Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bralitis [11.10.18]: Tev ir savi uzskati bet man savējie.
Tev ir tavi nepareizie, bet man-mani pareizie! Atceries to vienreiz!
Un par kpv es tev sipīšu prātu vismaz nākamos 4 gadus. Ja vien tos ākstus neatstās opozīcijā-tur, manis pēc, viņi var izpildīties, kā vēlas...
12.oktobris 2018, 00:21 | links
 
AndrisABC [Vakar]: Tūlīt Reizniece nomainīs brigmani un būs Jaunā ZSJa no zzs noņemtu vecos komunistus, nsv nemaz tik briesmīgi. Man jau liekas, ja Rēzniece, Bergmanis un Čakša nebija tie sliktākie ministri... Auguli gan nafig, zzs prezidentu arī... Un tiesībsargu arī...

raihs, 11.oktobris 2018, 22:23


Ko par Čakšu saka ārsti, starp citu Čakša nav ārste:
Apinis piebilda, ka prognozēt jaunās valdības sastāvu šobrīd ir ļoti nepateicīgs uzdevums, jo pārāk daudz nezināmo šajā "kāršu kavā". Vienlaikus viņš izsaka asu kritiku esošajai veselības ministrei Andai Čakša (ZZS), kuru noteikti nevēlētos turpmāk redzēt šajā amatā. "Viņa savas spējas jau ir pierādījusi ar Veselības aprūpes finansēšanas likumu, kas iznīcināja līdztiesību un pieejamību medicīnā, ar e-veselību, kas ir brāķis, ar necaurspīdīgumu finansējuma tērēšanā, kā arī ar cilvēkresursu politiku, ieceļot mehāniķus slimnīcu vadībā, uzreiz divkāršojot algu vadītājiem un palielinot ierēdņiem, bet darba samaksu faktiski samazinot ģimenes ārstiem, kas padara Latvijas medicīnas lielāko darba apjomu,"
12.oktobris 2018, 00:04 | links
 
Bralitis [21:25]: Aivarus tik viegli nenorietināsi ...Tu pat pats nepamanīji, kā tu palēnām sāc prātā norietēt (īpaši balsojot par klauniem) , kur nu vēl Ventspils Aivars...

raihs, 11.oktobris 2018, 22:16


Izpildīju savu pilsoņa pienākumu pirmo reizi aizejot uz vēlēšanām - un tas tev ar nepatīk ooo visu varenais Raih.Bordāns un Strīķe man uzreiz bij melnajā sarakstā / Tu vēlēji par viņiem - es par kpv/ Demokrātija un demokrātijas vārdā lūdzu nepis man prātu . Tev ir savi uzskati bet man savējie.
11.oktobris 2018, 23:42 | links
 
ameriks ziemā, kādā no raidījumiem solīja ogli aizvākt uz krievu salu līdz 1.1. 2019., šķiet neizdosies, pareizāk būtu ,nereāli...
11.oktobris 2018, 23:01 | links
 
Galvenais, lai tagad nenotiek vājprāts, un vājonis nenominē gobzemu par premjeru... Bordānam jābūt!

raihs, 11.oktobris 2018, 22:33

ja Bordāns ministru prezident,tad kas par amatu Gobzemam?kura ir naudīgākā ministrija,satiksme?

cojs, 11.oktobris 2018, 22:38


Protams, tur labs piķis grozās, šleseru tēvs viens no pelēkajiem kardināliem, šajā kantorī ir gana daudz iespēju izpildīties, ar domniekiem jau kaut kā sadala...
11.oktobris 2018, 22:53 | links
 
cojs [11.10.18]: Galvenais, lai tagad nenotiek vājprāts, un vājonis nenominē gobzemu par premjeru... Bordānam jābūt!

raihs, 11.oktobris 2018, 22:33

ja Bordāns ministru prezident,tad kas par amatu Gobzemam?kura ir naudīgākā ministrija,satiksme?
Kaut kādam dīlam jau būs jābūt. Diemžēl. Par daudz mums Latvijā bračku, jaņču un vienkaru...
11.oktobris 2018, 22:42 | links
 
AndrisABC [11.10.18]: Diez vai gobzems dabūtu pielaidi, gan jau viņam padaudz netīru krekliņu.
Cerams. Uzstīvēt viņam nospeķotu priekšautu, lai pasniedz bračkveidīgajiem kotletes & aļķīti...
11.oktobris 2018, 22:40 | links
 
Gobzems domàju pat nerausies ìpaši valdìbà. kaut kur silti ietirgosies.
11.oktobris 2018, 22:39 | links
 
Galvenais, lai tagad nenotiek vājprāts, un vājonis nenominē gobzemu par premjeru... Bordānam jābūt!

raihs, 11.oktobris 2018, 22:33


ja Bordāns ministru prezident,tad kas par amatu Gobzemam?kura ir naudīgākā ministrija,satiksme?
11.oktobris 2018, 22:38 | links
 
Diez vai gobzems dabūtu pielaidi, gan jau viņam padaudz netīru krekliņu.
11.oktobris 2018, 22:36 | links
 
AndrisABC [9m]: Tūlīt Reizniece nomainīs brigmani un būs Jaunā ZSJa no zzs noņemtu vecos komunistus, nsv nemaz tik briesmīgi. Man jau liekas, ja Rēzniece, Bergmanis un Čakša nebija tie sliktākie ministri... Auguli gan nafig, zzs prezidentu arī... Un tiesībsargu arī...

raihs, 11.oktobris 2018, 22:23

Precīzi manas domas. Vēl aizvākt veco kraķi Dūklavu un glumo Krauzi, paliktu tikai normāli cilvēki. Tik tā laikam vairs nebūtu ZS :)
11.oktobris 2018, 22:34 | links
 
Galvenais, lai tagad nenotiek vājprāts, un vājonis nenominē gobzemu par premjeru... Bordānam jābūt!
11.oktobris 2018, 22:33 | links
 
AndrisABC [11.10.18]: Tūlīt Reizniece nomainīs brigmani un būs Jaunā ZS
Ja no zzs noņemtu vecos komunistus, nsv nemaz tik briesmīgi. Man jau liekas, ja Rēzniece, Bergmanis un Čakša nebija tie sliktākie ministri... Auguli gan nafig, zzs prezidentu arī... Un tiesībsargu arī...
11.oktobris 2018, 22:23 | links
 
Tūlīt Reizniece nomainīs brigmani un būs Jaunā ZS
11.oktobris 2018, 22:20 | links
 
Jāievēro, ka aivars vispār nepiedalījās diskusijās! Tas arī noteica visu, jo jāatzīst, ka bazars viņam labi nostādīts. Lauķus varēja saķert easy-peasy...
11.oktobris 2018, 22:19 | links
 
Bralitis [11.10.18]: Aivarus tik viegli nenorietināsi ...
Tu pat pats nepamanīji, kā tu palēnām sāc prātā norietēt (īpaši balsojot par klauniem) , kur nu vēl Ventspils Aivars...
11.oktobris 2018, 22:16 | links
 
Cerams, līdz ar šīm vēlēšanām Latvija sāks sakārtoties + aivaram sākas norieta ēra...
http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=50481879

raihs, 11.oktobris 2018, 20:29


Sen bij laiks, zzsisiti ,domāju ir izbeigušies, lai vēl bik paspurojās, şīs ir viņu pēdējās vēlēšanas. Labāk nebūtu tos 5% pārvēlušies...
11.oktobris 2018, 22:14 | links
 
Aivarus tik viegli nenorietināsi ...
11.oktobris 2018, 21:25 | links
 
Cerams, līdz ar šīm vēlēšanām Latvija sāks sakārtoties + aivaram sākas norieta ēra...
http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=50481879
11.oktobris 2018, 20:29 | links
 
Mūžu dzīvo, mūžu mocies. Speciāli pārspīlēju. Gribēju pateikt to, ko Daddy - Nafig? Jo man pazīstamie katoļi visu jau aizmirsuši un domā, ko rīt likt zem ikriem.
11.oktobris 2018, 18:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager