Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
esmu par stulbu lai tādas lietas darītu.Tur tomēr vajadzētu vairākas augstākās izglītības.

uldens2, 31.augusts 2018, 12:24

Nu redz, a man otrādi - esmu par gudru, lai tur līstu :)
Kam tas vajadzīgs, tāpat beigās par blēdi un nelieti apsaukās, kaut kādus skeletus izraks, dzīvi un veselību sabeigs un neviens par to paldies nepateiks...

Tāpēc arī esam kur esam :(

daddy_j, 31.augusts 2018, 13:25

Tas nu gan ir kā naglai uz galvas! Ka izglītots, patiešām savas profesijas specs līdīs politikā, tas ir maz ticams variants.
Tāpēc jau mums ir bijuši ministri - bijusī apkopēja, tukšmuldēšanas akadēmiju beigušie, kāds tikai ar pamatizglītību vien. Vai kāds vēl domā, ka man, vai jums, kāds prasīja, ka tos lika par ministriem? Laikam taču tie bija labākie no labākajiem, ja ticēt tiem makaroniem, kuri tad tika sakārti uz vēlētāju ausīm.
Pats vēl joprojām šausminos, piemēram, par tagadējo veselības ministri, absolūts blata variants.
Sliktajos padomju laikos tāds cilvēks pat šāviena attālumā ministra amatam netiktu, kompetence nulle.
Tad jau labāk klauns, kurš visu šito tomēr izgaismo - lai tauta pa īstam iepazīst savus varoņus, jo sliktāk jau tāpēc nebūs. Pazīstot drēbi var būt tikai labāk.
31.augusts 2018, 16:58 | links
 
Plesigajam galvenais ir izvirzit ipasi stulbu hipotezi ko spej tikai pats izdomat un tad pateikt, ka visi tadi. Geniali!

mjuniors, 31.augusts 2018, 15:13

Skaisti !
Un Tev tas TĀ skauž , ka jāsāk lamaties ! ;)

Jeb varbut lamajies tāpēc ka daļa taisnibas mana teiktaja tomer ir , un Tu esi dusmigs , jo PATS nevareji lidz tam aizdomaties ?

;) !

plesigais, 31.augusts 2018, 15:21

Stulbs ir īpašibas, nevis lamuvārds.
31.augusts 2018, 16:10 | links
 

Liriska atkāpe
31.augusts 2018, 15:27 | links
 
Plesigajam galvenais ir izvirzit ipasi stulbu hipotezi ko spej tikai pats izdomat un tad pateikt, ka visi tadi. Geniali!

mjuniors, 31.augusts 2018, 15:13


Skaisti !
Un Tev tas TĀ skauž , ka jāsāk lamaties ! ;)

Jeb varbut lamajies tāpēc ka daļa taisnibas mana teiktaja tomer ir , un Tu esi dusmigs , jo PATS nevareji lidz tam aizdomaties ?

;) !
31.augusts 2018, 15:21 | links
 
Plesigajam galvenais ir izvirzit ipasi stulbu hipotezi ko spej tikai pats izdomat un tad pateikt, ka visi tadi. Geniali!
31.augusts 2018, 15:13 | links
 
plēsīgais,ar pamatizglītību jāgana kazas,nevis saeimā jālien

uldens2, 31.augusts 2018, 13:55


Kazas ganit , darbiņš kas prasa piepuli un lauž kauliņus ! ;)

Vieglak muļķiem iestastit ka bardaks LV ir krievu varoņdarbs !
Un bijušie kolhozu , sovhozu un rupnicu direktoriņi , vai KP darboņi ir , bija un BUS tie kas no bardaka izvilks !

Ari balsot par " mazako ļaunumu " nav izeja ! Bet tikai pieradijums ka kartejais muļķis uzķeries uz bijušo komunistu saukļiem !
31.augusts 2018, 15:06 | links
 
plēsīgais,ar pamatizglītību jāgana kazas,nevis saeimā jālien
31.augusts 2018, 13:55 | links
 
ideāli ja tie būtu jauni cilvēki kas skolas beiguši ārpus sovaka jau

uldens2, 31.augusts 2018, 09:45

Ideālists ;) TU esi sarakstos? Kāpēc ne, neesi skolu pabeidzis, jeb citi iemesli? ;)

padomā par to...

daddy_j, 31.augusts 2018, 11:14esmu par stulbu lai tādas lietas darītu.Tur tomēr vajadzētu vairākas augstākās izglītības.
Protams ideālists,reāli es apzinos ka nekas tāds nebūs,bet censties un mēģināt darīt pēc savas sirdzapziņas vajag.Un jo vairāk to sapratīs jo lielāka iespēja ka te kaut kas mainīsies

uldens2, 31.augusts 2018, 12:24


Oi kada pasnoliegšana ! ;)
- vairakas augstakas , , , ! -
Un kā tad ar tiem kam ir tikai pamatizglitiba ?
Un kuri , ar Tavu svetibu , tur sež ?
31.augusts 2018, 13:40 | links
 
esmu par stulbu lai tādas lietas darītu.Tur tomēr vajadzētu vairākas augstākās izglītības.

uldens2, 31.augusts 2018, 12:24


Nu redz, a man otrādi - esmu par gudru, lai tur līstu :)
Kam tas vajadzīgs, tāpat beigās par blēdi un nelieti apsaukās, kaut kādus skeletus izraks, dzīvi un veselību sabeigs un neviens par to paldies nepateiks...

Tāpēc arī esam kur esam :(
31.augusts 2018, 13:25 | links
 
Olands par to kas notika minskā
31.augusts 2018, 13:11 | links
 
ideāli ja tie būtu jauni cilvēki kas skolas beiguši ārpus sovaka jau

uldens2, 31.augusts 2018, 09:45

Ideālists ;) TU esi sarakstos? Kāpēc ne, neesi skolu pabeidzis, jeb citi iemesli? ;)

padomā par to...

daddy_j, 31.augusts 2018, 11:14
esmu par stulbu lai tādas lietas darītu.Tur tomēr vajadzētu vairākas augstākās izglītības.
Protams ideālists,reāli es apzinos ka nekas tāds nebūs,bet censties un mēģināt darīt pēc savas sirdzapziņas vajag.Un jo vairāk to sapratīs jo lielāka iespēja ka te kaut kas mainīsies
31.augusts 2018, 12:24 | links
 
ideāli ja tie būtu jauni cilvēki kas skolas beiguši ārpus sovaka jau

uldens2, 31.augusts 2018, 09:45


Ideālists ;) TU esi sarakstos? Kāpēc ne, neesi skolu pabeidzis, jeb citi iemesli? ;)

padomā par to...
31.augusts 2018, 11:14 | links
 
Kurš rakstija - KADA TAUTA - TADA VALDIBA !

Nu ja jau valdiba tikai slikti onkuļi , tad jau sliktie onkuļi viņus tur ieveleja !

;) !

Jo labajiem onkuļiem , nebija LABO ONKUĻU , par kuriem balsot !
;) !
31.augusts 2018, 09:46 | links
 
ideāli ja tie būtu jauni cilvēki kas skolas beiguši ārpus sovaka jau
31.augusts 2018, 09:45 | links
 
janci,ja iebalsos tos pašus kas bija,tātad tautai viss ir labi un parmaiņas nevajag

uldens2, 31.augusts 2018, 09:24 Bet Jūs jau te to pašu sludiniet! Neesi pamanījis?

krumujancis, 31.augusts 2018, 09:27
nu es visu laiku aģitēju balsot par tādiem kas nav bijuši uz politiskās skatuves
31.augusts 2018, 09:45 | links
 
janci,ja iebalsos tos pašus kas bija,tātad tautai viss ir labi un parmaiņas nevajag

uldens2, 31.augusts 2018, 09:24


Jeb jau ir TIK slikti ka visi balso tikai TĀPĒC ka stulbi tic kartejam sauklim !

- Ej balsot - ar savu balsi Tu veido savu valdibu - !

;) !
31.augusts 2018, 09:39 | links
 
Čau!
Kad nu palasi visu to, kas šiten te ir izvārīts, tad tikai saproti, cik daudz gan ķīseļa ir to komentu rakstītāju galvās.
Iedomājies, pat dusmīgi paliek viens uz otru, jo vienam patīk dzērveņu ķīselis, citam - jāņogu.
Vēl joprojām neesiet sapratuši, ka variet balsot par ko vien tik tīk, nekas nemainīsies.
Ja vien nespēsiet vienoties protesta balsojumam, kurā viena blice iegūtu absolūto balsu vairākumu un, līdz ar to, spētu vismaz mēģināt īstenot to, ko ir solījusi.
Un citādāk nekādi! Bet ko nu tur - viensētnieki ir un paliek viensētnieki.

krumujancis, 31.augusts 2018, 09:20


Galvenais ir nevis savas kļudas atzit ! Bet meklet skabargu cita acī !
31.augusts 2018, 09:35 | links
 
Tu neesi ievērojis, ka neciešu tikai trulus marasmātiķus kā tu, luters vai sarkanais pamuļķis? Un kādēļ gan lai būtu citādi? Terance nav mans jājamzirdziņš-ja tu esi idiots(un tu esi!), es tevi par tādu arī saukšu!

raihs, 31.augusts 2018, 00:56


Nu proti Tu melot - nu proti !
;) !

Gan par algam , gan par velešanam , gan jau ari par visu parejo !
;) !
31.augusts 2018, 09:29 | links
 
janci,ja iebalsos tos pašus kas bija,tātad tautai viss ir labi un parmaiņas nevajag

uldens2, 31.augusts 2018, 09:24
Bet Jūs jau te to pašu sludiniet! Neesi pamanījis?
31.augusts 2018, 09:27 | links
 
janci,ja iebalsos tos pašus kas bija,tātad tautai viss ir labi un parmaiņas nevajag
31.augusts 2018, 09:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager