Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldiņ.tas ir politisks instruments.ja nezināji...
24.oktobris 2018, 19:46 | links
 
Jā, te nu šobrīd nav ne ko pielikt, ne atņemt.
Muldeni un raihi ir lieliski demonstrējušies nevis viedokļu sacensībā, bet gan savu mēslu mētāšanā.
Tāda kategorija, kā kritiskā domāšana šiem gan ir sveša.
Neko darīt, kas katram svarīgāks, to arī vāra un mētā. Kad vērš uzmanību - tad spalvas gaisā.
24.oktobris 2018, 19:43 | links
 
Kalpam kalpa domāšana.Gribās redzēt ko dziedāsiet ja beigsies tā haļavā piešprice...

Tonis, 24.oktobris 2018, 18:56

nu tu kā kalps nekad nespēsi saprast ka tā piešprice ir finansu instruments
24.oktobris 2018, 19:08 | links
 
Kalpam kalpa domāšana.Gribās redzēt ko dziedāsiet ja beigsies tā haļavā piešprice...
24.oktobris 2018, 18:56 | links
 
Protams ka jevropai nav vajadzīgi nekādi konkurenti,bet tikai viņu produkcijas patērētāji un lētaks darbaspēks...Sagriesto kuģu naudiņu ātri notralinās un stāvēs ar istieptu roku...

Tonis, 24.oktobris 2018, 15:47
kur jūs vaimanātāji savos tekstos loģiku atrodat??Eiropa visu iznīcina,tātad mēs nabagi,tad kādu jūs te produkcijas noietu radzat ja te visi ubagi??
Ieslēdzat smadzeni reiz,ja viss vēl nav nodzerts
24.oktobris 2018, 18:39 | links
 
Junior,precīzi...
24.oktobris 2018, 18:11 | links
 
Tonis zin, kopā Zviedrijā palīdzējis nodzert..
24.oktobris 2018, 18:07 | links
 
Nu un kurš tad vainīgs, ka notrallināja, atkal Eiropa vai?
24.oktobris 2018, 16:48 | links
 
Protams ka jevropai nav vajadzīgi nekādi konkurenti,bet tikai viņu produkcijas patērētāji un lētaks darbaspēks...Sagriesto kuģu naudiņu ātri notralinās un stāvēs ar istieptu roku...
24.oktobris 2018, 15:47 | links
 
Uldiņ,skatos-tāds lāga zēns.Tici visam!Gan siltam lietutiņam,gan tam,kas uz sētas rakstīts.

BrunoL, 24.oktobris 2018, 13:05
????
24.oktobris 2018, 13:18 | links
 
Uldiņ,skatos-tāds lāga zēns.Tici visam!Gan siltam lietutiņam,gan tam,kas uz sētas rakstīts.
24.oktobris 2018, 13:05 | links
 
Šodien pa LR1 dzirdēju foršu interviju sakarā ar mencu nozveju.
Īsi sakot, Baltijas jūra ir tā nozvejota, ka mencas tagad ir tievas un īsas un plāno aizliegt iespējams mencu nozveju uz kādiem gadiem.
Itkā loģisks lēmus, ņemot vērā, kādā dimbā viss pagaidām ir, jo pa cik tur teica, ka viņas barojas no salakām un vel citām zivīm un tās arī ir pārzvejotas un mencām nav ko vairāk ēst, tapēc viņas izsīkst..
Reāli jau nav arī kas kontrolē to visu zveju, pareizi tur teica, ka zvejniekam galvenā ir momentārā peļņa, ko viņš var iegūt un viņš nedomāja par nākotni, tagad nākotne pienāca un nu ir dupsī...

Manuprāt vispār vajadzētu darīt tā, ka ir punkti, kuros nodod savu nozveju, tev uzreiz samaksā un tad tas punkts attiecīgi izplata tālāk un kontrolē kvotas. Protams es tikai domāju... man šķiet, ka līdzīgi ir citās valstīs ar krabju zveju, ka tur vienā punktā nonod visu un flotes tiek informētas arī par to, cik vel ir palikušas tonnas līdz kvotas beigām.

Farnirs, 23.oktobris 2018, 22:28
un šeit ir jaatceras kāda vaimanāšana bij kad bij zvejas kuģi jasagriež lūžņos,tad eiropa bij slikta jo iznicināja LV zvejniekus,bet redz kā sanāk,tur strādāja tālredzīgi cilvēki un saprata ka pienāks brīdis ka visiem nepetiks tās zivis.
Izmaksāja pieklājīgas kompensācijas lai cilvēki var uzsākt jaunu biznes.Un vaimanāšana ik pa brīdim ir vēl tagad dzirdama no klačujancim līdzīgajiem
24.oktobris 2018, 12:55 | links
 
krumujancis [24.10.18]: Riebjas man tā liekulība, bet daļēji tev taisnība..

raihs, 24.oktobris 2018, 10:14
Tieši tāpēc jau tu sēdi tur, kur sēdi! Nevis Saeimā, kā, izskatās, ka ļoti gribētu...
Kas i, bushman, no zapoja iznāci? Tu vispār pats saproti uzrakstītā jēgu? Es sēžu, tur kur sēžu, jo man riebjas kpv liekulība, bet ļoti gribētu sēdēt Saeimā??? Aizej labāk paguli vēl...
24.oktobris 2018, 11:51 | links
 
Riebjas man tā liekulība, bet daļēji tev taisnība..

raihs, 24.oktobris 2018, 10:14

Tieši tāpēc jau tu sēdi tur, kur sēdi! Nevis Saeimā, kā, izskatās, ka ļoti gribētu...
24.oktobris 2018, 11:19 | links
 
Riebjas man tā liekulība, bet daļēji tev taisnība..
24.oktobris 2018, 10:14 | links
 
showtime [Vakar]: Partijas mērķis ir realizēt programmu, neviens negrib sēdēt opozīcijā tas ir loģiski. Ja to nesaproti tad ar labunakti.Vah, bemaz nebiju pamanījis šo šedevru! Cik labi, ka mums sadaļā beidzot ir parādījies vieds politologs!
Tikai figņa ir tā, ka tā tava klaunu partija savu programmu varētu realizēt(un pie tam daudz efektīvāk, jo par vienu konkurentu uz ministrijām mazāk) bez ZZS! Kāds sakars ar palikšanu opozīcijā??? Tu rēķinat vispāt māki? Ja JKP pasaka, ka nestrādās ar zzs, un arī kpv to pateiktu, viss visiem būtu vienkaršs un skaidrs-normāla koalīcija bez S un ZZS! Bet tā priekšvēlēšanu principialitāte pazudusi, var sākt shēmot kaut ar krieviem, ka tik pie varas! Pretekļi!
P. S. Un kuram tad te jānovēl arlabunakti?

raihs, 24.oktobris 2018, 09:59


Mieru tikai mieru. Manuprāt jāpatur kārts kabatā, ka prezidents no ZZS nenosauks uzvārdu, kas nestrādās ar ZZS. Plus nav jau tur visi nemaz tik slikti - tikai no vecajiem komunistiem jāatkratās. Politika ir kompromisu māksla, nevar vicināties ar sarkanajām līnijām kā džedaja zobeniem - ātri vien vari tikt atsēdināts malā kā JKP jau gandrīz tika.
24.oktobris 2018, 10:08 | links
 
showtime [23.10.18]: Partijas mērķis ir realizēt programmu, neviens negrib sēdēt opozīcijā tas ir loģiski. Ja to nesaproti tad ar labunakti.
Vah, bemaz nebiju pamanījis šo šedevru! Cik labi, ka mums sadaļā beidzot ir parādījies vieds politologs!
Tikai figņa ir tā, ka tā tava klaunu partija savu programmu varētu realizēt(un pie tam daudz efektīvāk, jo par vienu konkurentu uz ministrijām mazāk) bez ZZS! Kāds sakars ar palikšanu opozīcijā??? Tu rēķinat vispāt māki? Ja JKP pasaka, ka nestrādās ar zzs, un arī kpv to pateiktu, viss visiem būtu vienkaršs un skaidrs-normāla koalīcija bez S un ZZS! Bet tā priekšvēlēšanu principialitāte pazudusi, var sākt shēmot kaut ar krieviem, ka tik pie varas! Pretekļi!
P. S. Un kuram tad te jānovēl arlabunakti?
24.oktobris 2018, 09:59 | links
 
raihs [23.10.18]: Turklāt 3 nedēļas tādam apjomam, turklāt ar emaljām, tiešām ir ļoti saspringts termiņš
zinu, zinu, tikai starpniekoshana. Nopelniiju uz citu poziiciju. Bet vispaar ugunsdzeeseeji, kad ķiinieshi nepaspeej un par drusku daargaaku cenu ir tiiri labs biznesinjsh.
Bet tas taa
23.oktobris 2018, 22:48 | links
 
Turklāt 3 nedēļas tādam apjomam, turklāt ar emaljām, tiešām ir ļoti saspringts termiņš
23.oktobris 2018, 22:43 | links
 
raihs [23.10.18]: apelsins [37m]: raihs [41m]: Dēls varbūt? Nu tas, ar to hitļer jugend frizūruRaih, man vajadzeeja 400 blekja sudrabaina noziimites ar emalju 2 kr. Taveejie nevareeja. Terminsh gan bija tikai 3 ned..
Vaig audzeet kapacitaati!!Nevajag... 25 gadu pieredze rāda, ka ir profwsionāli jānodarbojas ar to, ar ko nodarbojies, nevis jāgrābj visu pēc kārtas. Atteikt jebkādus individuālus nesaprotamus pasūtījumus ir mans pamatuzstādījums.
Pareizi, piekriitu un taisniiba tev ir. Mani pasuutiija gan Mikaans, gan Dailjrade. Visiem darba pietiek.
23.oktobris 2018, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager