Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ko ,ko ,bet upmalas piekakāt nkad nevienam neesu ļāvis.Ir gadījies bez maz vai naidniekos kļūt,kad esu licis nomestu beņčiku pacelt..Par tām zivīm es saku tā,-šamie mūs ar banku procentiem moka,tad nu mēs vismaz uz zivīm atspēlēties dabonam...
Nu bet koņču pirkšaa ir katra paša ziņā...)

Tonis, 8.novembris 2018, 18:00


Vajag tieši pretēji - visu piemēslot . Vajag svensoniem atriebties par 700 gadu jūgu ...
8.novembris 2018, 20:59 | links
 
Un ko Smiltēns ar savu vaidēšanu visos mēdijos grib sasniegt.Lai kādu iežēlinātu,un piesviež kādu puslīdz siltu vietiņu?Starp premjera kandidātiem likās visjēdzigākais,bet tagad pinšķ kā skuķis,ka nav ticis pie šprices.Man būtu kauns sevi šitā blamēt pa visu pasauli.
Dodu 85%, ka nabaga Bordāns tika pamests zem tanka,un brigmaņveidīgie ielīdīs valdībā.Ceru,ka kļūdos,bet baigi ātri Raimis pieņēma lēmumu par Bordānu.
8.novembris 2018, 18:19 | links
 
Anton,aizved Plēsīgo,lai padzen džiņdžu un patirgo vietējiem! Lietas ies kā smērētas!Varēsit ne vienam vien exduputātam stipendiju nodrošināt un atriebt par visiem bijušajiem,esošajiem un nākotnes pāridarījumiem!
8.novembris 2018, 18:19 | links
 
Ko ,ko ,bet upmalas piekakāt nkad nevienam neesu ļāvis.Ir gadījies bez maz vai naidniekos kļūt,kad esu licis nomestu beņčiku pacelt..Par tām zivīm es saku tā,-šamie mūs ar banku procentiem moka,tad nu mēs vismaz uz zivīm atspēlēties dabonam...
Nu bet koņču pirkšaa ir katra paša ziņā...)
8.novembris 2018, 18:00 | links
 
Un vēl ,Skutān,par to morāli daudz nekreņķējies,šamie arī mūsbāliņu brīvības cīnītājus pēc kara krieviem izdeva,tā kā neviens nav balts un pūkains..

Tonis, 8.novembris 2018, 15:55


Tu piedāvā SWE zivis izķert, upmalas piekakāt un končas tur nepirkt, tipa, lai zin! :)
8.novembris 2018, 17:22 | links
 
Un vēl ,Skutān,par to morāli daudz nekreņķējies,šamie arī mūsbāliņu brīvības cīnītājus pēc kara krieviem izdeva,tā kā neviens nav balts un pūkains..
8.novembris 2018, 15:55 | links
 
Nu pag, jādzīvo tak ir, sīči jābaro... Padomā pats, ko nozīmē darbu zaudēt. Diez kas nav... Nekāda rezerves varianta silta vietiņa ar nav sarūpēta...
8.novembris 2018, 15:46 | links
 
Ko tur mānīt to zivtiņu,kur tās vienkātši nav.Ir jau kaut kas,bet...Vienīgi vēl jūras tuvums glābj...
Skutān,nav ko ilgi tur kasīties,redzu ka puika esi labs,tā kā -welkom uz swe!
Mani jau nav grūti sameklēt..)
8.novembris 2018, 15:44 | links
 
Vairāk tiek likts uz to kā cilvēks tērē, un kur iegulda naudu.
Kāpēc politika jāpārvērš par tik lielu hobiju, ka pēdējie mājas iekrājumi jāiztērē? Tas ir laikam tā pat kā tiem ar spēļu automātiem, kad cer uz lielo vinnestu.
Ja kāds (jebkurš) mēģina ienākt politikā tikai tāpēc ka cer uz lielo "kāpostu", tad tas toč nebūs tas kas veiks kādus uzlabojumus.
8.novembris 2018, 15:36 | links
 
Nebija jau tas LRA tas sliktākais variants. Ja zzs uzpirktie statistikas kantori nebūtu viņus nometuši līdz atkritēju līmenim(attiecīgi viņus neaicināja uz debatēm), stabili būtu tikuši iekšā
8.novembris 2018, 13:30 | links
 
Hei, te vienam naudas trūkums

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/263007-smiltens-esot-tuksa-un-nezina-ka-vairs-uztures-gimeni/

Varbūt saziedojam pa centam, lai maizi var nopirkt :DDD
8.novembris 2018, 13:08 | links
 
Tāpēc jau laužos gadiem..., mana morāle šajos braucienos diez ko iespētu..., 1:6, bet tā tas ir un tā tas notiek, vairums ausekļu izbraucienos uz SWE...Bēdīgi ,bet fakts.

skutans, 8.novembris 2018, 10:23


Galvenais jau ar kādu motivāciju brauc :) personīgi neredzu neko sliktu, ja atved kādu aukstumkasti ar savvaļā augušu zivtiņu, kuru pēc tam pamazām ģimene noēd. Mūsu kompānijā katrs dara kā vēlas, kas ķer un tīra, kas ķer un laiž vaļā... kas nemaz no mājiņas nenāk laukā ;)
8.novembris 2018, 11:03 | links
 
Mandarīn ,un kā tu domā?
Loģiski ka bezmaksas ceļojumā uz lv...

Tonis, 8.novembris 2018, 09:11

Draugi ,paziņas ir iecienījuši tos pavasara SWE braucienus, slaktiņš un gaļas cehs nedēļas garumā, nu jau vairs licenzes nepērk....Mani ar jau tikpat kā ievilkuši..., vienīgi tas alkohola daudzums mazina ceha jaudu, katru gadu aicina, tik nezinu vai to gribu redzēt... Neesmu ne reizi bijis, bet laikam jau vienreiz "tas" ir jāredz...

skutans, 8.novembris 2018, 09:38

Nahren ? Un ku ta paliek baudijums no lv noķertas ziftiņas ?Kur baudijums par - atlaid mammu ? Savadaka copes stila baudišanas ? Un lv dabasskatiem ? " gaļu " var ari bode nopirkt , un nav jaņemas ar ķidašanu !
;)

plesigais, 8.novembris 2018, 09:45

Man drusku cita atieksme, patīk noķert ,izmānīt to zivīti ar kādu funktieri, saprasšanu, domu gājienu... ,krietni pieticīgākās LV ūdenstilpnēs, ja tas izdodas, ar to ir pietiekami.

skutans, 8.novembris 2018, 09:56labāk nebrauc,sevi tik sabojāsi:DDD

uldens2, 8.novembris 2018, 10:02


Tāpēc jau laužos gadiem..., mana morāle šajos braucienos diez ko iespētu..., 1:6, bet tā tas ir un tā tas notiek, vairums ausekļu izbraucienos uz SWE...Bēdīgi ,bet fakts.
8.novembris 2018, 10:23 | links
 
Nu pareizs domu gajiens ! ;)
Briva daba augušai - citi niķi un stiķi ! Plus tur kur cope MAKŠĶERNIEKS brakiem naf ko darit !
8.novembris 2018, 10:07 | links
 
Mandarīn ,un kā tu domā?
Loģiski ka bezmaksas ceļojumā uz lv...

Tonis, 8.novembris 2018, 09:11

Draugi ,paziņas ir iecienījuši tos pavasara SWE braucienus, slaktiņš un gaļas cehs nedēļas garumā, nu jau vairs licenzes nepērk....Mani ar jau tikpat kā ievilkuši..., vienīgi tas alkohola daudzums mazina ceha jaudu, katru gadu aicina, tik nezinu vai to gribu redzēt... Neesmu ne reizi bijis, bet laikam jau vienreiz "tas" ir jāredz...

skutans, 8.novembris 2018, 09:38

Nahren ? Un ku ta paliek baudijums no lv noķertas ziftiņas ?Kur baudijums par - atlaid mammu ? Savadaka copes stila baudišanas ? Un lv dabasskatiem ? " gaļu " var ari bode nopirkt , un nav jaņemas ar ķidašanu !
;)

plesigais, 8.novembris 2018, 09:45

Man drusku cita atieksme, patīk noķert ,izmānīt to zivīti ar kādu funktieri, saprasšanu, domu gājienu... ,krietni pieticīgākās LV ūdenstilpnēs, ja tas izdodas, ar to ir pietiekami.

skutans, 8.novembris 2018, 09:56
labāk nebrauc,sevi tik sabojāsi:DDD
8.novembris 2018, 10:02 | links
 
Mandarīn ,un kā tu domā?
Loģiski ka bezmaksas ceļojumā uz lv...

Tonis, 8.novembris 2018, 09:11

Draugi ,paziņas ir iecienījuši tos pavasara SWE braucienus, slaktiņš un gaļas cehs nedēļas garumā, nu jau vairs licenzes nepērk....Mani ar jau tikpat kā ievilkuši..., vienīgi tas alkohola daudzums mazina ceha jaudu, katru gadu aicina, tik nezinu vai to gribu redzēt... Neesmu ne reizi bijis, bet laikam jau vienreiz "tas" ir jāredz...

skutans, 8.novembris 2018, 09:38

Nahren ? Un ku ta paliek baudijums no lv noķertas ziftiņas ?Kur baudijums par - atlaid mammu ? Savadaka copes stila baudišanas ? Un lv dabasskatiem ? " gaļu " var ari bode nopirkt , un nav jaņemas ar ķidašanu !
;)

plesigais, 8.novembris 2018, 09:45


Man drusku cita atieksme, patīk noķert ,izmānīt to zivīti ar kādu funktieri, saprasšanu, domu gājienu... ,krietni pieticīgākās LV ūdenstilpnēs, ja tas izdodas, ar to ir pietiekami.
8.novembris 2018, 09:56 | links
 
Mandarīn ,un kā tu domā?
Loģiski ka bezmaksas ceļojumā uz lv...

Tonis, 8.novembris 2018, 09:11

Draugi ,paziņas ir iecienījuši tos pavasara SWE braucienus, slaktiņš un gaļas cehs nedēļas garumā, nu jau vairs licenzes nepērk....Mani ar jau tikpat kā ievilkuši..., vienīgi tas alkohola daudzums mazina ceha jaudu, katru gadu aicina, tik nezinu vai to gribu redzēt... Neesmu ne reizi bijis, bet laikam jau vienreiz "tas" ir jāredz...

skutans, 8.novembris 2018, 09:38


Nahren ? Un ku ta paliek baudijums no lv noķertas ziftiņas ?Kur baudijums par - atlaid mammu ? Savadaka copes stila baudišanas ? Un lv dabasskatiem ? " gaļu " var ari bode nopirkt , un nav jaņemas ar ķidašanu !
;)
8.novembris 2018, 09:45 | links
 
Tonis [08.11.18]: Mandarīn ,un kā tu domā?
Loģiski ka bezmaksas ceļojumā uz lv...
Bet, redz, samu papi devās atpakaļ pie mamītēm dziedādami, jo Ebro tos slaktē tikai rumāņu migranti un vietējie džauriņi
8.novembris 2018, 09:42 | links
 
Mandarīn ,un kā tu domā?
Loģiski ka bezmaksas ceļojumā uz lv...

Tonis, 8.novembris 2018, 09:11


Draugi ,paziņas ir iecienījuši tos pavasara SWE braucienus, slaktiņš un gaļas cehs nedēļas garumā, nu jau vairs licenzes nepērk....Mani ar jau tikpat kā ievilkuši..., vienīgi tas alkohola daudzums mazina ceha jaudu, katru gadu aicina, tik nezinu vai to gribu redzēt... Neesmu ne reizi bijis, bet laikam jau vienreiz "tas" ir jāredz...
8.novembris 2018, 09:38 | links
 
Un boksa cienītāji sestdienas vakaru rezervējiet, jo notiks divas cīņas: Usiks- Belju ap 21.00 un nakti 03.00 Mairis-Mikaeljans.

mjuniors, 8.novembris 2018, 01:13

trešā cīņa kas jaskatās Vlasovs pret Glovacki
8.novembris 2018, 09:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager