātais boks ar biežiem nokdauniem ir sen pagātnē.

Karlis_K, 11.novembris 2018, 11:29

Tieši pats arī atbildēji, negrib vairs boksēt. Bet pagātne cik garš laika posms tev skaitās!? to vakaru Usiks nokautēja un vēl citi boksētāji. Ja tevi uzrunā tāds boks nestrīdēšos, bet mani tāds neinteresē.
11.novembris 2018, 11:34 | links
 
Lai vai kā, uzvara ir, un tas ir labi. Gribās jau pārmest Mairim to nebaudāmo stilu, bet ja viņš uzvar, tad ko teikt par tiem, kurus viņš uzvar? Tie ir vēl garlaicīgāki... Bet treneru maiņa nu noteikti neko nav devusi...
11.novembris 2018, 11:32 | links
 
Man vairs nepatīk Maira cīņas, jābeidz karjera.

mjuniors, 11.novembris 2018, 05:57


nu nu nevajag pārspīlēt, tādas cīņas mūsdienu boksā ir arvien biežāk, jo neviens nevēlas smagi satraumēties. Veco laiku atklātais boks ar biežiem nokdauniem ir sen pagātnē.
11.novembris 2018, 11:29 | links
 
Kā tad! Mairis jau neko neprot... Vot, palaistu andreiko, tad gan parādītu klasi - kā uz dēļiem gulēt!

krumujancis, 11.novembris 2018, 11:11[/quote]

a h.ļi,tu izrauj kautko no konteksta ,pagriez pa savam un vēl kko rej?Andreiko taču nerakstija,ka Mairis neprot boksēties,vai ka viņš būtu pārāks par Briedi,bet gan,ka Mairim pirmā nr loma ir nevajadzīga nasta,kas nedaudz traucē...
11.novembris 2018, 11:25 | links
 
Uff. Mairis pilnīgi un galīgi neprot boksēt kā pirmais numurs, tas nu ir pierādīts. Viņam ērtāk, ja pretinieks uzvedas agresīvāk, pats diktēt notiekošo ringā neprot, tas viņam vienkārši neizdodas. 11. raundā bija viens momentiņš, iešāva ar labo, bet pēc tam netrāpīja ar kreiso. Izdotos - doiču hačikam būtu pedāļi pa gaisu. Kopumā ļoti neinteresanta cīņa, bakstīšanās un bukņīšana pa pakausi.

andreiko, 11.novembris 2018, 07:05


Kā tad! Mairis jau neko neprot... Vot, palaistu andreiko, tad gan parādītu klasi - kā uz dēļiem gulēt!
11.novembris 2018, 11:11 | links
 
Labi izgulejos un neko nenokaveju... )
11.novembris 2018, 08:47 | links
 
Uff. Mairis pilnīgi un galīgi neprot boksēt kā pirmais numurs, tas nu ir pierādīts. Viņam ērtāk, ja pretinieks uzvedas agresīvāk, pats diktēt notiekošo ringā neprot, tas viņam vienkārši neizdodas. 11. raundā bija viens momentiņš, iešāva ar labo, bet pēc tam netrāpīja ar kreiso. Izdotos - doiču hačikam būtu pedāļi pa gaisu. Kopumā ļoti neinteresanta cīņa, bakstīšanās un bukņīšana pa pakausi.
11.novembris 2018, 07:05 | links
 
Tāda sajūta,ka Mairim ar tiem treneriem ir nevis regress, bet degress. Iet kliņčos, pretiniekam muguru grieš, čīkst par katru pakauša sitienu vai ko citu., besij tā pretinieka kakla laušana, rokas ķeršana. Atkārtojumu neskataties!

mjuniors, 11.novembris 2018, 06:05
nu ar perezu bij tieši tāda pati cīņa
11.novembris 2018, 06:06 | links
 
Tāda sajūta,ka Mairim ar tiem treneriem ir nevis regress, bet degress. Iet kliņčos, pretiniekam muguru grieš, čīkst par katru pakauša sitienu vai ko citu., besij tā pretinieka kakla laušana, rokas ķeršana. Atkārtojumu neskataties!
11.novembris 2018, 06:05 | links
 
Būtu labāk gulēt gājis... Turklāt tās tukšās tribīnes radīja reāli depresīvu noskaņu...
11.novembris 2018, 06:01 | links
 
Man vairs nepatīk Maira cīņas, jābeidz karjera.
11.novembris 2018, 05:57 | links
 
PHe,pēc devītā raunda tāda sajūta, ka Mairis ir pārtrenējies un neko nerāda. Agrākās cīņas bija daudz skatāmākas.
11.novembris 2018, 05:46 | links
 
GO GO :), latviešu fani ir visur! pēc otra raunda Mairis izskatās izsalcis..
11.novembris 2018, 05:16 | links
 
bļin es ar,bet mērķis ir....

cojs, 11.novembris 2018, 01:58

Tu jau kā Usiks aizdziedājies par mērķi! :D
11.novembris 2018, 02:01 | links
 
uldens2 [22m]: trijos vlasovs pret glovacki,piecos briedisBļin, tik ilgi! Tik daudz es neizdzeršu...:)

raihs, 11.novembris 2018, 01:37

bļin es ar,bet mērķis ir....
11.novembris 2018, 01:58 | links
 
uldens2 [11.11.18]: trijos vlasovs pret glovacki,piecos briedis
Bļin, tik ilgi! Tik daudz es neizdzeršu...:)
11.novembris 2018, 01:37 | links
 
trijos vlasovs pret glovacki,piecos briedis
11.novembris 2018, 01:35 | links
 
Kā man patīk šis sports! Mērkaķis guļ!
11.novembris 2018, 01:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager