Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
plesigais [07.11.18]: Tonis [8:43]: Mandarīn,kādreiz jau rakstīju,nu bet atgādināšu.Mana bērnība pagāja tur kur tagadiņ Tallink prāmji gozējas...
Taj laikos es kā puišelis katru otro dienu no Vecrīgas uz turieni copēt aizdiedzu.Copes rīki nu nekādi,-bambusa kātiņš

Apelsin , smejies vai raudi bet 7 novembri limenis Venta tads ka karstakajos vasaras menešos !
Tadu figņu nesmu savos 50 ar astiti piedzivojis ! Udens tirs un dzidrs , ar polaroidenem vizuli var ieraudzit jau metrs piecus no krasta !
Daba ir sajata , pateicoties alkatigai politikai , mežu izstradej , un valsts nespejai atbalstit , evro meroga , LV zemniekus !
Tas saucās DA veeesh. OIK un valdība tur njipričom
7.novembris 2018, 17:19 | links
 
plēsonim sen zins fakts- opjatj zima smenilo ljeto, spasibo partiji za eto.
7.novembris 2018, 17:04 | links
 
Plēšīgais, kopš kura laika valdība atbild par nokrišņu daudzumu?
7.novembris 2018, 16:57 | links
 
Tonis [8:43]: Mandarīn,kādreiz jau rakstīju,nu bet atgādināšu.Mana bērnība pagāja tur kur tagadiņ Tallink prāmji gozējas...
Taj laikos es kā puišelis katru otro dienu no Vecrīgas uz turieni copēt aizdiedzu.Copes rīki nu nekādi,-bambusa kātiņš pa 1,6 rbļ,sākumā pat spolītes nebij,un 0,2mm ''kļinskaja''aukliņa ar spalvu pludiņu.Cope notika turpat no margām pie paša krasta apmēram 3m dziļumā.Mēra asari,raudas un breksēni daudz bija,baidos pat iedomāties kas būtu ,ja toreiz tie smalkie štrumi būtu kas tagadiņ.Pilsētas robežās no laivām vispār neviens Daugavā nemakšķerēja.
Biku gan tā zivtiņa smirdēja pēc mazuta,tas gan tiesa...:)
Bet ko nu tur daudz,gan jau ar laiku būsim paēduši un arī tas azarts mazināsies...
Labi ka Zviedrijā tā zivtiņa vēl turās....:)Toni, saliidzinaaju ar jestrajiem 90 tajiem.
Ja paskataas laikos peec ledus laikmeta zivju noteikti bija veel vairaak kaa tavaa beerniibaa, buutu tik bambusa makskeres mezonjiem

apelsins, 7.novembris 2018, 10:53


Apelsin , smejies vai raudi bet 7 novembri limenis Venta tads ka karstakajos vasaras menešos !
Tadu figņu nesmu savos 50 ar astiti piedzivojis ! Udens tirs un dzidrs , ar polaroidenem vizuli var ieraudzit jau metrs piecus no krasta !
Daba ir sajata , pateicoties alkatigai politikai , mežu izstradej , un valsts nespejai atbalstit , evro meroga , LV zemniekus !
7.novembris 2018, 14:44 | links
 
Vējonis pameta Lembi zem riteņiem :D
7.novembris 2018, 14:25 | links
 
Nu re, beidzot vājonis ko sakarīgu izdarījis. Bordāns. Lai nu izodas.

raihs, 7.novembris 2018, 13:23


Bordāns no tiem 3 visšvakākais izskatījās, tāpēc viņu pirmo pameta saplosīšanai... :)

Bet nu visas kārtis viņam tagad rokās, lai rāda ko spēj! Lai viņam veicās!
7.novembris 2018, 13:38 | links
 
Nu re, beidzot vājonis ko sakarīgu izdarījis. Bordāns. Lai nu izodas.
7.novembris 2018, 13:23 | links
 
Pareizāk sakot,savādāk jau ir,bet liela teikšana tajos procesos laikam jau nav...
7.novembris 2018, 12:12 | links
 
https://youtu.be/0KvBJajVRHo?t=11
7.novembris 2018, 12:08 | links
 
Pārdomām,banku lietiņas...
Tas gan it kā Krievijā,bet domāju ,ka pie mumsīm nav daudz savādāk...
7.novembris 2018, 12:06 | links
 
Ir jau tāda likumsakarība,ka savus nodomus un plānus labāk neizpaust,savadāk var noskaust un nepiepildīties...
Tāpēc es arī vairs īpaši neizpaužu, kad un kur pēc tām LIELAJĀM pāļijām braukšu...:)
7.novembris 2018, 11:47 | links
 
Tas korumpētais pimis izskatās apmēram šādi:

Ko jūs pēc sejas varat pateikt?
7.novembris 2018, 11:41 | links
 
Bērnībā bija tāda Ulda Ģērmaņa grāmata "Latviešu tautas piedzīvojumi". Sūds par saturu, man patika nosaukums.

Šodien avīzē lasu Valsts Ieņēmumu Dienesta vadības ziņojumu par dažādu ļaundaru sodīšanu, kur tekstā ļaundari būtībā jau ir ielikti cietumā, tikai ar dažām piebildēm:

1) Ļaundari cietumā tomēr nav ielikti.
2) Krimināllietas pret ļaundariem vēl nav pat ierosinātas.
3) Ir CERĪBA, ka ja viss noies labi, tad tās krimināllietas uz ziemassvētkiem vai nākošajām lieldienām varēs ierosināt.

Ļaundaru galvenais ķērājs esot direktors Kaspars Podiņš. Un tagad pasakiet man - tieši cik tukšam paurim, šķidram vēderam, korumpētam pimpim ir jābūt, lai pirms aizturēšanas izkladzinātu pa visu rajonu, ka nu tik būs?

Citāts no podiņa: "...ja viss būs veiksmīgi, tad šos kriminālprocesus virzīsim kriminālvajāšanas uzsākšanai - daļu jau šogad, un daļu plānojam nākamā gada pirmajā ceturksnī."
7.novembris 2018, 11:24 | links
 
Tonis [07.11.18]: Mandarīn,kādreiz jau rakstīju,nu bet atgādināšu.Mana bērnība pagāja tur kur tagadiņ Tallink prāmji gozējas...
Taj laikos es kā puišelis katru otro dienu no Vecrīgas uz turieni copēt aizdiedzu.Copes rīki nu nekādi,-bambusa kātiņš pa 1,6 rbļ,sākumā pat spolītes nebij,un 0,2mm ''kļinskaja''aukliņa ar spalvu pludiņu.Cope notika turpat no margām pie paša krasta apmēram 3m dziļumā.Mēra asari,raudas un breksēni daudz bija,baidos pat iedomāties kas būtu ,ja toreiz tie smalkie štrumi būtu kas tagadiņ.Pilsētas robežās no laivām vispār neviens Daugavā nemakšķerēja.
Biku gan tā zivtiņa smirdēja pēc mazuta,tas gan tiesa...:)
Bet ko nu tur daudz,gan jau ar laiku būsim paēduši un arī tas azarts mazināsies...
Labi ka Zviedrijā tā zivtiņa vēl turās....:)
Toni, saliidzinaaju ar jestrajiem 90 tajiem.
Ja paskataas laikos peec ledus laikmeta zivju noteikti bija veel vairaak kaa tavaa beerniibaa, buutu tik bambusa makskeres mezonjiem
7.novembris 2018, 10:53 | links
 
Negribi ,nemejies.
Vari paraudāt...
7.novembris 2018, 10:09 | links
 
Un vispār,-
С празднечком, товарищи!...:)

Tonis, 7.novembris 2018, 10:00

Dikti smieklīgi un patriotiski.
7.novembris 2018, 10:04 | links
 
Un vispār,-
С празднечком, товарищи!...:)
7.novembris 2018, 10:00 | links
 
Mandarīn,kādreiz jau rakstīju,nu bet atgādināšu.Mana bērnība pagāja tur kur tagadiņ Tallink prāmji gozējas...
Taj laikos es kā puišelis katru otro dienu no Vecrīgas uz turieni copēt aizdiedzu.Copes rīki nu nekādi,-bambusa kātiņš pa 1,6 rbļ,sākumā pat spolītes nebij,un 0,2mm ''kļinskaja''aukliņa ar spalvu pludiņu.Cope notika turpat no margām pie paša krasta apmēram 3m dziļumā.Mēra asari,raudas un breksēni daudz bija,baidos pat iedomāties kas būtu ,ja toreiz tie smalkie štrumi būtu kas tagadiņ.Pilsētas robežās no laivām vispār neviens Daugavā nemakšķerēja.
Biku gan tā zivtiņa smirdēja pēc mazuta,tas gan tiesa...:)
Bet ko nu tur daudz,gan jau ar laiku būsim paēduši un arī tas azarts mazināsies...
Labi ka Zviedrijā tā zivtiņa vēl turās....:)
7.novembris 2018, 08:43 | links
 
Mandarīn,no tava redzes punkta varbūt ka kaut kas ir mainījies,es gan šaubos vai uz pozitīvo pusi...
Vienkārši tu ,draudziņ, nevari apjēgt un salīdzināt to kas bija gadus 25-30 atpakaļ,ar to kas patreiz ir...
Tev tas nav lemts.Nu bet cerēsim ka būs labāk...
7.novembris 2018, 00:15 | links
 
Tonis [06.11.18]: Mandarīn,lai nu kā tā kultūra arī nepalielinātos,diemžēl tie resursi nepieaugs proporcionāli.Pārāk azartiski jau nu esam...
Izbeidz taksh, zivis papilnam. Visur mammiites var dabuut regulaari Babiite, Lielupe, Venta. Tīklu nav, copmanju saliidzinoshi maz.
Jeb akal njaunjaunjau viss suudiigi zivju nav pidaari tiiklinieki utt
7.novembris 2018, 00:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager