Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es pirmo reizi aizgāju vēlēt un jūtu līdz saviem politiķiem. Pilsoniskā aktivitāte - kā saka.

Bralitis, 24.oktobris 2018, 22:27

Kā saka, varbūt prāta briedums?!
24.oktobris 2018, 22:29 | links
 
Es pirmo reizi aizgāju vēlēt un jūtu līdz saviem politiķiem. Pilsoniskā aktivitāte - kā saka.

Bralitis, 24.oktobris 2018, 22:27

Kā saka, varbūt prāta briedums?!
24.oktobris 2018, 22:29 | links
 
Es pirmo reizi aizgāju vēlēt un jūtu līdz saviem politiķiem. Pilsoniskā aktivitāte - kā saka.

Bralitis, 24.oktobris 2018, 22:27

Kā saka, varbūt prāta briedums?!
24.oktobris 2018, 22:29 | links
 
Man patīk kā te jūs uzstājaties ,it kā būtu algoti dažādu partiju rupori..
Vai tad jau nolīgti esat?

Tonis, 24.oktobris 2018, 22:11


Es pirmo reizi aizgāju vēlēt un jūtu līdz saviem politiķiem. Pilsoniskā aktivitāte - kā saka.
24.oktobris 2018, 22:27 | links
 
Un vēl kas. Šitais gājiens jau bij laicīgi izplānots no tā brīža kad JKP pateica ka ar zzs nesadarbosies. Tad sākās mediju uzbrukums un visi gaidīja kpv reakciju. Ja kpv tajā brīdī pateiktu ka mēs ar novelkam sarkano līniju ar zzs tad abas partijas mediji nomelnotu līdz kniedei kā nenobriedušas ,nepieredzējušas -kā skolas puikas. To triecienu uz sevi paņēma -jkp. Tālāk veco blēžu uzdevums bij pārmānīt savā pusē kpv . KPV malači - skaidri apzinājās ka jebkurā gadījumā būs jebkura formāta sarunas lai tikai zzs tiktu pie varas grožiem . Un zzs tipa -mēs neapvainojamies uz jkp -aicinam uz visu Latviešu 6 partiju sarunām lai izveidotu valdību. Tas bij pārbaudījums jkp - vai turēsies pie iepriekš teiktā vai nē UN vai KPV būs maukas un atkāpsies no pirmsvēlēšanu solījumiem . Gan JKP gan KPV parādīja sevi kā īstu spēku ar kuru jārēķinās. Tagad vecajiem blēžiem jādomā jauna shēma. Bet tieši tagad manā skatījumā JKP un KPV ir jāizliek kopējs darbības plāns nākamajām sarunām. Beidzot abiem ir jāiet roku rokā -tāds ir mans skatījums kas tagad notiks.
24.oktobris 2018, 22:25 | links
 
Ok, bračku, ceru, ka tev taisnība. Priecāšos, ja esmu kļūdījies
24.oktobris 2018, 22:17 | links
 
plesigais [7m]: + ;) + !A ko tu te jaucies pa vidu, kad pieaugušie runā? Ej vistas barot!

raihs, 24.oktobris 2018, 22:04


Piesedz pliko pauriti ;) a to nesaprot ! Vai dumja galviņa atbrivojas no gudriem matiem , vai gudri mati paši mūk no dumjas galviņas !
P/S bus jasak ticet Toņa paranormalajam lietiņam ! Redz Raihs dzera vienatne ar spoguli , un laikam KAS tai spoguli bus palicis ! ;)
Braliti ;) neforse , lenam un pratigi , savadak ieslegs memas zivs sindromu , bet man groka kruze tikai sakta !
24.oktobris 2018, 22:16 | links
 
Man patīk kā te jūs uzstājaties ,it kā būtu algoti dažādu partiju rupori..
Vai tad jau nolīgti esat?
24.oktobris 2018, 22:11 | links
 
Vai tomēr otrādi- ja nav zzs, tad mēs nepiedalāmies!?

raihs, 24.oktobris 2018, 22:02


Tu galvu saspiedis. zzs tieši ir viena no ierosinātājām tam formātam . JKP ( TAVA partija) pateica ka ar zzs nevedīs tāda formāta sarunas. Tieši tava partija JKP stingri tur mugurkaulu un pasaka mēs ar zzs pie viena galda nesēdīsimies. Tagad bij kpv izgājiens - ja kuri pateica ka ja JKP jeb tava partija nepiedalīsies - tas vairs nav 6 partiju formāts,jeb pa tiešo - mēs bez JKP ar jums pārējiem vecajiem blēžiem nemaz nesēdīsimies pie galda.
24.oktobris 2018, 22:08 | links
 
plesigais [24.10.18]: + ;) + !
A ko tu te jaucies pa vidu, kad pieaugušie runā? Ej vistas barot!
24.oktobris 2018, 22:04 | links
 
Vai tomēr otrādi- ja nav zzs, tad mēs nepiedalāmies!?
24.oktobris 2018, 22:02 | links
 
"Ja tas nav sešu partiju formāts, tad mēs nevaram akceptēt mums nesaprotamu formātu, kurā mēs piedalāmies,"

raihs, 24.oktobris 2018, 21:38

Tagad lasi to savādāk . " Mums pofig ka jkp negrib piedalīties - mēs piedalīsimies jo mums vienalga ar ko sadarboties" . Vai viņi tā teica ??? Neteica. Kādi vēl jautājumi Raih ?? Vēl nesaproti ? Kas ir 6 partiju formāts ? Tās ir visas Latviešu partijas -pareizi ? Pareizi. -1 partija t.i. jkp -- pareizi? pareizi. Tātad ja jkp nepiedalās sarunās - mēs ar tad nepiedalīsimies . Pareizi ? pareizi. Kādas tev var būt pretenzijas pret kpv ja viņas pa tiešo atbalsta jkp. ?? Ko? a?

Bralitis, 24.oktobris 2018, 21:57


+ ;) + !
24.oktobris 2018, 22:02 | links
 
"Ja tas nav sešu partiju formāts, tad mēs nevaram akceptēt mums nesaprotamu formātu, kurā mēs piedalāmies,"

raihs, 24.oktobris 2018, 21:38


Tagad lasi to savādāk . " Mums pofig ka jkp negrib piedalīties - mēs piedalīsimies jo mums vienalga ar ko sadarboties" . Vai viņi tā teica ??? Neteica. Kādi vēl jautājumi Raih ?? Vēl nesaproti ? Kas ir 6 partiju formāts ? Tās ir visas Latviešu partijas -pareizi ? Pareizi. -1 partija t.i. jkp -- pareizi? pareizi. Tātad ja jkp nepiedalās sarunās - mēs ar tad nepiedalīsimies . Pareizi ? pareizi. Kādas tev var būt pretenzijas pret kpv ja viņas pa tiešo atbalsta jkp. ?? Ko? a?
24.oktobris 2018, 21:57 | links
 
Atraduši te cīnītājus pret oligarhiem, *irst gribas...
24.oktobris 2018, 21:40 | links
 
 
Kas vēl nav saprotams, a???
24.oktobris 2018, 21:38 | links
 
"Ja tas nav sešu partiju formāts, tad mēs nevaram akceptēt mums nesaprotamu formātu, kurā mēs piedalāmies,"
24.oktobris 2018, 21:38 | links
 
kaputaarps [24.10.18]: Kur ir rakstīts, ka kpv varētu veidot valdību ar zzs?
Citēju vēlreiz:
Aldis Gobzems. Viņš uzsvēra, ka tad, ja tematiskajās grupās nepiedalās sešu politisko spēku pārstāvji, tad tās formāts nav skaidrs.
24.oktobris 2018, 21:34 | links
 
Kaputārp nekur nav rakstīts un deklarēts - to mediji izpūta . Nav ko zīlēt / Lamāt vai uzslavēt varēs tikai tad kad būs izveidota valdība. Un galu galā vai zzs ir krievi - Ja skatās no mūsu politpulciņa nacistiskā skatupunkta ?
24.oktobris 2018, 21:31 | links
 
Kur ir rakstīts, ka kpv varētu veidot valdību ar zzs?
24.oktobris 2018, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager