Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un pats jautrākais ir tas,ka to dara anonīmi vāvuļnieki kas pat savu ģīmi baidās atrādīt..Izņemot raihujanci..D
4.novembris 2018, 20:22 | links
 
Smidzi ;) !
Tad kad viens otrs te reklameja putina ģimi , vai kope krievu miskastes meslus Tu nemaz nebļauj ! Bet kad es ieposteju realu info , KĀ tas notiek un ļauju cilvekiem padomat KĀPĒC tā notiek , tu sac lamāties ?
Iznak ka Tu gribi lai letiņi neko nezin par TUR notiekošo , jeb sava veida pat aizstavi krievus ? ? ?
;) !
4.novembris 2018, 20:20 | links
 
Visvieglāk apsaukt kādu par šarlatānu vai vēl kā.tikai tāpēc ka kādam ir cits redzējums.Glupi...
4.novembris 2018, 20:18 | links
 
krumujancis [23m]: Skaidrs, šodien jancis būs dzejnieks...

raihs, 4.novembris 2018, 18:55

Pasakās stāsta, ka cilājot smagumus pauti briest! Spēks taču ir olās! Tā ka briedini vien savu olu spēku - lai ko vari, un kaut kam deri!
Citādi viss aiziet pa tukšo - nožēlojami svepstot netā... spēka ta naf...Jauna joma: krumjancis - viedais padomdevējs :):):)

shmidzis, 4.novembris 2018, 20:03


Bet tu, bišu kaitēkli, iepūt man, tur, kur skan!
Bet tev neskan tā - kā man.
Pasapņo vien par to vati, tas tev piestāv!
4.novembris 2018, 20:16 | links
 
Daudzreiz esmu teicis,tās lietiņas jāapskata no visām pusēm,un tad jāvērtē
..
4.novembris 2018, 20:12 | links
 
plesigais [6m]: Tonis [46m]: Pastāv tas ,kas mainās...Nu tā Toni, man tev liela pretenzija, par ko tu esi Plēsīgo pataisījis, uzsēdinot viņu uz saviem youtube šarlatāniem??? :):):) Viņš taču ir kļuvis par reālu vati!!!

shmidzis, 4.novembris 2018, 19:33

Pagaidi ;) !
Tad iznak ka kadreiz Tu mani uzskatiji par nevati ?
Un pričom tut Tonis ?Vispār jā, nonācu pie domas, ka lauku opim patīk iekampt savu džindžu un vienkărši paļerkstēt netā, bet tad Tonis săka postot savus šarlatānus, tu arī aktīvi sāki to darīt, bet vairs jau ne šarlatānus, bet reālus kremļa propagandonus...

shmidzis, 4.novembris 2018, 20:07


Nu un kas Tev preti ja es zinu KAS TUR NOTIEK un padalos ar info ?
4.novembris 2018, 20:10 | links
 
Plēsoņa,turies...D
4.novembris 2018, 20:07 | links
 
plesigais [3m]: Mani uzjautrina tas, kā pie soloveja salasās 10 'deguni' un risina nacionālos jautājumus....D

Tonis, 4.novembris 2018, 19:54

Bet ir kas nem to visu pa pilno - paskaties ka ardas ;) !
Nu ne jau klipiņa , tepat CL !
;) !Plēsīgais, tad tā arī pieraksti, ka tu to neņem par pilnu, citādi rodas iespaids, ka tu kļūsti par neglābjamu vati...

shmidzis, 4.novembris 2018, 20:01


Paga , paga !
Ar Tevi strīdēties netaisos , bet es jau te vienam rakstiju ka neticu nekam ! Un otram rakstiju , ka lai cinitos ar ienaidnieku , ir japarzin viņa taktika un ieroči ! ( abi bija tik tupi ka nesaprata ko es ar to domaju ) !
Es iekopeju nevis tapec ka ticu vai neticu ! Es iekopeju tāpēcka TA info ! ;)
4.novembris 2018, 20:07 | links
 
plesigais [04.11.18]: Tonis [46m]: Pastāv tas ,kas mainās...Nu tā Toni, man tev liela pretenzija, par ko tu esi Plēsīgo pataisījis, uzsēdinot viņu uz saviem youtube šarlatāniem??? :):):) Viņš taču ir kļuvis par reālu vati!!!

shmidzis, 4.novembris 2018, 19:33

Pagaidi ;) !
Tad iznak ka kadreiz Tu mani uzskatiji par nevati ?
Un pričom tut Tonis ?
Vispār jā, nonācu pie domas, ka lauku opim patīk iekampt savu džindžu un vienkărši paļerkstēt netā, bet tad Tonis săka postot savus šarlatānus, tu arī aktīvi sāki to darīt, bet vairs jau ne šarlatānus, bet reālus kremļa propagandonus...
4.novembris 2018, 20:07 | links
 
Bet kā pateica viņiem saprotamā valodā"Poličitje po mordje ,malo nepakažetsa",šiem bišķin štopors norāvās.Uzreiz nebija ko atbildēt.
Ren TV skatītājiem iesaku,paklausīties to,ko ārzemju experti runā orģinālvalodā,nevis surdotulkojumu krievu valodā.Kaut kā nesakrīt.
4.novembris 2018, 20:05 | links
 
krumujancis [04.11.18]: Skaidrs, šodien jancis būs dzejnieks...

raihs, 4.novembris 2018, 18:55

Pasakās stāsta, ka cilājot smagumus pauti briest! Spēks taču ir olās! Tā ka briedini vien savu olu spēku - lai ko vari, un kaut kam deri!
Citādi viss aiziet pa tukšo - nožēlojami svepstot netā... spēka ta naf...
Jauna joma: krumjancis - viedais padomdevējs :):):)
4.novembris 2018, 20:03 | links
 
Nu bet šamie tak var atļauties...
4.novembris 2018, 20:02 | links
 
Tonis [46m]: Pastāv tas ,kas mainās...Nu tā Toni, man tev liela pretenzija, par ko tu esi Plēsīgo pataisījis, uzsēdinot viņu uz saviem youtube šarlatāniem??? :):):) Viņš taču ir kļuvis par reālu vati!!!

shmidzis, 4.novembris 2018, 19:33


Pagaidi ;) !
Tad iznak ka kadreiz Tu mani uzskatiji par nevati ?
Un pričom tut Tonis ?
4.novembris 2018, 20:01 | links
 
plesigais [04.11.18]: Mani uzjautrina tas, kā pie soloveja salasās 10 'deguni' un risina nacionālos jautājumus....D

Tonis, 4.novembris 2018, 19:54

Bet ir kas nem to visu pa pilno - paskaties ka ardas ;) !
Nu ne jau klipiņa , tepat CL !
;) !
Plēsīgais, tad tā arī pieraksti, ka tu to neņem par pilnu, citādi rodas iespaids, ka tu kļūsti par neglābjamu vati...
4.novembris 2018, 20:01 | links
 
Tonis [04.11.18]: Mani uzjautrina tas, kā pie soloveja salasās 10 'deguni' un risina nacionālos jautājumus....D
Solovjovs un pārējie līkdeguņi "risina" arī pareizticīgo problēmas un ar putām uz lūpăm nosoda Kijevas patriarhāta atdalīšanos no Maskavas patriarhāta un Konstantinopoles izsniegto tomosu :):):).
4.novembris 2018, 20:00 | links
 
Mani uzjautrina tas, kā pie soloveja salasās 10 'deguni' un risina nacionālos jautājumus....D

Tonis, 4.novembris 2018, 19:54


Bet ir kas nem to visu pa pilno - paskaties ka ardas ;) !
Nu ne jau klipiņa , tepat CL !
;) !
4.novembris 2018, 19:59 | links
 
Nu personiski man toreiz bija kauns par Ozolu...

raihs, 4.novembris 2018, 19:56
tur savādāk nevar,bet vispār viņam tur nevajadzēja piekrist un piedalīties
4.novembris 2018, 19:57 | links
 
Nu personiski man toreiz bija kauns par Ozolu...
4.novembris 2018, 19:56 | links
 
Mani uzjautrina tas, kā pie soloveja salasās 10 'deguni' un risina nacionālos jautājumus....D
4.novembris 2018, 19:54 | links
 
Skaidrs, šodien jancis būs dzejnieks...

raihs, 4.novembris 2018, 18:55


Pasakās stāsta, ka cilājot smagumus pauti briest! Spēks taču ir olās! Tā ka briedini vien savu olu spēku - lai ko vari, un kaut kam deri!
Citādi viss aiziet pa tukšo - nožēlojami svepstot netā... spēka ta naf...
4.novembris 2018, 19:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager