Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldens2 [04.11.18]: Kā nav bijis referendums? Sasteigts,bet bija.Cits jautājums, vai tas atbilda visām normām,bet bija.
Kā jau agrāk minēju,lai nebūtu spekulāciju,vajadzētu tagad uztaisīt atkārtotu krimas referendumu...

Tonis, 4.novembris 2018, 22:49nu bez stobra pie deniņiem diez vai kāds balsotu par pievienošanos vateņiem
Uldēn, Krima pilna ar vatēm, domājams, arī pēc visām normām un likumiem organizētā referendumā, protams ar daudz mazāku procentu, bet vates sabalsotu par paRašku. Bet stāsts ir par pavisam citu...
4.novembris 2018, 23:02 | links
 
Uldiņ,kurzemes hercogistei kādreiz arī daudz kas piederēja...

Tonis, 4.novembris 2018, 22:55

tapēc ir starptaustiskās normas lai būtu atskaites punkts kas kam pieder,tajos laikos nebij nekā tāda,atbrauca iesprauda karogu un pateica tagad tas ir mans
4.novembris 2018, 22:59 | links
 
Kā nav bijis referendums? Sasteigts,bet bija.Cits jautājums, vai tas atbilda visām normām,bet bija.
Kā jau agrāk minēju,lai nebūtu spekulāciju,vajadzētu tagad uztaisīt atkārtotu krimas referendumu...

Tonis, 4.novembris 2018, 22:49
nu bez stobra pie deniņiem diez vai kāds balsotu par pievienošanos vateņiem
4.novembris 2018, 22:57 | links
 
Uldiņ,kurzemes hercogistei kādreiz arī daudz kas piederēja...
4.novembris 2018, 22:55 | links
 
Kā nav bijis referendums? Sasteigts,bet bija.Cits jautājums, vai tas atbilda visām normām,bet bija.
Kā jau agrāk minēju,lai nebūtu spekulāciju,vajadzētu tagad uztaisīt atkārtotu krimas referendumu...
4.novembris 2018, 22:49 | links
 
kā var nobalsot ja referendums nav bijis,un gruzijā tak ar okupēja daļu teritorijas.
ķina paņem to kas ir bijis viņas un ko krievi savā laikā okupēja,paskaties tur daudzu veco ciemu nosaukumi nemaz nav krieviski
4.novembris 2018, 22:39 | links
 
Ko tad tas kremlis beidzamajā laikā ir okupējis? Krimu ? Kas tā par okupāciju ,ja 90% iedzīvotāju par to nobalsoja.Nejauksim ar 1941 gadu..
Patreiz ķīna pamazām legāli okupē tālos austrumus,nu un?Viss tak iet uz globalizāciju un vienoto pasaules pārvaldi...Tev tak tas patīk...
4.novembris 2018, 22:28 | links
 
nezināju ka hitlers ir bijis dakteris:DDD
No vācijas šodien nav jābaidās.
Hitlera ideoloģiju pārņēmis ir kremlis,ik pa brīdim uzrīkojot karu kaut kur un okupējot citu valstu teritoriju,tas ir patiesais agresors uz šodienu.
4.novembris 2018, 22:08 | links
 
Paskaties tikai! Cik intelektuāli ļoti ir izauguši čatotāji.
Neierasti un brīnums, pat neapsaukājas un nezākājas vairs.
Re, ka var tomēr diezgan ātri pāraugt.

Kremlis beidzies - ielikšu kaut ko no vāciešiem:
Ādolfs Hitlers patiešām gribēja saviem tautiešiem labu darīt. Viņš bija gudrs un saprata, ka, ja viņš saviem tautiešiem teiks patiesību, darīs labu, tautieši viņu padzīs un viņā neieklausīsies.
Kā kārtīgs dakteris viņš zināja, ka pacients ir jāpiekrāpj, lai varētu viņu ārstēt. Un to viņš arī darīja.
Pacients, sajutis, ka viņam kļūst labāk, ka kļūst veselāks – bezdarba nav, nabadzības nav, sāka dievināt dakteri, sāka pārvērtēt viņa spējas, prasmes utt. Tas noveda pie drausmīgas nelaimes, un ne tikai vāciešiem. Un tagad, atbalstot migrāciju, atkal sākas viss no gala. Varbūt, lietderīgāk ir par šo padomāt, nekā par Krieviju?
4.novembris 2018, 21:58 | links
 
Plēsoņa,tu acīmredzami audz...D
4.novembris 2018, 21:11 | links
 
Tonis [16m]: Visvieglāk apsaukt kādu par šarlatānu vai vēl kā.tikai tāpēc ka kādam ir cits redzējums.Glupi..."Cits redzējums" ,tas ir tāpat kā kremļa propagandoni atklātus melus sauc par alternatīvo patiesību :);):)

shmidzis, 4.novembris 2018, 20:33un tā alternatīvā patiesība ir ka visur viņi nes laimi un mieru,patiesībā degradaciju un nāvi tik krievi var dot pasaulei

uldens2, 4.novembris 2018, 20:35


+++++++++

Labs čatiņš...

Plēsīgais, ne tikai sēnes, bet arī zives pašlaik labi ķerās, lūko vien pēc pīckas rītu, ko nu to poļitiku...
4.novembris 2018, 21:10 | links
 
Reāla infa?????
Nu jā......... .
Kaut kā atsita vēlmi oponēt.

marcinsch, 4.novembris 2018, 20:44


Nu gudram zolim pat pretinieka klucis ,meža zem kruma , var daudz ko pastastit !
Muļķa zolim pat pretinieka ierakumu karte un apzimejumi , bus tikai tualetes papira vērtība !
;) !
4.novembris 2018, 20:59 | links
 
plesigais [32m]: Smidzi ;) !
Tad kad viens otrs te reklameja putina ģimi , vai kope krievu miskastes meslus Tu nemaz nebļauj ! Bet kad es ieposteju realu info , KĀ tas notiek un ļauju cilvekiem padomat KĀPĒC tā notiek , tu sac lamāties ?
Iznak ka Tu gribi lai letiņi neko nezin par TUR notiekošo , jeb sava veida pat aizstavi krievus ? ? ?
;) !Tapēc ka Uldēna motīvi man ir saprotami, bet šajā gadījumā es nesapratu, vai tu tam tici un tapēc ieliki, vai tu tam netici un ieliki tos video, lai parādītu, kā kremļa propagandoni melo...

shmidzis, 4.novembris 2018, 20:36


Nu tā ! Tad jautašu vienkaršak !
Kur un kad Tu esi lasijis ka es reali atbalstu krievu politiku !
Vai , reali noliedzu ? ( vienkarša tauta neskaitas ) !
4.novembris 2018, 20:57 | links
 
Reāla infa?????
Nu jā......... .
Kaut kā atsita vēlmi oponēt.
4.novembris 2018, 20:44 | links
 
Es nekad kievu politiku neesu atbalstījis.Bet pielīdzināt visus zem viena ,arī muļķīgi.Tieši etniskie krievi vismazāk to pelnījuši.Ar viņu ptātiem un zem viņu birkas citi darbojas...
4.novembris 2018, 20:42 | links
 
plesigais [04.11.18]: Smidzi ;) !
Tad kad viens otrs te reklameja putina ģimi , vai kope krievu miskastes meslus Tu nemaz nebļauj ! Bet kad es ieposteju realu info , KĀ tas notiek un ļauju cilvekiem padomat KĀPĒC tā notiek , tu sac lamāties ?
Iznak ka Tu gribi lai letiņi neko nezin par TUR notiekošo , jeb sava veida pat aizstavi krievus ? ? ?
;) !
Tapēc ka Uldēna motīvi man ir saprotami, bet šajā gadījumā es nesapratu, vai tu tam tici un tapēc ieliki, vai tu tam netici un ieliki tos video, lai parādītu, kā kremļa propagandoni melo...
4.novembris 2018, 20:36 | links
 
plesigais [04.11.18]: Smidzi ;) !
Tad kad viens otrs te reklameja putina ģimi , vai kope krievu miskastes meslus Tu nemaz nebļauj ! Bet kad es ieposteju realu info , KĀ tas notiek un ļauju cilvekiem padomat KĀPĒC tā notiek , tu sac lamāties ?
Iznak ka Tu gribi lai letiņi neko nezin par TUR notiekošo , jeb sava veida pat aizstavi krievus ? ? ?
;) !
Tapēc ka Uldēna motīvi man ir saprotami, bet šajā gadījumā es nesapratu, vai tu tam tici un tapēc ieliki, vai tu tam netici un ieliki tos video, lai parādītu, kā kremļa propagandoni melo...
4.novembris 2018, 20:36 | links
 
Tonis [16m]: Visvieglāk apsaukt kādu par šarlatānu vai vēl kā.tikai tāpēc ka kādam ir cits redzējums.Glupi..."Cits redzējums" ,tas ir tāpat kā kremļa propagandoni atklātus melus sauc par alternatīvo patiesību :);):)

shmidzis, 4.novembris 2018, 20:33
un tā alternatīvā patiesība ir ka visur viņi nes laimi un mieru,patiesībā degradaciju un nāvi tik krievi var dot pasaulei
4.novembris 2018, 20:35 | links
 
Tonis [04.11.18]: Visvieglāk apsaukt kādu par šarlatānu vai vēl kā.tikai tāpēc ka kādam ir cits redzējums.Glupi...
"Cits redzējums" ,tas ir tāpat kā kremļa propagandoni atklātus melus sauc par alternatīvo patiesību :);):)
4.novembris 2018, 20:33 | links
 
Raihs,tas tev bija kompliments,tik mepaliec iedomīgs...D
4.novembris 2018, 20:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager