Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Humors - humoram ,, bet smieties negribas !
https://youtu.be/8I5bJFrjoA0 !

plesigais, 4.novembris 2018, 08:17
sasmējos gan,nebij jau spēciņa,savādak jau labprāt uztaisītu kā Grozniju
4.novembris 2018, 10:14 | links
 
Plēsoņa,ko tu skaties,tie tak šarlatāni,marazmātiķi um prātu izkūkojuši penši.Normāli puiķi to nemaz vaļā never,a ja nu iepatiksies....
4.novembris 2018, 09:29 | links
 
Humors - humoram ,, bet smieties negribas !
https://youtu.be/8I5bJFrjoA0 !
4.novembris 2018, 08:17 | links
 
Ar vilkiem arī var sarunāties,dažreiz labāk kā ar cilvēkiem..
3.novembris 2018, 23:43 | links
 
Tonis [03.11.18]: Mandarīn,tibetas lamas arī sava mūža nogali aizvada vientulīgās kalnu alās.Tā kā tā prakse nav nemaz peļama.Tam brīdim ir jāgatavojas...
Un vispār,kāda vaina opīšiem uz ragutiņām pavizināties?
Vilki
3.novembris 2018, 23:40 | links
 
Mandarīn,tibetas lamas arī sava mūža nogali aizvada vientulīgās kalnu alās.Tā kā tā prakse nav nemaz peļama.Tam brīdim ir jāgatavojas...
Un vispār,kāda vaina opīšiem uz ragutiņām pavizināties?
3.novembris 2018, 23:37 | links
 
Runaa, ka agraak penzjus ragavaas uz mezju veda. Varbuut nemaz tik neapdomiigi tas nebija
3.novembris 2018, 23:27 | links
 
Nu redz ,te tu ari savu muļķību parādi,vispusīgi neivērtējot un izdarot kaut kādu spriedumu.Bet nevar jau arī tev ko pārmest,ja nav lemts un dieva dots .tad....
3.novembris 2018, 23:15 | links
 
kā lai ieklausās ja penši saka ka 2x2=5 un man vienalga ka jums tas šķiet pareizi,kamēr jūs uz lietām tā skatīsieties,tikmēr es jūs saukšu par muļķiem
3.novembris 2018, 23:04 | links
 
Uldiņ,tas tiesa ka imformāciju vajag filtrēt,salīdzināt un vērtēt pēc savas dzīves pieredzes un skatījuma.
Tāpēc jau tiem 'penšiem' ir savs skatījums kurā vajadzētu ieklausīties.
Var jau arī neieklausīties un turpināt kāpt uz grābekļiem...
3.novembris 2018, 22:58 | links
 
Bet tu tak ,gudriniek,atvēri un ielūrēji....D
3.novembris 2018, 22:46 | links
 
Jā. Varētu padomāt, ka kāds ir atvēris plēsīgā linku, kurš adresēts tonim ar vārdiem: "tev patiks"... Missione impossible... Tas jums, penžas, tāds jautrs "meždusoboičiks"... Neviens normāls cilvēks to huiņu vaļā nevērs!
3.novembris 2018, 22:42 | links
 
Patika,bet tas viss man jau bij zināms...Varbūt kādiem naivajiem mūsbāliņiem pavērs actiņas...

Tonis, 3.novembris 2018, 22:28
nu tas ka briti nav nekādi pūkainie bijuši sen ir skaidrs,bet tajā konkrētajā viseo ir daudz diršanas,paskatoties citus tā kanāla video ir skaidrs kam tas kanāls domāts:DDDDolāram drīz beigas,tas vien izsaka visu kādai mērķauditorijai tas viss paredzēts,žēl ka LV ir naivas galviņas kas nespēj atšķirt kas ir dezinformācija propagandas nolūkos un kas ir patiesība
3.novembris 2018, 22:40 | links
 
Patika,bet tas viss man jau bij zināms...Varbūt kādiem naivajiem mūsbāliņiem pavērs actiņas...
3.novembris 2018, 22:28 | links
 
Plēsoņam uz kaziņām uztrenēts,nav vērts pat mērīties..DD
Plēsoņa ,neņem ļaunā.-šutka...

Tonis, 3.novembris 2018, 22:04


https://youtu.be/sFEc0EL08vA

Tev patiks !
3.novembris 2018, 22:11 | links
 
uldens2,saprotu dzīve tevi ir smagi abižojusi,bet nu nevajag visu sāpi šeit izlikt.Un par Toni tu atkal pilnīgi garām uzbrauci man.

vienkars, 3.novembris 2018, 21:51
pats ari galīgi garām uzbrauci,neiteresē man ar tevi kašķeties
3.novembris 2018, 22:08 | links
 
Plēsoņam uz kaziņām uztrenēts,nav vērts pat mērīties..DD
Plēsoņa ,neņem ļaunā.-šutka...
3.novembris 2018, 22:04 | links
 
Kuram tas ir garāks,jau īpaši jāstrīdās nabūtu,sen zināma lieta..D
3.novembris 2018, 22:00 | links
 
kad būsiet noskaidrojuši kuram krāns garāks , pastrīdieties par mērīšanas metodiku
3.novembris 2018, 21:57 | links
 
Vienkaru nolīdzis neesmu,nu toč! D
3.novembris 2018, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager