Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
showtime [23.10.18]: apelsins [45m]: showtime [20:59]: urmaas [8:25]: Un ko tas aktieris lietas labā ir izdarījis? Kā nekā 4 gadus nosēdēja saeimā! Neredzu viņā potenciālu, lai kaut ko citu kā tikai sarīkot klaunādi būtu spējīgs izdarīt!Es jau nesaku ka tev par viņu jābalso. Viņš kā bezpartejisks deputāts protams viens pats nevar panākt pārmaiņas, tāpēc vienkārši rādīja saviem sekotājiem kas notiek saeimā un tas vien jau ir daudz vairāk kā daži citi krēslā pirdēji.Tu esi tik forsh pionieris ar savu viedokli!:)
Ja vairak par 21, tad biedeejosh. Nu gluzji kaa Braaliitis!!Un tu esi foršais opis ar cigareti zobos kas sakrustotām kājām sēž un gudri dir* par to ko dzīvē pats nekad nav pieredzējis? :)
Tu esi fantastiski forshinsh savaa paarlieciibaa. Tev vajadzeetu nodoties ticiibai vai kaa Tonja kngam anticiibai normaa, bet ticeet paranormaalam.
Kritiskais sapraats tev sveshs..
Man kaiminjsh arii pagaashveeleeshanaas uzrunaaja. Balsoju. 12. Saemas.
23.oktobris 2018, 22:38 | links
 
apelsins [23.10.18]: raihs [41m]: Dēls varbūt? Nu tas, ar to hitļer jugend frizūruRaih, man vajadzeeja 400 blekja sudrabaina noziimites ar emalju 2 kr. Taveejie nevareeja. Terminsh gan bija tikai 3 ned..
Vaig audzeet kapacitaati!!
Nevajag... 25 gadu pieredze rāda, ka ir profwsionāli jānodarbojas ar to, ar ko nodarbojies, nevis jāgrābj visu pēc kārtas. Atteikt jebkādus individuālus nesaprotamus pasūtījumus ir mans pamatuzstādījums.
23.oktobris 2018, 22:34 | links
 
Šodien pa LR1 dzirdēju foršu interviju sakarā ar mencu nozveju.
Īsi sakot, Baltijas jūra ir tā nozvejota, ka mencas tagad ir tievas un īsas un plāno aizliegt iespējams mencu nozveju uz kādiem gadiem.
Itkā loģisks lēmus, ņemot vērā, kādā dimbā viss pagaidām ir, jo pa cik tur teica, ka viņas barojas no salakām un vel citām zivīm un tās arī ir pārzvejotas un mencām nav ko vairāk ēst, tapēc viņas izsīkst..
Reāli jau nav arī kas kontrolē to visu zveju, pareizi tur teica, ka zvejniekam galvenā ir momentārā peļņa, ko viņš var iegūt un viņš nedomāja par nākotni, tagad nākotne pienāca un nu ir dupsī...

Manuprāt vispār vajadzētu darīt tā, ka ir punkti, kuros nodod savu nozveju, tev uzreiz samaksā un tad tas punkts attiecīgi izplata tālāk un kontrolē kvotas. Protams es tikai domāju... man šķiet, ka līdzīgi ir citās valstīs ar krabju zveju, ka tur vienā punktā nonod visu un flotes tiek informētas arī par to, cik vel ir palikušas tonnas līdz kvotas beigām.
23.oktobris 2018, 22:28 | links
 
apelsins [23.10.18]: showtime [20:59]: urmaas [8:25]: Un ko tas aktieris lietas labā ir izdarījis? Kā nekā 4 gadus nosēdēja saeimā! Neredzu viņā potenciālu, lai kaut ko citu kā tikai sarīkot klaunādi būtu spējīgs izdarīt!Es jau nesaku ka tev par viņu jābalso. Viņš kā bezpartejisks deputāts protams viens pats nevar panākt pārmaiņas, tāpēc vienkārši rādīja saviem sekotājiem kas notiek saeimā un tas vien jau ir daudz vairāk kā daži citi krēslā pirdēji.Tu esi tik forsh pionieris ar savu viedokli!:)
Ja vairak par 21, tad biedeejosh. Nu gluzji kaa Braaliitis!!
Un tu esi foršais opis ar cigareti zobos kas sakrustotām kājām sēž un gudri dir* par to ko dzīvē pats nekad nav pieredzējis? :)
23.oktobris 2018, 22:19 | links
 
raihs [23.10.18]: showtime
Tu kā kaimiņa elektorāts nevarētu man paskaidrot, kādēļ viņa partija tik izmisīgi raujas koalīcijā ar tiem, pret ko viņš tik izmisīgi "cīnījās" Saeimā? (proti ar zzs-lembergu).
Paskaidro kā viņi "raujas pie varas"? Viņi ir ievēlēti ar visvairāk LV elektorāta balsīm. Partijas mērķis ir realizēt programmu, neviens negrib sēdēt opozīcijā tas ir loģiski. Ja to nesaproti tad ar labunakti.
23.oktobris 2018, 22:18 | links
 
raihs [23.10.18]: Dēls varbūt? Nu tas, ar to hitļer jugend frizūru
Raih, man vajadzeeja 400 blekja sudrabaina noziimites ar emalju 2 kr. Taveejie nevareeja. Terminsh gan bija tikai 3 ned..
Vaig audzeet kapacitaati!!
23.oktobris 2018, 22:02 | links
 
Dēls varbūt? Nu tas, ar to hitļer jugend frizūru
23.oktobris 2018, 21:49 | links
 
showtime [23.10.18]: urmaas [8:25]: Un ko tas aktieris lietas labā ir izdarījis? Kā nekā 4 gadus nosēdēja saeimā! Neredzu viņā potenciālu, lai kaut ko citu kā tikai sarīkot klaunādi būtu spējīgs izdarīt!Es jau nesaku ka tev par viņu jābalso. Viņš kā bezpartejisks deputāts protams viens pats nevar panākt pārmaiņas, tāpēc vienkārši rādīja saviem sekotājiem kas notiek saeimā un tas vien jau ir daudz vairāk kā daži citi krēslā pirdēji.
Tu esi tik forsh pionieris ar savu viedokli!:)
Ja vairak par 21, tad biedeejosh. Nu gluzji kaa Braaliitis!!
23.oktobris 2018, 21:46 | links
 
raihs [23.10.18]: showtime
Tu kā kaimiņa elektorāts nevarētu man paskaidrot, kādēļ viņa partija tik izmisīgi raujas koalīcijā ar tiem, pret ko viņš tik izmisīgi "cīnījās" Saeimā? (proti ar zzs-lembergu).
Nu jau Gobzems apsver iespēju sadarboties ar JKP.
23.oktobris 2018, 21:19 | links
 
Viņš jau nebij vienīgais, kurš publicēja to kas darās saeimā! Iesākumā es ari tā kā sadomājos, ka beidzot ir uzradies drošsirdis. Bet..
23.oktobris 2018, 21:18 | links
 
showtime
Tu kā kaimiņa elektorāts nevarētu man paskaidrot, kādēļ viņa partija tik izmisīgi raujas koalīcijā ar tiem, pret ko viņš tik izmisīgi "cīnījās" Saeimā? (proti ar zzs-lembergu).
23.oktobris 2018, 21:14 | links
 
urmaas [23.10.18]: Un ko tas aktieris lietas labā ir izdarījis? Kā nekā 4 gadus nosēdēja saeimā! Neredzu viņā potenciālu, lai kaut ko citu kā tikai sarīkot klaunādi būtu spējīgs izdarīt!
Es jau nesaku ka tev par viņu jābalso. Viņš kā bezpartejisks deputāts protams viens pats nevar panākt pārmaiņas, tāpēc vienkārši rādīja saviem sekotājiem kas notiek saeimā un tas vien jau ir daudz vairāk kā daži citi krēslā pirdēji.
23.oktobris 2018, 20:59 | links
 
Man gan liekas, ka tautastērpos izmanto pelēku vadmalu. Bet nu lai jau.
23.oktobris 2018, 19:05 | links
 
Vadmalas svārkus tagad var tikt sastapt tautastērpos,tātad vai nu dziedātāji vai dejotāji.
23.oktobris 2018, 18:15 | links
 
Vīriem melnajos vadmales svārkos...
23.oktobris 2018, 17:31 | links
 
Vīriem melnajos vadmales svārkos...
23.oktobris 2018, 17:27 | links
 
Domātāj,a kā tu domāmji?Kārtībai jābūt,raihujancis būs pirmais kas nostučīs...

Tonis, 23.oktobris 2018, 16:36

Kam viņš stučīs, adminim, vai?
23.oktobris 2018, 17:21 | links
 
Toni,pastāsti lūdzu ,kādus atslēgas vārdus izmanto lai atrastu internēta dzīlēs šitādus mēslus?
23.oktobris 2018, 17:03 | links
 
Domātāj,a kā tu domāmji?Kārtībai jābūt,raihujancis būs pirmais kas nostučīs...
23.oktobris 2018, 16:36 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager