Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pareizi Anton! Sētas kranči izlaidušies kā teļi.Vankšķ vienā vankšķēšanā,ka tik kādam bikšu staras sapluinīt.
2.novembris 2018, 17:31 | links
 
Uldiņ.nevari bišku pievērt savu žauniņu,nu bišķiņ....
2.novembris 2018, 16:29 | links
 
klačujanci aizej pie daktera,es nopietni,nakamā stadija tev būs šāda,pažēlo savus radus
2.novembris 2018, 12:17 | links
 
Vēl nesen klačujancis bij lielais biznesmenis,tagad izrādās strādajis par vagaru pie kāda:DDDredzēs kas vēl viņš būs,kosmonauts varbūt...
2.novembris 2018, 09:27 | links
 
Iskatās ka kādiem tas krūmjaņča 'viedums' dikti kantes ŕīvē.Latvieši,neesat tak tik nenovīdīgi...
2.novembris 2018, 08:18 | links
 

Bushman, man tavs "viedums" šajā portālā, kur tu n-tajās sadaļās dalies ar savām gudrībām no tēmas "zivis jāķer, kur tās ir", ļoti asociējas ar šo pastulbo anekdoti. Nu un bildi, protams, arī...
2.novembris 2018, 07:06 | links
 
Apelsin ( zinu ka lasi ) !
Nu kā ? Patik ja ? Skaisti vai ne ? Katra teikuma mesli un atkritumi ! Balzams Tavai dveselei ?
Letiņi TUPA plešas sava starpā , un pat SACEŅŠAS kurš lielaku stulbumu pateiks ! Raiha vardiem - lielako pipeli !
Un Tu sedi pie datorkastes ar laimigu sminiņu ģimi - plešas bauriši - plešas ?
KAUNS ! ! !

plesigais, 1.novembris 2018, 23:31

Plēsīgais, jūs esat visnotaļ jauks lauku kungs, kā noprotu. Vai't nav laukos citas nodarbes , kā rakstīt nejaucības i-vidē? Kādu aktuālu lauku sāpi, ko tirzāt valstiskā līmenī, šo mēs gaidām no jums šajā pulciņā....

skutans, 1.novembris 2018, 23:40


Skutans , visu cieņu abpuseji !
Varetu jau padiskutet par senitem ! Vel jo vairak tāpēc ka kadam te mesta pipele trapija pašam atpakaļ ! Un daži savejas mudigi noslepa , baidoties no tāda paša iznakuma !

Bet man tiešam ļoti jaatvainojas , atslabums pec SKAISTAS vedzeļu copes , prasa savu ! ;)

Sauc laiku un temu ;) bušu priecigs ! Protams ;) bez pipeļu metašanas ! ;)
1.novembris 2018, 23:57 | links
 
Manā sētā. Atkal kretīni danco!
Umpapā, umpapā,
Kretīni danco!

Kur var būt tik pretīgas būtnes? Tie pat jau vairs nav cilvēki, pat cūkas uzvedas pieklājīgāk.
Ar tām pašām mutēm jūs arī ēdat, kuras paši esat pie*irsuši?

krumujancis, 1.novembris 2018, 23:01

Atvainojos krumujanci, ja esmu jūs aizskāris savos komentāros. BET, ziņkāre tirda ne mani vienu ,kāds bija jūsu amats un padotie 22 gadu vecumā ?

skutans, 1.novembris 2018, 23:09

Biju liela uzņēmuma ceha priekšnieks.
Tādēļ, ka kopā ar citiem daudz, un, tolaik, diezgan veiksmīgi strādājām pie standarta iekārtu aprīkošanas ar dažādām palīgiekārtām, tāds bija brīdis kad tās pirkt latviešiem naudas nebija, mani pievāca citi, ar lielāku algu un citiem labiem bonusiem.
Tagad, par cik ir daudz brīva laika, bet pastāvīgi nav ne vajadzības, ne arī jēgas strādāt, esmu iepazinies klātienē ar Administratīvo tiesu lietām, un šad tad palīdzu kādiem no saviem daudzajiem paziņām. Esmu sapratis, ka ļoti daudzi no tiem turības, u.c., tukšmuldētājiem mani apspēlēt nevar.
Ceru, ka esmu atbildējis pietiekoši izsmeļoši, taču zākāšana nesāksies.
1.novembris 2018, 23:48 | links
 
Un ar reizi nāks tas brīdis Kad viņš savu naidnieku, Vienu pašu lejā grūdis, Noslīcinās atvarā – Tad zels tautai jauni laiki, Tad būs viņa svabada! - A.Pumpurs, "Lāčplēsis"

apelsins, 1.novembris 2018, 23:42


Precizi Apelsin , precizi !
Tikai naivi un demogoģiski !
Mierinajums masam - ceriet naks varonis JUSU vieta cinities ! Pasaciņa , teika , stastijums , mierinajums !
Nu gaidi vien savu LAIMES LACI !
Lai Tev iznak sagaidit !
1.novembris 2018, 23:48 | links
 
Ei ;) !
Mani neinterese ! ! !
22 siči bernu darza , vai 22 ielenes !
22 militari padotie , vai 22 dakteri !
Kaut 22 ragulopi - ja onkulim atnesa " svetibu " ar sešam nulem rakstamu - OK !

plesigais, 1.novembris 2018, 23:18

Mežos, ādažu poligonā vēl drusku ir sēnes, nekas diźš, pa vilnītim, sviestenei un baraviciņai... Varu ielikt bildi.

skutans, 1.novembris 2018, 23:22

Liec ;) ! Ja nebaidies ka tiksi nolamats par badmiru - kurš pedejo sēniti stiepj majas !
P/S es ari vakar kazas ganot pariti saulsardžu atradu ;) !
Divaini , seņes esot viens veseļums visa pasaule , bet aug dažadi un nebaidas no laikapstakļiem !

plesigais, 1.novembris 2018, 23:38


Nu re, Saulsadzenes, šīs cepj uz pannas kā baravicēnus, bik riekstu piegarša, labi, ļoti labi, gailenes var lasīt arī siltās ziemās, janvāris..., kā tavā pusē?
1.novembris 2018, 23:45 | links
 
Un ar reizi nāks tas brīdis Kad viņš savu naidnieku, Vienu pašu lejā grūdis, Noslīcinās atvarā – Tad zels tautai jauni laiki, Tad būs viņa svabada! - A.Pumpurs, "Lāčplēsis"
1.novembris 2018, 23:42 | links
 
Apelsin ( zinu ka lasi ) !
Nu kā ? Patik ja ? Skaisti vai ne ? Katra teikuma mesli un atkritumi ! Balzams Tavai dveselei ?
Letiņi TUPA plešas sava starpā , un pat SACEŅŠAS kurš lielaku stulbumu pateiks ! Raiha vardiem - lielako pipeli !
Un Tu sedi pie datorkastes ar laimigu sminiņu ģimi - plešas bauriši - plešas ?
KAUNS ! ! !

plesigais, 1.novembris 2018, 23:31


Plēsīgais, jūs esat visnotaļ jauks lauku kungs, kā noprotu. Vai't nav laukos citas nodarbes , kā rakstīt nejaucības i-vidē? Kādu aktuālu lauku sāpi, ko tirzāt valstiskā līmenī, šo mēs gaidām no jums šajā pulciņā....
1.novembris 2018, 23:40 | links
 
Ei ;) !
Mani neinterese ! ! !
22 siči bernu darza , vai 22 ielenes !
22 militari padotie , vai 22 dakteri !
Kaut 22 ragulopi - ja onkulim atnesa " svetibu " ar sešam nulem rakstamu - OK !

plesigais, 1.novembris 2018, 23:18

Mežos, ādažu poligonā vēl drusku ir sēnes, nekas diźš, pa vilnītim, sviestenei un baraviciņai... Varu ielikt bildi.

skutans, 1.novembris 2018, 23:22


Liec ;) ! Ja nebaidies ka tiksi nolamats par badmiru - kurš pedejo sēniti stiepj majas !
P/S es ari vakar kazas ganot pariti saulsardžu atradu ;) !
Divaini , seņes esot viens veseļums visa pasaule , bet aug dažadi un nebaidas no laikapstakļiem !
1.novembris 2018, 23:38 | links
 
Apelsin ( zinu ka lasi ) !
Nu kā ? Patik ja ? Skaisti vai ne ? Katra teikuma mesli un atkritumi ! Balzams Tavai dveselei ?
Letiņi TUPA plešas sava starpā , un pat SACEŅŠAS kurš lielaku stulbumu pateiks ! Raiha vardiem - lielako pipeli !
Un Tu sedi pie datorkastes ar laimigu sminiņu ģimi - plešas bauriši - plešas ?
KAUNS ! ! !
1.novembris 2018, 23:31 | links
 
internetā tu vari būt jebkas,nu vismaz tēlot jebko kas gribētu būt dzīvē.Tikai šitiem interneta emulatoriem spīd cauri viņu pāķisms un ātri ir saprotams kas viņi patiesībā ir

uldens2, 1.novembris 2018, 23:23


Nekad neesmu īsti sapratis šo sugu..., kāpēc ?
1.novembris 2018, 23:28 | links
 
90"to gadu miljonāru stāsts- meži tumšie meži.
1.novembris 2018, 23:23 | links
 
internetā tu vari būt jebkas,nu vismaz tēlot jebko kas gribētu būt dzīvē.Tikai šitiem interneta emulatoriem spīd cauri viņu pāķisms un ātri ir saprotams kas viņi patiesībā ir
1.novembris 2018, 23:23 | links
 
Ei ;) !
Mani neinterese ! ! !
22 siči bernu darza , vai 22 ielenes !
22 militari padotie , vai 22 dakteri !
Kaut 22 ragulopi - ja onkulim atnesa " svetibu " ar sešam nulem rakstamu - OK !

plesigais, 1.novembris 2018, 23:18


Mežos, ādažu poligonā vēl drusku ir sēnes, nekas diźš, pa vilnītim, sviestenei un baraviciņai... Varu ielikt bildi.
1.novembris 2018, 23:22 | links
 
Sori - kļudu labojums - 22 vieta lasit 100 !
1.novembris 2018, 23:20 | links
 
Ei ;) !
Mani neinterese ! ! !
22 siči bernu darza , vai 22 ielenes !
22 militari padotie , vai 22 dakteri !
Kaut 22 ragulopi - ja onkulim atnesa " svetibu " ar sešam nulem rakstamu - OK !
1.novembris 2018, 23:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager