Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Gan Hitlers , gan Stalins viena vērtē ! Viens likvideja židus un pederastus , otrs uzpusto birokratu kantori ! Kantori kuri paši sevi deveja par inteliģenci , bet vairak par dzeršanam un mahinacijam , neko valsts laba nedarija !
Evropaj šobrid vajag , abu vadoņu sakausejumu ! Lai noliktu gan krievus , gan amišus , pie vietas !

Atvainojiet ka iejaucos !
Neliecieties trauceti , es uz Delfim forumu rakstit atskaiti par vedzelem Venta !
1.novembris 2018, 22:08 | links
 
Jā! un vēl, kungs Cibin! Paldies par sakarīgo uzrunu, kaut kā sen nevija kas tāds dzirdēts.
1.novembris 2018, 22:07 | links
 
Krūmujanci! Bez ironijas- noteikti no Tevis var daudz ko mācīties- gan makšķerēšanas, gan dzīves sakārtošanas un savas atpūtas organizēšanas jautājumos, gan jau arī citur, tomēr dažkārt traucē grafomānijas iezīmes, kā arī sakāpinātā un nesatricināmā sava nemaldīguma un diženuma apziņa...

cibins, 1.novembris 2018, 11:04

Kungs, Cibin!
Kaut kur varu Jums piekrist, kaut kur nē. Piekrist varu tajā apstāklī, ka mana spēja vadīt lielu darba kolektīvu tika pamanīta jau tad, kad man bija tikai 22 gadi, un tajā laikā arī jau vairāk kā 100 padotie.
Tā ka ar organizēšanu ir viss kārtībā.
Ražošanā nostrādāju tikai 3 gadus, tad tiku uzaicināts strādāt zinātnisku darbu. Tieši šī iemesla dēļ man šobrīd vairs nav sadzīves problēmu, lai gan muldens ir daudz te piekakājis ar savu versiju.
Taču neatlaidība izzināt to, ko gribētos zināt, ir palikusi, tikai šis forums to nenodrošina
Līdz ar to jau labi sen esmu jau sapratis, ko spēj šeit esošie komentētāji, šad tad tos pakacinājis speciāli, un šarikovi ir arī uzrāvušies.
Arī C&R fani ir izveidojuši savu klubiņu ar zināmu personību priekšgalā, kur tagad netraucēti fano par to, cik viņi labi, un kā ''uzsūcas grūtniecība''.
Taču par lietu sakarīgu kārtošanu saistībā ar resursu saglabāšanu - klusums. Tātad ir nauda, kura šādi jāiztērē, tas tad arī tiek darīts.
Par to diženumu... Rakstu tikai to, ko skaidri zinu,un savas prognozes, runājot par vēlēšanām. Lielākā daļa no prognozēm ir piepildījusies, tātad pārmetumi it kā būtu nevietā, ja kas nav - tad tās ir manas domas, kuras nav nekādi savulaik atspēkotas. Viena zākāšanās vien, un ne tikai par mani.
Protams, mani neinteresē ''diskusijas'' par dažādiem Krievijas notikumiem, tur jau nav ko diskutēt, ko mēs par turieni zinām, un, ja domājam, ka zinām - tad tās tādas pupu mizas vien ir, diezin, vai pat diskusijas vērtas.
Līdz ar to grēksūdze ir beigusies, iespējams, ka turpmāk būšu te retāk, muldens varēs justies atvieglots un omulīgi, bišu kaitēklis tāpat.
Ja nu vienīgi ieraudzīšu kādu izcilu "domu pērli" - nu tad gan!
1.novembris 2018, 21:59 | links
 
tikai to rezultātu nevarēja zināt kāds būs,nebūtu jeņķi palīdzējuši butu pafisuši to karu
1.novembris 2018, 21:55 | links
 
Tonis [16m]: Žukovs bij karavadonis ar lielo burtu,bet arī viņu beigās novāca...Tu par to superģenerāli, kurš par saviem kritušo karavīru kaudzēm teica: "Похуй, бабы ешё нарожают"?
Paskaties vienu viņa "ģēnijdarbu" :
https://youtu.be/Ft6CL60jrSA

raihs, 1.novembris 2018, 21:35


Un kā vēl sadzemdēja. Tā ka mums ar pietika . Līdzekļiem nav nozīmes- svarīgs rezultāts.
1.novembris 2018, 21:44 | links
 
Manis pēc jau nemaz nebūtu tik slikti ja tas ādolfs tiktu pie teikšanas..

Tonis, 1.novembris 2018, 21:24


Ādolfam dzimene ar manu māsu vienā dienā. Vienā datumā. Tu Toni pat neapzinies uz ko paraksties ja ādolfs būtu pie šprices :)
1.novembris 2018, 21:37 | links
 
usis [01.11.18]: nezināmā vēsture,jā
+
1.novembris 2018, 21:35 | links
 
Tonis [01.11.18]: Žukovs bij karavadonis ar lielo burtu,bet arī viņu beigās novāca...
Tu par to superģenerāli, kurš par saviem kritušo karavīru kaudzēm teica: "Похуй, бабы ешё нарожают"?
Paskaties vienu viņa "ģēnijdarbu" :
https://youtu.be/Ft6CL60jrSA
1.novembris 2018, 21:35 | links
 
Tagadējais klauns jau ar neatvērs spožāko vēstures posmu ru vēsturē...
Bet lai cik dīvaini tas nebūtu, tepat vēl aizvien ir "lojālie", kas verās fed.kanālos to sviesta dzīšanu. Nudien apbrīnoju šo aprobežoto masu, nu akkurāt to,kāda režīmam vajadzīga...:(
1.novembris 2018, 21:34 | links
 
nezināmā vēsture,jā
1.novembris 2018, 21:34 | links
 
Tā kā puiķi,labāk nelīst taj poļitikā iekšā,ka nenovāc...D
1.novembris 2018, 21:30 | links
 
Žukovs bij karavadonis ar lielo burtu,bet arī viņu beigās novāca...
1.novembris 2018, 21:26 | links
 
uldens2 [11m]: staļins jau izšāva visus pirma pasaules kara ģenerāļus,nebij militārās elites,tā ka ar staļinu noteikti bij sliktāk nekā būtu bijis bez viņaTas noteikti. Tie vājprāta stāsti par caunizcepto krievu ģenerāļu "talantiem" ir prātam neaptverami...

raihs, 1.novembris 2018, 21:15


Mans favorīts ir žukovs !:)
1.novembris 2018, 21:24 | links
 
Manis pēc jau nemaz nebūtu tik slikti ja tas ādolfs tiktu pie teikšanas..
1.novembris 2018, 21:24 | links
 
Nu jā,bet viņš jau mīza lai viņu pašu nenovāc...

Tonis, 1.novembris 2018, 21:18
tas jā,tāpēc jau viņš visu inteliģenci centās apvākt.Un tas karu nepadarīja vieglāku,trūka gudru cilvēku
1.novembris 2018, 21:20 | links
 
un vēl nav zināms cik hitleram viegls vai smags būtu kara sākums bez sabiedrotā krieva.2 gadus apgādāja hitleru ar degvielu un ko tik vēl ne,varbūt tas karš būtu beidzies jau 42 gadā...
1.novembris 2018, 21:18 | links
 
Nu jā,bet viņš jau mīza lai viņu pašu nenovāc...
1.novembris 2018, 21:18 | links
 
uldens2 [01.11.18]: staļins jau izšāva visus pirma pasaules kara ģenerāļus,nebij militārās elites,tā ka ar staļinu noteikti bij sliktāk nekā būtu bijis bez viņa
Tas noteikti. Tie vājprāta stāsti par caunizcepto krievu ģenerāļu "talantiem" ir prātam neaptverami...
1.novembris 2018, 21:15 | links
 
staļins jau izšāva visus pirma pasaules kara ģenerāļus,nebij militārās elites,tā ka ar staļinu noteikti bij sliktāk nekā būtu bijis bez viņa
1.novembris 2018, 21:12 | links
 
Protams,ka fanot nevajadzētu.
1.novembris 2018, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager