Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldens2,saprotu dzīve tevi ir smagi abižojusi,bet nu nevajag visu sāpi šeit izlikt.Un par Toni tu atkal pilnīgi garām uzbrauci man.
3.novembris 2018, 21:51 | links
 
Tādad vecie pirdieni arī ko var...D
3.novembris 2018, 21:47 | links
 
uldens2,ja tu to man ,tad pilnīgi garām tavs uzbrauciens,bet ja tu to par sevi dīkdieni tad precīzi sevi raksturoji.

vienkars, 3.novembris 2018, 21:42
nē par tevi pamuļķīt,rej vēl,gan jau saimnieks tonis paslavēs tevi vēlreiz
3.novembris 2018, 21:46 | links
 
Malacis!
3.novembris 2018, 21:44 | links
 
plesigais [03.11.18]: Atliek tik verot ka ŠIS ļenganas miesas un ŠIS miglainais prats lamajas un " metajas ar pipelem "
Neceri, vecais pāķi! Ar visu dzeršanh sporta zālē cilāju tādus dzelžus, kādi mūsdienu tizlajiem jaunekļiem nav ne sapņos rādījušies! Tā ka relax...
3.novembris 2018, 21:42 | links
 
uldens2,ja tu to man ,tad pilnīgi garām tavs uzbrauciens,bet ja tu to par sevi dīkdieni tad precīzi sevi raksturoji.
3.novembris 2018, 21:42 | links
 
Vienkar,ne tikai uldiņš,ir vēl daži vaukšķīši...

Tonis, 3.novembris 2018, 21:38

galvenais jūs visi trīs prāta pabērni turaties kopā un viens otru paslavējat par kārtējo marasmātisko atklāsmi ko rentv esat noskatījušies
3.novembris 2018, 21:41 | links
 
Tonis,viņam viedoklis par visu vienmēr ir.Esmu vienu lietu ievērojis kā Raihs parādās,tā uldiņs ar no būdas ir arā un sāk riet līdzi.

vienkars, 3.novembris 2018, 21:33
acīgs esi,un tagad marš atpakaļ būdā,izēd bļodu ko saimnieks atnesa
3.novembris 2018, 21:39 | links
 
Vienkar,ne tikai uldiņš,ir vēl daži vaukšķīši...
3.novembris 2018, 21:38 | links
 
uldens2 [03.11.18]: pec runas atpazīstu vienu mūs forumieti:DDD
Plēsīgais kas plēsīgais...
3.novembris 2018, 21:36 | links
 
Laikam Apelsins gribeja atpakaļ veco topa karalisko augstibu - lideri !
RAIHU !
Hm pastudejot vesturi - šis tipažš nav lideris - drizak uzurpators !
Un visiem uzurpatoriem ir viena kopeja iezime - viņi ir aktivi un darbigi tikai sākuma ! Pec tam viņi pakarina zobenu uz nagliņas un sak dzīrot ! Apaug ar taukiem un slinkumu ! Apaug ar roklaižam un glaimotajiem ! Spejigi tikai vaimanat par tiem kas viņam ceņšas atņemt alus kausu , vai metaties ar sudiem un pipelem ! Un priecaties ka viņa roklaižas viņa vieta kadam uzkaka !
;) !
Apelsin , es nesmu lideris un nekad nebušu ! Ari uzurpators ! Es biju skabarga kada BIJUŠA lidera pakaļa ! Kas urdija , bikstija , duras , bet laikam bezjedzigi ! TAS ļenganas miesas vairs nepacelt , un alko nomocito prata asumu neatjaunot !
Atliek tik verot ka ŠIS ļenganas miesas un ŠIS miglainais prats lamajas un " metajas ar pipelem " ! Un gaidit jaunu lideri !
Paldies kad izlasijat , un solu , no šodienas " lideri " likt pilniga miera !
Doživatj bogam otveljenoje !
;) !
3.novembris 2018, 21:36 | links
 
Tonis,viņam viedoklis par visu vienmēr ir.Esmu vienu lietu ievērojis kā Raihs parādās,tā uldiņs ar no būdas ir arā un sāk riet līdzi.
3.novembris 2018, 21:33 | links
 
pec runas atpazīstu vienu mūs forumieti:DDD
3.novembris 2018, 21:30 | links
 
bēres atceros,bērnudarzā visiem lika skatīties:DD
3.novembris 2018, 21:28 | links
 
Uldiņ,tu tak tos laikus nemaz atcerēties nevari,vēl fātera oriņos šūpojies..
Bet viedoklis ir...
3.novembris 2018, 21:26 | links
 
Tā ari dažus tajā brežņeva laikā nav izārstējuši,sapņo par zaru buntēm vienā vietā:DD
3.novembris 2018, 21:21 | links
 
Tonis [31m]: raihujanci,nu un kas no tā mainās? Nepaliec tak smieklīgs...No tā mainās tas, ka jūs postējat vecas, nodrillētas anekdotes, kuras "pieskaņotas" latviešiem. Piemēram, žīdu Rabinovičs aizvietots ar Pēterīti... Tas kā reiz arī ir smieklīgi... Vecu lauku onkuļu "jumors"...

raihs, 3.novembris 2018, 20:55


Un kadam skauž , ka kads prot un var TAS vecas un nodriletas anekdotes ( pie tam nistamaja krievu valoda ) , pielagot latviešu auditorijai ! ? Jo ne visi latvieši runa vai lasa krieviski !
Vai , vai ,vai ! ;)
3.novembris 2018, 21:10 | links
 
Tev neliekas ka sāc palikt vecs un kašķīgs..
3.novembris 2018, 21:08 | links
 
Nu un?Labs jumors visos laikos un valodās ir un paliek labs...
3.novembris 2018, 21:04 | links
 
Tonis [03.11.18]: raihujanci,nu un kas no tā mainās? Nepaliec tak smieklīgs...
No tā mainās tas, ka jūs postējat vecas, nodrillētas anekdotes, kuras "pieskaņotas" latviešiem. Piemēram, žīdu Rabinovičs aizvietots ar Pēterīti... Tas kā reiz arī ir smieklīgi... Vecu lauku onkuļu "jumors"...
3.novembris 2018, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager