Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Skutān,nepārdzīvo ,ja dārzenis vai auglis bojājas,tas nozīmē ,ka tur maz ķīmijas...
4.septembris 2018, 00:30 | links
 
Latvijā audzētais gurķis, nelaimīgā kārtā kopš pagājušās 3dienas ir nodzīvojies istabas tepmeratūrā Rīgas dzīvoklī, blakām redzamie ir iz dārza , vakardienas..., bet vakar bij svaigāka skata... Ne katrs "smaržīgais" ir labs...:)

skutans, 4.septembris 2018, 00:25

Skutān, tu runā par selekciju..
4.septembris 2018, 00:27 | links
 
Jāsaka paldies par humoru no jūsu puses, pazudīšu uz ilgāku laiku, garlaicīgi, ir svarīgākas lietas. Jaunā atvasīte jāved mājās.. Hou..
Beigšu ar vārdiem, ja nav tad ar eko biezpienu neaizbāzīsi.
4.septembris 2018, 00:26 | links
 
A kas protestes ? Uldiņs kurš parlicinats ka perk LV tomatus
plesigais, 4.septembris 2018, 00:16Plēsīgais ja es varu ieiet siltumnīcā un nopirkt tomātus,domā viņi nav auguši LV:DDDTad jau tavas vistu olas ar nav ražotas LV

uldens2, 4.septembris 2018, 00:19

Vai tu patiesi esi uz augšu pasists, vai tikai tēlo duraku? Tad pasaki kur tad vari vēl nopirkt stādus, kuru šķirne sakrīt ar pārdevēja teikto? Un esi nopircis to, ko vēlies. Teiksi tirgū? Neesmu pamanījis, ka tā varētu, pērc vienu - izaug pavisam kas cits! Gvelzt jau ir viegli, ja nesaproti ko esi sarunājis.
4.septembris 2018, 00:26 | links
 

Latvijā audzētais gurķis, nelaimīgā kārtā kopš pagājušās 3dienas ir nodzīvojies istabas tepmeratūrā Rīgas dzīvoklī, blakām redzamie ir iz dārza , vakardienas..., bet vakar bij svaigāka skata... Ne katrs "smaržīgais" ir labs...:)
4.septembris 2018, 00:25 | links
 
Bet vispār ,puiķi,man jau patīk jūsu optimisms,tā neko nezinot ,vieglāk dzīvot...

Tonis, 4.septembris 2018, 00:19

Toni kā darboja GPS kuru tu lieto????:DDD
4.septembris 2018, 00:22 | links
 
Bet vispār ,puiķi,man jau patīk jūsu optimisms,tā neko nezinot ,vieglāk dzīvot...
4.septembris 2018, 00:19 | links
 
A kas protestes ? Uldiņs kurš parlicinats ka perk LV tomatus
plesigais, 4.septembris 2018, 00:16
Plēsīgais ja es varu ieiet siltumnīcā un nopirkt tomātus,domā viņi nav auguši LV:DDDTad jau tavas vistu olas ar nav ražotas LV
4.septembris 2018, 00:19 | links
 
Udiņ,čalīt,pirmkārt pievaldi mutīti,otrkārt pasaki kurā lielveikalā Rīgā es varu nopirkt smaržīgu vietējo tomātu?

Tonis, 4.septembris 2018, 00:11
Pareizi, ka nevar nopirkt, jo lielās firmas audzē tikai vai nu pēc zāles garšojošos hibrīdus, vai ES atļautās šķirnes. Un tad viss ir kā jau ES standarti to atļauj.
Pagaidām man zināmie vienīgie, kuri izplata citas šķirnes ir SIA ''Neslinko'' siltumnīca Baložos. Tur var nopirkt arī visādu citādu šķirņu stādus un tomātus audzēt pats.
4.septembris 2018, 00:18 | links
 
Mēs jau esam tikai to pārvērtību procesa sākumpunktā,tā kā krievs saka,-toļi eščo budjet...)
4.septembris 2018, 00:17 | links
 
Jūs jau droši vien neko neesat dzirdējuši par tā saucamo ''tomātu dumpi'' Latvijā, kad Zemkopības ministrija taisījās aizliegt no Latvijas sēklām audzēt tomātu stādus. Vesels ļembasts bija, pats arī piedalījos, un šo normu atcēla. Iespējams, la cilvēki protestētu atceltu vēl daudz ko, bet vai te ko tādu sagaidīsi? Nekā, lielākā daļa nolaiž astes un prom uz Zviedriju, Vāciju , un kur nu kurais. Tieši tā kā ar - makšķernieku partiju.

krumujancis, 4.septembris 2018, 00:05


Janci ;)
A kas protestes ? Uldiņs kurš parlicinats ka perk LV tomatus ( un krievi tulit , tulit - - ! )
Mjuniors kuram vis ZAJEBAL ?
Raihs kuram vis - - !
Vai Smidzis kam maksa lai vis butu OK ?
Kurš protestes ?
4.septembris 2018, 00:16 | links
 
Udiņ,čalīt,pirmkārt pievaldi mutīti,otrkārt pasaki kurā lielveikalā Rīgā es varu nopirkt smaržīgu vietējo tomātu?

Tonis, 4.septembris 2018, 00:11
Toni es zinu cilvēkus kas audzē tomātus un gurķus un ved uz veikaliem,lielveikaliem viņi nepiegādā jo tiem vajag daudz,daudz uzreiz,viņi nespēj izaudzēt tādus kvantumus.Tā kā nemelo ka kāds aizliedz.Lielveikali tirgos to ko varēs lielos daudzumos un pa lētāku naudu iepirkt
4.septembris 2018, 00:16 | links
 
Janci,nu,nu,,,,paturpini...Kāpēc tad esi pārliecināts ,ka pavadoņi ne par metru nenovirzoties riņķo kā piesieti vienādā ātrumā un punktā ap zemies lodi kuras diametrs ir mazāks nekā pavadoņu orbīta?
Kāpēc to pašu viņi ar vēl lielāku varbūtību nevarētu veikt radiālā kustībā ap diskveida plakni?

Uldēn,ja nav ko konkrēti pateikt,labāk muti nežāvē,ja?

Tonis, 4.septembris 2018, 00:03Ko konkrētu???Tu šovakar klaji izplati dezinformāciju par pilnīgi visu,sevi pataisi pa muļķi.Latvijā audzētus tomātus var nopirkt veikalos un tu melo ka nedrīkst tirgot,latviski sakot DIRS

uldens2, 4.septembris 2018, 00:06

Ja kāds kaut ko raksta par ko neko nezina, tad dirsējs esi pats. Atceries, rakstu tikai to, ko skaidri zinu, ja gribi oponēt vāc pierādījumus, ja tādu nav - paklusē!
4.septembris 2018, 00:12 | links
 
Krūmjanci, tu nu arī maun, kādas sēklas, kas tev ko var aizliegt audzēt, labi, es bez alko šovakar, ies pie miera...
4.septembris 2018, 00:11 | links
 
Udiņ,čalīt,pirmkārt pievaldi mutīti,otrkārt pasaki kurā lielveikalā Rīgā es varu nopirkt smaržīgu vietējo tomātu?
4.septembris 2018, 00:11 | links
 
Jūs jau droši vien neko neesat dzirdējuši par tā saucamo ''tomātu dumpi'' Latvijā, kad Zemkopības ministrija taisījās aizliegt no Latvijas sēklām audzēt tomātu stādus. Vesels ļembasts bija, pats arī piedalījos, un šo normu atcēla. Iespējams, la cilvēki protestētu atceltu vēl daudz ko, bet vai te ko tādu sagaidīsi? Nekā, lielākā daļa nolaiž astes un prom uz Zviedriju, Vāciju , un kur nu kurais. Tieši tā kā ar - makšķernieku partiju.

krumujancis, 4.septembris 2018, 00:05
janci tā nebij zemkopības ministrija kas gribēja aizliegt,bet VAAD.Un tā nebij ES vēlme,bet dažu labu darboņu vēlme iegūt monopolu tirgojot sēklas,sīki žuļiki tā teikt
4.septembris 2018, 00:10 | links
 
Tirgū no privātajiem tos tomātus vēl varat nopirkt,bet ar laiku ar vairs nebūs,jo nebūs sēklu...

Tonis, 4.septembris 2018, 00:07

Kur tev tāds info!? Vispār tev ir daļēja informācija. No hibrīdiem tiešām sēklu ievākt nevar..
4.septembris 2018, 00:10 | links
 
Janci,nu,nu,,,,paturpini...Kāpēc tad esi pārliecināts ,ka pavadoņi ne par metru nenovirzoties riņķo kā piesieti vienādā ātrumā un punktā ap zemies lodi kuras diametrs ir mazāks nekā pavadoņu orbīta?
Kāpēc to pašu viņi ar vēl lielāku varbūtību nevarētu veikt radiālā kustībā ap diskveida plakni?

Uldēn,ja nav ko konkrēti pateikt,labāk muti nežāvē,ja?

Tonis, 4.septembris 2018, 00:03

Nevaru paturpināt, jo neesmu speciālists šajos aprēķinos. Un lido ne jau tikai ap zemi, bet arī citos virzienos, lido pavadoņi, kuri periodiski pārlido teritorijas, citi stāv noteiktos punktos, tad kā? Uzlidoja gaisā, apstājās un brīnās? Vai kā?
4.septembris 2018, 00:08 | links
 
Krūmjanci.Saki normālo pārtiku var nopirkt? Eiropas savienībā tirdzniecībai var audzēt tikai tās pārtikas šķirnes kuras ir apstiprinātas EU. ,Mūsu kādreizējos snmaržīgos tomātus lielveikalos var nopirkt?Diemžēl arī mazveikalos nevar,jo nedrīkst...Tas attiecas arī uz visu pārēju.Secinājumus izdarat paši...

Tonis, 3.septembris 2018, 23:51
Pašlaik ir saimniecības, kuras audzē un pieved savu audzēto, vismaz man, pie durvīm. Lielveikalā pērku tikai to, ko nevaru nopirkt pie zemnieka, vai izaudzēt pats, jo laika man pietiek un visa pārējā arī. Arvien vairāk pamazām sāk rasties šādu zemnieku saimniecību, jo atrod iespēju kā var valsti apčakarēt, jo sadabūt visas ierēdņu atļaujas - tas nav reāli.

krumujancis, 3.septembris 2018, 23:56


A nafiga ? ? ?
Piedodiet , bet KĀPĒC man jahujari mana valsts ?
Peļņas ?
Ieredņu neizdaribas ?
Stulbuma ?
Jautajums Uldiņam !
Kāpēc man klukstes jatur buri ja BALTIKOVO grib putnu gipas epidemiju un apdrošinasanu + valsts kompensaciju ?
Ā ?
4.septembris 2018, 00:08 | links
 
Tirgū no privātajiem tos tomātus vēl varat nopirkt,bet ar laiku ar vairs nebūs,jo nebūs sēklu...
4.septembris 2018, 00:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager