Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Toni liec mudigi vel kadu video par plakano zemi , vai transkorporacijam ! ! !
Manam nakstsmieram ! Savadak bail ka Mjuniora Stefa vai Stefans gulet neļaus !
;) !

plesigais, 3.septembris 2018, 22:57

AHa, Stefanu Stefans/-a, būs tagad tavos sapņos. Jau par raustīšanu biji aizdomājies, tātad kaut kas tev ar viņu ir tuvs ;)..
3.septembris 2018, 23:06 | links
 
Mjunior , sievišķis nu tads , bet mjuzik fantastik !https://youtu.be/0HKIjAK7mxM
3.septembris 2018, 23:04 | links
 
Varam jau mēs te muļķi padzīt,bet ja iedziļinās visās tajās huiņās par to plakano vai apaļo zemi,daudz jautājumu uzrodas..
Jāatzīst ir viens,ka mēs dzīvojam tajos steorotipos kas mums ir iedzīti no skolas laikiem.Un redzot un saprotot to,ka daudz kas mūsu prātiņos ir mērķtiecīgi ,jau no kristietības un pat senākiem laikiem,iedzīts nepareizi,jāsāk šaubīties par daudz ko it kā vispār pieņemto...

Tonis, 3.septembris 2018, 22:39

Tādas domas arī man jau ir.. Tikai viens liels, bet.. arī youtube ir tieši tas pats, no kā tu mēģini aizmukt. Es to kanālu jau sen par nopietnu neuztveru, pat neveru vaļā. Vienīgi izklaidei, mūzika, video joki utt. Bet viss pārējais.. Labāk lai smadzenes atpūšas. Labāk ieturēt babajieša pozu- tupus zem koka un būs daudz labāk. :)) Es tomēr vairāk uzticos informācijas nesējam- grāmata. Youtube- info ir nepārbaudīta (kas viņu veidoja, kādiem mērķiem, no kurienes tas info ir nācis utt). Paskat čali nepilngadīgo aizturēja par Fake news veidošanu, kas ir parāvis ļoti daudzus, tiešs piemērs ir Kaimiņa kampaņas. Viņš ir paķēris interneta auditoriju, kas neuzdod liekus jautājumus, bet pakļaujas tikai tam ko rāda un stāsta (kā var neticēt es taču redzēju..!?), Un viss internets ir liels fake.. Arī mūsu komentāri..
3.septembris 2018, 23:04 | links
 
Toni liec mudigi vel kadu video par plakano zemi , vai transkorporacijam ! ! !
Manam nakstsmieram ! Savadak bail ka Mjuniora Stefa vai Stefans gulet neļaus !
;) !
3.septembris 2018, 22:57 | links
 
toni,ja iedziļinās tajā visā tad kā reiz visi jautājumi top skaidri,bet tu jau tik skaties tos video un savas nezināšanas aizstāj ar māņiem,ja iedziļinātos tad tu saprastu ka pie pirmā vārda,plakana zeme,tas video ir jāver ciet

uldens2, 3.septembris 2018, 22:45


KĀPĒC ?
Tev ir pieradijumi ka zeme ir kubiks ?
Liec galdā ?
Apaļa !
Pieradijumus !
3.septembris 2018, 22:50 | links
 
Redz Plēsīgais, dikti iekarsi ar atbildi.. Nevajadzēja censties tik ļoti. Skaties vien Toņa video tālāk un priecājies ko tev eksperti pseido vai "īstie" stāsta. Ja mazliet mācētu, iekopētu google vārdu Stefa no Rīgas un varētu diskutēt par lietu, bet tu spried par cilvēka ārieni, jeb nepilnu info. Kā arī par citām lietām, ko nezini (-ām), bet viegoklis jau ir sagatavots. Ja neatradīsi atbildi, kas tā ir par smukuli, pēc laiciņa došu atbildi.. ;)

mjuniors, 3.septembris 2018, 22:31



PASKATIJOS ! ! !
UN TEV TADAS ( TADI ) PATIK ?
jokernebabaj !
3.septembris 2018, 22:47 | links
 
toni,ja iedziļinās tajā visā tad kā reiz visi jautājumi top skaidri,bet tu jau tik skaties tos video un savas nezināšanas aizstāj ar māņiem,ja iedziļinātos tad tu saprastu ka pie pirmā vārda,plakana zeme,tas video ir jāver ciet
3.septembris 2018, 22:45 | links
 
Junior,tie nav Toņa vidjiķi,kā jau agrāk minēju es nesaku tam visam ne jā ,ne nē.Vienkārši mudinu paskatīties plašāk arī no cita redzes leņķa,un pakustināt savas iezombētās smadzenes arī citā frekvencē...
3.septembris 2018, 22:45 | links
 
Redz Plēsīgais, dikti iekarsi ar atbildi.. Nevajadzēja censties tik ļoti. Skaties vien Toņa video tālāk un priecājies ko tev eksperti pseido vai "īstie" stāsta. Ja mazliet mācētu, iekopētu google vārdu Stefa no Rīgas un varētu diskutēt par lietu, bet tu spried par cilvēka ārieni, jeb nepilnu info. Kā arī par citām lietām, ko nezini (-ām), bet viegoklis jau ir sagatavots. Ja neatradīsi atbildi, kas tā ir par smukuli, pēc laiciņa došu atbildi.. ;)

mjuniors, 3.septembris 2018, 22:31


Mjunior !
Man nevajag !
Mans moto ir ! Dzīves skaistums slepjas dabigaja !

TAVAI Stefai nekā dabiga nav !
Ne sejas krāsa , ne uzacis ! Ne lūpas , ģimja formats !
Krasota anoreksiķete , kura lai piedzemdetu normaļu Letiņu ir jauztur kā - - - !
Ne piens , ne asinis ! ! !

Nebrinišos ja vispar izradisies čalis , ar slimam novirzem !
3.septembris 2018, 22:42 | links
 
Glūniķi,ko tu vari apstiprināt,ja augstāk par 10,000 metriem (ja vispār kāds tevi tur laida),būt nevarēji...

Tonis, 3.septembris 2018, 22:17

nu ja viņš mauca ar kādu no MIG,tie jau 25000 varēja
3.septembris 2018, 22:41 | links
 
Varam jau mēs te muļķi padzīt,bet ja iedziļinās visās tajās huiņās par to plakano vai apaļo zemi,daudz jautājumu uzrodas..
Jāatzīst ir viens,ka mēs dzīvojam tajos steorotipos kas mums ir iedzīti no skolas laikiem.Un redzot un saprotot to,ka daudz kas mūsu prātiņos ir mērķtiecīgi ,jau no kristietības un pat senākiem laikiem,iedzīts nepareizi,jāsāk šaubīties par daudz ko it kā vispār pieņemto...
3.septembris 2018, 22:39 | links
 
Bĺaviens !
Kad CL uztaisis ispeju labot kļudas ?
Bļin galigi slinki palikuši , tema , par kļudu labošanu jau gadus tris gaisa karajas !
3.septembris 2018, 22:33 | links
 
Redz Plēsīgais, dikti iekarsi ar atbildi.. Nevajadzēja censties tik ļoti. Skaties vien Toņa video tālāk un priecājies ko tev eksperti pseido vai "īstie" stāsta. Ja mazliet mācētu, iekopētu google vārdu Stefa no Rīgas un varētu diskutēt par lietu, bet tu spried par cilvēka ārieni, jeb nepilnu info. Kā arī par citām lietām, ko nezini (-ām), bet viegoklis jau ir sagatavots. Ja neatradīsi atbildi, kas tā ir par smukuli, pēc laiciņa došu atbildi.. ;)
3.septembris 2018, 22:31 | links
 
Oi :( ! Kļuda !
Braliti ! Sorri !
Es gribeju teikt - Mjuniors !
3.septembris 2018, 22:30 | links
 
Plēsīgais,Kas smukaks tavs PSRS sapnis vai Stefa!?


mjuniors, 3.septembris 2018, 22:04

PSRS ! Viennozimigi !
Kāpēc ?
Tapec ka biju jauns , un meitenes bija smukakas ari bez visam pervem !
Plusa bija vietejas LV , nevis kaudkada tur krasota un uzprišinata ! Kurai bez miljona pat autografu neuzprasisi ! ;)

Ja ;) ! Bija laiki kad LV daiļavas smaidija pat kolhozu diskotekas !
Un nebija pieņemts raustit kraniņu , skatoties uz arzemju stilistu izmaletajam fifam !
;)

plesigais, 3.septembris 2018, 22:13

....un tagad Tu rausti, ja?

juliuss, 3.septembris 2018, 22:21


Čo , izskatas ka es par viņu fanoju ?
;) !
Jeb Bralitis ?
3.septembris 2018, 22:27 | links
 
Apstiprinu.Zeme ir apaļa . Protams ne ideāli bet apaļa gan. Par jaunāko kosmonautikā tev nevar stāstīt Toni - izdomāsi vēl visādas sazvērestības .

Bralitis, 3.septembris 2018, 22:14


Braliti !
Kompotenti angļu zinatnieki , pec ilgām parbaudem un eksperimentiem , nonaca pie sledziena !
ZEME NAV APAĻA ! ! !
Bet ir melna un šņirkst starp zobiem ! ;)
Netici , uzprasi mammai Googlei ! ;)
3.septembris 2018, 22:25 | links
 
Plēsīgais,Kas smukaks tavs PSRS sapnis vai Stefa!?


mjuniors, 3.septembris 2018, 22:04

PSRS ! Viennozimigi !
Kāpēc ?
Tapec ka biju jauns , un meitenes bija smukakas ari bez visam pervem !
Plusa bija vietejas LV , nevis kaudkada tur krasota un uzprišinata ! Kurai bez miljona pat autografu neuzprasisi ! ;)

Ja ;) ! Bija laiki kad LV daiļavas smaidija pat kolhozu diskotekas !
Un nebija pieņemts raustit kraniņu , skatoties uz arzemju stilistu izmaletajam fifam !
;)

plesigais, 3.septembris 2018, 22:13


....un tagad Tu rausti, ja?
3.septembris 2018, 22:21 | links
 
Plēsīgais,Kas smukaks tavs PSRS sapnis vai Stefa!?


mjuniors, 3.septembris 2018, 22:04


Ak jā , Mjunior !
Mans PSRS "sapnis " vel šobrid vāra man kompotus , konserve zivis un senes , un rupejas par mazberniem !

P/S dies Tavs " sapnis " Stefa , asariti no lidakas prot atšķirt ?
3.septembris 2018, 22:21 | links
 
Glūniķi,ko tu vari apstiprināt,ja augstāk par 10,000 metriem (ja vispār kāds tevi tur laida),būt nevarēji...
3.septembris 2018, 22:17 | links
 
Plēsīgais,Kas smukaks tavs PSRS sapnis vai Stefa!?


mjuniors, 3.septembris 2018, 22:04


Mjunior , ja tada bez makiaža Tev no rita gulta pamostoties blakus guletu ! ! !
Nosirmotu jau 20 gadu vezumā !
;) !
3.septembris 2018, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager