Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Brālīt,es vēl pagaidīšu,bet man ir pamatotas aizdomas,ka būs vien Tev no CL jālogojas ārā,savādāk apēdīs.Lai gan tagad jau viņi ir deklarējuši ,ka varētu sastrādāties ar zzs.Tātad pašizdomātais politiķi,jau esi zaudējis.

akmens, 24.oktobris 2018, 21:17


Skatīsimies.Maldies - neviena partija neko vēl nav deklarējusi . Kamēr Latvieši savā starpā plēsīsies -tas ir labs atspēriens saskaņai izveidot valdību -to ar nevajag aizmirst. Jālogojas būs kādam citam ārā ne man :) Man ir ļoti spēcīga nervu sist un izturība. Vēl nevienam nav izdevies mani apēst . Apdirst visādiem alkāniem un narkošām gan ir izdevies bet tie jau pa dzīvi paši ir čmošņiki ja nespēj aci pret aci lietas izrunāt bet to dara te. Protams dažreiz gribas kādam monitoru uzmaukt galvā - bet ātri piedodu .Es visiem piedodu . Ja kādam nepiedod tad ir smaga sirds. Man sirds ir brīva no naida,man ir viegli.
24.oktobris 2018, 21:27 | links
 
Brālīt,es vēl pagaidīšu,bet man ir pamatotas aizdomas,ka būs vien Tev no CL jālogojas ārā,savādāk apēdīs.Lai gan tagad jau viņi ir deklarējuši ,ka varētu sastrādāties ar zzs.Tātad pašizdomātais politiķi,jau esi zaudējis.
24.oktobris 2018, 21:17 | links
 
Mācies Raih . Tu esi labs savā biznesā bet šahā un politikā neko nerubī- Labi ka stāvus vēl mīz.( to ka tu peģikus mīli nu nekādi nevaru aizmirst) :)

Bralitis, 24.oktobris 2018, 20:54

Viedi vārdi Bralit!
24.oktobris 2018, 21:15 | links
 
kas ta tev klačujanci,kad vajag naudu paprasi sievai,pašam nekas nav jāzin.

uldens2, 24.oktobris 2018, 20:18

Taisnība, mulden, varbūt, ka tu un tavs klačujancis tā arī dara.
Kam pietiek pašam savas naudas, tam nav jāliec mugura uzņēmējdarbības priekšā. Vai jūti atšķirību?
24.oktobris 2018, 21:13 | links
 
Nu neredzu gan! Bet būtu ar mieru paciest tavu ņirgāšanos, ja tā izrādītos realitāte. Bet tā nebūs
24.oktobris 2018, 21:13 | links
 
Bralitis [5m]: ... un nevienam pidrikam ( domāju raihu) nav tiesības man pārmest to ka esmu bijis pilsoniski atbildīgs.Es tev nepārmetīšu, es tevi par to 4 gadus pie katras izdevības ap*irsīšu :DDD

raihs, 24.oktobris 2018, 21:03


Tu vēl nerubī ka abas mūsu partijas ir pinībā uz vienu roku? Kā tu to neredzi ? Tas ir acīmredzami.Tā kā nelecies bet ievēro pieklājību pret mani kā pret cienījamu koalīcijas ( Galveno) partneri.
24.oktobris 2018, 21:06 | links
 
Bralitis [24.10.18]: ... un nevienam pidrikam ( domāju raihu) nav tiesības man pārmest to ka esmu bijis pilsoniski atbildīgs.
Es tev nepārmetīšu, es tevi par to 4 gadus pie katras izdevības ap*irsīšu :DDD
24.oktobris 2018, 21:03 | links
 
To ko nevarēja izdarīt viss pagājušais sasaukums(apklusināt klaunu),to izdarīs Gobzems ar Šmitu.

akmens, 24.oktobris 2018, 20:53


Akmen ir muļķīgi viņu saukt par klaunu. Viņš vienīgais parādīja to sia Latvijas saeima no iekšpuses. Bišku klauniski izskatījās bet efektīvi un patiesi. Savu darbu viņš izdarījis -tagad darbiņš visai partijai un cilvēkiem kuriem vēlētāji noticēja -tai skaitā arī es. Atceries ka es biju viens no tiem kas vispār pēdējos 16 gadus ignorēja saeimas vēlēšanas . Tagad esmu nobalsojis un nevienam pidrikam ( domāju raihu) nav tiesības man pārmest to ka esmu bijis pilsoniski atbildīgs. Kas būs tālāk -rādīs darbi.
24.oktobris 2018, 20:59 | links
 
Mācies Raih . Tu esi labs savā biznesā bet šahā un politikā neko nerubī- Labi ka stāvus vēl mīz.( to ka tu peģikus mīli nu nekādi nevaru aizmirst) :)
24.oktobris 2018, 20:54 | links
 
To ko nevarēja izdarīt viss pagājušais sasaukums(apklusināt klaunu),to izdarīs Gobzems ar Šmitu.
24.oktobris 2018, 20:53 | links
 
Nu bračku, izskaidro šo, a?
"Aldis Gobzems uzsvēra, ka tad, ja tematiskajās grupās nepiedalās sešu politisko spēku pārstāvji, tad tās formāts nav skaidrs."

raihs, 24.oktobris 2018, 20:45


http://jauns.lv/raksts/zinas/302286-vairakas-partijas-tomer-plano-piedalities-valdibas-veidosanas-darba-grupas
24.oktobris 2018, 20:52 | links
 
Brālīt,saderam,ka klaunu partija būs tā kurā saeimā ievilks zaļo zagļu savienību.

akmens, 24.oktobris 2018, 20:32


Es uzskatu pilnīgi pretēji. Šodienas gājiens par tematiskajām grupām ir pilnīgs atbalsts Raiha partijai - ar domu mēs ar nah gribam sadarboties ar zaļajam . Tikai ļoti politiski korekti un diplomātiskā formā. Izskatās ka jkp ar kpv ir izspēlējuši kopēju partiju pret zzs. Vieni nospēlējuši slikto mentu -otri -labo-diplomātisko . Politikā nevar darīt tā kā Raihs -ja kāds nepatīk tad uzreiz nah sūta.Tas ir primitīvisms.Šahs kā iepriekš teicu.
24.oktobris 2018, 20:52 | links
 
Glumi *idarasi, vairāk nekas!
24.oktobris 2018, 20:45 | links
 
Nu bračku, izskaidro šo, a?
"Aldis Gobzems uzsvēra, ka tad, ja tematiskajās grupās nepiedalās sešu politisko spēku pārstāvji, tad tās formāts nav skaidrs."
24.oktobris 2018, 20:45 | links
 
akmens [24.10.18]: Brālīt,saderam,ka klaunu partija būs tā kurā saeimā ievilks zaļo zagļu savienību.
+ Jau velk!
24.oktobris 2018, 20:43 | links
 
Es atkal tieši gaidu to dienu kad evropa pateiks pietiek , na haļavu ! Un valdiba saks ierednišus tiranizet , un bomžikiem evro paciņas pisdjit !
Vispar runas klist ka Trampulis gribot videjas darbibas raķetites sak ražot un ar evropu nedalities ! Evro atkal gibot pati savu ( apvienoto ) karakalpibu ieviest ! Tad jau naudiš bus vajadzigs , un paradnieciņi tiks papurinati !
24.oktobris 2018, 20:35 | links
 
Brālīt,saderam,ka klaunu partija būs tā kurā saeimā ievilks zaļo zagļu savienību.
24.oktobris 2018, 20:32 | links
 
kas ta tev klačujanci,kad vajag naudu paprasi sievai,pašam nekas nav jāzin.
24.oktobris 2018, 20:18 | links
 
krumujancis [11:19]: Riebjas man tā liekulība, bet daļēji tev taisnība..

raihs, 24.oktobris 2018, 10:14
Tieši tāpēc jau tu sēdi tur, kur sēdi! Nevis Saeimā, kā, izskatās, ka ļoti gribētu...Kas i, bushman, no zapoja iznāci? Tu vispār pats saproti uzrakstītā jēgu? Es sēžu, tur kur sēžu, jo man riebjas kpv liekulība, bet ļoti gribētu sēdēt Saeimā??? Aizej labāk paguli vēl...

raihs, 24.oktobris 2018, 11:51



Ē Raih nedrirš ! Vēl neesi ierubījies ka kpv un jkp ir vienīgie partneri pret vecajiem blēžiem. Tā kā domā un mazāk dzer.
24.oktobris 2018, 20:03 | links
 
Uldiņ.tas ir politisks instruments.ja nezināji...

Tonis, 24.oktobris 2018, 19:46

Vairāk kā skaidrs, ka viedais muldens to nezināja, citādi muļķības nerakstītu.
24.oktobris 2018, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager