Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Janka, skaties boec.tv vai kādu citu no krievu cīņu kanāliem, nebūs nekas jāpiķo. Krieveļi pasaulei spļauj virsū, visas pēdējās Brieža cīņas krievu netā esmu baudījis bez kapeikas. Man gan pašam viasat rādīs no 6 rītā (stundu vēlāk, bet to var pieciest), pēc tam uzreiz Usika - Belju atkārtojums. Nebūs pa nakti pie komja jādirn, tikai no rīta nevarēs slēgt to iekšā (lai rezultātu pirms skatīšanās neuzzinātu).
10.novembris 2018, 15:36 | links
 
P. S. Man pašreiz ir lattelekom virszemes tv, pie šiem variantu nav...
10.novembris 2018, 14:03 | links
 
mjuniors [10.11.18]: Es kaut ka vairs nepanesu to rusiku informaciju. Vienkarsi neciesu vinjus. Tupaka kaimina nevar but. Tapec izvelos vienkarsi nebarot savas smadzenes. Pienemu faktu, dzivo, bet neizmirsti kurs ir kurs.
Par citu tēmu- par tvplay premium. Šie piedāvā abonēt uz 48 stundām. Ok, tas der, bet kā lai esmu pārliecinats, ka man tas tvplay aizies?
10.novembris 2018, 14:02 | links
 
Es kaut ka vairs nepanesu to rusiku informaciju. Vienkarsi neciesu vinjus. Tupaka kaimina nevar but. Tapec izvelos vienkarsi nebarot savas smadzenes. Pienemu faktu, dzivo, bet neizmirsti kurs ir kurs.
10.novembris 2018, 13:58 | links
 
 
No jaunievēlētās saeimas brīnumus gaidot,visiem visi pirksti stīvi?
9.novembris 2018, 22:53 | links
 
Jā,raihujancis šitādu iespēju palaida garām,kamēr pa Čīlēm lašus trenkāja.Copmaņi jau nu būtu ar abām rokām balsi atdevuši,nevis tur par kādu mazpazīstamu Bordānu vai Gobzemu...Vien mandarīna atbalsts ko liecina,un ja vēl bratans pieslēgtos,tad jau nu vispār mandāts praktiski jau rokā...Ehhh,raihuci,raihuci..
9.novembris 2018, 00:55 | links
 
nu teicu tač, ka Zīli vajag no Eiropas izvilkt, da nē , nacionaļi sliktible, nu saņemiet kompromisu.
9.novembris 2018, 00:15 | links
 
Skaidrs, ka Bordaanam nebuus. Gan jau ka Pabriku arii izgaaziis..
Varbuut Raih tev tomeer vajadzeeja iet?!
8.novembris 2018, 23:36 | links
 
Skatīsimies, bet viegli nebūs, ja jau sākumā glumais Gobzems paspēja Pabrikam uzbrukt, kad vēl visiem jāmetas kopā.
8.novembris 2018, 21:59 | links
 
mjuniors [08.11.18]: Dodu 85%, ka nabaga Bordāns tika pamests zem tanka,un brigmaņveidīgie ielīdīs valdībā.Ceru,ka kļūdos,bet baigi ātri Raimis pieņēma lēmumu par Bordānu.

marcinsch, 8.novembris 2018, 18:19
Pēc pirmās dienas tā vien liekas ar, ka Bordānu vecie buki uzmetīs. :/
Nu no vecajiem jau ar valdību nesastādīt. Ja JKP un KPV tiešām turēsies kopā, kā šie sola, tad apiet viņus neizdosies
8.novembris 2018, 21:49 | links
 
BrunoL [08.11.18]: Tavi uzbraucieni nevietā.Visu uztver pārlieku slimīgi.Kur palikušas Tevis piesauktās bankas?Par Parex vēl tā,be ABLV?
Man vienkārši riebjas, ka cilvēki, mēģinot attaisnot savu nevīžību, meklē vainīgos bankās, valdībās, Eiropas savienībā, masonos, utt.
Nu pričom banka? Parasts naudas parskaitījuma pakalpojums, par ko jāsamaksā daži centi. Bet viens jau iztēlojas vadžus un vergu jūgu! Sviests!
8.novembris 2018, 21:47 | links
 
Dodu 85%, ka nabaga Bordāns tika pamests zem tanka,un brigmaņveidīgie ielīdīs valdībā.Ceru,ka kļūdos,bet baigi ātri Raimis pieņēma lēmumu par Bordānu.

marcinsch, 8.novembris 2018, 18:19

Pēc pirmās dienas tā vien liekas ar, ka Bordānu vecie buki uzmetīs. :/
8.novembris 2018, 21:40 | links
 
Tavi uzbraucieni nevietā.Visu uztver pārlieku slimīgi.Kur palikušas Tevis piesauktās bankas?Par Parex vēl tā,be ABLV?
8.novembris 2018, 21:37 | links
 
BrunoL [08.11.18]: Janka,kāds sakars kredītam?Banka par katru operāciju ietur komisiju,un nestāsti,ka iztiec bez bankas pakalpojumiem.
Nu tad nes maisā to naudu adresātam, ibio! Tas ir pakalpojums, kuru tu vari izmantot un vari arī neizmantot, un ja tu to izmanto, par to tiek prasīta adekvāta samaksa! Kas jūs vispār jau tintē esat sagājuši, vai?
8.novembris 2018, 21:29 | links
 
Janka,kāds sakars kredītam?Banka par katru operāciju ietur komisiju,un nestāsti,ka iztiec bez bankas pakalpojumiem.
8.novembris 2018, 21:25 | links
 
redz ka spiež, zeltraci. Visi nevar mozmbikā makšķerēt.
8.novembris 2018, 21:24 | links
 
jeeska [08.11.18]: kāda starpība 100 vai 700 :-). Visu laiku esam Vikingu jūgā un pelnam viņiem....SEB, Swed, Nordea, DNBNord, Norvika...
Kas nu par muļķībām? Tevi spiež kāds bankās piķi turēt? Kredītus ņemt? Nepatīk vikingi, liec mūsu baltijās, parexos, ablv u.c. mazgātuvēs... Nevajag gvelzt muļķības un izdomāt vainīgos savā nabadzībā...
8.novembris 2018, 21:22 | links
 
kāda starpība 100 vai 700 :-). Visu laiku esam Vikingu jūgā un pelnam viņiem....SEB, Swed, Nordea, DNBNord, Norvika...
8.novembris 2018, 21:17 | links
 
Bralitis [08.11.18]: Ko ,ko ,bet upmalas piekakāt nkad nevienam neesu ļāvis.Ir gadījies bez maz vai naidniekos kļūt,kad esu licis nomestu beņčiku pacelt..Par tām zivīm es saku tā,-šamie mūs ar banku procentiem moka,tad nu mēs vismaz uz zivīm atspēlēties dabonam...
Nu bet koņču pirkšaa ir katra paša ziņā...)

Tonis, 8.novembris 2018, 18:00

Vajag tieši pretēji - visu piemēslot . Vajag svensoniem atriebties par 700 gadu jūgu ...
Vai tik nebija vien kādi 100...
8.novembris 2018, 21:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager