Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Izmiileet un atlaist kazinju ir krietni humaanaak kaa C&R liidaku.

apelsins, 10.oktobris 2018, 18:36


Tas jau ir F&R :):).
10.oktobris 2018, 18:41 | links
 
Interesanta kompānija, vienam muldenam patīk izārdīties ar ūdensmoci, uz sauszemes demolēt sabiedriskā transporta pieturvietas, lauzt parkos soliņus, jo tas ir kruti!
Otrs, mjuniors, var tikai domāt, ka ir gājis skolā, taču pats, lai gan ir gan nedaudz iemācījies reizrēķinu un, iespējams, vēl kaut kādas kompetences, taču nespēj ar savu galvu domāt, jo tic visām pasakām, kuras redz netā un lasa portālos. Bet ir pārliecināts, ka ir vienkārši pārgudrs.
Un tādi vēlas pamācīt tādus cilvēkus, kuri ir savlaicīgi sapratuši, kā viņiem kar makaronus uz ausīm, kuri izvēlējušies savu dzīves ceļu pēc sava prāta, neticot viedajiem iekšējiem un ārējiem padomdevējiem tā, kā Latvijas naivie ''politiķi'' /kādos parādos ir Latvija vairs nav jāstāsta, un tas esot labi!/, un darot savus darbus tā, lai bez problēmām apgādātu savas ģimenes, kas viņiem ir arī izdevies - izrādās ir tie muļķi! Ko te vēl komentēt?
Nav ko vairāk piebilst, kretīni kā ir, tā arī paliek paliek kretīni, lai kas arī viņi civilajā dzīvē būtu.
Un tādu muldenu un mjunioru Latvijā ir jau saradies nenormāli daudz - to adekvāti parādīja 13.Saeimas vēlēšanu notikumi.
Skumji, ka tāda tā virzība, attīrīties nebūs viegli.

krumujancis, 10.oktobris 2018, 18:14


Vairāk gan izskatās, ka jāatīras no tādiem ietiepīgiem "pārgudreļiem" kā tu, kas ieņēmuši galvā kaut kādu sūdu un aplamības, ko uzskata par patiesību un visus, kas apšauba tavu "pārgudrību" uzskata par muļķiem...
10.oktobris 2018, 18:40 | links
 
Izmiileet un atlaist kazinju ir krietni humaanaak kaa C&R liidaku.
10.oktobris 2018, 18:36 | links
 
plēsīgais tie bij piemēri ar udens moci,man patīk burusports,ekoloģiski tirs ekšens.Un sporta inventārs diemžel maksā daudz,tāpēc braucu ar vecu auto bet izbaudu dzīvi.Ja tev pietiek ar to ko tu dari,tas labi,bet kapēc tik ļoti centies pierādīt cik esi laimīgs??
Katram tā laimes sajūta ir sava,tev pietiek izmīlēt kaziņu un smaidz līdz ausīm.Dzīvo un baudi,savu laimes formulu citam neuzspiedīsi,jo baudas avoti uz pasaules ir miljoniem

uldens2, 10.oktobris 2018, 17:35

Redzi Ulden , TAPEC KA paradas TADI MORALI kropļi ka Tu !
Kuri smagu lauksaimnieka darbu nosauc par - izmilet kaziņu !

Žel bet šoreiz bušu rupjš ! Atbildešu tev TĀ !

Un pie reizes atklata teksta lugšu CL vadibu izvertet - vai tadiem cilvekiem ir vieta CL ?

Atvainojos visiem , bet tiešam šoreiz esmu parsteigts un sarugtinats !

plesigais, 10.oktobris 2018, 17:57
redz plēsīgais tu drīksti izdomāt un rakstīt ka es izmetu maisiņus un piesārņoju dabu,bet ja es izzīžu no pirksta kādu muļķību par tevi tad tu apvainojies
10.oktobris 2018, 18:29 | links
 
Interesanta kompānija, vienam muldenam patīk izārdīties ar ūdensmoci, uz sauszemes demolēt sabiedriskā transporta pieturvietas, lauzt parkos soliņus, jo tas ir kruti!
Otrs, mjuniors, var tikai domāt, ka ir gājis skolā, taču pats, lai gan ir gan nedaudz iemācījies reizrēķinu un, iespējams, vēl kaut kādas kompetences, taču nespēj ar savu galvu domāt, jo tic visām pasakām, kuras redz netā un lasa portālos. Bet ir pārliecināts, ka ir vienkārši pārgudrs.
Un tādi vēlas pamācīt tādus cilvēkus, kuri ir savlaicīgi sapratuši, kā viņiem kar makaronus uz ausīm, kuri izvēlējušies savu dzīves ceļu pēc sava prāta, neticot viedajiem iekšējiem un ārējiem padomdevējiem tā, kā Latvijas naivie ''politiķi'' /kādos parādos ir Latvija vairs nav jāstāsta, un tas esot labi!/, un darot savus darbus tā, lai bez problēmām apgādātu savas ģimenes, kas viņiem ir arī izdevies - izrādās ir tie muļķi! Ko te vēl komentēt?
Nav ko vairāk piebilst, kretīni kā ir, tā arī paliek paliek kretīni, lai kas arī viņi civilajā dzīvē būtu.
Un tādu muldenu un mjunioru Latvijā ir jau saradies nenormāli daudz - to adekvāti parādīja 13.Saeimas vēlēšanu notikumi.
Skumji, ka tāda tā virzība, attīrīties nebūs viegli.
10.oktobris 2018, 18:14 | links
 
Satiekaties copē, kurš noķer pa dienu vairāk mailes, tam taisnība un godība. Citādi te nevar tikt galā.
10.oktobris 2018, 18:13 | links
 
plēsīgais tie bij piemēri ar udens moci,man patīk burusports,ekoloģiski tirs ekšens.Un sporta inventārs diemžel maksā daudz,tāpēc braucu ar vecu auto bet izbaudu dzīvi.Ja tev pietiek ar to ko tu dari,tas labi,bet kapēc tik ļoti centies pierādīt cik esi laimīgs??
Katram tā laimes sajūta ir sava,tev pietiek izmīlēt kaziņu un smaidz līdz ausīm.Dzīvo un baudi,savu laimes formulu citam neuzspiedīsi,jo baudas avoti uz pasaules ir miljoniem

uldens2, 10.oktobris 2018, 17:35


Redzi Ulden , TAPEC KA paradas TADI MORALI kropļi ka Tu !
Kuri smagu lauksaimnieka darbu nosauc par - izmilet kaziņu !

Žel bet šoreiz bušu rupjš ! Atbildešu tev TĀ !

Un pie reizes atklata teksta lugšu CL vadibu izvertet - vai tadiem cilvekiem ir vieta CL ?

Atvainojos visiem , bet tiešam šoreiz esmu parsteigts un sarugtinats !
10.oktobris 2018, 17:57 | links
 
Šitā sadaļa sāk pārvērsties par savstarpējo nesaskaņu kārtošanu. Tas nav politiski ne ekonomiski.

MV-F, 10.oktobris 2018, 17:43

piekrītu
Pa tēmu
10.oktobris 2018, 17:51 | links
 
Šitā sadaļa sāk pārvērsties par savstarpējo nesaskaņu kārtošanu. Tas nav politiski ne ekonomiski.
10.oktobris 2018, 17:43 | links
 
plēsīgais tie bij piemēri ar udens moci,man patīk burusports,ekoloģiski tirs ekšens.Un sporta inventārs diemžel maksā daudz,tāpēc braucu ar vecu auto bet izbaudu dzīvi.Ja tev pietiek ar to ko tu dari,tas labi,bet kapēc tik ļoti centies pierādīt cik esi laimīgs??
Katram tā laimes sajūta ir sava,tev pietiek izmīlēt kaziņu un smaidz līdz ausīm.Dzīvo un baudi,savu laimes formulu citam neuzspiedīsi,jo baudas avoti uz pasaules ir miljoniem
10.oktobris 2018, 17:35 | links
 
https://youtu.be/jR5qQXcd-Kc

Bez vardiem !
10.oktobris 2018, 16:43 | links
 
Plēsīgais, par to anekdoti,tā ir domāta tādiem kā tu,lai justos tik pat vērtīgs ka miljonārs,ja dzīves baudīšana aprobežojas ar copi un garlaikosanos.Man dzīves baudīšana ir tad ja es varu izārdīties ar udensmoci, izlekt ar izpletni un tamlīdzīgas lietas,,man nepatīk būt dzīvam mironim

uldens2, 10.oktobris 2018, 15:05


Brinišķigi , bet zini es jutos daudz vertigaks par miljonaru !
Ari dzivoju vienkarši sava prieka pec !
Kāpēc vertigaks , nu vienkarši tāpēc ka nedzivoju peļņai , nodokļu krapšanai , meliem un citam tumšam lietam un darijumiem !

Un ? Izleci ar izpletni , samali ar udensmoci pardesmit tukstošus mikroorganismus ! VARENI ! MALACIS ! Piesmirdinaji kartejo udenskratuvi ar benzina sadegšanas gala produktiem ! Pasaki vel ka lecot ar izpletni edi saldejumu ( ekšens ka ne kā ) un plasmasa maisinu palaidi pa vejam !

Dzivais mironis - hm ! Labs apzimejums onkuļiem kuri paši sev apnikuši ! Kas nespej priecaties par siltu dienu , vai banalu saullektu un zvaigznitem !

Ne Ulden , aņuks domats Tev ! Var priecaties par caleniem kas tiko izšķilušies - miksti , silti , pukaini ! Vai kazam kas uzticas saimniekam , vai kucenu kas triju menešu vecuma sak dusmigi riet uz svešiem - aizstavot savejos !
Censties nopelnit visu pasaules naudu , vai ardities ( bendejot zivju mazuļus ) ar udens moci , var tikai tie kam vis jau ir vienalga ! Un kartejo adrenalina devu var " saķert " tikai darot TO ko Tev uzspiež citi ! Citi kas uz Ta visa pelna !
10.oktobris 2018, 15:39 | links
 
Plēsīgais, par to anekdoti,tā ir domāta tādiem kā tu,lai justos tik pat vērtīgs ka miljonārs,ja dzīves baudīšana aprobežojas ar copi un garlaikosanos.Man dzīves baudīšana ir tad ja es varu izārdīties ar udensmoci, izlekt ar izpletni un tamlīdzīgas lietas,,man nepatīk būt dzīvam mironim
10.oktobris 2018, 15:05 | links
 
mjuniors, 10.oktobris 2018, 14:48


Tad jau iznak ka Tava pazinu loka daudz dumju onkuļu !
Oi oi oi !
Labi ka mes ar Tevim personigi nesam pazistami !
;) !
10.oktobris 2018, 14:53 | links
 
Uldiņ es domaju gadus 20 atpakaļ !
Kad bijušie komunisti , peļņas deļ , sagrava LV ražošanu !
Jā tieši tā , sagrava ! Nevis pirka VEFAM jaunus darbagaldus , aprikojumu un apmacija specus !
Izlaupija AURORU un citus uzņemumus , likvideja darba vietas , savas alkatibas deļ !
Tagad es vienkarši dzivoju SAVAM un SAVU bernu un mazbernu priekam !
Tā sacit - baudu dzivi !
;) !
10.oktobris 2018, 14:49 | links
 
10.oktobris 2018, 14:48 | links
 
Miljonars kruta pludmale satiek copmani , kas sež pie laiviņas un tirgo zivteles - lenam malkojot viskiju un verojot saulrietu ! Sak uzbazties ar jautajumiem un padomiem !
Ko dzer ? Ej ķer vairak zivju !
Kapec ?
Nu varesi lielaku laivu nopirkt , vel vairak zivju noķert !
Kapec ?
Nu varesi noligt veselu floti un daudzus copmanus , kas stradas Tava laba ,
Kapec ?
Nu pec tam busi tik bagats ka varesi ka es atpusties un baudit dzivi ,
Ā KO TAD ES PEC TAVA PRATA DARU ?
;) !
Dumš tas copmanis - vai ne Uldiņ ? Dumš !
;) !
10.oktobris 2018, 14:39 | links
 
Plēsīgais ja tu spētu domāt tad būtu ticis tālāk par pupinkutinasanu
10.oktobris 2018, 14:24 | links
 
Redz, "Domājam paši" kustībā ir jau trīs, kas viens otram piebalso. Vajag vai nevajag. Ja te būtu kāds tiešām "domā pats", tad viņš būtu sadirsies ar visām frontēm. Vienu brīdi jau bija, taču ideja, paliekot viena, vienmēr mirst.

abrakadabra, 10.oktobris 2018, 12:58


Un kadam dihti vajag lai letiņi ir pa vienam !
VAJAG !
Lai apdirš viens - otru !
VAJAG !
Lai tic ko saka oficiala statistika un mediji !
VAJAG !

P/S labi ka daži jau no lamašanas bikšelem izauguši , varbut ari izaugs lidz vecumam , kad saks domat !
;) !
10.oktobris 2018, 13:47 | links
 
trīs intelektuāļi,čikstīgais,klačujancis un arnox,turaties kopā,baumās ir spēks,gan vēl kāds muļķis jums pievienosies

uldens2, 10.oktobris 2018, 13:02


Un vis ?
Nu nesi taču knauzeris , pieliec paris rihtigos krieveniekus !
;) !
10.oktobris 2018, 13:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager