Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Vai nav vienalga, apaļa-plakana tā zeme...? :) Jumsim te jestri kungi. :) Kas ar to manu taņu galu galā, par ko ta tagad man balsot....?:(, esmu ļoti vīlies .Kas tad tās par vēlēšanām ? memļākins vien paliek...:(

Asaris labi kožās, ne asakas !:)

skutans, 3.septembris 2018, 23:26

Karpa un linis no asariša neatpaliek ! ;)
Tev ari - ne asakas ! ! !

plesigais, 3.septembris 2018, 23:30

Kas ar tām sēnēm tavā pusē, būs nu klāt ?

skutans, 3.septembris 2018, 23:35


Atvaino ! Bet pašam nesanak - seņot ! Citiem ir ko likt ziemai un ar šnabi uzkost !
3.septembris 2018, 23:43 | links
 
Junior,kura gada un gadsimta bībeles tu lasi,atšķirības un nesaderības neesi manījis...:)
3.septembris 2018, 23:43 | links
 
to plesigais
Droši vien neesi izlasījis, ja pārtiku pērc veikalā, ko tikai pats nerij iekšā E vielu veidā. Tad arī nebrīnies ka tik daudziem jāslimo ar vēzi. Tādu drazu, ko tagad sauc par pārtiku, esam sākuši lietot tikai sākot ar atmodas laiku. Bet cita iespēja tikai pamazām tagad rodas, jo atdzimst ražotāji, no kuriem var iegādāties normālu, nesadraņķotu pārtiku, un tā, kaut mazliet, novērst saslimšanas risku.
Bet daudzi jau tāpat pirks tos skaistajos papīrīšos iesaiņotos draņķus.
3.septembris 2018, 23:41 | links
 
Ulden ka zinatne izskaidro ka OLAINFARM jau gadus desmit izlaiž zales kas arste vezi ? Tikai onkoloģijas nodaļa Riga pilna ar slimiem berniem ? Kuriem veics ķimioterapijuju un parejas figņas kas maksa bargu naudu ? Bet mirstiba no veža palielinas ?

plesigais, 3.septembris 2018, 23:28
plēsīgais atkal kul tukšus salmus,nu tak palasi pa tām zālēm,neesi slinks,saucas viņas Rigvir,izstrādaja A.Muceniece,būs tev tur visas atbildes.Slinķis un dezinformātors tu esi
3.septembris 2018, 23:38 | links
 
Uldiņ,izskaidro man lūdzu kāpēc pasaules ģeogrāfiskā karte neatbilst īstenībai,kāpēc attālumi neatbilst kartei? Kāpēc lidojumi no Austrālijas uz Dienvidameriku notiek caur Dubaju? Degvielu nav kur likt?Kāpēc Krievija kartē attēlota lielāka par Āfriku,ja patiesībā ir otrādi? Kāpēc tuvāk par 200 km nevienu dienvidpolam klāt nelaiž?Kāpēc senie ziemeļjūru un antarktīdas atklāēji savās dienas grāmatās fiksējuši ,ka ir gadā nobraukuši 40000 jūdzes gar dienvidpola sniegoto ledus sienu un nav atraduši caur tiem izeju? Un vēl daudz citu jautājumu.Ja to visu izskaidrosi un pamatosi,varbūt arī pārliecināsi..

Tonis, 3.septembris 2018, 23:35

Es laikam zinu, kur ir melnais caurums..
3.septembris 2018, 23:37 | links
 
Uldiņ,izskaidro man lūdzu kāpēc pasaules ģeogrāfiskā karte neatbilst īstenībai,kāpēc attālumi neatbilst kartei? Kāpēc lidojumi no Austrālijas uz Dienvidameriku notiek caur Dubaju? Degvielu nav kur likt?Kāpēc Krievija kartē attēlota lielāka par Āfriku,ja patiesībā ir otrādi? Kāpēc tuvāk par 200 km nevienu dienvidpolam klāt nelaiž?Kāpēc senie ziemeļjūru un antarktīdas atklāēji savās dienas grāmatās fiksējuši ,ka ir gadā nobraukuši 40000 jūdzes gar dienvidpola sniegoto ledus sienu un nav atraduši caur tiem izeju? Un vēl daudz citu jautājumu.Ja to visu izskaidrosi un pamatosi,varbūt arī pārliecināsi..
3.septembris 2018, 23:35 | links
 
Vai nav vienalga, apaļa-plakana tā zeme...? :) Jumsim te jestri kungi. :) Kas ar to manu taņu galu galā, par ko ta tagad man balsot....?:(, esmu ļoti vīlies .Kas tad tās par vēlēšanām ? memļākins vien paliek...:(

Asaris labi kožās, ne asakas !:)

skutans, 3.septembris 2018, 23:26

Karpa un linis no asariša neatpaliek ! ;)
Tev ari - ne asakas ! ! !

plesigais, 3.septembris 2018, 23:30


Kas ar tām sēnēm tavā pusē, būs nu klāt ?
3.septembris 2018, 23:35 | links
 
Par Taviem tekstiem - puis piedod ! Bet sac skatities pasaule ar savam acim !

plesigais, 3.septembris 2018, 23:17

Lūdzu precīzāk savu domu, es nesaprotu..
3.septembris 2018, 23:34 | links
 
Vai nav vienalga, apaļa-plakana tā zeme...? :) Jumsim te jestri kungi. :) Kas ar to manu taņu galu galā, par ko ta tagad man balsot....?:(, esmu ļoti vīlies .Kas tad tās par vēlēšanām ? memļākins vien paliek...:(

Asaris labi kožās, ne asakas !:)

skutans, 3.septembris 2018, 23:26

Redz nu! Būtu kopā nodibinājuši makšķernieku partiju, varētu balsot atspērušies. Bet nu nekā, atkal jādomā, atkal var kļūdīties, atkal...kas tik nevar notikt? Tā notiek, ja nedomā laikus...
3.septembris 2018, 23:31 | links
 
Vai nav vienalga, apaļa-plakana tā zeme...? :) Jumsim te jestri kungi. :) Kas ar to manu taņu galu galā, par ko ta tagad man balsot....?:(, esmu ļoti vīlies .Kas tad tās par vēlēšanām ? memļākins vien paliek...:(

Asaris labi kožās, ne asakas !:)

skutans, 3.septembris 2018, 23:26


Karpa un linis no asariša neatpaliek ! ;)
Tev ari - ne asakas ! ! !
3.septembris 2018, 23:30 | links
 
Junior,grāmatas ir laba lieta,tiemžēl to ēra noriet...


Tonis, 3.septembris 2018, 23:16

Atkal nodarbojies ar savu propogandu. Tu vairs nelasi grāmatas, tāpēc tev liekas, ka noriets ir grāmatām. Kā reiz, kad parādījās internets tā domāja arī grāmatu izdevēji un izveidoja e-grāmatas. Kā izrādijās neguva nekādu popularitāti. Jo patīk cilvēkiem turēt rokās grāmatas. Arī mana ir tāda izvēle.
3.septembris 2018, 23:30 | links
 
Toni ko tad zinātne nevar izskaidrot??Nepaliec smieklīgs,tev kāds pajolis pasaka ka nevar izskaidrot un tu pat nepainteresējies ka sen jau viss izskaidrots.Tā savu rdzesloku nevar paplašināt,bet degradēties gan var

uldens2, 3.septembris 2018, 23:12


Ulden ka zinatne izskaidro ka OLAINFARM jau gadus desmit izlaiž zales kas arste vezi ? Tikai onkoloģijas nodaļa Riga pilna ar slimiem berniem ? Kuriem veics ķimioterapijuju un parejas figņas kas maksa bargu naudu ? Bet mirstiba no veža palielinas ?
3.septembris 2018, 23:28 | links
 
Vai nav vienalga, apaļa-plakana tā zeme...? :) Jumsim te jestri kungi. :) Kas ar to manu taņu galu galā, par ko ta tagad man balsot....?:(, esmu ļoti vīlies .Kas tad tās par vēlēšanām ? memļākins vien paliek...:(

Asaris labi kožās, ne asakas !:)
3.septembris 2018, 23:26 | links
 
Toni liec mudigi vel kadu video par plakano zemi , vai transkorporacijam ! ! !
Manam nakstsmieram ! Savadak bail ka Mjuniora Stefa vai Stefans gulet neļaus !
;) !

plesigais, 3.septembris 2018, 22:57
AHa, Stefanu Stefans/-a, būs tagad tavos sapņos. Jau par raustīšanu biji aizdomājies, tātad kaut kas tev ar viņu ir tuvs ;)..

mjuniors, 3.septembris 2018, 23:06


Mjuniors ! TUVS ? Tuvs nav nekas !

Bet pieredze ar kropļiem ir !
Un neliec man domat ka Tev TAS patik un interese ! ! !
3.septembris 2018, 23:22 | links
 
Varam jau mēs te muļķi padzīt,bet ja iedziļinās visās tajās huiņās par to plakano vai apaļo zemi,daudz jautājumu uzrodas..
Jāatzīst ir viens,ka mēs dzīvojam tajos steorotipos kas mums ir iedzīti no skolas laikiem.Un redzot un saprotot to,ka daudz kas mūsu prātiņos ir mērķtiecīgi ,jau no kristietības un pat senākiem laikiem,iedzīts nepareizi,jāsāk šaubīties par daudz ko it kā vispār pieņemto...

Tonis, 3.septembris 2018, 22:39
Tādas domas arī man jau ir.. Tikai viens liels, bet.. arī youtube ir tieši tas pats, no kā tu mēģini aizmukt. Es to kanālu jau sen par nopietnu neuztveru, pat neveru vaļā. Vienīgi izklaidei, mūzika, video joki utt. Bet viss pārējais.. Labāk lai smadzenes atpūšas. Labāk ieturēt babajieša pozu- tupus zem koka un būs daudz labāk. :)) Es tomēr vairāk uzticos informācijas nesējam- grāmata. Youtube- info ir nepārbaudīta (kas viņu veidoja, kādiem mērķiem, no kurienes tas info ir nācis utt). Paskat čali nepilngadīgo aizturēja par Fake news veidošanu, kas ir parāvis ļoti daudzus, tiešs piemērs ir Kaimiņa kampaņas. Viņš ir paķēris interneta auditoriju, kas neuzdod liekus jautājumus, bet pakļaujas tikai tam ko rāda un stāsta (kā var neticēt es taču redzēju..!?), Un viss internets ir liels fake.. Arī mūsu komentāri..

mjuniors, 3.septembris 2018, 23:04


Bļaviens ! Un es jau parbijos ! : D !
Mjuniors un uz nepareizas nots !
Klau Tu nopietni esi reals džeks ! Vai tomer robots , neta tarps ?
Te Tu lamajies un apsaukajies !
Te centies runat konkreti !
Te uzvedies ka piecpacmitgadigs krievu urlens !
Te - - - !
Klau NOSTAJIES UZ SAVAM KAJAM !

P/S Atkartoju spešal Tev !
Par Tavu darbu un apņemšanos - cepuri nost , un lai izdodas !
Par Taviem tekstiem - puis piedod ! Bet sac skatities pasaule ar savam acim !
3.septembris 2018, 23:17 | links
 
Junior,grāmatas ir laba lieta,tiemžēl to ēra noriet...
Arī grāmatās ar nolūku daudz kas tajā pasaules vēsturē sagrozīts,Kaut vai tajā pašā bībelē,kura tika nezcik reizes pārtaisīta...
Tādēļ izturēsimies pret visu apkārtējo ar samērojamu kritikas devu...
3.septembris 2018, 23:16 | links
 
Toni ko tad zinātne nevar izskaidrot??Nepaliec smieklīgs,tev kāds pajolis pasaka ka nevar izskaidrot un tu pat nepainteresējies ka sen jau viss izskaidrots.Tā savu rdzesloku nevar paplašināt,bet degradēties gan var
3.septembris 2018, 23:12 | links
 
Mjunior , sievišķis nu tads , bet mjuzik fantastik !https://youtu.be/0HKIjAK7mxM

plesigais, 3.septembris 2018, 23:04

Mūzika!? Labi lai jau paliek, nekomentēšu. Bet tas sievišķis ir dikti labs modelis. No šī laika un ar to laiku nekād sakara naf. :)) Tas tā, ja runājam par to sievišķi, mani viņa bildēs ļoti uzrunāja.
Un redzēju viņu vienā filmā, galīg garām. Seja viņai kā mirusi, kas der bildēm neder filmām..
3.septembris 2018, 23:11 | links
 
Uldiņ,es ne uz ko nesmu uzrāvies,vienkārši man ir tā priekšrocība daudz ko atcerēties un salīdzināt ...Es tak nesaku ka viss bija baigi skaisti un labi,daudz ko pārvēršu humorā.Vienkārši katrai paaudzei jāizdzīvo savs laiks un to kas ir izdzīvots ,lai arī cik grūti vai slikti ir bijis,gribas atcerēties no labās puses....Tev arī reiz pienāks tāds laiks,kad nevarēsi vairs nokārtot savas kredītsaistības,vai nomaksāt uzspiestos nodokļus un nodevas,un tad atcerēsies kā seņči bez stresiem dzīvoja...
Es vēl to varu,bet jūtu ,ka esmu palicis par sistēmas vergu...
Tas tā,neliela emocionāla atkāpe...:)

Tonis, 3.septembris 2018, 19:28

Tikai tagad pamanīji? Apsveicu!
Redziet, kungi, jūs te mani zākājāt, taču pats to pamanīju jau deviņdesmitajos gados, un atradu kā no tā izbēgt. Lai arī Jums veicas! Ne asakas.
3.septembris 2018, 23:10 | links
 
Uldiņ,nu redz, es sākumā arī tā domāju,bet kad nedaudz iedziļinājos tajā ,par un pret,man arī radās daudz jautājumu,ko oficiālā zinātne īsti nevar izskaidrot.Ir jau viegli kaut ko noliegt ,tā īsti nemaz neiedziļinoties,tikai tāpēc ka tā mamma mācīja...
Bet diemžēl dažreiz šo to nākas pārvērtēt...
Vēlreiz paskaidroju,es neko netaisos apgalvot,vienkārši tāpēc ,ka īsti NEZINU.
Es varu apgalvot tikai to ,ko reāli redzu un izjūtu.
Un tie kas ar putām uz lūpām apgalvo to ,ko īsti nevar zināt ,ir vienkārši jefiņi un nelgas...
3.septembris 2018, 23:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager